Jak Usuwanie paznokci wydłużanie w domu?

Po każdym z zabiegów paznokci przychodzi czas, kiedy trzeba je usunąć. Zwykle procedura ta jest wykonywana w salonie piękności dla paznokci master. Jednak w niektórych przypadkach, nie mają czasu i pieniędzy, aby odwiedzić salon kosmetyczny. Należy więc mieć świadomość jak Usunięcia paznokci rozszerzeń w domu.

load...

Pierwsze to raczej żmudny i czasochłonności takiej procedury, trzeba mieć wystarczająco dużo wolnego czasu, wszystkie niezbędne materiały i narzędzia specjalne. Procedura demontażu naroshchennyh paznokci zależy od rodzaju swoimi sztucznymi nagietki. Zdecyduj, co dokładnie trzeba strzelać paznokci: akryl lub żel.

Zacznij usunięcie paznokcia, w obu przypadkach taki sam. Korzystanie z zestawu do manicure pincety ukąsić zgrabnie przybić krawędzi, która jest bezpłatna. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, inaczej z przeszczepem paznokcia, może dojść do uszkodzenia własnych. Ostre krawędzie sztucznych paznokci może poranić palce. Po wolnych brzegów paznokci rozszerzeń usuniętych na wszystkich palców, można rozpocząć, aby usunąć je z procesu naturalnej płytki paznokcia.

To właśnie na tym etapie ważne jest, z którego można Nakręć sztuczne paznokcie.

Usunięcie paznokci rozszerzeń akrylu

Jeśli masz paznokcie akrylowe, trzeba będzie płyn przeznaczony do usuwania paznokci akrylowych, AcrilikRemover. Z braku takiego, można również użyć zmywacza do paznokci. Wystarczy spojrzeć uważnie na etykiecie, ponieważ jest tylko odpowiedni płyn, który zawiera acetonu. Jeśli zmywacz do paznokci polski nie zawiera acetonu, pożądany wynik można uzyskać. Uzyskać rozwiązanie do usuwania paznokci akrylowych w sklepach, więc będzie można uniknąć podróbek. Pożądane jest, że płyn został wydany na producenta, który wyprodukował i materialnej dla sztucznych paznokci, które mają zostać usunięte.

load...

Następnie trzeba przygotować kawałki folii aluminiowej o prostokątnym kształcie i wielkości 12×7 mm. Takie kawałki powinny być dziesięć. Potrzebne są również małe kawałki tkanin, nadające się i bawełny. Płyta została pocięta na dwie lub cztery części, dzięki czemu są one całkowicie pokryte paznokcie.

Jeśli nie usunięto wolną krawędź paznokcia, może zostać usunięty z kutra – narzędzie, które wygląda jak mały gilotyny. To narzędzie służy do skrócenia długości mistrzów wskazówek. Można spróbować zrobić to nożyczkami lub cięcia drutu przeznaczonych do paznokci. Nie używać do cięcia drutu usunąć skórę – je zepsuć.

Przed usunięciem paznokci rozszerzeń w domu, chronią oczy jak ostra krawędź akrylowy może je zranić. Odcinaj wolną krawędź paznokcia akrylowego nie jest konieczne, ponieważ piłowanie wysiłku można zranić swoją gwóźdź. Niektórzy ludzie starają się oderwać od naturalnego akrylowych paznokci, dociskając. Rozwiązanie to może nie w każdym przypadku. Wszakże przed mastera przedłużanie paznokci specjalnie przetworzone w celu zwiększenia jej przyczepność do akrylu.

Podczas korzystania z łodzi wyczyszczone wolną krawędź paznokcia, plik paznokci usunąć szorstką powlekane żelem wykończenie – powłokę zewnętrzną paznokci akrylowych, co nadaje mu połysk.

Przed usunięciem paznokci rozszerzeń, wykończenie warstwy jest konieczne do cięcia bardzo ostrożnie. Zadanie to nie jest łatwe, ponieważ pierwszy brzeszczot po prostu sunie nad nim bez przytulenia. Pokrywa ta może być tylko usunięty z materiału ściernego, nie jest rozpuszczalny w cieczy. Oraz na terenach kończąc żel akrylowy tylko zmiękcza.

Zatem ostateczna warstwa dokonane. Teraz, wilgotne kawałki dyski bawełny w cieczy, zastosować je do paznokci akrylowych. Do cieczy odparowuje się, pokrycie części paznokci folii aluminiowej. Krawędź powinna być pozostawiona następnie owinąć je jak owijki do cukierków. Folia powinna ściśle przylegać do palca, tak że powietrze nie dostać się do środka.

Kiedy już objęte tak, że wszystkie paznokcie, zanotować czas. Dla pełnego materiału zmiękczania paznokci wymaga 35-40 minut. W tym czasie staje się jak galareta akrylowy i dobrze usuwa żadnych ostrych narzędzi wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu, bez uszkadzania paznokci żyje. Musimy starać się zrobić to jak najszybciej, w przeciwnym razie zmiękczona akrylowy zacznie ponownie krzepnąć. Reszty wymiennego akrylowe bawełnianego wacika lub wacik, które są zwilżane cieczą zmiękczenia akrylu. Po usunięciu pozostałości warstwy akrylowej, należy umyć ręce wodą z mydłem, a następnie szczotkować je ze śmietaną.

Proces wycofywania przedłużenie paznokci można spędzić półtorej do dwóch godzin, jeśli nie brać pod uwagę zakup w sklepie specjalnym płynem.

Usuwanie rozszerzenia jak paznokcie, jeśli są one wykonane z żelu?

Ta prosta procedura jak przy usuwaniu paznokcie akrylowe, nie czekaj. Gwoździe Naroscheny stosując żel nie jest zdolny albo złagodzić lub rozpuszczenia. Mogą one być usunięte tylko poprzez piłowanie. Mistrz stosując piłowanie paznokci żel usuwa z jednym palcem na 5-10 minut. Za pomocą specjalnego żelu maszyna do paznokci mogą być usunięte i szybciej, ale trzeba robić przerwy, jako gwóźdź staje się bardzo gorąca. Po cięcia przetwarzania maszynowego jest wykorzystywana do usuwania pozostałości żelu.

Master może bardzo szybko wykonać procedurę, bo ma obie ręce wolne. Jesteś tak szybko stanie pracować. Brakuje profesjonalnych narzędzi, można spędzić w sprawie procedury usuwania przedłużenie paznokci żelowych jest prawie cały dzień.

  • pilniki do usuwania żelu

Dla usunięcia żelu, która nie nadaje się cięcie, wykonane ze szkła. Nie nadaje się do tego celu i cięcia metalu, z nacięciami, które są sprzedawane w zestawie manicure. Przed usunięciem pliku żelu, paznokci, jesteś po prostu bałagan. Dla optymalnego działania, wymaga to bardzo szerokie cięcie, w którym dane są ścierne 80/100.

  • Proces usuwania gwoździa z żelu

Skrócić wolną krawędź żelu do paznokci, podobnie jak to było z paznokci akrylowych. Potem cięcie powierzchni będzie znacznie mniejszy. Pierwsze cięcie, należy pamiętać, że proces ten produkuje dużo kurzu. Podczas cięcia należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić własne paznokcie.

Okresowo czyścić z kurzu paznokcia za pomocą pędzla, aby zobaczyć, jak jechaliśmy. Mogą być przeprowadzone na paznokieć wacikiem nasączonym acetonem, więc widać granicę naturalnych paznokci i żelu. Zidentyfikować tę granicę i łatwo przez zwykłe naciśnięcie (żel sztywniejsze niż paznokcia).

Gdy żel prawie wszystko usunięte, a następnie zmienić na inną pilnikiem z ścieralności 150/180 żwiru. Nacisk na to, aby zostać zmniejszona. Żel zacznie iść łuski paznokcia. Nie ma potrzeby, aby spróbować wyciąć całą paznokci żelem. Niech to pozostanie cienka warstwa. Kolidować z taką warstwą, nie będzie, to tylko wzmocni paznokcie. Z pomocą buff i wypolerowanie paznokci, a następnie pokryć je lakierem. Pył z piłowania żelu bardzo suchą skórę wokół paznokci, więc ukończenie prac, nasmarować obszar wokół nich krem ​​odżywczy.

Usuwanie Biogel polski

Proces usuwania Biogel jest podobna do tej, gdy usunięcie paznokci akrylowych. Tylko usunięcie tego materiału trzeba kupić specjalny płyn. Zakres takich płynów jest wielki, nazwy są różne, a cena też, ale, jak się okazało, skład mają praktycznie takie same.

Tak więc, po powyższych wskazówek, będzie w stanie poprawnie usunąć paznokcie Naroscheny w domu.

load...