Jak usunąć żołądek po cięciu cesarskim, a nie zranić?

Zawartość:

Poród -radostnoe wydarzeniem dla każdej rodziny. W świetle jest mały człowiek, który potrzebuje opieki przez całą dobę i miłości. Dobrze, jeśli kobieta pomaga mężowi, ponieważ w okresie dziewięciu miesięcy niosła swego małego syna lub córkę, dając całą siłę i energię. A teraz, gdy cierpienie pozostawił, nadszedł czas, aby zrobić sami.

load...

Najtrudniejszą rzeczą do zrobienia jest, jeśli podczas porodu było zrobić cesarskie cięcie. Młoda matka potrzebuje czasu na regenerację. Dopiero po pełnej rehabilitacji będzie mogła wyciągnąć brzuch jest nadal duża. Ale w jaki sposób oczyścić prawidłowo, tak aby nie skrzywdzić siebie i swoje zdrowie? Po tym wszystkim, na przykład, od razu pobrać prasową, ćwiczenia, masaże, spacery na symulatorach nie może być.

Jak usunąć tłuszcz z brzucha w domu

Każda kobieta, która przeżyła tę operację awaryjnego, zastanawiał się, jak usunąć żołądek po cięciu cesarskim. Po urodzeniu, młode matki widzi w lustrze nie jest bardzo estetyczne obrazku: rozciąganie, biodra, wiszące skóry w okolicy brzucha. Oczywiście, to wszystko psuje nastrój i trucizn radość macierzyństwa. W tym przypadku, trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ożywienie będzie trwać dłużej niż jeden miesiąc. Ale w końcu wrócisz swój płaski brzuch.

load...

Należy pamiętać, że ćwiczenia fizyczne po cesarskiego cięcia po raz pierwszy całkowicie przeciwwskazane. Może w ciągu kilku sekund, aby rozproszyć stawów. Dlatego należy wybrać środki i metody, które nie dadzą obciążenie mięśni brzucha.

  • Bandaż

Konieczne jest do nabycia po porodzie bandaż. Obejmuje ona obszar od piersi do bioder i doskonałe narzędzie wsparcia. To narzędzie pomoże utrzymać mięśnie brzucha stonowanych, i przyczyni się do gwałtownego zmniejszenia mięśnia macicy.

  • Maski

Jeśli żołądek nie powiesić, i to właśnie ma rozstępy, można używać różnych kosmetyków. Jeśli nie masz czasu na przygotowanie masek je kupić w aptece. Oczywiście, aby w produktach pochodzenia i jest tańsze i bezpieczniejsze.

Posiada wysoką sprawność maskę przygotowany z śmietany, miodu i drożdży. Te składniki w identycznych proporcjach wymieszać do uzyskania jednolitej masy. Przed nałożeniem na brzuchu, można dodać kilka kropli olejku z geranium. Należy zachować tę maskę na obszarach problemowych powinna wynosić co najmniej 20 minut. Kiedy czujesz, że skład prawie wszystkich wchłaniany, resztki można usunąć za pomocą chusteczki i spłukać ciepłą wodą.

  • Pieszy

Możesz pozbyć się tego problemu, jeśli spędzasz więcej czasu na świeżym powietrzu, dzięki czemu codziennie chodzić z dzieckiem. Aktywny chodzenia przyczynia się do nasycenia tlenu do komórek i prowadzi do mięśni. W rezultacie – płaską żołądka. Trzymać poza co najmniej jedną godzinę dziennie. To będzie przydatna zarówno dla siebie i dla dziecka.

  • ćwiczenia

Po pewnym czasie, gdy lekarz jest uprawniony do wykonywania prostych ćwiczeń fizycznych, można stopniowo dawać obciążenia na brzuchu i biodrach. Powinniśmy słuchać swoich uczuć. Jeśli po skorzystaniu zaszkodzi blizny lub mięśni, zatrzymać rutyna. Zapamiętaj raz na zawsze, by zacząć przeprowadzać takie ćwiczenia powinny być z jednej lub dwóch par tras i wyciągów narciarskich ciało. Ładunek może być tylko zwiększona, jeśli czujesz się dobrze, nie masz nic do niepokoju, a żołądek nie boli.

Nawiasem mówiąc, to lepiej, aby zapisać się na konkretne kursy, które uczą specjalnie dla matek w połogu. Przedsiębiorcy, ponad rok pracy w takich zakładach, wiedzą jak usunąć żołądek po cięciu cesarskim. Gdy po urodzeniu odbędzie się sześć miesięcy lub rok, można rozpocząć, aby odwiedzić klub fitness, gdzie doświadczeni trenerzy odbierze dla konkretnego przypadku poszczególnych programów. Nie może być wykonane przed! Możliwe jest również dokonanie rejestracji i jogi, gdzie można dowiedzieć się nie tylko zrobić prawidłowo ćwiczenia, ale także do miłości jego ciało. Plus, relaksu i medytacji, będzie można otrzymać ładunek pozytywnej energii na cały dzień.

Niestety, zajęcia grupowe – nie jest tanie przyjemności. Dlatego też, jeśli nie masz czasu i możliwości, aby wziąć udział w szkoleniu, można wykonać pewien zestaw domu. Engage można mieć tyle, by wykroić trochę czasu. Kupić specjalny napęd dla młodych matek. Na nim zapisane są najbardziej oszczędne trening, który zawiera ćwiczenia dla układu sercowo-naczyniowego.

Można uprawiać sport na ulicy. Spacery, jogging, jazda na rowerze – to wszystko jest nie tylko użyteczne, ale także interesująca dla kobiety, która trwała dziewięć miesięcy został pozbawiony aktywnego trybu życia. Tak więc, nie tylko uzyskać płaski brzuch, ale również pozyskać nowych znajomych.

  • Pływacki

Wizyta na basenie – to świetny sposób, by aktywnie spędzić czas i jednocześnie pozbyć się irytujących brzuchu. Należy jednak pamiętać, że robi aerobik w wodzie powinny być tylko pod nadzorem instruktora. Należy zauważyć, że korzystanie z tego kompleksu w połączeniu z masażem daje doskonałe rezultaty. Musimy jednak być ostrożnym i skonsultować się z lekarzem wcześniej, ponieważ nie wszystkie kobiety po porodzie, można przejść do tych miejsc. W okresie poporodowym istnieje wysokie ryzyko zakażenia, więc trzeba starannie rozważyć wybór basenów, a także upewnić się, że wszyscy uczestnicy mają świadectwo zdrowia.

  • Masaż

Innym skutecznym sposobem pomaga odzyskać płaski brzuch po porodzie, jest masaż. Można odwiedzić wyspecjalizowane salony lub wykonać masaż samodzielnie. Należy pamiętać, że mogą być stosowane wyłącznie po całkowitym uzdrowieniu szwu do procedury.

Nie wiem, jak usunąć żołądek po cięciu cesarskim, rozstępy itp Wady? Masaże – idealny pojazd rekreacyjny, który pomaga uporać się z wieloma problemami, które pojawiły się po porodzie. Jeśli problem nie jest bardzo duży, to zajmie dwa do trzy miesięczny kurs.

Zwiększa to elastyczność mięśni przedniej ściany jamy brzusznej, co zwiększa ich kurczliwości. Masaż działa na podskórnej warstwy tłuszczu skóry, przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie, wspomaga spalanie tłuszczu, pomaga pozbyć się znienawidzonego żołądka. Niestety, w ciężkich przypadkach, gdy skóra jest znacznie zawiesza, pełne lub nawet częściowe odzyskanie nie jest gwarantowana.

  • Dieta

Odzyskiwanie po porodzie nie jest możliwe bez prawidłowego odżywiania. Nawet jeśli kobieta – matka karmiące, nie należy zapominać o rysunku. Oczywiście, dziecko powinno otrzymywać wszystkie niezbędne materiały wraz z mlekiem matki. Ale nie należy się przejadać, a pozytywny efekt obżarstwa nie będzie mieć.

Lepiej zrezygnować smażone, pikantne i tak lista jest długa. Wszystko to nie jest z korzyścią dla każdego młodego matki lub dziecka. Nie spiesz się z jednej skrajności do drugiej, zaczynają się głodzić lub przybierać różne pigułki. Myśl nie występuje w głowie, zwłaszcza, gdy karmisz piersią.

W okresie ciąży „wycisnąć wszystkie soki” z matką, więc po urodzeniu trzeba przywrócić brak witamin. W przeciwnym razie, kobiety zaczną wypadać włosy, kruszy zęby, paznokcie pękają, nie będzie problemów ze skórą. Przyjęcie różnych suplementów diety może nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale również stanowić zagrożenie dla życia. Pełne zapewnienie jakości tych produktów nie. Kto wie, co producent przelewa się w bardzo ładnym opakowaniu. Dodatkowo, kilka osób pisze na etykiecie Honest kompozycji. W związku z tym zrezygnować z takich wątpliwych zakupów, dbać o swoje zdrowie.

Należy pamiętać, że wyniki swej pracy będą widoczne od razu, zwłaszcza jeśli masz dużo wiszące skóry. Aby osiągnąć pozytywny efekt i dokręcić brzuch będzie łatwiejsze, jeśli używać wszystkich skomplikowanych procedur, a nie indywidualnie. Oznacza to, że należy nosić bandaż po porodzie, wykonywanie prostych ćwiczeń, basen, masaż, stosowanie kosmetyków, przejść na dietę. W dowolnym obciążeniu, nawet jeśli czujesz lekki dyskomfort, należy natychmiast przerwać okupację. Wszelkie upławy lub pooperacyjny szew – to powód, aby natychmiast zwrócić się do lekarza ginekologa.

Nie zatrzymuj się w połowie drogi, w dalszym ciągu do czynienia z nimi do końca. Kobiety powinny lubi swoje odbicie w lustrze. Potem nastroje będą odpowiednie, a jej mąż nigdy nie przestają miłości. Nawiasem mówiąc, twój człowiek powinien zrozumieć, że kobieta jest dostarczana w danym stanie, ważne jest, opieki i wsparcia. Aby uczynić go bardziej zdałem sobie sprawę, zaleca się odwiedzić wraz psychologa rodzinnego oraz różne szkolenia dla młodych rodzin.

Nowe środki w celu przywrócenia starych form

Jeśli po porodzie był długi czas, a długo oczekiwane ożywienie nie przyniósł swoje owoce, a brzuch jest nadal wisi, spróbuj abdominoplastyka. Taka operacja może być przeprowadzona tylko w ostateczności i, oczywiście, ludzie, którzy mają nadwagę, gdy chcesz usunąć złogi tłuszczu. Dodatkowo, taka operacja jest również, że szczeliny są usuwane, mięśni brzucha są zaostrzone.

Gdy żołądek wisi z powodu nadmiaru skóry i rozciągliwych tkanin z tworzyw sztucznych może być jedynym skutecznym sposobem. W zaawansowanych przypadkach, niestety, kobieta nie pomaga wyciągnąć boków dowolny masaż lub ćwiczenia. Jednak po takiej procedury będzie również potrzebują czasu, aby odzyskać. Liposukcja – poważny krok, więc wcześniej skonsultować się ze specjalistą. Ale jeśli zdecydujesz się na operację, wynik będzie proszę was na pewno.

Nawiasem mówiąc, niektóre kobiety nie muszą uciekać się do drastycznych środków. Aby stać się znowu szczupła, mogą one około dziewięciu miesięcy po porodzie. W tym czasie, skóra jest dokręcona, nadmiar warstwy tłuszczu znika. Należy rozumieć, że narodziny – procesu fizjologicznego. Dlatego, nawet jeśli przechodzą przez chirurgii, organizm ma swój własny powrót do pierwotnego stanu.

load...