Jak usunąć zmarszczki wokół oczu: środki i sposoby, aby pozbyć się zmarszczek

Dzięki wyeliminowaniu zmarszczki medycynie oznacza celem jest zwiększenie nawadniania krwi w skórze, zwiększa elastyczność tkanek i normalizacji teksturę skóry na pojawienie się zmarszczek.

load...

Zawartość:

Przepis lokalnej walce ze zmarszczkami

Kosmetologów, aby usunąć zmarszczki, zaleca się stosować miejscowo następujące mieszanki:

  • Migdałów otrębów -50
  • Żółtko i glitserin- 12,5 g alkoholu
  • -10g
  • Tymol – 1g
  • Kamfora – 1,5 g

Mieszać mieszaninę, dodając wody do uzyskania miękkiej konsystencji pasty. Pastę nakłada się na zagrożonym obszarze zmarszczek na 1-1,5 godziny. Następnie umyj twarz i dokładnie wytrzeć.

load...

Płyny do skóry wokół oczu

Stosowany również i płynów zawierających zioła, które tonu skóry. Można je łatwo przygotować w domu kobiety. Przepis na płyn: przyjmować 1 litr wina, 30 g kwiatów rumianku, 20 g mięty pieprzowej, rozmarynu 10 g, 20 g kwasu salicylowego w postaci drobnego poroshka.- nalegać 2 tygodnie. Po tym okresie płyn infuzyjny i delikatnie przetrzeć twarz i systematycznie co noc przez 15 dni. W celu wyeliminowania zmarszczek ztim możliwy sposób użytkownik bez przerwy przez długi czas. Innym lekarstwem na zmarszczki, które ma również dobre wyniki – łaźnię parową, zioła posiadała następujące receptury:

  • Ziele tymianku – 10,0
  • Kwiatów rumianku – 10,0
  • Malwy kwiaty – 10,0

Cała kwota wrzenia zbierając 500 ml wody. Podczas naczynia wrzenia do zginania się tak, że na twarzy i szyi były w kontakcie z parą wodną. Zabieg trwa 15 minut, podczas których zmarszczki skóry są substancje lotne zawarte w tych wymienionych powyżej.

Po zabiegu twarz przemyć zimną wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Następnie nasmarować świeże żółtko, leżeć w łóżku przez 30-40 minut, nie mówiąc, w celu uniknięcia ruchy mięśni w obszarze ztoy. Potem znowu zmierzyć się umyć i wytrzeć.

Naturopaci użyć jako ekspozycji lokalne media na zmarszczki i różnych soków owocowych. W związku z dobrymi wynikami medycznych i kosmetycznych, zalecamy następujące receptury: zmieszać kwas salicylowy (w proszku) – 0,5 g, sok truskawkowy – 50 g soku z ogórka – 50 g alkoholu i 45 ° – 200 g to świeżo przygotowany płynny do wycierania twarzy każdej nocy przez kilka tygodni. W przypadku braku podrażnienia skóry (zaczerwienienie i obrzęk), aby zwiększyć terapeutyczne wpływają, jak to możliwe podczas obszarze zabiegu twarzy pokrytej cienką warstwą waty na nim łyżeczką wlać mieszaninę. Jeśli skóra jest sucha, lepiej używać alkoholu zamiast wina, ponieważ alkohol powoduje podrażnień skóry.

Przepis Wideo odżywczy olej resahr4.

Do treści ↑

Maska ​​kosmetyczna przeciw zmarszczkom wokół oczu

Jako maski kosmetyczne są bardzo przydatne zioła, co tłumaczy ich częstego używania. Zaleca się, aby wykorzystać je po procedurze opisanej powyżej. Najczęściej jest to maska ​​na twarz, główną część które są ekstrakty św dziurawca, rumianku i matki-i-macocha. Nasiona lnu i ze względu na wysoką zawartość oleju lnianego i przeciwzapalne są także stosowane w zwalczaniu zmarszczek w postaci maseczki – po 7 dniach.

Uważnie i cierpliwie terapii roślin leczniczych poprawia odżywianie skóry, więc powinno być zawarte w zestawie środków na pozbycie się zmarszczek. Życzę wam, aby być piękne.

load...