Jak usunąć tłuszcz z rąk bez pomocy chirurga

Zawartość:

Naukowcy biją na alarm – wszystkich ludzi na świecie zaczyna się odzyskać. Dzięki postępowi technicznemu, kobiety nie są już zmuszeni do ciągnięcia bardzo ciężkie torby, mycie naczyń, pranie, nosić dziecko w ramionach, jak to było w zwyczaju dwa lub trzy wieki temu. Teraz panie mają samochody (w skrajnych przypadkach – autobusy, taksówki), pralki, zmywarki, torebki, kangury, wózków dziecięcych. I wiele innych urządzeń, które pozornie miały pomóc ludziom, wolny od obowiązków w domu.

load...

Ale w tym przypadku jest jeden problem – piękno przestał dawać obciążenie górnej części ciała. I w rezultacie, zamiast mięśnie zaczynają pojawiać się zmarszczki, które nie są tak łatwo pozbyć. Czczo i masaże, jeśli dziewczyna odzyskała mocno, nie pomagają. Jak tak, aby usunąć tłuszcz z ramion, bez szkody dla zdrowia? To prawda, trzeba wykonać specjalnie zaprojektowanej instruktorów ćwiczeń, pójść na siłownię i zdrowo odżywiać!

Prawidłowe odżywianie – połowa sukcesu

Wyeliminuj z diety wszystkie tłuszczowych, wysokokalorycznych pokarmów i pokarmów zawierających zbyt wiele dodatków. Spróbuj zmniejszyć ilość stosowanych przyprawy, przyprawy i sól. Rano koniecznie zacząć węglowodanów aby uzyskać energię na cały dzień. Wieczorem tego samego rodzaju żywności nie jest zabronione. Spróbuj przejść do świeżych owoców i warzyw oraz potraw na parze (kurczak, ryby, itd.).

O słodkie napoje i napoje gazowane mają również zapomnieć. Na szkolenie podjąć tylko oczyszczoną wodę, w której nie będzie żadnych zanieczyszczeń i soli. W życiu codziennym, pić zielonej herbaty bez cukru. Jeśli chcesz mocno słodki, jeść trochę miodu lub suszonych owoców.

load...

Sport – wokół głowy!

Badanie w domu

  • Hantle

Nie ma lepszego sposobu, jak usunąć tłuszcz z rąk niż ćwiczenia z hantlami. Doskonała, jeśli można dostać cały zestaw do dalszego zwiększania obciążenia. Na początek, powinien być lekki – około 500 w przeciwnym razie następnego dnia po treningu można nawet wtyczka nie będzie mógł wziąć ze stołu, mięśnie będą boleć tak bardzo. Jeśli nie można jeszcze kupić hantle, zastosowanie konwencjonalnego półlitrowych butelek wody.

Początkowo wykonać mahi. Stań prosto, nogi ramię szerokość barków, ramion na boki. Kosztem czasu – pominięcie ciało w lewo, na rachunek dwóch – wyrównali na rachunku trzech – oprócz prawa. Powtórzyć dwa lub trzy minuty. Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie są zgięte łokcie i nadgarstki nie są rozluźnione.

Następne ćwiczenie – wzrasta. Sytuacja jest taka sama jak w poprzednim przypadku. Tylko tym razem, ręce na wydechu Trzymaj ramiona na drogi oddechowe – podwyżki. Płeć piękna jest zalecany do pięćdziesięciu razy w trzech setach.

  • Pompek

Push-up od ściany lub podłogi – kolejny dobry sposób, aby usunąć tłuszcz z rąk. Jednak muszą one działać prawidłowo, w przeciwnym razie efekt nie będzie żadnych ćwiczeń. Konieczne jest monitorowanie ręce pomostowym ciała, itp Dobrze, jeśli pierwsze kilka razy trzeba będzie kontrolować z zewnątrz. A co najważniejsze – nie daje zbyt duże obciążenie, nawet jeśli doskonale opanowane wszystko. W przeciwnym razie, zamiast tłuszczu będzie ogromne mięśnie, które nie nadają elegancję i wdzięk słodkim i łagodnym dziewczyny.

  • Elastyczna taśma

Taśma-amortyzator pozwoli Ci przynieść swoje ręce w kształcie pomoże pozbyć się bólu pleców i szyi. Główną zaletą tego urządzenia polega na tym, że jest prawie tak dobry jak konwencjonalny trener domu. Dodatkowo, dzięki nim można rozciągnąć grupy mięśni, które nie są zaangażowane w momencie pull-up i pompek.

Stań na środku ekspandera, końce ramion zaciskowych (wielki czy gumka jest wyposażony w wygodne uchwyty). Pokonanie oporu gum ciągnącego tak wysokie, jak to możliwe, a następnie powoli opuścić w dół. Po ukończeniu dwóch podejść 50 razy, od razu przejść do drugiego ćwiczenia. Nie rób długie przerwy, nawet jeśli jesteś bardzo zmęczony.

Teraz swój gumę za plecami, ręce rozciągają się poziomo. Staraj się trzymać dłonie, jakby chcesz klaskać. „Brawo” trzeba minutę lub dwie. Na początku, gdy pas jest zbyt napięty, nie można nawet przynieść szczotkę 10 cm. Nie należy się zniechęcać po kilku treningach można łatwo pokonać takiego oporu.

Idziemy do sesji grupowych

  • Pływacki

Ładunek, który został podany do rąk podczas kąpieli w basenie lub w morzu, nie jest porównywalna do niczego innego. Tłuszczu z górnej części ciała odchodzi w ciągu pierwszych dwóch lub trzech miesięcy. W tym przypadku, nie obzavedetes ogromną masę mięśniową, co dokładnie można zarobić na siłowni. Jedynym negatywnym – jest ryzyko wzrostu ramionach. Aby uniknąć takich problemów, trzeba zaangażować doświadczonego instruktora.

  • Aerobik

Idąc do klubu fitness, należy zapytać, co trzeba, aby pozbyć się tłuszczu na rękach. W tym przypadku, trener opracuje dla Ciebie zestaw ćwiczeń, nacisk, który zostanie umieszczony na problematyczne części ciała. W razie potrzeby, można uzyskać lekcje wideo do uprawiania an_1u na własną rękę. Jednak lekcje grupowe będą jeszcze bardziej skuteczne.

Jak uprawiać an_1 bez szkody dla zdrowia

Czy ćwiczysz w domu lub udać się do zajęć grupowych, jesteś ryzykując swoje zdrowie. Zgadzam się, nie wszystkie centra fitness prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Również śledzić każdego instruktora studentów nie zawsze mają czas. Co do samokształcenia, że ​​niedoświadczeni nowicjusze bardzo trudno natychmiast rozwiązać sytuację. W rezultacie – napięcie mięśni, bóle stawów, osłabienie. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, należy przestrzegać następujących zasad.

  • Dajemy obciążenie stopniowo. Nie należy próbować wykonywać pierwszego miesiąca normą, jeśli przed wami strony nigdy nie miała hantle.
  • Zmniejszyć ilość ćwiczeń, po wysiłku, jeśli masz bardzo silne bóle mięśni.
  • Zatrzymać wykonywania jeśli uczucie dyskomfortu lub mrowienie w stawach i mięśniach.
  • Po szkoleniu być wakacje. Nie musisz siedzieć codziennie na siłowni, czy też po prostu spuścić swoje ciało. Najbardziej optymalny wariant – uczęszczać na zajęcia dwa lub trzy razy w tygodniu, najlepiej – w godzinach wieczornych.

Masaż

Oczywiście, masaż dłoni nie jest tak skuteczny jak ćwiczenia z hantlami. Jednakże, jeśli jest to połączone z ćwiczeń i odpowiedniej diety, pozytywne wyniki można osiągnąć znacznie szybciej. I nie koniecznie udać się do kosztownych zabiegów w salonach kosmetycznych. Masowanie puszkę ciała i domu.

Zamiast oleju można poprosić, aby skorzystać z rozpuszczoną miodu lub ujędrniający krem. Przed rozpoczęciem należy wziąć ciepły prysznic na relaks mięśni. Nie zapomnij o peelingu, który pomaga usunąć cząstki zrogowaciałego komórek. Przez oczyszczoną skórę składników aktywnych będzie dużo łatwiej pracować na tkanki tłuszczowej.

Bądź ostrożny! Po masażu miodem na dłoniach mogą pozostać małe siniaki. Są one dość szybko – na drugi dzień trzeci. Ale to jest mało prawdopodobne, chcesz iść na pierwszy z plamami na ciele bordo. Dlatego po zabiegu, stosuje się specjalne środki zapobiegające ich wygląd. Również nie zapomnij wziąć natrysk, aby postawić się w tonie.

Interwencja chirurgiczna

Zgadzając się liposukcji, należy zrozumieć, że po jakimś czasie tłuszcz może powrócić. Będziesz w każdym przypadku muszą jeść prawo i utrzymania zdrowego stylu życia. Dlatego do takich ekstremalnych środków powinny być stosowane wyłącznie, gdy nie ma innego sposobu, aby zmusić się tam. Pre zachęcać do odwiedzenia zwykłego lekarza (dietetyka). Będzie on ustalić, czy masz nadmiar tkanki tłuszczowej i potwierdził, że żadna operacja nie można zrobić.

Jednak w większości przypadków, płeć piękna po prostu zbyt leniwy, aby poradzić sobie z tym problemem na własną rękę. Po tym wszystkim, aby dać swój ulubiony fast food i zacząć przygotowywać własne posiłki w ciągu kilku – bardzo trudne. I to nie wspominając an_1u. Ale jeśli weź się w garść i nie relaks, a następnie pozytywne wyniki nie będą trzymać cię czeka.

load...