Jak usunąć tłuszcz z boków – skuteczne metody

Zawartość:

Cienka talia osy – przedmiotem marzeń dla wszystkich odchudzających kobiet. Ale w okolicy talii, pomimo przyjęcia „diety” Środki nadal nienawidził złogi tłuszczu lub jak nazywają je pieszczotliwie – „uszy”. Te „uszy” na stronach naszej naturze obdarzył. To właśnie w tych stronach zgromadzonego i przechowywane strategicznej rezerwy tłuszczu, które w niekorzystnych warunkach będzie ponosić i wychować dzieci. Podczas ciąży tłuszczu „uszy” jest na pewno potrzebne. Jednak reszta tłuszczu po bokach nie są skłonni tolerować żadnej pani. I słusznie zadaje pytanie: „Jak pozbyć się tłuszczu na bokach”

load...

Eksperci twierdzą, że tłuszcz jest usuwany z boków raczej problematyczne (tak nakazał charakter), ale nadal możliwe. Problem ten należy podchodzić kompleksowo. Skuteczna an_0, ćwiczenia wpływające pożądanych grup mięśniowych, a także regularną opiekę nad ciałem – będzie miało pozytywny i trwałe rezultaty.

An_0

Obecnie istnieje wiele metod radzenia sobie z jak usunąć tłuszcz z boków, wśród których na pewno znajdziesz odpowiedni jeden. Jednak ogólnie rzecz biorąc, na jaką dietę wybrać, powinni przestrzegać pewnych zasad:

  1. Zrezygnować z fast food i fast tłuszczu w postaci przekąski, chipsy i inne „brudu”. Sól i tłuszcz w nich dużo, a wartość odżywcza – nie. Ponadto, żywność fast food zawierają nasycone tłuszcze i węglowodany światła, które są bardzo szybko wchłaniane i przetwarzane przez organizm. Dlatego po hamburgera bardzo szybko zaczynają odczuwać poczucie głodu.
  2. Nie objadać na noc. Ostatni posiłek powinien być co najmniej trzy godziny przed snem.
  3. Sen jest nie mniejsza niż 8 godzin dziennie. Sen i apetyt są ściśle ze sobą powiązane. Jeśli z jakiegoś powodu nie wyspać, starasz się nadrobić brak energii za pomocą jedzenia. Mniej snu – więcej jemy. , A zatem gromadzić tłuszcz na bokach.
  4. Jedz małe posiłki 4-5 razy dziennie. Mała porcja jedzenia nie będzie rozciągnąć żołądek, a wkrótce być wypełnione.
  5. Jeść płatków śniadaniowych lub musli. Ziarna i zboża zawierają węglowodany złożone. Oni „obudzić” organizm do cięższej pracy i uczynić wszystkie narządy wewnętrzne, a więc spalić tłuszcz szybciej.
  6. Wystarczy wydać na czczo dni w tygodniu. Na przykład, jabłek lub jogurt. Ale jeśli masz zapalenie błony śluzowej żołądka, jest na czczo dni jest lepiej odmówić.

load...

ćwiczenia

Znani trenerzy fitness wiedzieć jak usunąć tłuszcz z boków. Potrzebują regularnych ćwiczeń.

Obręcz

Najbardziej popularnym i skutecznym sposobem usuwania złogów tłuszczu na bokach. Hoop ćwiczenia przyniosły pozytywne wyniki, trzeba przestrzegać kilku zasad:

  • – Wybierz tyle ciężkie obręcz lub taki, który jest wyposażony w różnego rodzaju dysz (kolce, bale, itp);
  • – wykonać ćwiczenia z hula-hoop na codzień;
  • – skręcenie zawijania co najmniej 40 godzin dziennie, stopniowo zwiększając czas aż do jednej godziny.
  1. SP (pozycji wyjściowej) – leżąc na podłodze na lewym boku, lewa ręka wysunięta do przodu.

    Jednocześnie podnieś ciało i prawą nogę. Zrobić dwa zestawy 15 powtórzeń z każdej strony.

  2. IP – leżąc na podłodze, tuż noga zgięta w kolanie, lewa stopa pod kątem prostym położony jest na prawym kolanie.

    Lewa ręka jest wzdłuż tułowia, tuż za głową rany.

    Przeprowadzanie skręcenia, dotknąć łokieć prawej ręki na kolanie lewej nogi. Czy dwa zestawy po 10 powtórzeń dla każdej strony.

  3. IP – leżąc na podłodze z rękami nad głową, nogami zgiętymi w kolanach.

    Przeprowadzanie skręcenia, spróbuj lewym kolanie, aby uzyskać prawo łokieć, i vice versa.

    Wykonaj 30 powtórzeń dziennie.

  • Ćwiczenia na fitball (big gry w piłkę) są bardzo skuteczne w walce z depozytów tłuszczu na boki.
  1. IP – leżącego na murawie po prawej stronie; Nogi proste i razem z ręką w górę wsparcie prawo.

    Powoli unieś lewą nogę prosto tak, aby tworzyły kąt prosty.

    Dokonać dwóch zestawów 5 powtórzeń na każdą nogę.

  2. IP – siedzi na fitball, ręce w dół, stopy na podłodze, plecy proste.

    Nie odrywając stóp od podłogi i nie pomagają sobie rękami, toczyć piłkę w lewo i prawo. Upewnij się, że powrót był absolutnie płaski.

Wykonać 2 zestawy 10 razy (pierwszy z lewej do prawej, a następnie – na odwrót).

Okłady i masaże

Okłady i masaże – to doskonałe narzędzie do aktywacji procesów metabolicznych w obszarach problemowych i przyspieszają rozkład tłuszczów.

Dla domu okłady trzeba folię żywności i elastyczne legginsy, które utrzymują ciepło.

Najbardziej skuteczne są okłady z alg, olejków eterycznych (szczególnie cytrusowych), jak skończy się nagrzewać kompozycje.

Zazwyczaj podczas zawijania zaleca się odpoczynek przez około godzinę. Polecamy go spędzać czas aktywnie. Nałożyć na skórę, na przykład, słodki olejek pomarańczowy, owinąć folią spożywczą talii, umieścić elastyczny trykot i zacząć działać. Możesz tańczyć, robić mokro mieszkania, ani angażować się w fitness – w każdym przypadku wynik będzie oszałamiający.

Co do masażu, trzeba zrobić to aktywna i silna.

Na początek można spróbować twardy frotte rękawicę. Musiała pocierać boki aż do lekkiego zaczerwienienia przed prysznicem lub wanną.

Przed owijania można zrobić wyrywanie masażu obszarów problemowych. Jest mrowienie skóry poprzecznie do lekkiego zaczerwienienia. Przed masażem, stosuje antycellulitowy krem ​​lub olej.

load...