Jak usunąć tłuszcz z boków i brzuch: sportu i zdrowego odżywiania

Zawartość:

Tłuszcz na brzuchu i biodrach, wybrzuszenia na koszule i dżinsy – nie wzroku dla osób o słabym sercu. Ale co zrobić, kiedy „rosły” na wszystkich swoich ulubionych rzeczy, stając się zaledwie kilka miesięcy smukłą i piękną sylwetkę łyżwiarz w pyshechki? Werdykt jest jednoznaczny – schudnąć, schudnąć i schudnąć więcej razy. I to nie znaczy, że piękno będzie miał dużo czasu, aby zapomnieć o tym, że taka smaczna i zdrowa żywność. Wystarczy wybrać odpowiednią dietę i ćwiczenia, aby rozwijać kompleks, który będzie szybko spalić stłumiony dla tłuszczu ferii zimowych.

load...

Wykonujemy diety lub zdrowego odżywiania

Czy zauważyłeś, że ludzie, którzy siedzą miesiącami na wyczerpujących diet w tym czasie traci maksymalnie pięciu do dziesięciu kilogramów. Jednakże, wyglądają tak, jakby były chore zbyt wiele wokół oczu pojawiają się siniaki, skóra staje się bardzo blada, policzki spadać. A w czasach głodu zaczynają się trząść ręce, nastrój się pogarsza, jest bezsenność. Ale skuteczność takich ofiar, nie, bo po zaledwie dwóch lub trzech tygodni, waga wraca w podwójnej objętości. Jaki jest powód?

Więc najpierw trzeba zrozumieć, że trzeba jeść prawo cały czas, a nie na indywidualnych przypadkach, gdy waga pokazuje więcej niż byśmy chcieli. Raz na zawsze zrezygnować z tłuszczu, wysokokaloryczne jedzenie. Jeśli to możliwe, kupić parowiec, w której potrawy przygotowywane są bez dodatku oleju. I patrzeć, a smak jedzenia jest dużo lepiej niż po długim smażeniu w koncentratów tłuszczowych. Jedz jak najwięcej warzyw, owoców, zbóż. Preferują sałatki z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny.

Uwaga, aby całkowicie zrezygnować z mąki nie jest konieczna. Tak więc, na przykład, małe ilości napojów czarny chleb przygotowany z pełnego ziarna. Ale z rolek przez co najmniej sześć miesięcy, będzie musiał pożegnać. Słodycze powinny zastąpić słodycze z naturalnym miodem i suszonymi owocami. Jest to przydatne dla zdrowia, a także przyczynia się do odcinania tłuszczu na brzuchu i bokach.

load...

Również jeść jak najwięcej produktów mlecznych może, które pomogą sprowadzić ciało z toksyn i usuwania tłuszczu w talii. Jeść tylko jeden kubek kwaśnego mleka lub jogurtu dziennie przed obiadem, masz gwarancję, aby zrzucić zbędne kilogramy bez uciekania się do wyczerpującym treningu.

Od dieta powinna wykluczać biały chleb, makaron, fasola, kawa, alkohol, a nie tylko smażone i tłustych. Śniadanie musi składać się z zbóż i warzyw, na obiad należy jeść płynne posiłki (zupy i barszcz), gotowane w roślinnego lub bulionu z kurczaka. Wieczerza może tylko sałatki i owoce.

Przed każdym posiłkiem wypić szkła oczyszczonej wody (przefiltrowanej) bez gazu. Technika ta będzie szybko poczuć sytość i zapobiec przejadania się. Fakt, że żołądek pobiera sygnał do mózgu, że jest pełny, ale po czterdziestu minutach osoba zjadł. W tym czasie wiele dziewcząt ma czasu jeść podwójne, a nawet potroić stawkę.

Szkolenie i sport: robi się pot

Oczywiście spalić nadmiar kg stosując sam diety jest możliwe, ale w wyniku tych doświadczeń, korpus nie uzyska żądane kształty. Wręcz przeciwnie, żołądek zaczyna się nie obijać i powiesić z boku także spadać, a istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów. Ale do usunięcia rozstępów może być tylko chirurgicznie na które odważą nie wiele dziewcząt. Dlatego w procesie odchudzania należy podchodzić bardzo poważnie.

Na przykład, aby usunąć mały brzuszek, tyle przeszedł każdej nocy przez dziesięć minut Press (bigowania, bocznych, podnoszenie nóg, rowerowych, zwykle z prostymi nogami i rękami za głową). Najważniejsze – aby prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby zrobić kilka podejść, zamiast próbować zrobić to wszystko w jednym posiedzeniu. W związku z tym, zaleca się co najmniej dwa razy w tygodniu, aby przejść do siłowni trener pokazał technikę i kontrolę nad sobą.

Sport przydatna dla pasa

  • Polak-dance

Niestety, Polska jest nadal mylone Pole-dance ze striptizem, ponieważ wierzą, że dziewczyny w klasie uczenie się kręcić wokół słupa i pięknie rozbierać. W rzeczywistości jest – sport, który łączy w sobie elementy akrobatyki, aerobik, pilates, joga, itd. Początkowo jest rozgrzewka, podczas której prasa uczeń rock, rozwijające mięśnie robią rozciąganie, wycisnąć.

Po razogrevki artysta powtarza stare i uczenia się nowych elementów (skręt Visy etc.). Tak więc, na miesiąc lub dwa z tych ćwiczeń nie tylko zabrać brzuch, biodra, ale także daje możliwość wniesienia postać w porządku – do pompowania mięśnie, aby zrzucić wagę. Jedynym negatywnym – to trwałe siniaki, które pozostaną po klasie.

  • Taniec brzucha

Najbardziej bezpieczny, łatwy i przyjemny sposób, aby schudnąć – to taniec brzucha (egipski, arabski, turecki). Rytmiczny ruch i napięcie pewnych mięśni pomoże spalić dodatkowe kalorie (450 za godzinę), w celu wzmocnienia dolnej części pleców i usunąć tłuszcz na pasie. Rezonują wszystkie orientalne tancerki są wdzięczne, piękny i młody wygląd.

W początkowej fazie będzie w każdym przypadku muszą uczęszczać na zajęcia jak ćwiczenia bez pomocy doświadczonego instruktora jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Lekcje kursu na dyskach można kupić po dwóch lub trzech lat, ale jest mało prawdopodobne, po taniec zbiorowy będzie chciał przenieść się do kształcenia na odległość.

  • Ćwiczenia w wodzie

Aerobik wodny jest odpowiedni dla tych, którzy z powodu problemów zdrowotnych przeciwwskazań poważne stres. Angażować się w kałuży specjalnie opracowany program może ludzi w każdym wieku, konstytucji i seksu. Jeśli chcesz usunąć tłuszcz w tym samym czasie, i nauczyć się pływać, wybiera albo kraul lub motyla. Te dwa typy są równie skuteczne w zwalczaniu nadwagi (na sesję można spalić 600 kalorii), ulepszenia będą widoczne w drugim trzecim miesiącu szkolenia.

Jednakże istnieją niuanse w tym sporcie. Faktem jest, że częste wizyty na basenie i wyczerpującym godzinne sesje mogą prowadzić do wzrostu mięśni, co dla kobiet kruche jest ogromny minus. Dlatego też, jeśli nie chcesz iść z szerokimi ramionami i wybrzuszenia nogach, są zgodne z zasadami ustanowionymi przez trenera.

  • Bieganie

Jeśli chcesz usunąć żołądek i biodra, można to zrobić za pomocą rano lub wieczorem pobiegać. Nawiasem mówiąc, w celu uniknięcia problemów ze stawami i kolan jest zalecany do wyboru specjalnego obuwia sportowego i odzieży. Nie jest zły, jeśli masz rower treningowy lub bieżni, więc jak sobie z nimi znacznie bardziej użyteczne i bezpieczniejsze.

Zauważ, że bieganie nie pomaga podkręcić prasę, jako obciążenie na brzuchu i bokach w tym przypadku. Jego zaletą jest to, że można pozbyć się 210 kalorii dużym obciążeniem dla dwudziestu do trzydziestu minut. W tej ważnej roli odgrywanej przez sposób robisz to, jak często zatrzymać się na przerwach i wybranego obszaru (w tym pochodzenia, wynurzania, poziomej drodze).

  • Siłownia

Regularne zajęcia fitness, nie tylko pozwala na usunięcie tłuszczu z brzucha, ale także zagwarantować stabilność wyników w czasie. Tak więc, w przyszłości po utracie masy ciała nie trzeba ograniczać się do swojego ulubionego jedzenia, dosyć dwa lub trzy razy w tygodniu iść na siłownię.

Zazwyczaj w hali jest około dziesięciu ludzi, a wybrany z grupy tych samych problemów. Jest mało prawdopodobne, że początkujący Fitness zostaną skierowane do tych, którzy uczęszczają na zajęcia od ponad dwóch miesięcy. Biorąc pod uwagę cechy organizmu każdego człowieka, trener rozwija osobny zestaw ćwiczeń dla każdego. Więc jeśli były wcześniej ze sportem na „ty”, a w szkole i na studiach lat pomijany gimnastyka z czystym sumieniem, pierwszego dnia nie będzie uczynić prasę rockową na ból brzucha.

  • Centrum

Myślisz, że „do przeprowadzenia żelaza” nie dla kobiet? Mylisz się! Po tym wszystkim, za pomocą konwencjonalnych symulatorów można usunąć tłuszcz z brzucha szybko i łatwo, a pompa prasy. Nawiasem mówiąc, w wyspecjalizowane instytucje do angażowania się w pełni bezpieczna. Od konstrukcji każdego instrumentu pracy nie jest jedna osoba, cały sprzęt poddawany dokładnej kontroli i badań zanim dojdziesz do pomieszczenia, w którym ludzie są przeszkoleni.

Sauny, łaźnie parowe, an_2 lub schudnąć szybko

Metoda ta nadaje się tylko do całkowicie zdrowych ludzi, którzy nie mają problemów z sercem. Nie można odwiedzić łaźnie i an_2 płci podczas miesiączki, karmiących i kobiet w stanie, i przeszedł chemioterapię i chirurgii. W celu uniknięcia nieprzewidzianych sytuacjach zaleca się wcześniej skonsultować się z lekarzem.

W związku z tym wysokie temperatury w pomieszczeniu prowadzi do zwiększonej potu. Mówiąc cieczy i zanieczyszczenia należy usunąć za pomocą specjalnych szczotek do kąpieli, które delikatnie dotknij ciała. Można również stosować na obszarach problemowych niewielką ilością miodu, tym samym przyspieszając przemianę materii w organizmie.

Nawiasem mówiąc, w niektórych instytucjach, możesz zaoferować masaż, peeling i podobne usługi. Nie jest konieczne, aby zrezygnować z takiej przyjemności, ponieważ jest nie tylko przyjemne, ale także użyteczne. Najważniejsze – to czystość instytucji i profesjonalizm kapitana, który będzie sobie z tym poradzić. Jednak częste łaźnia parowa nie jest zalecane, ponieważ od tej efektywności jest zmniejszona.

Say no złe nawyki!

Bezsenność, stały stres, niezdrowy styl życia – wszystko to prowadzi do otyłości. Więc jeśli chcesz, aby usunąć tłuszcz i odświeżyć się, idź sobie. Po pierwsze, ustawić regułę spać co najmniej osiem godzin dziennie. Może nie spała z głową milion myśli i pomysły? Zapraszamy na spacer z chłopakiem na dwie godziny przed pójściem spać pod gołym niebem, dziesięć minut przed snem, wypić trochę ciepłego mleka. Zobaczysz, będzie zasnąć natychmiast, jak tylko głowa dotyka poduszki.

Nawiasem mówiąc, w nocy nie jest zalecany do oglądania Horrory, Wiadomości, thrillery, jak stres mieć negatywny wpływ na kondycję. Ponadto, po dwóch godzinach napięcia nerwowego nawet koszmary będzie gwarantuje spokojny osoby. A ponieważ organizm ludzki pracuje harmonijnie jak zegar, a następnie zastanawiać, skąd tłuszczu w talii, to nie jest konieczne.

Po drugie, odmówić wyjścia na kanapie. W każdą sobotę i niedzielę, wyjść z całą rodziną na piknik, piesze wędrówki, jazda na nartach i na rowerze w lecie. Utrzymują aktywny tryb życia, ponieważ pomaga usunąć brzuchem i dają zdeponowany w talii.

Nie należy polegać na off szansa i zaangażowany w

Kobieta, której wiek przeszedł przez długi czas … trzydzieści znaleźć swoje uzasadnienie w genetyce otyłości lub starości, ale nigdy nie obwiniać siebie i swoje preferencje. Bardzo często, przez takich członków płci pięknej, można usłyszeć gwiazdy, których płaski brzuch po czwartym porodzie pomaga usunąć tłuszcz chirurgów plastycznych. W rzeczywistości, sportowców i dziewczęta, którzy grali sportu przed ciążą, prawie nigdy rozciągnąć. Nawiasem mówiąc, kilka miesięcy intensywnego treningu są w stanie szybko postawić się w dobrej kondycji.

Co do zmian związanych z wiekiem, istnieje również w przypadku psychologii kobiet. Twój kolega wygląda elegancki, ponieważ nie jest bite na fast foodów i wyjąć sałatki w domu. Więc jeśli nie zmieści się do swojego ulubionego spódnicy i jeansy zapinane na trudności, nie kupić ubrania o rozmiar większe. Lepiej analizować dlaczego zostały odzyskane, i zastanowić się, jak usunąć tłuszcz na pasie.

load...