Jak usunąć rzęsy w domu: trzy skuteczna metoda

A to po prostu nie może być rozwiązany dla dobra kobiet uwagi mężczyzn! Zepsuć swój kolor włosów i trwałej ondulacji, siedzieć na diecie wyczerpania potu w klubie fitness, aby depilacji w najbardziej nieoczekiwanych miejscach … budowania rzęsy. Ale jeśli rosną, a informacje o tym, jak usunąć rzęsy w domu, będzie interesujące dla miłośników aktualizacji glamour.

load...

Zawartość:

Dlaczego jesteśmy budowaniu i usunąć rzęsach

Jeśli mamy zamiar dokonać takich poświęceń, to warto, czy raczej są one warte? Jeśli masz szczęście z człowiekiem, który będzie w stanie docenić wysiłek i kocham cię za to, kim jesteś, więc warto. Oczy – nie tylko zwierciadłem duszy, ale również jednym z najpotężniejszych narzędzi w arsenale kobiet. Bez zbędnych ceregieli, wystarczy rzut oka, można powiedzieć, jest bardzo, bardzo dużo. I nawet to, co słowa nie można powiedzieć 😉 co ona i kobieta, a on jest człowiekiem, aby zrozumieć się bez słów. Ale powiedzieć, w rzeczywistości, byliśmy tam na rzęsach … Niestety, nie wszyscy natura obdarzyła eleganckie długie rzęsy, a ci, którzy nie zostali oszukani, zawsze coś mało. Co mogę powiedzieć, nie ma ograniczenia co do perfekcji. To niespokojne urody uciekanie się do pomocy popularnego procedury wśród gwiazd – rzęsa. Cóż, kto odmawia wyraziste, ospały, przyciąga uwagę nawet bez makijażu wygląda? Wiele kobiet są przyciągane przez możliwość rzęs zrezygnować z użycia tuszu do rzęs. Są takie rzęski są tanie, a procedura jest przeprowadzona w kabinie.

Aby zbudować i wykorzystać naturalny kosmetyk hipoalergiczny klej. Maksymalna żywotność Przedłużenie rzęs 15-20 dni. Średnio starannym i schludnym zużycia, „zbudować oczy” będzie mógł gdzieś dwa tygodnie, ale często się nudzić nawet wcześniej, albo zaczynają odpadać i, oczywiście, konieczne jest, aby usunąć rzęsy. Aby to zrobić, należy uruchomić salon nie jest konieczne ponownie, to jest możliwe do zrobienia na własną rękę.

load...

Trzy skuteczne sposoby, aby usunąć

Debonder – specjalna ciecz

Brzmi poważnie, i tak to jest. Debonder to płyn do usuwania sztucznych rzęs, pozwalając na bardziej lub mniej akt profesjonalnie. Debonder rozpuszcza klej, które były naroscheny rzęsy. Cena nie gryzie, a pęcherzyk powinien być wystarczająco długi czas. Ponadto, jeśli klej jest zbyt silny, jeden tylko środki do domu, najprawdopodobniej, nie będzie robić.

Tanie i użyteczne

Oleju. Tak, najczęściej olej roślinny pomaga usunąć rzęsy łatwo i, co najważniejsze, aby dobrze wykorzystać. Smarować powieki i rzęsy z olejem, pozostawić na noc, a rano do kontemplacji „opadłych liści” na poduszce lub policzki. Aby wyciągnąć maksymalne korzyści z procedurą dla rzęsek rodzinnym, należy łopianu lub olej rycynowy, przyczyniając się do ożywienia i wzrostu włosów.

Normalna tłuszczu krem ​​

Innym sposobem na usunięcie prawdziwych rzęs w domu – żadnego tłuszczu śmietanę. Wystarczy namoczyć wacik do śmietany, delikatnie nakładać na wzrost linii rzęs, moczyć kilka minut, aby klej pod wpływem tłuszczu utraciła jędrność i usunąć rzęski.

Wszystkie trzy metody są skuteczne, jeśli tylko nie wykorzystał pewne wątpliwe prowizoryczny kompozycję klejącą. I lepiej nie żartować, ale tak długo, i tracą swoje rzęsy.

Katerina Bagatskaya

load...