Jak usunąć rozstępy na pośladkach? proste tajemnice

Zawartość:

Nigdzie, którzy wzięli „wgniecenie” i keloidów na skórze pośladków wielu dziewcząt jest mylone z zaawansowanych form cellulitis. I zaczynają używać antycellulitowy krem, zrobić okłady i masaż próżniowy. Naturalnie, nie mają one pożądany efekt, a ciągła zmiana kosmetyków nie poprawia kondycję skóry. Co jest zrozumiałe, bo łzy głębokich warstw skóry nie ma nic wspólnego z „skórki pomarańczowej”. Jednak z jakiegoś trwałości i odpowiedniej pielęgnacji, rozstępy na pośladkach można usunąć.

load...

Przyczyny rozstępów

Rozstępy (innymi słowy, rozstępy) – zewnętrzny przejaw problemów z włókien skórnych złożonych z elastyny ​​i kolagenu. Kiedy siedzisz na ścisłej diecie, lub odwrotnie, przez krótki czas gromadzić nadmiar masy ciała, skóra jest rozciągnięta. Wierzchnia warstwa naskórka jest łatwo do takiej zmiany, ale głębsze warstwy nie są w stanie się tak szybko „ułożone”.

Pasma kolagenowe są rozciągnięte i stanie wytrzymać ciśnienie rozrywające. Na miejscu luki tworzą podskórne blizny białe, czerwone lub purpurowe. Po pierwsze, są one intensywnie różowy lub karmazynowy odcień z powodu krwotoku podskórnej w miejscu pęknięcia, co spowoduje rozjaśnienie tylko w czasie. Skala „katastrofa” może być inna – .. Od małego rozmiaru plamki 5-6 mm, aby pozbawić znaczną długość 10-15 cm skóry Duże serpentyny często tworzonych na pośladkach, stając się przyczyną kobiecych kompleksów.

Ciąża – idealne „pretekst” do pojawienia się rozstępów. Przyrost masy ciała, czasowe zakłócenia metabolizmu, a następnie ostry „wyzwolenie” od ciężaru prowokując masowe pojawienie się rozstępów na brzuchu, udach i pośladkach. Nic dziwnego, że wiele kobiet jest zakłopotany, aby przejść do morza ze względu na konieczność stawienia się na plaży w kostiumie kąpielowym tylko w ciągu pierwszych kilku lat po ciąży. Ale przez zwykłe znaki oczekiwanie naciąganych na pośladkach nie zniknie. Aby je usunąć, trzeba podjąć wysiłek, ponieważ nie zniknie na własną rękę.

Rozstępy mogą wystąpić w wyniku terapii hormonalnej, który jest obowiązkowe w leczeniu pewnych schorzeń. Hormony powodują zatrzymywanie płynów w organizmie, co z kolei wywołuje naprężenia włókien kolagenowych. Aby rozpocząć pozbyciu się rozstępów przed końcowym zastosowaniem leków hormonalnych, to nie ma sensu. Jednakże, jeśli chcesz zmniejszyć liczbę przedłużeń do minimum, wykonaj następujące wagi i spróbuj pić mniej niż 2 litry dziennie.

load...

Przewidzieć wygląd rozstępów nie może być – niektóre kobiety udaje się trzy lub cztery dzieci i nie napotkasz tego defektu kosmetycznego, a drugi jest na tyle, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów na swoich pośladkach „ozdobiona” nieestetyczne prążki.

Metody pozbycia rozciąganie

  • Masaż

Masaże – doskonałe narzędzie do walki z rozstępami. Aby usunąć rozstępy, konieczne jest codziennie masować pośladki po prysznicem. Użyj do tego celu, olejku rozmarynu, mentol lub eukaliptusa. Oni „run” Proces odzyskiwania komórek i stymuluje gojenie mikro urazy kolagenu. Przygotować specjalną mieszankę opartą na olejach: dodaj szklankę oliwy z oliwek 50 uncji. Lubił eteru. Przed masażem, nanieść niewielką ilość kompozycji na pośladkach i równomiernie rozprowadzić ją. Zacznij z ruchami lekki głaskanie, stopniowo zwiększać intensywność ciśnieniem. Idź na ściskanie i bicie. Pod koniec procedury, pocierać pozostałości oleju w głąb skóry. Pierwsze efekty będą widoczne po dwóch tygodniach codziennej pielęgnacji.

  • Okłady

Okłady są przeznaczone do usuwania rozstępów są różne od tych, które do walki z cellulitem. Pierwszy powinien wzmacniające powodują przepływ krwi do pośladków i stymulowanie metabolizmu. Po drugie – aby spalić nadmiar tłuszczu i usunięcie znienawidzonych „guzki”.

Aby korzystać z tradycyjnych folii do owijania celofanu, które można kupić w każdym sklepie. Do czyszczenia skóry grubości warstwy substancji czynnej, to za pośladki i kontaktron jest owinięta w kilka warstw folii w celu uzyskania efektu sauny. Usuń rozstępy pomoże glony, sok z aloesu rozcieńczony olejem słonecznikowym, miąższ ananasa, owsianka z liści orzecha włoskiego, białej i czerwonej gliny. Wziąć prysznic po 30 minutach od aplikacji, aby zmyć skórę jego resztki.

  • Kąpiel

Kąpiel z solą morską pomogą skonsolidować wyniki osiągnięte przez masaż lub okłady. Regularne singiel „część” soli do kąpieli wynosi 100-150 gr. Wygrana rozciąganie pomoże kąpiel, w której roztwór jest nie mniejsza niż 250 gramów. Sól morska. W ten sposób wygranej nad rozstępów – prawdziwa przyjemność: kupować przyprawione solą i zafundować sobie prawdziwy relaks. Jeśli obawiasz się o problemach z układem krążenia, kąpać się nie więcej niż 15 minut, 2 razy w tygodniu.

  • Scrubs

Usunąć rozstępy, można użyć peeling. Na peelingu opakowań, używane w tym celu należy stwierdzić, że wyrównuje strukturę skóry. Stosowane kosmetycznych kolistymi ruchami na parze skórę ucierano przez 35 minut, po czym płucze ciepłą wodą kompozycji. Dobrą alternatywą do szorowania z cząstki polimeru staną się skórki chemicznego. Jego działanie opiera się na kwasach owocowych, które przyczyniają się do szybkiej regeneracji skóry.

  • Fotopigmentatsiya

Likwidacja rozstępów przy użyciu urządzenia z fotokomórkami nazywa fotopigmentatsiey. Podczas zabiegu ogniwa słoneczne działają na uszkodzonym naskórkiem, „ekscytujących” komórek skóry, stymulując aktywność mikro urazów uzdrawiania i przywracania podskórnej „szkielet” z tkanki łącznej. Ból, procedura ta nie spowoduje, że jest bezpieczny i nie powoduje występowania chorób dermatologicznych.

Wstrzyknięcie kolagenu i elastyny ​​syntezy sztucznie „wypełnienia” głębsze niż skóra, stymulując wytwarzanie naturalnych ich analogów. Zastrzyki należy robić ekspertów kosmetyczki, po dokonaniu alergiczną test zgodności. Lek wstrzykuje się bezpośrednio do traumę miejscu aż do całkowitego zwolnienia wyrównania skóry. Usuń rozstępy dostać w ciągu 10-20 procedur.

  • Laserowy

Jeśli nie chcą lub nie są w stanie rozciągnąć się wygrać, powinien być zainteresowany w taki sposób, aby pozbyć się z nich, jak laserowy skóry pośladków. Oczywiście, procedura ta nie może być wykonywana w domu – trzeba odwiedzić klinikę piękności lub biura.

Nie bój się, procedura jest całkowicie bezbolesny, więc jakikolwiek dyskomfort czujesz. Czerwona wiązka urządzenie „spala” blizny przez uaktywnienie procesu gojenia i tworzenie zdrowej tkanki łącznej w celu zastąpienia połamane włókna kolagenowe. Po 5-10 zabiegów przywrócono wsparcie „szkielet”, rozciągając się powoli, „wypełnione” i stają się białe.

W ciągu sześciu miesięcy po przebiegu laserowy, nie wystawiać skóry na działanie promieni UV, więc trzeba korzystać z ochrony przeciwsłonecznej lub balsam. Wystawienie na działanie lasera jest przeciwwskazane, jeśli pacjent przyjmuje antybiotyki lub leczenia choroby ginekologicznej pogarsza. Szlifowanie można poddać tylko przewlekła rozciąganie – procedura ta zwalnia Cię z głębokości rozstępów, gdy wszystkie inne metody zostały już wypróbowane i wydaje się, że rozciąganie nie usuwa.

  • Interwencja chirurgiczna

Niestety, działanie lasera są poza odcinku do którego „przywiązany” wiotkość skóry i innych zmian związanych z wiekiem. W tym przypadku, okłady i masaże nie są ograniczone do – wymagają operacji. Zgodnie z ogólnymi pęknięć znieczulenia po prostu wyciąć z głębokich warstwach naskórka. Koniec okrągły operację napinania skóry.

Po zabiegu trzeba będzie kilka dni pobytu w szpitalu i obsługiwać szwach specjalny związek antybakteryjny. Oczywiście, jest środkiem ostatecznym, uciekanie się, że po każdej ciąży lub radykalne zmniejszenie masy ciała nie jest konieczne.

Zapobieganie powstawaniu nowych rozstępów

Nie ma potrzeby, aby czujnie monitorować najmniejsze zmiany własnym ciężarem, aby zapobiec ponownemu powstawaniu rozstępów na pośladkach. To wystarczy, aby nie jeść po sześciu, i oczywiście, hamować apetyt w odniesieniu do mąki i tłuszczu potraw. Jeśli idziesz do „grupy ryzyka”, jeść pokarmy, które stymulują naturalną produkcję kolagenu – awokado, jagody, ryby, jabłka.

Jeśli cierpisz na nadwagę, nosi specjalną bieliznę korygującą. Dziewczyny „w pozycji” zaleca się nosić bandaż wsparcia oraz specjalne rajstopy dla kobiet w ciąży. Stopień ciśnienia wywierają one na nogach, co odpowiada lekkim masażem. Przy stałym zużyciu będą doskonałym profilaktyka przeciw rozstępom.

Regularne stosowanie kremów zawierających w jego skład kwasów aminowych, olejek z gorzkich pomarańczy, cedru, jałowca, ylang-ylang, będzie wystarczający zaostrzenie i efekt wygładzenia. Stosować takie kremy musi być 2 razy dziennie po prysznicem.

Jeśli planujesz, aby spróbować usunąć rozstępy na własną rękę, to najlepiej używać więcej niż jednej metody. Tylko kompleksowe podejście i intensywnej terapii są w stanie przywrócić skórze idealny wygląd.

load...