Jak usunąć rozstępy na piersiach jego metod eliminacji


load...

Uzdrowiony rozstępy, liczące więcej niż rok życia, są niemal niemożliwe do usunięcia siebie. W takich przypadkach lepiej jest zaufać wykwalifikowanych salony kosmetyczne i plastikowych klinik chirurgicznych, które pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie na pytanie, jak usunąć rozstępy na piersiach. Co do zasady, nie może oferować kilka opcji leczenia rozstępów, w zależności od stopnia zaawansowania rozstępów, ogólny stan organizmu, możliwości finansowe oraz preferencje klienta.

Okłady

Sposób ten jest skuteczny w odniesieniu do świeżych rozstępów, na podstawie skutków mieszaniny z wodorostów, gliny lub kosmetycznych olejów aromatycznych. Kompozycje terapeutyczne są stosowane na skórę sutka z rozstępów, górna pokryta zbiorcze cieplnej i utrzymywano przez 30-60 minut. Kurs składa się z 5-12 zabiegów w zależności od wielkości uszkodzonego obszaru skóry.

Peeling chemiczny

Podczas procedury rozstępy uszkodzony obszar skóry traktuje się specjalnych preparatów zawierających kwas – trihloruksunuyu fenolowej, alfa-hydroksylową. Cząsteczki kwasów głęboko wnikając w naskórek, promować głębokie złuszczanie i przyspieszają regenerację komórek. Sesji przeprowadzono w znieczuleniu ogólnym, jak towarzyszą ostry ból. Przeciwwskazane w tego rodzaju obierania w chorobach serca i naczyń krwionośnych, alergii i niektórych chorób przewlekłych. Skutki uboczne procedury – pewna część toksyczności aktywnych składników oraz możliwości powstawania blizny.

Mikrodermabrazja

Opcjonalnie, procedura ta oparta jest na łuszczenie kompozycji polerującej powierzchni skóry łagodnym mikrocząstek ściernych. Ponieważ sposób odnosi się do powierzchni złuszczania skóry, wpływ, niezbędne jest tylko czekać na świeże rozstępów, z których nie ślad pozostaje gdy sprawnie prowadzone sesji.

load...

Peelingi laserowe

Oczyszczając skórę z górnej warstwy rogowej skóry z rozstępami z laserem charakteryzuje się wieloma zaletami, wśród nich – bezbolesne, szybkość, sterylności i braku powikłań w ścisłym przestrzeganiu wszystkich zaleceń lekarza w okresie rehabilitacji. Niektórzy eksperci nie zalecają stosowanie peelingów laserowych do leczenia rozstępów na jego klatce piersiowej.

Mezoterapia

Obszarów problemowych wycięty z wprowadzenia szczególnych mieszanin zawierających witaminy i mineralne, wyciągi z roślin leczniczych, odżywczych białek naturze. W wyniku tego, zwiększenie metabolizmu wspierania pełnego (świeżego odcinku) albo częściową (na utrzymującym rozstępów), wchłanialny blizny. Wszystko odbywa się co najmniej 6-10 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Po osiągnięciu określonego rezultatu po zabiegach domu lub salonie, zaleca się, aby obserwować szereg działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu nowych rozstępów – do przywierania do zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, regularne kosmetycznych działań opiekuńczy. Pozwoli to na dłuższy czas potrzebny na zapisanie gładka skóra piersi, jędrna i atrakcyjne.