Jak usunąć rozstępy na ciele?

Zawartość:

Jeśli ktoś uważa, że ​​rozstępy pojawiają się tylko w pierwiastek kobiet i tych, którzy dramatycznie zdjął dużo wagi – są błędne. Po rozciągnięciu – to mikrourazy skóry i mogą występować w bardzo młodym wieku. Nie są one ubezpieczone kobiety cierpiące z zaburzeniami hormonalnymi w organizmie, mogą zdobyć dziewczynę, który zaczął aktywnie rozwijać. Krótko mówiąc, wszystko, co wpływa na gwałtowny wzrost objętości ciała, prowadzi do ryzyka wystąpienia rozstępów.

load...

Oczywiście, istnieje wiele użytecznych procedur w salonach kosmetycznych, których celem jest, że aby pozbyć się rozstępów skóry. Jednak nie każda kobieta może sobie pozwolić, aby przejść do profesjonalnego kosmetologa: ktoś ma czas, ktoś nie ma pieniędzy. A ponieważ coraz więcej członków płci pięknej zastanawiasz się, jak usunąć rozstępy w domu. I chcę to zrobić szybko.

Usuń rozstępy za pomocą masażu

Aby poradzić sobie z rozstępami w domu, oczywiście, możliwe. A jeśli nie całkowicie ich pokonać, to przynajmniej sprawiają, że praktycznie niewidoczne jest całkiem realne. Chociaż może nie tak szybko, jak byśmy chcieli. I jeden z najbardziej skutecznych środków – masaż. Z pomocą masażu może nawet nałogowy rozstępy, jeśli nie wyeliminować, albo przynajmniej zmniejszyć.

Brzucha masaż odbywa się w okrągłym ruchem wskazówek zegara. Możliwe jest użycie specjalnego kremu lub maści do masażu przeciwko rozstępom, kupione w aptece. Mimo że wiele (na przykład słynna aktorka Sofi Marso) wolą wcierać w skórę normalną oliwy z oliwek. IT wiele witamin – A, D i E, jak również duża ilość środka zwilżającego. Kupić pierwszy tłoczony olej i używać go z masażem ciała.

load...

Jeśli rozszerzenia znajdują się w pasie, następnie trzeba masować płynne ruchy, od dołu do góry. Pośladki lepsze tarcie w ruchu kołowego i udo – wzdłuż linii okolicy kolan i majtki. Można użyć zwykłych rękawicę bawełny. Nie bądź leniwy i zrobić masaż każdego dnia co najmniej 1,5-2 miesięcy. Zadbać o to, aby wszystkie ruchy były mocne, ale dość gładkie. Spróbuj się nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów, tak aby nie rozciągać skóry – w przeciwnym razie można dostać całkowicie przeciwne rezultaty.

Nawet podczas brania prysznica nie zapomnij o walce z rozstępami: kierować strumienia wody na obszarach problemowych, powtarzając ruchy masażu. Po zakończeniu kąpieli, jak masować ciało mocno ręcznikiem, aby zwiększyć krążenie krwi w organizmie. Po masażu, stosuje się do obszarów problemowych skóry żadnych tłustych balsam. Nie bądź leniwy – i myśli o tym, jak usunąć rozstępy w domu przez długi czas będzie cię zostawić. Szybko osiągnąć to mało prawdopodobne, ale tylko dwa lub trzy miesiące będzie można podziwiać rezultaty.

Olejki eteryczne w walce z rozstępamiStosować olej może nie tylko do masażu; mogą oni sami również poprawić stan skóry. Jest to z pomocą olejków eterycznych pozbyć się rozstępów kobiety od najdawniejszych czasów. Najbardziej popularnym z nich jest olej – olej migdałowy i kiełków pszenicy. Przedstawimy Ci kilka wskazówek, w jaki sposób usunąć rozstępy w domu za pomocą olejów:

  1. Lotion „Marchewa” domowej roboty. Dla niego, trzeba będzie 1 marchew, wodę i olej migdałowy. Tak, oczyść marchew na drobnej tarce, umieścić w misce i zalać wodą tak, że pokrywa ziemię. Po 15 minutach marchew naciśnięciu przez gazę. Dodać sok migdałowy jako kropelki oleju, aby kremową gęstą masę. Przed pójściem spać na obszarach problemowych Zastosuj ten balsam.
  2. Przez następne maści mieszać 2 krople oleju mandarynka, 2 krople oleju neroli, olejek lawendowy 2 kropli, 50 ml oleju z kiełków pszenicy. Kompozycja ta jest bardzo dobra nawet, aby pozbyć się starych rozstępów, możesz je praktycznie niewidoczne na ciele.
  3. Innym bardzo pomocny od odcinka mieszaninę oleju z oliwek i oleju w roztworze witaminy E. W jednej łyżeczce oleju Dodać 650 mg witaminy. Jeśli chcesz, aby całą butelkę mieszaniny, trzeba obliczyć ilość witaminy E w oparciu o objętości pojemnika.

Przed rozpoczęciem korzystania z olejków aromatycznych do walki rozstępów, należy pamiętać, aby skonsultować się z lekarzem: niektórzy ludzie uczuleni na nich, a podczas ciąży wiele olejki aromatyczne są przeciwwskazane.

Prawidłowe odżywianie – pomoc w pozbyciu się rozstępów na ciele

Niezależnie od wybranej metody walczą z rozstępami, dobre odżywianie – to jeden z wielorybów, który utrzymuje zdrowie skóry. Pomyśl o tym: jeśli jesteś chory, lekarz przepisze Ci kompleksowe leczenie. Tak samo jest z rozstępami – za pomocą kilku metod, nie zapominając o zbilansowanej diecie. Ponieważ oprócz zdrowy wygląd skóry, które zyskasz ze zdrową dietą, to rzeczywiście zmniejszyć ryzyko przyrostu masy ciała, a tym samym możliwości nowych rozstępów. Jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces w domu bez właściwego odżywiania, aby usunąć rozstępy.

Co trzeba zrobić, aby skóra miała zdrowe, zadbane wygląd? Nawodnienie i witamin. Więc nie zaniedbywać diety zawierające składniki odżywcze. Jeść więcej owoców i warzyw, produktów mlecznych. Nie zapomnij o konieczności co najmniej dwa razy w roku – wiosną i jesienią – brać multiwitaminy kompleksów. Najlepiej jest poprosić lekarza o pomoc – on będzie wybrać dokładnie te produkty, które są odpowiednie dla ciebie, z wszystkich funkcji Twojego zdrowia i ciała.

Pić osiem do dziesięciu szklanek płynów dziennie. Kwota ta obejmuje woda, kawa, herbata, zupy. To właśnie tu alkohol nie powinien być nadany – to odwadnia organizm.

Sposoby jak usunąć rozstępy na ciele, bardzo dużo. Ale wszystkie one wymagają cierpliwości i samodyscypliny. To nie ma znaczenia, czy wszyscy twoi przyjaciele dalej o tym, że rozstępów nie można pokonać: a rolling stone gromadzi żadnych mech. Wziąć do użytku kilka naszych wskazówek, a wkrótce będziecie mogli być dumni ze swojej gładkiej, pięknej skóry. I jej przyjaciele pomagają usunąć rozstępy w domu.

load...