Jak usunąć rozstępy na ciele: nowoczesne środki przeciw rozstępom

Zawartość:

Rozstępy są normalną częścią dojrzewania dla większości dziewcząt. Kiedy osoba rośnie i przybiera na wadze bardzo szybko (na przykład w okresie dojrzewania), może to uczynić życie w skarbonki, oprócz długo oczekiwany w tym wieku lat, a nawet zmarszczki na ciele zwane rozstępami wspólnego, co jest prawie niemożliwe do usunięcia. Odłożył nos? I nie bez powodu. Prognozy lekarzy nie oznacza, że ​​trzeba zrezygnować i zawsze murowe się w stałej kostium kąpielowy.

load...

Ale zanim usunięcie znienawidzonych rozstępy, trzeba przejrzeć je w sposób bardziej szczegółowy. Jak uzyskać rozszerzenia? Podobne zjawisko występuje, gdy skóra jest bardzo rozciągnięta (zwykle w czasie szybkiego wzrostu). I nie jest to, że nie jest wystarczająco elastyczna. Tylko w trakcie intensywnego wzrostu komórek normalnej produkcji kolagenu (głównego białka tkanki łącznej, która na skórze) przerw. Tak grzech warto na kolagen. Dokładniej, jego brak.

Tak więc, jeśli zauważy się rozstępów na ciele, nie denerwuj się i uważają się za gorsze od innych. Nie jesteś sam. Większość dziewcząt i kobiet cierpi z powodu pojawienia się rozstępów na piersiach, biodrach, boki i tył ciała. Ponadto, jeżeli charakter dojrzewania Kobieta oszczędził, to nie znaczy, że rozstępy pojawiają się podczas niej później.

Jest jeszcze inna kategoria ludzi, którzy wchodzą do strefy zagrożenia i można łatwo dostać rozstępów. Mówimy o tych, którzy są otyli. To nie ma znaczenia, dlaczego przytyć – nawyk przejadania lub z powodu choroby. Sam exodus. Rozstępy są często nękane przez kulturystów. Zwłaszcza tych, którzy cierpi z powodu sterydów. Nie mówmy o tym, że leki te są szkodliwe dla zdrowia. To już wie każdy kulturysta. Dziś nasz temat są rozstępy na ciele i na wiele sposobów, aby pozbyć się tej plagi, a więc nie będzie rozproszony.

Jak usunąć rozstępy na ciele

Początkowo rozstępy na ciele pojawiają się czerwonawe lub purpurowe linie. Nie należy się niepokoić. Chociaż lekarze mówią, że to niemożliwe, aby całkowicie usunąć rozstępy, ale charakter innego zdania. Wkrótce ona „odświeżenia” jasne smugi na ciele w kolorze białym. Zauważ, że nie powiedział, że rozstępy znikną całkowicie. Są one jedynie odbarwione. Może to być mała pociecha dla kobiet, które planują spędzają większość swojego latem w kostiumie kąpielowym. A jeśli wpiszesz numer, trzeba się spieszyć. Po tym wszystkim, czyste świeże rozstępy jest znacznie łatwiejsze niż przewlekłe.

load...

Pomoże w tym zakresie, na tyle dziwnie, nawilżające. Kosmetyczki polecam moim pacjentom, którzy przybyli do salonu, aby usunąć rozstępy na ciele, nawilżające obszarów problemowych masaż trzy lub cztery razy dziennie z produktów zawierających masło kakaowe lub masło shea jako główny składnik. Oto krótka lista produktów, które używają Estheticians w swoich procedurach:

  • Olej z kiełków pszenicy. Nie ma zbyt wiele danych na temat faktu naukowego, że ten środek domu pomaga z rozstępami. Ale pozostaje faktem. Olej z kiełków pszenicy można usunąć rozstępy płytkie na wczesnym etapie.
  • Kwas glikolowy. Materiał ten jest kwas alfa-hydroksykwasu. Zwykle roztwór kwasu glikolowego, wprowadza się do rozwoju kolagenu w organizmie. Ale nie należy się spodziewać szybkiego efektu. To zajmie trzy do czterech zastrzyków, zanim będzie można docenić starego gładkość ciała.
  • Witamina C. Przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i pomaga usunąć rozstępy na ciele we wczesnych stadiach. Dla maksymalnego efektu, witamina C jest stosowany w połączeniu z kwasem glikolowym.
  • Produkty zawierające peptyd. Nie zniechęcaj się strasznej nazwy. Takie substancje są często zawarte w kremach kosmetycznych do zwalczania rozstępów. Jednak ich skuteczność została znacznie przesadzone. Wielu lekarzy uważa te środki (z reguły, szeroko reklamowanych) strata czasu i pieniędzy.
  • Retinoidy. Ale w tej sprawie uwag krytycznych nie czekać. Retinoidy pomagają szybko i bezboleśnie usunąć rozstępy na ciele we wczesnych stadiach. Jednakże, to leczenie jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Co wybrać

  1. Peeling całego ciała. Jak na ironię to właśnie ta pomoc kosmetycznych, aby pozbyć się rozstępów świeże i gładkie przejście między poszkodowanych i zdrowej skóry. Ale zajmuje specjalnie z fioletowym rozstępy, które niedawno „Made szczęśliwy” mają swój wygląd.
  2. Masaż. Każdy salon kosmetyczny można zaoferować specjalne masaże dla rozstępów na ciele. Procedura jest zazwyczaj uzupełniona olejków eterycznych lub nawilżające. Taki czy inny sposób, ale zręczne ręce masażysty można łatwo pozbyć się rozstępów na ciele. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy sesje są zaplanowane.
  3. Okłady. Wyjątkowo przyjemna procedura. Wyobraź sobie, że jesteś nie tylko walczą z rozstępami, ale także zrelaksować się w słodkim niewoli granicą glonów. Jednak sesje dla najlepszych wyników będzie potrzebował dużo. Ale nie idź do regularnych zastrzyków w szpitalu powiatowego, prawda?
  4. Laserowe leczenie. Jest to chyba najbardziej popularnym rozwiązaniem na pozbycie się rozstępów. Zaleca się zwykle do tych, których rozstępy są zbyt głębokie lub dawna. Każdy wie, że rozstępy, które pojawiły się nie tak dawno temu i stały się białe, walka łatwa. Ale laser często radzić sobie z podobnymi zadaniami, więc idź do niego.

Należy zauważyć, jak często w tym artykule wymienia słowo „lekarz”. I to nie jest na próżno. Ponieważ najbardziej prawidłowe leczenie rozstępów może odebrać wykwalifikowanego specjalistę, a nie przyjaciela lub doradców z World Wide Web. Więc nie trać czasu i umówić się na spotkanie. A potem nie można po prostu usunąć rozstępy, ale także pozbyć się innych chorób współistniejących. Co to jest? Będzie to również powiedzieć lekarzowi.

load...