Jak usunąć podwójny podbródek – proste rozwiązanie złożonego problemu!

„Drugi podbródek” – dla wielu kobiet, te słowa brzmią niemal jak wyrok śmierci. Odbicie w lustrze przestaje podobać, często łzy i jest stale do żucia na pomysł: „Nie jestem piękna.” Znajomo?

load...

Niestety, ten problem – nie jest rzadkością. Twarz jest możliwe w każdym wieku. Pojawienie się takich „atrakcji” w przebraniu może zniszczyć dowolny wygląd i znacznie niższe poczucie własnej wartości. Skąd ten atak i jak usunąć drugi podbródek?

Przyczyny drugiego podbródka

Dość często okazuje się, że nasze problemy sami są winni – a raczej nasze nawyki. Jednym z powodów pojawienia się „nadmiarem” podbródka – złe postawy. Zwyczaj chodzenia z głową w dół, nadal nikt nie został urządzony. Nie tylko, że taka postawa daje całą postać ubogiego i smutna wygląd – jest również pewny sposób, aby rozluźnić mięśnie szyi i, w konsekwencji, aby „zarobić” podwójny podbródek.

Uwielbiam czytać w łóżku? Uwielbia spać na wysokich miękkich poduszek? Wtedy być przygotowany na to, że w miarę upływu czasu, włókna tkanki łącznej, który obsługuje tłuszczu, będzie słabnąć. W rezultacie, tłuszcz zaczyna „zwis”, a następnie usunąć podwójny podbródek nie jest takie proste.

Nie można żyć bez frytki, ciastka i świeże bułki? Być może Najczęstszą przyczyną pojawienia się podwójnego podbródka – ma nadwagę. Broda jest uważany za jeden z obszarów, „problem”. Jakoś, wraz z bioder i brzucha tłuszczu „wybiera” to miejsce. Dość często ten problem występuje nawet u bardzo młodych dziewcząt, jeśli są one 5-10 kg nadwagi.

load...

Wraz z tym, nie są czasy, że jest to praktycznie niemożliwe do zmiany. Takie przypadki to niektóre cechy anatomiczne struktury szczęki predyspozycji genetycznych i zmian związanych z wiekiem.

Techniki walki – ogólne porady

Być może najważniejsza kwestia dotyczy niemal wszystkich kobiet, w obliczu tego problemu, to jest – jak usunąć podwójny podbródek.

Jeśli doszli do wniosku, że przyczyną drugiego podbródka ma nadwagę – najprawdopodobniej bez diety nie zrobi. Ale nie spiesz się głodzić – przed „siedzieć” na diecie należy skonsultować się z lekarzy specjalistów. Pamiętaj, aby odwiedzić dietetyka, kardiolog i endokrynolog – defekt ten może być związany z chorobami tarczycy, zaburzeń metabolicznych, cukrzycy i innych chorób.

Ponadto dość często nagła utrata wagi tylko pogarsza sytuację – skóra nie mają czasu, aby wyciąć i obniżeniami. Okazuje się, że efekt „pelikan worka” – jest mało prawdopodobne jest to, czego chciał.

Starają się śledzić swoje postawy – nie garbić i trzymać głowę prosto. Odrzucić miękkie poduszki – to lepiej ująć roll szyi. Nie czytaj leżenia i nie przyjmują laptopa w łóżku.

„Home” metody walki

Usunąć podwójny podbródek jest całkiem możliwe, „dom” oznacza. Co jest wliczone w zintegrowanej opiece domowej dla skóry szyi?

  • Specjalne ćwiczenia

Na tej gimnastyki nawet nie musieli przeznaczyć pewien czas. Ćwiczenie jest całkiem możliwe, aby zrobić, gdy jesteś pod prysznicem lub przygotować śniadanie. Jednak wskazane jest, aby nie było nikogo w pobliżu – można źle zrozumieć!

  1. Pierwsze ćwiczenie. Stań prosto i wyobraź sobie, że twoja broda jest dołączony do dużego obciążenia, które muszą być podniesione. Powoli unieś podbródek, napinając mięśnie szyi i rzuca jej głowę do tyłu. Powtórz 5-6 razy.
  2. Drugie ćwiczenie. Ciągnąć, głośnomówiący, dolną wargę tak, że obnażył dolne zęby. Czy 4-7 razy.
  3. Trzecie ćwiczenie. Ściskać dłonie w pięści i dołączyć je do podbródka. Otwarte usta przed oporu. Powtórz 6-10 razy.
  4. Czwarte ćwiczenie. Przechylić głowę w prawo. Starają się dotrzeć do podbródka na ramieniu. Skręć głowę w drugą stronę i powtórzyć. Take 5-6 razy.
  5. Piąte ćwiczenie. Zaprokinte wrócić. Pociągnąć dolną szczękę do góry i do przodu na dziób. Czy 5-6 razy.
  • masaż

Przygotować dwie litra zimnej wody i rozpuszcza się w nim łyżeczkę soli. Lepiej jest używać morze, ale tabela dopasowanie i regularne. Weź szorstkim ręcznikiem i moczyć je w roztworze. Lekko nacisnąć, roll i uprzęży, trzymając obie ręce na końcach, pat na szyi. Śledź na 3-4 minut.

  • Okłady i maski

Okład z kapustą. Usuń podwójnego podbródka pomocy zwykłego kapustę. Wziąć etamina, odchylić w kilku warstwach, w mokrych i kapusta solanką. Delikatnie wycisnąć i nałożyć na brodzie. Pozostawić na 20-30 minut. Spłukać skórę pod strumieniem zimnej wody.

Maska z pietruszki. Ogrzać szklanki mleka. Posiekać pietruszkę – powinien mieć 4 łyżki. Wlać mleko i odstawić na 5-10 minut. Zastosuj uzyskanej kompozycji na gazę i stosować na szyi i podbródka. Czekać aż do całkowitego wyschnięcia. Nałożyć krem ​​- aby zmyć maskę nie jest konieczne.

Regularnie wykonując te proste manipulacje, można usunąć podwójny podbródek siebie. Jednak liczyć na skutkiem natychmiastowym nie warto – trzeba będzie co najmniej miesiąc.

Salon-kosmetyczne zabiegi

Jednak nie każdy człowiek może się zmusić, aby ćwiczyć codziennie, stosować maski i okłady. Jak usunąć podwójny podbródek, jeśli po prostu należą do tego typu ludzi? W tym przypadku, można uzyskać pomoc od kosmetologów. W zależności od indywidualnych okoliczności, będą one odebrać specjalny program. Co do zasady, na podstawie programu – tego masażu próżniowego. Zabieg poprawia krążenie krwi i zwiększa metabolizm. To zwiększa napięcie mięśni i szyję i podbródek skóra jest zauważalnie dokręcone.

Innym popularnym sposobem, aby pozbyć się drugiej szczęki jest mezoterapia. Przez wstrzyknięcie kosmetolog wprowadza tłuszcz podskórny specjalne koktajle witamin i leków. Pełny kurs jest 8-10 sesji, które odbywają się w odstępach 5-7 dni. Zazwyczaj rezultaty są widoczne już po 4-5 sesjach.

Nie mniej skuteczna metoda jest uważana za nawierzchni – wpływ na „problem” obszaru specjalnej wiązki światła. Sesja trwa 15-25 minut. Co do zasady, do pojawienia się pierwszego widocznego efektu wymaga 7-10 sesji.

Niestety, prawie wszystkie z tych procedur mają pewne przeciwwskazania. Dlatego zanim zapisać się na nich, należy skonsultować się z lekarzem. Ponadto, wszystkie te metody mają jedną wspólną wadę – aby zobaczyć wynik, trzeba czekać na długi czas. A co jeśli zasilanie i odczekać wątpienia nie jest po prostu? Jak usunąć podwójny podbródek w tydzień? A jest to możliwe?

Chirurgia plastyczna

Jeśli problem jest naprawdę ostra, można uciec się do bardziej radykalnych metod – takich jak liposukcja, lub w ciężkich przypadkach, plastikową twarz. Takie operacje wykonywane są w plastikowych klinik chirurgii i może szybko i skutecznie rozwiązać ten problem.

Musimy jednak pamiętać, że każda operacja jest dużym stresem dla organizmu i może powodować różne komplikacje.

Jak widać, istnieje kilka sposobów, aby usunąć podwójny podbródek. Niektóre zajmie czasu, wytrwałości i cierpliwości, inni – Koszty finansowe i pewnej odwagi. Który z nich wybrać – ty decydujesz. Najważniejsze – nie rozpaczaj, pamiętając, że podwójny podbródek – nie zdanie i ta „ozdoba”, można się pozbyć.

load...