Jak usunąć plamy starcze na twarzy w domu?

 

Zawartość:

Bardzo wiele kobiet do rozpaczy prowadzi do jeszcze bardziej subtelne piegi. Co mówimy o plamy starcze? Wydawać by się mogło, nie martw się – nie ma zagrożenia dla tych miejscach nie stanowią zdrowia. Jednak głowa kobiety, odkryli na skórze takich „niespodzianek” nie pozostawia na pytanie, jak usunąć plamy starcze na twarzy w domu.

load...

Oczywiście, najprostszym sposobem, aby przejść do salonu i zlecić ją do kosmetyczki. Ale to, niestety, nie zawsze jest możliwe dla jednej lub innego powodu. Dlatego kobiety starają się usunąć plamę na własną rękę w domu.

Wycieranie plamy starcze

Usuwanie plam pigmentowych w domu sprowadza się do jednego – do wyjaśnienia. A to osiągnąć na różne sposoby. A najbardziej prosta – pocierać obszarów problemowych na różne sposoby.

  • Sok z cytryny

Jednym z najskuteczniejszych sposobów – jest sok z cytryny. Ale nie powtarzać błędów są bardzo popularne – nie pocierać skóry z kawałkiem cytryny. Więc istnieje ryzyko oparzenia chemiczne skóry. Konieczne jest działanie w nieco inny sposób. Wcisnąć sok z cytryny i rozpuścić go w zimnej przegotowanej wodzie w stosunku 5 do 1. Uzyskany roztwór Zwilż wacik i delikatnie wytrzeć plamy, bez wpływu na resztę skóry twarzy. Jeden cykl leczenia nie powinien trwać dłużej niż 7 dni. Następnie zrobić przerwę pięć dni.

  • Olej rycynowy

Możesz przejść obok apteki? Zapraszamy do obejrzenia i zakupu oleju rycynowego. Dwa razy dziennie – rano i wieczorem – obficie zwilżyć wacik z oleju rycynowego i wcieraj ciemnych plam. Oczywiście, że skóra jest pigmentowe również nie trzeba wytrzeć. Proces ten może trwać tak długo, jak czujesz się konieczne – nie zaszkodzi zrobić dla skóry.

load...
  • Wszelkie jagody

W okresie letnim można korzystać z jagód – wszystko czego dusza zapragnie. I tak często, jak chcesz. Wystarczy wycisnąć sok z jagód i plam smaru pigmentu. Czas trwania takiej obróbki – 21 dni. Następnie trzeba co najmniej tygodniowej przerwie.

Wyjaśnienia maska

Sęk, oczywiście, użyteczne. Ale jeśli chcesz, aby jak najszybciej wyeliminować plamy starcze, konieczne jest dodanie an_1 i rozjaśnienie. Uwaga – muszą ubiegać się wyłącznie na plamy starcze, zamiast całej skórze.

  • Maska Ogórek

Być może nie jest tajemnicą, że ogórki są bardzo skutecznie wybielić skórę. Ale z jakiegoś powodu, to jest bardzo często pomijany. Staramy się przygotować następujące an_1. Jeden mały ogórek skórki, a następnie natrzeć na małej tarce. Nieco pamiętają ręce niech sok z ogórka. Następnie dodać trzecią łyżeczki wszystkich miodu naturalnego i dokładnie wymieszać. Put Otrzymaną masę przez plamy starcze, pozostawić na 15 minut, następnie spłukać zimną wodą.

  • Maska kefir

Jeśli ciemne plamy zbyt silne, spróbuj następujące an_1. Po pierwsze, trzeba jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, a po drugie, amoniak. Dodać trzy krople amoniaku w trzech łyżek jogurtu i stosuje się plam barwnikowych. Poczujesz lekkie pieczenie. Po 10 minutach spłukać dużą ilością ciepłej wody i stosować wszelkie balsam.

Ta maska ​​jest najlepiej wykonać w dniu, kiedy nie zamierzasz wyjść z domu, ponieważ skóra w miejscu an_1 może być lekko zaczerwieniona przez około 10 godzin. Ta maska ​​nie powinna odbywać się częściej niż dwa razy w tygodniu, aby uniknąć ryzyka pojawienia się zmian skórnych.

  • Maska twaróg

Chciałbyś maskę kefir? Dobrze, aby twaróg. Nadtlenek wodoru może być stosowany zamiast amoniaku, który działa bardziej gładko. Chociaż, oczywiście, a czas, aby pozbyć się plam starczych, trzeba będzie trochę więcej.

Przygotowany Maska jest bardzo prosta – Zacier trzy łyżki twarożku, a następnie dodać jedną trzecią łyżeczki nadtlenku wodoru. Wszystko dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej masy. Zastosuj maskę na obszarach problemowych skórę i pozostawić na około 15 minut.

Następnie spłukać skórę dużą ilością wody, a następnie przetrzeć skórę i zastosować zwykły balsam. Nawiasem mówiąc, można ją wymienić bardzo zwykły krem, który odżywia i nawilża skórę grzywny. Po tym maska ​​zaczerwienienie skóry są znacznie mniej popularne, ale nadal nie można wykluczyć takiej możliwości. Parametry te mogą być wykonane trzy razy w tygodniu, a nie więcej.

Wyjaśnienia paczki

Oprócz masek można spróbować pozbyć się plam starczych poprzez wyjaśnienie kompresy.

  • Sok z kiszonej kapusty

Lubisz kapustą? Zadziwiające jest, a następnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Nacisnąć odpowiednią ilość soku z kiszonej kapusty i gotować kilka małych chusteczki z gazy. Zwilżyć materiał i umieścić go na ciemnych plam. Zmienić serwetki, jak suszenie przez 30 minut. Takie procedury należy powtarzać trzy razy w tygodniu.

  • Sok pomidorowy

Dobrze, jeśli kiszonej kapusty nie lubisz gotować, a to nie jest zamiar kupić pakiet soku pomidorowego. Potem były działania algorytmu – gaza moczyć w soku pomidorowego, następnie nałożyć na plamy, pozostawić na 20 minut. Zmiana serwetki nie jest konieczne, ponieważ sok pomidorowy powoli wyparowuje. Pakiety te dość sparing i nie podrażnia skóry, więc mogą robić każdego dnia.

  • Drożdże

Pamiętacie jeszcze, że drożdże są nie tylko suche? Uzyskaj briketik drożdże i umieścić go w lodówce – na miesiąc wystarczy. Aby przygotować skompresować trochę drożdży, wlać 50 ml mleka i umieścić na 30 minut w ciepłe miejsce. Po tym, zanurzyć gazę i umieścić na ciemnych plam. W tym przypadku, chusteczki są one niezbędne do zmiany suszenie. Takie okłady powinny być wykonywane co najmniej 2 razy w tygodniu.

Tak więc, jak usunąć plamy starcze w domu, teraz już wiesz. Należy jednak pamiętać o ostrożności – jeśli skóra wydaje podrażnioną lub nawet bardziej, owrzodzenia, należy przerwać leczenie i natychmiast skonsultować się z dermatologiem.

load...