Jak usunąć farbę z środków ludowej włosów

Zawartość:

To jest naprawdę coś, co, jak odcienie farb do włosów są teraz tłumy! Chcesz blondynka robi, chcesz – brunetką, a jeśli w żaden sposób nie można wybrać – proszę, tworzyć wielokolorowe. I musi posiadać znaczną siłę woli, aby oprzeć się pokusie, aby regularnie zmieniać swój sposób, po raz kolejny, malowanie włosów. I oczywiście, nikt z nas nie jest wolny od nieuzyskanie nie jest taki sam kolor włosów, które zostały policzone. Niewielu fryzjerów w salonie piękności daje absolutnej gwarancji, że kolor włosów po farbowaniu powtarzania szerokość odcień włosa, malowane na polu. I to jest w porządku, nawet jeśli, zamiast spalania brunetka będzie tylko kilka odcieni jaśniejszy, ponieważ istnieją sytuacje gorzej! Wyobraź sobie, że podjąwszy być pomalowane na czerwono, należy opuścić salon z włosów jasny różowy lub fioletowy. Co wtedy zrobić?

load...

Oczywiście, nie należy golić nalyso (chociaż, co do zasady, to pierwsza myśl, która przychodzi do głowy). Nie martw się, sytuacja może okazać się poprawne: niefortunne plama może być zmyta w salonie, jak iw domu. A jeśli chcesz zrobić wszystko w domu cicho, potem trzeba będzie najzwyklejszym żywności przechowywanej w każdej lodówce. Nie wierzcie w to, ale usunąć farbę z an_0em włosów jest tak proste, jak na rysunku i usunąć gumki ołówka! Nie lubię jogurt? To nie jest problem, ponieważ jest przydatny do mycia miód, an_2, masło i wiele innych smakołyków. Więc przestań pocieranie twarzy łzy złości i biec do lodówki, aby za pomocą prostych produktów, aby zmyć z głową to oburzenie.

Zmywacz farby do włosów z pomocą jogurtu

Wszyscy wiemy, że jogurt jest dobre dla zdrowia. Wyraźnie wpływają na przewód żołądkowo-jelitowy, normalizuje mikroflorę jelitową, zwiększa odporność i zasadniczo wzmacnia ciała doskonale. Ale fakt, że jest to przydatne dla zdrowia włosów, wiele z nas, niestety, zapomniane. Substancje zawarte w jogurcie, są nieocenione dla kondycji włosów (szczególnie dla farbowanych, a zwłaszcza za uszkodzony). Tak więc pomysł, aby zmyć farbę z włosów w zwykły jogurt, jeśli nie genialne, jest to dość rozsądne, to na pewno.

Więc jak można przejść proces zmywania przy użyciu ten niezwykły fermentowany produkt mleczny? Istnieje kilka receptur masek z jogurtem, aby pomóc przywrócić stary kolor włosów. Pozostaje tylko wybrać ten, który odpowiada Ci najbardziej.

 1. Jeśli masz tłustą rodzaju włosów, wypróbuj następującą mieszankę: jedna szklanka an_0u dodać czterdzieści gramów różowy gliny. Wymieszać składniki, stosuje się na włosach przez dwadzieścia minut, następnie spłukać. Jeśli twoje włosy są normalne lub suche, a następnie zamiast używać gliny czterdzieści gramów drożdży i zachować maskę przez co najmniej dwie godziny.
 2. Ta metoda prania jest bardziej agresywny. Sto gramów jogurtu wymaga dwóch kurzych jaj, sok z jednej cytryny średniej wielkości, cztery łyżki wódki i łyżeczkę szampon do rodzaju włosów o wysokim pH. Pokonać mieszaninę dobrze na włosy, aby ukryć czapka z celofanu i pozostawić do ośmiu godzin (najlepszy sposób to mycie w nocy zrobić).
 3. Skutecznie zmywa farbę z włosów następujący ekran: dwieście gramów jogurtu wymaga jednego żółtka kurczaka i dwie łyżki oleju rycynowego. Wszystko wymieszać, stosuje się na włosy, aby ukryć ciepłą ściereczką i pozostawić na dwie godziny.

Wykonaj procedurę płukania powinna być raz dziennie przez tydzień. Pod koniec kadencji włosy staną się cień blisko tego, co było przed farbowaniem. Ponadto, dzięki przydatnych naturalnych substancji zawartych w maskach, aby zmyć farbę, strukturę włosów i włosy odzyskają blask i połysk będzie jak po wizycie w spa w salonie piękności luksusowych.

load...

Farby do usuwania włosów za pomocą sody

Sody (lub wodorowęglan sodowy) jest znana od wieków. Już starożytni Egipcjanie używali go jako narzędzie do potrzeb gospodarczych i przywrócić piękno. Nasze matki i babki, które mieszkały w sowieckiej przeszłości, nie zawsze mają dostęp do wysokiej jakości kosmetyków, tak często stosowane w sody oczyszczonej dla urody i higieny. Każdy wie, że an_1 może oczyścić wszelkie zanieczyszczenia, więc dlaczego nie wykorzystać go zmyć plamę awarii włosach?

 1. Wymieszać sodę i swój ulubiony szampon w równych proporcjach, stosuje się mieszankę na włosach. Po pięciu do dziesięciu minut, umyć włosy, stosując balsam-odżywka do włosów w celu uniknięcia naruszenia struktury włosa.
 2. Innym sposobem: w szklance wody rozpuścić łyżeczkę sody kaustycznej z suwaka. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się na włosy i utrzymać około piętnastu minut, a następnie spłukać.
 3. Wymieszać trzy lub cztery łyżki sody oczyszczonej, szklanka wody i soku z połowy cytryny. Nałożyć mieszankę na włosy, owiń głowę czapkę polietylenowego i grubą tkaniną. Po piętnastu minutach umyj włosy. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się w miarę możliwości trzymać włosy z bieżącą wodą (nie mniej niż kwadrans).

Decydując się na usunięcie farby z sodą włosów, nie zapomnij, że ta metoda jest pięć razy mocniejsze niż zwykłe mycie, oferowanych w salonie fryzjerskim. Oznacza to, że włosy staną się bardzo suche i potrzebują pomocy w stosowaniu kremów nawilżających i maski. Dla właścicieli suche, cienkie i podatne na pęknięcia włosów jest lepiej wybrać inną metodę prania (staram się robić to w sposób naturalny). Ale dla tych kobiet, które mają gruczołów łojowych na głowie zbyt wiele pracy intensywnie remover sody – jest wybawieniem!


Farby do usuwania włosów za pomocą an_2

Żaden z sosem na świecie nie powoduje takie gorące dyskusje jak an_2. Ktoś nie może bez niej żyć, a ktoś znajdzie to prawie truciznę dla organizmu. Jednak an_2 regale w prawie każdym domu. Jak mówią w żart: Mars nie znalazł an_2 – więc nie ma tam życia. To jest po prostu coraz więcej młodych (i nie), dziewczęta zaczynają porzucić ten produkt ze względu na zawartość tłuszczu i kalorii. Byłoby całkowicie rozstał się z tego pysznego wyrobu, gdyby nie jeden fakt: an_2 doskonale zmywa farbę z włosów!

 1. Dwieście gramów an_2 zmieszany z trzema łyżkami oleju roślinnego (słonecznikowy, oliwa, kukurydza, itp). Nałożyć mieszankę na włosach, rozciągający się na całej długości. Nosić plastikową osłonę, owinąć ręcznikiem i trzymać trzy godziny. Zmyć szamponem i nałożyć na włosy balsam do włosów.
 2. Majonez, jogurt i kwaśne mieszanka w równych proporcjach, na włosy i utrzymać pół godziny. Po płukaniu szamponem i melisy. Z tego przepisu, mieszanina produktu powinna być ciepła, więc nie wahaj się podgrzewać w kuchence mikrofalowej nieco (staram się nie ścina).

Nie zapominaj, że grubsze twoje składniki maski, tym szybciej będzie zmyć farbę do włosów, więc użyć an_2 wysokokaloryczne. Chociaż w każdym przypadku, aby przywrócić stary kolor pojedynczej procedury jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. A nawet jeśli nowy kolor włosów jest tak straszne, że jesteś gotowy, aby umyć włosy przez całą dobę, pamiętaj: nie wolno używać myjni więcej niż dwa razy dziennie!

Farby do usuwania włosów przy użyciu cytryny

Innym elementem, surową barwnika do włosów – kwas cytrynowy. Czy wiesz, że na imprezach zazwyczaj nie są podawane do borówki stołowych, ponieważ barwi zębów i języka? A jeśli i karmione, ale tylko w połączeniu z cytryny, ponieważ czyści ślady kwasu z jagód. Nie ma nic dziwnego w tym, że jest ona wykorzystywana do mycia cytryny nieudanego farbowania włosów.

 1. Do świeżo wyciśniętego soku z cytryny pół, dodać sto gramów jogurtu, trzy łyżeczki brandy, jedno jajko i jedną łyżkę szamponu łyżką. Wszystkie składniki wymieszać, stosuje się na włosy i trzymać nie mniej niż trzy godziny. Po płukaniu z szamponu i przemyto balsam kondycjonowania.
 2. Ta maska ​​jest wielką zmyć farbę, po farbowanie szampon. Wymieszać sok z połowy cytryny, trzy łyżeczki wódki i dwie łyżki oleju (rycynowego lub łopian). Mieszaninę umieścić na włosy i trzymać pół godziny. Po płukaniu jako zwykły szampon i odżywka.
 3. Mieszać świeżego soku z jednego cytryny, dwie łyżeczki miodu, łyżkę oliwy z oliwek i pulpę jednego startego jabłka (korzystnie na zielono). Składniki wymieszać, umieścić na głowę i stanąć na głowie przez pół godziny. Zmyć szamponem, spłukać odżywkę.

Zamiast tego można użyć cytryny i olejku z cytryny. Wash wynik z tego skorzystać tylko. Ale nie zapominaj, że kwas w dużych ilościach – jest to ogromna szkoda do struktury włosa. W żadnym wypadku nie iść do łóżka z maską, która obejmuje cytrynę, w przeciwnym razie po prostu spalić włosy.

Farby do usuwania włosów za pomocą oleju

Nie mniej dobrze w usuwania farby ze sprawdzonymi olejki do włosów. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj oleju wybrać pomiędzy: słonecznika, oliwek, lnu i rzepaku – w każdym z nich znajdują się substancje, które rozkładają pigmenty i pociągnąć je do powierzchni włosa. Olej łopianu, nawiasem mówiąc, jest również warzywem, chociaż nie jest stosowany w kuchni (to jest sprzedawane tylko w aptekach). Ale wszyscy wiemy, że jakie korzyści przynosi do naszych włosów.

 1. Mieszać w równych proporcjach z dowolnym olejem roślinnym i brandy. W zależności od stopnia zabrudzenia nakłada się na włosy na okres od dwóch do czterech godzin. Następnie przemyć szamponem, płucze balsamu.
 2. łopian olej ogrzewa się do temperatury ciała, równomiernie rozmieszczone na całej długości włosów i wcierać korzeni masażu. Stawiamy na głowie czapkę celofan, ręcznik i przytrzymaj przez co najmniej sześć godzin (z maską snu w tym przypadku). Zmyć szamponem (nie można używać klimatyzację).
 3. Wymieszać cztery łyżki oliwy, łopian, migdałów i oleju lnianego, dodać cztery łyżki piwa. Nałożyć na włosy i trzymać, zgadliście, cztery godziny. Zmyć normalnie.

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania maski z olejem może służyć jako zwiększonego wazeliniarstwo włosów. Właściciele suchej i normalnej – zapraszamy, takie usuwania odżywia i nawilża włosy, zapobiega łamliwości i sekcję.

Farby do usuwania włosów przy użyciu miodu

Fakt, że miód – lekarstwem, to fakt dawno znana i nie wymaga dowodu. Na przykład, w naszym kraju miód jest używany do szkolenia astronautów: poprawia stan zdrowia i zwiększa wytrzymałość. Ale fakt, że miód jest stosowany na mokre włosy jest zdolny do wydzielania kwasu, nie każdy wie. Kwas ten jest podobny do nadtlenku wodoru, który pozwala, aby zmyć plamę o złej włosów.

Najpierw trzeba umyć włosy szampon wymieszać jedną łyżeczkę soli morskiej. Mokre włosy ręcznikiem nałożyć miód. Port głowa polietylen lub gęsta tkanka nie może być dozwolone tylko do nieznacznego chustki bawełniane. Trzymać maskę miodu nie musi być mniej niż dziesięć godzin. Po praniu, jak zwykle.

Maska z miodem mieć efekt wybielania, a oni dają włosom gładki, naturalny odcień. Zanim zastosuje się ten przepis, należy upewnić się, że nie jesteś uczulony na miód.


Usuwania farby za pomocą wywar z kwiatów rumianku

Nasz rodzimy polski rumianek, albo, jak go nazywano w dawnych czasach, „rumianek” (mały żółty środek i rzeczywiście przypomina pępka), zawsze był kochany przez kosmetyczek krajowych. Gdzie nie tylko dodaje się do brzeczki tego wspaniałego kwiatu: i śmietany i mydłem i szamponem i szminki i pasty do zębów.

 1. Pięćdziesiąt gramów rumianku, dwieście pięćdziesiąt gramów rabarbar i dwie łyżeczki zielonej herbaty parzonej z wrzącą wodą. Zaparzania przez około godzinę, a następnie przemyć infuzji włosów otrzymanych blot przy użyciu ręcznika i owinąć głowę gęstej tkaniny. Trzydzieści minut później, mycia i suszenia włosów.
 2. Dwie łyżki stołowe rumianku we wrzącej wodzie zaparzania uncji szkła. Wlać napar w dziesięć minut w misce i dodać tyle wody, aby móc umyć włosy. Dolna włosy w wodzie na kilka minut, a następnie po prostu pozostawić do wyschnięcia.
 3. Stu gramów rumianku piwny wrzącą wodą (trzy sto mililitrów), pozostawić na pół godziny. Wlew szczep dodać tridtsatiprotsentnoy pięćdziesiąt mililitrów nadtlenku wodoru. Nałożyć mieszankę na włosach, zaczynając od przednich nici. Przykryć głowę folią i przytrzymaj przez trzydzieści minut. Po płukaniu z regularnym szamponem, spłukać balsam-odżywka.

Wywar z wysuszonych kwiatów rumianku rozjaśnia nawet zabarwione włosy i wykonuje pranie dla pięciu lub sześciu zabiegów. Rumianek jest bogata w składniki odżywcze, więc po niej włosy stają się gładkie, lśniące i elastyczne.

Usuwania farby z użyciem mydła

Normalne mydło – to prawdziwa tajna broń, której nasi rodacy nie są pierwszym wieku. Nieważne jak pomarszczona nosy nowoczesny fashionistką z dobrym kawałkiem „aromat” mydła, i zwolennicy higieny znacznie więcej niż przeciwników.

Fakt, że z pomocą mydła można czyścić nawet olej, znany wielu. Ale czy wiesz, że z pomocą mydła nadal leczeniu niektórych chorób ginekologicznych? Że jest lekiem przeciwwirusowym stosowanym w sferze intymnej w celu zapobiegania niektórych chorób? Co wiele osób korzysta z mydłem, aby pozbyć się trądziku i jako rean_5ium na wypadanie włosów? I nie jest to wyczerpująca lista „osiągnięciami” tego wspaniałego mydłem.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że dla barwnika mycie włosów wykorzystać nasz ulubiony mydło. Alkalicznych, część mydła, radzi sobie z kolorowymi pigmentami, co pozwala przywrócić koloru włosów, który był przed farbowaniem.

Więc piana mydlana głowa lekko pieni się i przytrzymać przez pięć minut, zmyć wodą. Jeśli tak bardzo boją się zapachu, można na koniec zabiegu umyć włosy pachnące szamponem. Ponieważ nośniki alkaliczne uszkodzić strukturę włosów, należy spłukać włosy z zakwaszonej wody – wykorzystanie do tego zastosowania octu lub cytryny.

Nie zapominajcie, że jest mało prawdopodobne, że nastąpi powrót starego koloru włosów po pierwszym praniu. Najczęściej trwa co najmniej pięć do sześciu zabiegów do niepożądanego koloru wreszcie do włosów. Oczywiście, jest znacznie wolniejszy niż w salonie kosmetycznym – jest niedopuszczalne usuwania koloru trwa dosłownie kilka minut. Ale będziesz całkowicie zadowolony z kondycji włosów: zmywacz środków ludowej nie rezerwuje żadnych przypalonych nici ani straszny Jaundiced kolor. Po codzienne maski wykonane z naturalnych, pełnowartościowych składników, twoje włosy będą świecić i błyszczeć ze zdrowiem.

load...