Jak usunąć cienie pod oczami w domu

Zawartość:

Czarne oczy przynieść płci pięknej nie jest mniej frustrujący niż trądzik i zmarszczki. Te siniaki mogą wystąpić nie tylko z powodu nieprzespanej nocy spędzonej w klubie – może stać się przyczyną niezgody ze zdrowiem, a czasem bardzo poważne. Skóra pod oczami, jak papierek lakmusowy, wykrywa problemy z jedzeniem i metabolizmu. Jednak przyczyną sinicy pod oczami mogą stać się zbyt miękki i cienką skórę, przez którą „zabłysnąć” naczynia krwionośne. Niewłaściwa pielęgnacja takiej skóry będzie tylko pogorszyć istniejącą sytuację – peeling z dużych granulek lub niewłaściwym demakijażu sprowokować pojawienie się obrzęk pod oczami.

load...

Dlaczego siniaki?

Odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mam cienie pod oczami?” będzie można dać tylko specjalista. Odwiedzić terapeutę, który z kolei da ci skierowanie na badanie przez endokrynologa, nefrologa i kardiologa. Jeżeli zdrowie jest w porządku, a następnie z charakterystyką ciała będzie musiał radzić sobie w domu.

Siniaki pod oczami mogą wystąpić z powodu nadmiernego wysiłku. Małe pojemniki pod oczami pęknąć, tworząc ciemne plamy pod dolną powiek po wielu godzinach pracy przy komputerze. Usuń je znacznie trudniej niż zapobiec. Jak tylko będziesz miał uczucie „piasku” w oczach, lub uczucie suchości, przystanek komunikacji z monitorem przez 15 minut i robić specjalne ćwiczenia. Kupić specjalne krople, zwilżania rogówki i umieścić je w torbie – nawet jeśli będą one zawsze pod ręką, zarówno w domu jak iw biurze.

Jeśli często nękane przez ból w oczodołach i migreny, na pewno masz problemy z krążeniem krwi w naczyniach mózgowych. Dla większości ludzi, oni okresowo pojawiają się, a więc praktycznie nie zostało wykryte podczas badania lekarskiego, chyba zaawansowanych przypadkach. Wieczorem zawroty głowy świątynie pulsowania, a rano trzeba zamaskować kręgi pod oczami? Aby wygrać takie siniaki, spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Poświęć czas na sporty: podczas treningu naczyń mózgu aktywnego są nasycone tlenem.

Usuń „w pośpiechu” cienie spowodowane przez nocne życie, można za pomocą specjalnego kremu do powiek. Wybierz obiekt z efektem chłodzenia i orzeźwiający – upewnij się, że w jego skład był kofeinę lub mentol. Z tych składników, obrzęk i „plamy” pod oczami znikają zmarszczki są wygładzone a skóra staje się lżejsze. Podobnie działanie ma żel maski pięć minut. Rano, aby szybko osiągnąć promienny wygląd, umieścić go z wyprzedzeniem w godzinach wieczornych w lodówce zamrażarka.

load...

Jak pozbyć się siniaków pod oczami?

Win i siniaki mogą być w domu, nie kupować drogich kosmetyków. Najlepszym narzędziem w walce z nimi będzie maska. Przy regularnym stosowaniu domowych kosmetykach nie tylko pozbyć się niebieski pod oczami, ale również w celu osiągnięcia stabilnego działanie zapobiegawcze. Poniższe przepisy są najbardziej skuteczne:

  1. Pół świeżej pietruszki, drobno posiekanego, dodać 2 łyżki tłuszczu kwaśną śmietaną i dokładnie wymieszać. Zastosowania kompozycji do czyszczenia wiek Skóra gruba warstwa 5-10 minut przemyć gorącą wodą;
  2. 1 gotować ziemniaki w „mundurze”, czyste, rozgnieść owoce widelcem, aż do stanu miazgi. Wymieszać miąższ z 1 łyżeczka Mieszaninę serwatki owinięte w siatkę gazy i umieścić w obszarze oczu. Utrzymać się aż mieszanina ziemniaczanej ostygnie. Ta maska ​​nie tylko usunąć obrzęk, ale także wygładza zmarszczki (tak zwane „kurze łapki”);
  3. Najbardziej znanym i jednocześnie łatwy w użyciu maski z ogórkiem. Umieścić ogórek w zamrażarce przez 15-20 minut, pokroić w plasterki i umieść je na twoich oczach. Zmiana plastry ogórka co 3-4 minut, 20 minut i przemyć zimną wodą i pocierać skórę z lodem;
  4. Podobnie, można użyć banany i jabłka. Na podstawie tych składników można przygotować w innym vitaminized maski z kręgów pod oczami. Jest to konieczne, aby rozciągnąć pół obrane banana, dodać 1 łyżeczka Przecier jabłkowy i trzy krople mentol lub olejek eukaliptusowy. Zmyć maskę, jak tylko poczujesz mrowienie w wiekach minionych.

Trochę cierpliwości i pracy – a siniaki pozostać w przeszłości. Cóż, jeśli nie dostał, niemniej jednak konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć prawdopodobieństwo wystąpienia chorób narządów wewnętrznych.

load...