Jak usunąć cellulit z pośladków: kompleksową skutecznych działań

Słowo „cellulit” poznaliśmy niedawno. Niektórzy uważają tę chorobę, a na próżno. Słowo to jest nazywany zmiana tłuszczowej tkanki podskórnej, które wpływają na wygląd skóry. W latach 70. Ubiegłego wieku, problem ten został szeroko dyskutowane w gronie osób zaangażowanych w przemyśle kosmetycznym. Więc nie było to pytanie przed kobietami, które jest nawiedzony Dzisiaj – jak usunąć cellulit z pośladków. Co można zrobić, aby twoje ciało staje się bardziej elastyczna, a skóra – gładka?

load...

Zawartość:

Gdzie „pomarańczowej skórki” na

Ciała. Wyeliminować cellulit nie jest tak proste, jak byśmy chcieli. Dla Estheticians czynienia z podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest zamknięta w tkance łącznej. Często zmiany są tak małe, że nie powinno być powodem do niepokoju. Ale czasami ze względu na pojawienie się dołeczki i uderzeniami, skóra traci swoje piękno i naprawdę staje się „smutno” wygląd. Ona zaczyna przypominać „skórki pomarańczowej” – staje się pomarszczona i nierówna.

Grupy ryzyka

Powszechnie uważa się, że taki niedobór są tylko ci, którzy mają nadwagę. Jednak cellulit jest często i cienkie ludzie, a nawet u sportowców. Z reguły proces opracowano na pośladków i ud. W kilku rzadkich przypadkach „skórki pomarańczowej” mogą być utworzone w brzuch, ramiona, a nawet szyi. W 95% emisji w odniesieniu do kobiet. Nie muszą być dziedziczone, i mogą występować w każdej osoby.

load...

Aby usunąć cellulit z pośladków, można użyć wstępnie opracowane diety i ćwiczeń fizycznych. Ale myślę, że rozstał się z nimi na zawsze, byłoby aroganckie. Jednak do walki o ich doskonałości wciąż potrzebują, a my postaramy się pomóc w tym.

Przyczyny defektów skóry

Według ekspertów cellulit może wystąpić z powodu awarii w „pracy” podskórnej warstwy tłuszczu. Z jakiegoś powodu nie posiadają już jest woda. Może to być spowodowane stresem, siedzący tryb życia, złego środowiska lub niedożywienia. Nie jest to wyczerpująca lista przyczyn, z powodu których może rozpocząć zmiany w kondycji skóry. W dużej mierze przyczynił się do tego szkodliwego nałogu.

Dlatego ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że walka z cellulitem wymaga radykalnej zmiany stylu życia. Obejmuje przegląd diety, rzucenie palenia i innych złych nawyków, ćwiczenia. Jeśli chcesz, aby Twoje ciało było atrakcyjne, konieczne jest do poświęceń. Wszystkie poniższe zalecenia wskazane jest to zrobić w kompleksie. Tylko w ten sposób można uzyskać najbardziej „gładką” tworzą na ciele „skórki pomarańczowej”.

Jak pozbyć się cellulitu na pośladkach

Masaż

Masaż antycellulitowy pośladki zrobić po kąpieli z dodatkiem soli morskiej (można go zastąpić wywary różnych ziół). Zaczyna się od lekkich i delikatnych uderzeń, stopniowe przekształcenie przyspieszonym tempie. Siła nacisku na skórę powinna być zwiększona. Następnie trzeba przejść przez kłopotów spoty kostki i kompletne masażu pat. Skóra przed zabiegiem powinno się smarować kremem.

Gimnastyka specjalne

Te ćwiczenia pośladków cellulitu powinny być przeprowadzane co najmniej co drugi dzień. Wynik może być oceniana po półtora miesiąca.

  • Na początek, można przeskoczyć liny. Należy rozpocząć z 10-krotnym wzrostem, a liczba skoków na dobę przez 5-10 jednostek.
  • leżącego na plecach – pozycji wyjściowej. W tej pozycji, trzeba wyprostuj nogi, wyciągnij skarpetki siebie. Nie relaksacyjny stóp, muszą skręcić w bok, w tym samym czasie napinając pośladki. Powtórz ćwiczenie 40 razy.
  • Leżąc na plecach, z kolei podnieść prostą nogę. Czy wzrośnie do 10 razy z każdej nogi.
  • Leżąc na brzuchu, wyciągnij ręce wzdłuż ciała. W tym samym czasie musimy wyciągnąć ręce i nogi na podłogę i zatrzymać się na chwilę w tej pozycji. Czy 2 zestawy, powtarzając wzrosnąć 10-15 razy.
  • Squat, uważając, aby nie oderwać pięty z podłogi i nie łamią się kolana. W kilka sekund Sprawował tę funkcję, utrzymując plecy płaskie. Czy 10 ćwiczeń w 2 setach.
  • Rzuca lli_1, Squats – 15 razy każdą nogę (3 zestawy).

  • Doskonale wzmacnia mięśnie miednicy biodra i kopać nogami. Są wykonane w 2 zestawy po 30 razy na nogi.

Jest jeden specjalny ćwiczenie, które pomaga uporać się z tym problemem. Na swoich świadczeń dodatkowych.

Spacer po pośladkach

Spacer po pośladkach cellulit jest najlepsza profilaktyka. Zaleca się, aby zrobić codziennie rano. Będzie to wymagało nie więcej niż 5 minut.

Powinien siedzieć na podłodze – nóżki, aby utrzymać prostą. Następnie trzeba oderwać prawy pośladek na podłodze i „krok” do przodu. Te same do zrobienia lewy pośladek. Kontynuuj dopóki nie odpoczywają w jakąś przeszkodę. Następnie, na przemian poruszając pośladki, wrócić do punktu wyjścia. Konieczne jest „chodzić”, dopóki ciało nie będzie trochę mrowienie.

To ćwiczenie wzmacnia mięśnie pośladków dobrze. Sprzyja również przepływ krwi do tej części ciała. Dobry przepływ krwi pozwala na przywrócenie funkcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy wyglądu skóry.

Jest udowodnione, że najbardziej skuteczne w zwalczaniu cellulitu ćwiczeń. Ale nie można odrzucić inne sposoby. Stan skóry poprawia się szybciej, jeśli dalej wykorzystywać różne produkty antycellulitowe.

Mini zestaw ćwiczeń na cellulit na pośladkach

Stosowanie żeli i kremów

Dla większego efektu, niektóre procedury lepiej zrobić z kosmetyków – żeli lub kremów. Wzmacniają one swoje działania i poprawia koloryt skóry i elastyczność. Jednym z nich jest antycellulitowy żel „mikstury z Laminaria”.

Dzięki unikalnej kompozycji, możliwe jest rozwiązanie problemów, które nie zostały rozwiązane przez konwencjonalne cellulitu kremów. Wliczone w to witaminy, biogenne jodu i mikroelementów kelp pomocy, aby poprawić przemianę materii w warstwie tłuszczowej podskórnej. Bodyagi aktywnie wpływa na odpływ płynu tkankowego i zmniejsza przekrwienie.

Pamiętaj, że Twój organizm potrzebuje uwagi i opieki. Nie martw się, będziesz miał coś do zrobienia, to wynik jest tego warta! Chcemy, aby być piękne i szczęśliwe!

load...