Jak usunąć cellulit z lyashek: rad, które chcą pozbyć się „orange” tłuszcz

Ideał kobiecego piękna – wiecznym obiektem podziwu, sporów i, oczywiście, obiekty kobiet. Szczupła, stonowanych ciała, idealny makijaż, doskonałe wyczucie stylu. Tak, bycie kobietą nie jest łatwe. A jeśli malowane / sukienka może nauczyć się w każdym wieku, które odpowiadają w pierwszym punkcie jest nieco bardziej skomplikowana. Pytanie brzmi: jak usunąć cellulit z lyashek i schudnąć, od dawna retoryczne, podobny do „ile opium dla ludu?” Age-old lub „Kto jest winien?”. Cóż, czytamy, zapamiętywania, zastosowania.

load...

Zawartość:

Na Lyashkov pojawiła cellulit – w RUB

Dodatkowa objętości w biodrach, a tzw cellulitu Lyashko – plaga dobrej połowa populacji żeńskiej. Przyczyny tej choroby (i jest to choroba, nie ma wątpliwości), może być wiele. Najbardziej oczywistym z których zapewne wiecie siebie – siedzący tryb życia, złe nawyki i brak kultury jedzenia.

Przejadanie się, jak również regularna głodówka często powoduje, że organizm do akumulacji tłuszczu, ale w pierwszym przypadku ekscesów, w drugim – w przyszłości na deszczowy dzień. Brak aktywności fizycznej – także trudne rzeczy. Zauważyliśmy, że nie wszystkie małe ruchome kobiety gołym okiem można spotkać na Lyashkov cellulitu? Ale pewny, to mają. Problemy endokrynologiczne i hormonalny natura, ciąża, predyspozycje genetyczne do nadwagi dyskontowane też nie warto.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, w początkowym stadium choroby jest prawie co drugi z nas, takie jest kobiece ciało z jego własnych cech, nie ma poruszanie się po nim. Nie można uciec, ale można naprawić i nigdy nie późno. A jak pozbyć się cellulitu na Lyashko, kiedy wszystko jest przeciwko mnie, pytasz? Odpowiedź jest prosta: ciężka praca i staranność ponownie. Aha, i trochę siły woli, wszystko.

Kiedy nadszedł czas na alarm: cellulit nie śpi

Rzeczy są tutaj jako lyashek usuwania tłuszczu i usuwanie cellulitu – zadania o różnym stopniu złożoności. Jednym z nich jest powiązana z inną, ale „skórka pomarańczowa” – dużo bardziej uparty przeciwnik. Ponieważ uważamy za najważniejsze objawy tej choroby, aby upewnić się, na pewno, że mają do czynienia z cellulitem:

 1. Zwiotczałej skóry, w ostatnim stadium cellulitu pojawiają się guzki i nieprawidłowości.
 2. Obrzęk często pojawia się na udach.
 3. Napinając kończyn dolnych lub ściskając ręce, można zobaczyć słynny „skórki pomarańczowej”. Jeśli tak – masz początki cellulitu eposu o ile są widoczne bez klikania, nad swoim ciałem trzeba się pocić mocniej. To jest – najbardziej zła wiadomość dla was dzisiaj. Następny będzie rozwiązanie, nie tracić ducha.
 4. Co

  Przed przystąpieniem do usuwania cellulitu na Lyashko, trzeba jasno zrozumieć kierunki, w których praca zostanie wykonana. Tak więc, nie trzeba tak wiele:

  • Wzmacniają tkankę łączną i powodować napięcie mięśni;
  • Poprawić krążenie krwi w obszarze problemów i metabolizm organizmu;
  • Pożegnać się z nadwagą, jeśli taki grzeszek znajduje dla ciebie.

  To tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że lista jest duża. W rzeczywistości, wszystko, co jest wymagane od Ciebie – podjąć właściwą dietę, zwiększyć aktywność fizyczną (zwłaszcza w obszarze bioder) i regularnie odprężyć zabiegi spa w domu, czy w salonie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

  Posiłki dla cellulitu na Lyashko

  Jeśli masz nadzieję, że będzie schudnąć i cellulitu zrozumie wszystko, zbierać rzeczy i odejdzie, przepraszam cię rozczarować, ale jest to konieczne. Cellulit mają także najbardziej smukły, waga tylko pogarsza sytuację. Jeśli nastąpił problem, to zmienia charakter fizjologiczny. Ponieważ sama dieta nie wystarczy – to wymaga zestawu diety, zabiegów dla skóry i desperackim wysiłku fizycznego.

  Nie powinno być mniej, ale można przejść na dietę, jeśli jest to konieczne, ale jest to zgodne z jego dzienne zapotrzebowanie jest wystarczająca. Wysiłek fizyczny będzie wykonać zadanie.

  Znany z ćwiczeń szkoły

  Nie jest prawdą, że kobieta przed pozbyć się cellulitu na Lyashko musi przejść wszystkie kręgi piekła. Trzeba ciężko pracować, ale aby zmusić swoje ciało nie jest konieczne. Prawdą jest, że korzystanie z cellulitem na Lyashko działa tylko wtedy, gdy czujesz napięcie i pieczenie w udach, ale to nie jest śmiertelna.

  Najbardziej skuteczne ćwiczenia:

  1. Stary dobry squat. Trzymaj kolana gdy stopy są wyraźnie powyżej – tak to działa wielkie zewnętrzne mięśnie ud, redukcji cellulitu, który pomaga spalać tłuszcz.
  2. Jogging. Załaduj rozmowy na biodrach.
  3. Mięśnie pośladkowe Strain, jakby ich rysowania. Zacznij od 30-40 razy, stopniowo zwiększając załadować do 100 powtórzeń. Nawiasem mówiąc, to proste ćwiczenie można wykonać podczas mycia naczyń i innych prac domowych – wykorzystać każdą wolną chwilę.
  4. ćwiczenia lli_1, znajome od dzieciństwa – „nożyce”, wszelkiego rodzaju huśtawki, chodzenie na pośladkach i „rower”. Wydaje się, że nauczyciel siłownia wiem coś o tym, jak usunąć cellulit z lyashek pamiętać, czego uczono – leżeć (usiąść) na podłodze i sprawiają, huśtawki, skręcanie. Śledź żołądka, powinno być schowane, nie spiesz się, poczuć, jak pracują mięśnie.

  Skakanka, nogi odsunięcie również dobre. Wymieszać i dopasowanie.

  Dobra rada: nie staraj się od razu zabrać ładunek rekordu. Nie trzeba niczego udowadniać nikomu – nabiera tempa stopniowo, w przeciwnym razie ryzyko, aby rozciąganie, a nawet rozerwanie więzadeł, a to nie pomaga w rozwiązaniu problemu. Pracować we własnym tempie, ale przestrzegać prawidłowości, a nie netto, a następnie przenieść.

  Skuteczność ćwiczeń wzrośnie jeśli wstępnie smarowane obszarów problemowych antycellulitowy krem ​​i owinąć nogi folią spożywczą. Jeśli nie chcesz męczyć się z tym, kupić bieliznę termiczną – ten sam efekt.

  Spa i salon w domu

  Ponieważ procedury są odpowiednie okłady, masaże i samo-masażu, sauna (za cellulitu użytecznego dobrej potu), maski. Czy iść do salonu lub będą twórcze na własną rękę, to działa.

  ruchy masujące powinny być ściśnięte, otarcia. Ale nie przesadzaj – kolisty ruch poprzez pracę nóg od dołu do góry. Home to zadanie – zapewnić dopływ krwi do stawu biodrowego, rozproszyć zastoju płynu.

  Masaż rękawiczki, szczotki do masażu szczelne lub gąbki zwyczajne prysznic zwiększy skuteczność masażu. Scrubs w swoim arsenale powinny być również pewne – oni pomogą wyrównać ulgę i radzenia sobie z brzydkich dołeczki.

  Aby skorzystać z okładów lub całkowite maskę lub krajowego, a nie wielkiej różnicy. Glina, błoto, miód, owoce – wybór należy do Ciebie. Wracając do filmu, do ogrzania koc i odpocząć przez pół godziny z książką lub filiżanką kawy. Maska robi jego rzecz.

  Zestaw ćwiczeń dla cellulitu na Lyashko

  Nie pytaj, jak szybko usunąć cellulit z lyashek lepiej zadać sobie pytanie: co jeszcze mogę zrobić dla siebie. Najważniejsze – nie leń się, do pracy we wszystkich trzech obszarach, a cellulit nie będzie szans. Walczyć i konkurować.

load...