Jak usunąć brzuch po porodzie?

Zawartość:

Po porodzie młode matki zaczynają szczególnie wybredna stosunek do swojego wyglądu, zauważając nawet najmniejsze zmiany. Szczególnie frustrujące nich pojawił się w ciało i rozciągnąć brzusznej znaków, pozbyć się, że bardzo trudne. A także, oczywiście, i zniknął talii.

load...

Żołądkowe tak irytujące młodych matek, wyeliminować trudne. Ale to jest jeszcze możliwe w pewnych przedsięwzięciach. Wiele kobiet myśleć o tym, jak usunąć tłuszcz z brzucha po ciąży, a tu warto zauważyć, że czas zajęłoby Ci powrócić do postaci pierwotnej rodzaju, zależy od wielu czynników. Ten wiek, a konstytucja ciała i ton mięśnie przed urodzeniem.

Dostroić się do pozytywnej fali

Pierwsze sześć miesięcy po pojawieniu się światła na dziecko myśleć o tradycyjnych metod odchudzania – dieta i sport – nawet nie warto. Po tym wszystkim, jesteś piersią, a zatem, zbilansowana dieta jest niezbędna dla ciebie i dziecka. O aktywności fizycznej może również zapominać, gdyż okres po porodzie jest bardzo źle tolerowane przez organizm. I każdy dodatkowy stres dla niego przeciwwskazane. Kto jest Twoim głównym zadaniem – nie pozbyć się brzucha i jeść dobrze i mało snu, aby nie poddawać się depresji poporodowej i stresu.

Gdzie jest wyjście, pytasz? A on jest, o dziwo, bardzo blisko. Zacznijmy od tego, co myśleć o jej figury i trzeba w czasie ciąży. Czy specjalne ćwiczenia, dostać prenatalnej bandaż, który doskonale podtrzymuje mięśnie brzucha. Poporodowa bandaż zbyt dobre. W okresie karmienia piersią jest, że będzie to pierwszy krok w kierunku przywrócenia szczupłą sylwetkę.

A najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić – jest wyrzucić wszystkie stereotypy. Na przykład, że moja matka – kobieta, która dała cały swój czas dla dziecka. I bez względu na to, co jej postać. Zawsze znajdzie czas, aby zrobić sobie pytanie: iść do salonu, lekkie ćwiczenia zrobić, pójść na spacer z mężem, zostawiając dziecko pod opieką babci. Zawsze wyobrazić sobie smukły i piękny, powiedzieć sobie – „Tym razem przyjdzie i będę przynieść postać w porządku, trzeba tylko trochę poczekać.” Oznacza to, przygotować się do tego, że do zrobienia bardziej dokładne i pozbyć się dodatkowych kilogramów nadal mają, a stanie się to bardzo szybko.

load...

Jak usunąć tłuszcz z brzucha po ciąży?

Warto zauważyć, że sflaczały brzuch po porodzie powinien być przeszkolony nie tylko ze względu na estetykę, ale również do poprawy stanu zdrowia. Teraz, gdy długi okres czasu, mięśnie w miłej stanu jamy brzusznej może spowodować zmiany w narządach wewnętrznych. W rezultacie, istnieje ryzyko wypadnięcia macicy, zapalenie przydatków, i inne nieprzyjemne chorób.

Siódmego do ósmego okresu miesiąc po porodzie przychodzi czas dla sportu. Fitness, kształtowanie, aqua-aerobik, pływanie – można zobaczyć, jak duży jest twój wybór! Każdy z tych sportów ma swoje zalety. Basen, na przykład, pomoże uporządkować wszystkie grupy mięśniowe. Aerobik i kształtowanie wiadomości zawodzi, nogi i klatki piersiowej. Główną praktyką regularnie i nie bądź leniwy. Pamiętasz, że obiecałam sobie kilka miesięcy temu? Tak, ogłosić bojkot lenistwo! I pamiętaj, aby odnieść sukces!

Jeśli zostawisz swoje dziecko z kimś, kogo nie są i mogą być praktykowane w domu. Przede wszystkim – ćwiczenia dla prasy. Zacznij powoli, dzięki czemu jedno podejście jest nie więcej niż dziesięć wyciągów. Więcej – więcej. Zwiększenie obciążenia stopniowo, na przykład, dwa lub trzy windy codziennie. Ćwiczenia te są bardzo skuteczne. Z czasem przyzwyczaisz się do nich tak, że zajęcia nie chcesz rzucić, a gdy żołądek wrócił do normy. Ale to na lepsze, więc możesz mieć pewność, że rozluźnienie mięśni teraz nie grozi. Nie zapomnij klatce piersiowej, talii, bioder. Po tym wszystkim, obiecał sobie, aby pozbyć się zbędnych kg, być szczupły i nieodparta młoda matka!

Uważaj, co jesz

Jeśli karmienie piersią jest skończona, to można myśleć o diecie. Jest doskonała pomoc oddzielne żywności. Jak również wprowadzenia diety większej ilości warzyw, owoców i ziół. Usuwamy z diety wszystkie wysokokaloryczne pokarmy. Wiele matek powiedzieć, że są bardzo pomocne w utrzymaniu „pamiętnik wycieczek do lodówki.” Zawsze trzymaj go pod ręką, a co najważniejsze, powiesić na drzwiach, „uwodzicielski” ty jednostkę. A w pobliżu najlepszy załączyć fotografię lub obraz strój, który jest postrzegany w magazynie mody, ale zakupu nie jest decydujący. Uwierz mi, to jest bardzo stymulująca!

Pij herbatki ziołowe. Dobre w tym przypadku, biodra rosół, miętowej herbaty, rumianku. I staram się jeść „prawo” żywności. Mniej więcej półwyrobów własny przygotowane sałatki i dania z produktów wysokiej jakości. Staraj się nie jeść po zachodzie słońca, a jeśli jest bardzo męki głodu – zjeść jabłko lub wypić szklankę kefiru.

Najważniejsze – uwierzyć w siebie i nigdy się nie poddawaj. Tylko w ten sposób można osiągnąć wspaniały efekt i staną się jeszcze piękniejsze niż przed ciążą!

load...