Jak usunąć brodawkę w domu?

Zawartość:

Brodawki nie ozdobić jeden – że prawda nie potrzebuje potwierdzenia. Dlatego ludzie walczą ze sobą we wszystkich możliwych sposobów, a często bardzo pomyślnie. Chcesz wiedzieć jak? Więc ten artykuł będzie bardzo przydatna jako – wiesz co jest wart, skąd pochodzą i jak z nimi walczyć w domu. Należy jednak pamiętać, że trzeba być bardzo ostrożnym z środków ludowej, tak aby nie doprowadzić do uszkodzenia skóry i reakcje alergiczne.

load...

Wszystkie brodawek

Brodawki są z natury nic prócz nowotwory łagodne – nie mylić z zapaleniem. Wielkość i kształt brodawki mogą być bardzo różne – od kilku milimetrów do kilku centymetrów, okrągły, podłużny, wydłużone. Lokalizacja może być bardzo różna – od ciała, rąk, a nawet twarz. Szczególnie poważny dyskomfort dostarczania brodawki znajdujące się na odsłoniętych częściach ciała, które nie mogą być ukryte pod ubraniem.

Jako dziecko, często słyszałem, że brodawki przyczyną są żaba – jest ich trzymać w ręku, jak brodawki właśnie tam. Ale dorośli wiedzą, że to wszystko jest nie więcej niż mit. I rzeczywiście, brodawki być spowodowane wirusem brodawczaka ludzkiego. Które, niestety, są zakażone zdecydowana większość światowej populacji dorosłych.

Oczywiście, nie oznacza to, że wszyscy zakażeni ludzie rozwijają brodawki. Jednakże, jeśli system odpornościowy nie wirus jest aktywowany i zacząć rosnąć płciowych. Immunosupresję, uraz, stresem, syndrom chronicznego zmęczenia, a nawet brak snu – wszystko to może zostać mechanizm wyzwalający w rozwoju brodawek.

load...

Leczenie brodawek

Oczywiście, kiedy brodawki jest konieczne jak najszybciej udać się do dermatologa, który wyznaczy niezbędnych badań, aby dowiedzieć się przyczyny, które doprowadziły do ​​powstania brodawek i przepisać odpowiednie leczenie. Środki ludowe leczenia może służyć jedynie jako dodatek do podstawowego leczenia. A także muszą zgodzić się z lekarzem – Zabieg rozpoczyna się dopiero po zatwierdzeniu przez lekarza.

  • Glistnik

W lecie, można uciec się do pomocy soku glistnika – wystarczy przetrzeć brodawki dwa razy dziennie, rano i przed snem. Należy jednak pamiętać, że kolory sok pomarańczowy skóry, więc po około 30 minutach spłukać skórę dużą ilością wody z mydłem. Nawiasem mówiąc, w godzinach wieczornych nie muszą – w porannym pomarańczowego odcienia znikną na własną rękę. A jeśli rano pozostać w domu, a rano nie można zmyć sok. Leczenie powinno być kontynuowane przez około trzy tygodnie, nie więcej – w tym czasie jeszcze większe płciowych mogą być usunięte.

  • Czosnek

Innym skutecznym sposobem na usunięcie brodawek w domu – najczęściej czosnek. Skórki mały ząbek czosnku, przeciąć na pół i dokładnie wtedy dopracować brodawek przez kilka minut. Ta sama procedura musi być wykonane trzy razy dziennie przez dwa tygodnie. Jeżeli w tym czasie usunąć brodawki nie działa, to nie ma sensu kontynuować – szukać innej drogi.

  • Magnezja

Usuwanie brodawek jest możliwe przy użyciu konwencjonalnych zastrzyk magnezu, które można kupić bez recepty bez recepty. Zwilż wacik bawełniany rozwiązanie magnezu i starannie smarować brodawkę – Powtórz tę procedurę co najmniej pięć razy dziennie. Takie leczenie brodawek w domu trzeba nadal nie mniej niż jeden miesiąc z rzędu.

  • Mniszek lekarski

Jeśli chcesz usunąć brodawki w domu – to najprostszy sposób, aby uciekać się do korzystania z mniszka lekarskiego. Odbywa się to w bardzo prosty sposób – rozdarcie mniszek i natychmiast szczotka z białym sokiem całą powierzchnię brodawki – zrób to co najmniej dwa razy dziennie. Zazwyczaj całkowite usunięcie brodawki następuje w ciągu dwóch tygodni.

  • Ocet jabłkowy

Codziennie, przed pójściem do łóżka, smarować brodawkę z octem jabłkowym, unikając kontaktu ze zdrowej skóry. Zabieg trwa około półtora miesiąca – co do zasady, okres ten wystarczy, aby poradzić sobie z nawet najbardziej opornych osobników.

  • Jarzębina

W zimie, kiedy mlecze i glistnika nie dostać, można spróbować wydedukować brodawki używając jarzębiny. Ci, którzy próbowali temu zaradzić, twierdzą, że brodawki znikają bardzo szybko. Odbywa się to po prostu – puree z widelcem pięć świeżych owoców, należy zastosować uzyskaną zawiesinę na brodawki i przykryć folią na wierzchu, należy pozostawić po 10 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody. Powtórz tę procedurę raz dziennie przez okres jednego miesiąca.

  • Cebula

Cebula pomaga pozbyć się brodawek, nawet w najcięższych przypadkach – ale żeby majstrować przy niej nieco konieczne. Peel pół mała główka cebuli, umieścić go w szklanej misce i wlać ocet jabłkowy cydr tak, że łuk został całkowicie pokryte cieczą. Szklana pokrywa pojemnika i umieścić w lodówce do trzech dni.

Następnie wlać ocet, cebulę izomnite użyciu widelca do stanu jednorodnej konsystencji, umieścić na brodawki i zabezpieczyć bandażem. Ta cebula okłady powinny być przechowywane przez co najmniej dwie godziny, więc ta procedura jest najwygodniej zrobić przed pójściem do łóżka. Następnie spłukać zimną wodą mazi cebuli, nasmarować kremem brodawki zwykle dzieci. Powtórzyć procedurę podobną raz na dzień, w dwóch kolejnych miesięcy. Z powrotem w dół nawet najbardziej uporczywe brodawki.

  • Czosnku Flatbread

Jeśli brodawek jest bardzo duży i pozbyć się go w dowolny sposób nie można, można spróbować tortilli czosnku. Aby to znaczy trzeba jedną lub dwie łyżki mąki, pięć ząbków czosnku i trochę wody. Czosnek obrać i posiekać, wymieszać z mąką, dodać trochę wody i zagnieść ciasto, tworząc ciasto.

Placek oddany do brodawki, za pomocą taśmy klejącej naprawić go i pozostawić na około półtorej – dwie godziny. Możesz czuć lekkie pieczenie – jest to całkowicie normalne, a mówi jedynie, że proces przebiega sprawnie. Jednakże, jeśli zbyt wiele dolegliwości, należy natychmiast wyjąć ciasto i umyć skórę – oznacza to, niestety, nie pasuje. Nie zapomnij smarować brodawkę kremu dziecięcego. Ta sama procedura musi być wykonane dyn raz dziennie, co drugi dzień. Czas trwania kursu leczenia nie powinien przekraczać jednego miesiąca.

  • Sok z cytryny

Sok z cytryny może pomóc tylko wtedy, gdy brodawki nie są bardzo duże. Sama procedura jest prosta – wziąć plasterek cytryny i delikatnie pocierać brodawkę. Top niekoniecznie pokrycie brodawek folią i pozostawić na około 20 minut. Następnie spłukać wodą i należy smarować kremem dla niemowląt.

Jest to najlepiej zrobić tę procedurę przed snem codziennie, dwa do trzech tygodni. Zwykle ten czas wystarczy. Jeśli brodawka nie ma, aby kontynuować leczenie jest bezcelowe – spróbować innych sposobów.

W większości przypadków, z zastosowaniem opisanych powyżej sposobów, w połączeniu z leczeniem, który wyznaczony lekarza pozbyć brodawek jest bardzo realistyczny, w stosunkowo krótkim okresie czasu. Należy jednak pamiętać, że tradycyjna medycyna w żadnym wypadku nie powinien stanowić alternatywę do wizyty u lekarza. Bardzo rzadko, ale zdarzają się przypadki, gdy zwykłe brodawki odradza jako nowotworów złośliwych. Więc nie ryzykować swoje zdrowie!

load...