Jak urządzić pokój z rękami twórczy pani?

Prędzej czy później przychodzi czas, gdy wnętrze mieszkania zaczyna nieść ty melancholii. Chcesz coś nowego, niezwykłego, a nawet wykluczają. W tym przypadku nie jest konieczne, aby biec do sklepu po nową sofę. Po tym wszystkim, stary nie jest tak źle, prawda? Wystarczy zwrócić uwagę na małe rzeczy, które tworzą konstrukcję konkretnego pomieszczenia. Że są one w stanie całkowicie zmienić swój wygląd, a tym samym swój nastrój też. Dlatego zakup sofy jest odroczone do lepszych czasów, i zastanowić się, jak udekorować pokój z rękami.

load...

Po pierwsze, należy zaktualizować wygląd pomieszczeń. Aby to zrobić, można tylko zmienić tapicerki na krzesła i taborety. Szyć szczególne przypadki najjaśniejszych i najpiękniejszych materiałów – i twój pokój będzie świecić w nowy sposób. Sprawiają, że nie jest to trudne. Cięcia tkaniny kwadraty odpowiadające wielkości stolca lub fotela. Zostaw dodatkowo na krawędziach dwóch centymetrów na uprawnieniach. Teraz podwinąć krawędzi detalu dwukrotnie na centymetr, po czym zgrabnie prostrochite na maszynie do szycia. Na rogach kwadratów Sew wstążki, z którymi będziesz wzmocnienia nowych ubrań na krzesłach. Takie przypadki są nie tylko piękne, ale również wygodne. Po tym wszystkim, mogą być zmieniane w zależności od nastroju lub stopnia zanieczyszczenia.

Kolorowe poszewki na poduszki w stanie ożywić wnętrze. Wybierz odpowiednią tkaninę. To może być kolorowy lub monochromatyczny. Nasheyte poszewka na pierwotnym wniosku. W ogóle, niech wodze fantazji i przynieść swoje marzenia w rzeczywistość. Małe przedmioty, które nie korzystają codziennie, może być złożone w pięknie zaprojektowanych kartony. Ich konstrukcja zależy od gustu. Użyj dżetów, satynowe wstążki, koraliki, papier kolorowy. Jako taka skrzynka „sklep” jest doskonały, reszta zakupionych butów. Nie chcesz zadzierać z klejem – należy pamiętać, że wiele szczegółów może być zabezpieczone za pomocą taśmy dwustronnej.

Jak urządzić pokój z rękami, tak aby nadać jej oryginalny wygląd? Bardzo proste – skręcić w jedną ścianę na stojaku do zdjęć. Odbiór tych ramek, które odgrywają w życiu szczególną rolę: Ślub, narodziny dziecka, mąż rocznica, wakacje na Cyprze. Tak, wszystko! Jeśli tylko migawek danych nieśli tylko pozytywne emocje i dobre wspomnienia.

Dekoracje do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy – najlepszy pokój dla twórczego eksperymentowania. Ponieważ dzieci widzą wokół opowieści. Dlatego możliwe jest, aby uświadomić sobie jakąkolwiek fantazję jak twoje i twoich dzieci. Tak, jak do dekoracji przedszkola własnymi rękami? Na początek rozejrzeć i zastanowić się, co chciałbyś zmienić? I co chce właściciel pokoju? Z dzieckiem trzeba koniecznie skonsultować.

load...

Na przykład, te same pola dla różnych informacji mogą być ukształtowane w postaci skrzynek lub budynków. Klej lub rysować na nich okna, drzwi i balkony, beton lub metalowe zamki. Niech dziecko zachowuje te „skrzynie” ich skarby. Dodatkowo, dekoracja może być Twój asystent. Mianowicie, aby uczyć dziecko na zamówienie. Wierz mi, że dzieciak będzie o wiele bardziej interesujące, aby umieścić zabawki w klatce piersiowej pirata niż zwykłym kartonie.

Dzieci w wieku trzech bardzo różnych jak origami, zwisające z sufitu na żyłce. Może to być dźwigu lub samolotem, a może gwiazdę lub komety. W ogóle, tu jest twoja wyobraźnia będzie dużo miejsca dla jego ekspresji. Ponadto, można wymyślić nawet chmurze waty, księżyca lub słońca, które doskonale uzupełniają cały obraz.

Dlaczego nie zmienić wygląd dziecięcego każdego tygodnia? W tym numerze pomożecie zmywalną farbą. W danym dniu, można ozdobić ściany pokoju są absolutnie w innym kolorze, malować ulubionych bohaterów dziecko, a nawet całe sceny z bajek. A potem to wszystko zmyć bezpiecznie. Dziecko sam z takiej farby można rysować na ścianach. A kto wie, może on rosnąć wielki artysta!

Udekoruj łazienkę

Porozmawiajmy o tym, jak urządzić łazienkę z ich rąk. Wiele osób są tracone, jeśli chodzi o projektowanie pomieszczeń. Ale tutaj opcji wystroju obfitują. Na przykład, można kupić w sklepach naklejki na płytki z obrazami morskich, a także z ich pomocy, aby podkreślić styl łazienki i sprawiają, że oryginalne. Teraz pokój daje „morze” nastrój na cały rok. A może chcesz, aby nadać jej trochę romansu? Wtedy nie rób bez świec zapachowych. Pick up dla nich optymalną lokalizację, wystrój i takie będą nie tylko ozdobą, ale również pomóc zrelaksować się po ciężkim dniu.

Dokonaj panele wykonane z muszli i kamyków. Trzymać je odpowiednią tkaninę i powiesić go na ścianie za darmo. Motywy morskie w obfitości uczyni wiele kosmetyków. Jeśli wielkość pomieszczenia pozwala, osiedlił się w pokoju, wszelkie rośliny wodne kochający takie jak azalie. W ogóle, jeśli pofantaziruete można przekształcić swoją łazienkę w tym pragnieniu. The Cove morze lub wyspa w środku głębi oceanu. Twój dom – miarą swojej kreatywności, dlatego każdy zakątek jej sposób widać to w moich snach. A następnie w tym domu będzie naprawdę szczęśliwy!

load...