Jak urozmaicić życie seksualne, nie pozwalając pasją znikną?

Zawartość:

Na początku romantyczny związek, po rozmowie z „starszy” pary, czasami wołają: „Jak to?! Seks kilka razy w miesiącu? Z nami to nigdy nie będzie się działo! „. A teraz, po pewnym czasie, jesteśmy przerażeni sobie sprawę, że z powodu naszego życia seksualnego opuścił swój dawny intensywności. Jak mogę go zwrócić? Jak urozmaicić życie seksualne?

load...

Przyczyny wyginięcia pasji

Każde zjawisko jest przyczyną – jest jednym z głównych praw wszechświata. To samo odnosi się do „zima” w swojej sypialni. Niekoniecznie, że jest tylko jedno – zazwyczaj powoduje nakładanie się, i to tylko myli sytuację. Aby go rozwikłać, trzeba radzić sobie z nimi. Więc, co brakuje w swoim związku? Co można uzyskać w drodze?

 • Szczęśliwe wydarzenie

  Kiedy para myśli o prokreacji, wszystkie one wydają się wyłącznie w samych superlatywach: policzkach uśmiechnięte dziecko i mama i tata, odmierzoną i spokojnie spacerując z nim w parkach miasta. Tymczasem rzeczywistość jest o wiele bardziej dotkliwe: the bezsennych nocy, pieluchy, koszty pomocy, przychodnia i cała masa hitów młodzi rodzice, jak lawina. Poza tym wszystkim, dziecko po prostu nie pozostawia czasu na pobyt razem i kochać. Okazuje się, że wiele par do czynienia z tym, zgodnie z ich kameralny zniszczone.

 • Kryzys rodzinny

  Kiedy zakochują się w sobie nawzajem, wszystko wydaje się idealnym partnerem, w tym jej braków. Ale po jakimś czasie różowe okulary spadają z oczu, i są zaskoczeni: mój towarzysz – zwykły człowiek, który okazuje się być banda cholernie daleko. W naszym społeczeństwie, straciliśmy partnera kultury wyboru, gdzie małżeństwo ceremonia – jest punktem bez powrotu, po czym w pełni akceptuje jego ukochana jak on. Nadchodzi kryzys rodziny, w naturalny sposób powoduje uczucie chłodzenia.

  load...
 • „Bytovuha”

  Wspólne życie – to nie tylko okazja, aby zobaczyć swój ulubiony dzień i noc. Odpowiada on również za mieszkanie, złamanym pralką, potrzebę planowania budżetu, kupić jedzenie, idź do rodziny i tak dalej. Stopniowo stos coraz większe, a wracając do domu z pracy w godzinach wieczornych, po prostu chcą jeść, oglądać telewizję i iść do łóżka. O jakimkolwiek romansie, nikt nie myśli.

 • Zazdrość

  Wydawałoby się, że to też będzie powoływać porywający pasją! Ale nie zawsze jest to: w niektórych przypadkach, gdy jeden z partnerów widzi inne poglądy nie są przeznaczone do współpracy, upada samoocenę, i czuje się niepotrzebny. Jest zazdrość i niepewność, które uniemożliwiają osobie kochać i biorąc pod uwagę jego pasja bez zastrzeżeń. Najczęściej w takiej sytuacji się kobiety, ale ludzie nie są wolni od tego.

 • Brak nowości

  Oh-oh-oh, jak często skarżą się „pozhivshie” pary! Wiele sytuacji sam zwiększa zaloty i początek nowej relacji, kiedy czytać nawzajem swoje poglądy, domyślając się myśli, a seks jest za każdym razem coś nowego i zaskakujący. Po pięciu latach małżeństwa jest stracone, a może tylko boleśnie znajome partnerem, z którym seks jest na zwykłym scenariuszu.

 • Nieatrakcyjności zewnętrzna

  Będąc w poważny związek, wiele osób nie dbać o siebie. Kobiety noszą szlafrok i lokówki, nie robić depilacji, a mężczyźni z kolei, rośnie brzuch piwny i nie wahaj się zarysować swoje intymne części w obecności żony. Naturalnie, ten opłakany wpływ na popęd seksualny.

 • Wyjście z „rolę”

  Wielu z nas, starając się zadowolić partnera, zaczynają starać się pokazać swoje najlepsze strony. Znajduje to odzwierciedlenie w stałej kontroli nad sobą i zmienić swoje zachowanie. Partnerem przyzwyczaja się do tego sposobu, a kiedy jesteś zmęczony wieloletnią pracę, dostać je, okazuje się być dla niego przykra niespodzianka. Jest to szczególnie ważne w przypadkach, gdy mężczyzna, w dążeniu do kobiecego temperamentu, udaje, że lubi seks codziennie, mimo że notorycznie pary są optymalne dla niego raz w tygodniu.

 • Smaki niedopasowania

  Zdarza się również, że ludzie zaczęli wyrażać swoje pragnienia w łóżku, w obliczu odrzucenia strony przeciwnej. „Podoba mi się sposób” – mówi. „A mi się, że nie jest bardzo” – mówi i przychodzi chłodzenia pomiędzy. Chociaż nigdy nic w ogóle śmiertelna.

Objawy wystąpienia „winter” w stosunkach

Nasze życie, jak wiemy, czarne i białe, dobre i złe zespoły naprzemiennie wymienić. To samo dzieje się z relacji: możliwe jest, że dzisiaj, twój partner nie chce seksu z powodu zmęczenia i już podniósł alarm. Jak odróżnić tymczasowe zmniejszenie aktywności seksualnej z tym zanikającym pasji do siebie nawzajem?

Przede wszystkim, dwaj z was zaczynają postrzegać seks jako obowiązek i rutyny, a nie jak do wzajemnej przyjemności. Niektóre gospodynie oszczędni nawet wpisać wybraną pozycję na liście spraw zaplanowanych na dany dzień. A ponieważ seks – barometr stosunków, jej transformacja z sposób, aby spędzić czas z ukochaną osobą w małżeńskich strażników celnych.
Zwykle z tym przestajesz być pasją poza sypialni. Pocałunki i uściski z ukochaną osobą zaczynają wydawać się stratą czasu i występują tylko w sypialni (przez cały czas, prawda?). Czy pamiętasz, jak to było wcześniej? Można całować godzinami i nie mógł przejść obok bez dotykania swojego partnera.

Ponieważ uważasz seks małżeński obowiązek, a postawy wobec siebie odpowiadającej: nie jesteś już stara się dostarczyć maksimum przyjemności partnerowi. Wręcz przeciwnie, chcesz szybko zakończyć ten przykry obowiązek i robić te rzeczy, i co przyniesie Ci prawdziwą przyjemność. Obojętność jest odczuwalny i szybko przeniósł się z męskiego na żeński i vice versa. Kulminacją obojętność staje się niechęć do seksu i chęć opóźnić lub nawet porzucić go pod byle pretekstem. Po tym wszystkim, masz tak wiele rzeczy, że ani siły, ani czasu, aby „nic nie znaczące gesty” no. W rezultacie, po kilku opowieści o fikcyjnej ciele ból głowy zawarte w skrypcie, i zaczyna się „pomóc”, naprawdę masz ból głowy w tych rzadkich chwilach, gdy twój partner chce uprawiać seks.

Zęby na krawędzi sexy scenariusza – kolejny znak problemów w związku. Od pewnego czasu wydałeś na to, aby zrozumieć, że każdy z was lubi w łóżku. Teraz znamy doskonale i można ślepo przejść od spokoju do niepokoju. Strefy erogenne znany partnera, i dążyć do osiągnięcia punktu korzystających najprostszą i najkrótszą drogę. Ale może to spowodować nudę, bo seks – to także pragnienie, aby zaskoczyć ukochaną osobę, by zadowolić go w nowy sposób.

Nic więc dziwnego, jeśli w tej sytuacji, każdy partner zaczyna wyglądać „na boku”. Zdrada – jest zwykle sygnałem, że stosunki stracił pasję i intymności. I to było dla seksu, te dwie rzeczy manifestują najwyraźniej! Pamiętaj, że częste spojrzenia w kierunku innych ludzi i porównując je ze swoim partnerem – jest alarmujący dzwonek. Najciekawsze jest to, że te momenty kryzysowe zdarzyć wszystkie pary, więc zmienić pchłę w połowie drogi nieco głupie.

Jeśli uznają się w tym opisie, to jest czas na działanie! W żadnym wypadku nie można przymykać oczu na to, co się dzieje i pocieszają się zwrotów takich jak „Nie sądzę, że jest to po prostu”. Istnieje ryzyko, że wkrótce stać się partnerem z siebie obcymi, a nie chce na to pozwolić?


Porady dla par

Każda osoba, można kontrolować ich seks mieszka Dlatego też, jeśli nie znajdziesz dawną namiętność w związku, to nie jest powód, aby zrezygnować z siebie i mojej miłości. Skorzystaj z naszych wskazówek, jak urozmaicić życie seksualne, a będziesz mile zaskoczony wynikami. Wystarczy przyjść do tego przypadku jest to uzasadnione: nie rób nic, dlaczego nie kłamie i że dusza nie zmieścić się na parę. Pomoże to uniknąć reakcji wstrząsu u mężczyzn i nienawiści wobec tych artykułów w przyszłości.

 1. Odłączyć myślenie

  Jedną z głównych przyczyn nerwic seksualnych – rój myśli wirujących w głowie. To jak słynny żart: mąż „pracy” z żoną, a ona myśli o wybielić sufitu. Niestety, ten smutny zjawiskiem do czynienia przez wiele kobiet. I jest jedno wyjście: Wyłącz głowę! Za każdym razem, gdy chcesz przeznaczyć na partnera, po prostu przestać myśleć o codziennych troskach i kłopotach. Zatrzymanie przepływu siły i arbitralne wstępnie konfiguruje się do faktu, że następne pół godziny – dla Ciebie i Twojej miłości partnerskiej.

 2. Problem dzieci

  Bardzo często na forach można znaleźć złośliwe komentarze na temat wszelkiego rodzaju „seksualnych” wskazówek, takich jak niemożność ich realizacji w rodzinie z dziećmi. W takim przypadku należy najpierw rozwiązać „dziecko” pytanie. Opcje mogą być bardzo różne: wyjazd na noc lub wieczór do babci, wycieczka z przyjaciółmi lub niania zaproszony do zoo, parku rozrywki, kino, zajęć edukacyjnych, kładąc się spać w osobnym pokoju. Wymyślić coś zawsze może być – to życzę! A potem często mają do czynienia z faktem, że dzieci są uzasadnienia dla braku życia seksualnego.

 3. Podjąć inicjatywę

  Start małe, aby przygotować delikatną psychikę partnera z szybkim atakiem. Jeżeli po długiej ciszy zaatakowałeś go w samym korytarzu, może spowodować nie jest bynajmniej radosną reakcję z prądem, a kończąc na złość. Najprostszy – ma być aktywny i pokazać mu, że chcesz seksu (jeśli nie jest to zwykły scenariusz). Albo podjąć inicjatywę w procesie: być bardziej zdecydowana, ostra, spróbuj pozycję „kobiety na górze”. Nie bój się odrzucenia – chyba już to naprawdę nie jest skonfigurowany do seksu, ale możesz spróbować ponownie jutro. Mężczyźni potrzebują, aby dać czas dla niego, aby przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

 4. Eksperymenty seksualne

  Są one opisane w wielu kobiecych magazynów: bielizna erotyczna, świece całym pokoju, wspólna łazienka recepcji, striptiz, oral z kostkami lodu w ustach, śmietany i owoców wykorzystywane do gry wstępnej, etc. Trzeba zrozumieć, że istnieją ograniczenia w łóżku. Zalecamy, aby rozpocząć eksperymentowanie seksualne kiedy człowiek przyzwyczaja się do wydajności, a to nie będzie dla niego szok. Ponadto nie powinny one być odpowiedzialność i rodzaj „szczyt”, co chcesz osiągnąć. Przyznaje się pomysł, że może jakieś pomysły zakończy się niepowodzeniem, a ich partner po prostu nie będzie akceptować. Twoje zadanie – aby ożywić życie seksualne i badać, co jeszcze może przynieść Ci zarówno przyjemność.

 5. Zmiana miejsc

  Jeśli powodem chłodzenie w swoim związku – nuda i monotonia, najprostszym sposobem rozwiązania tego problemu – zmiany. Możesz zacząć od tego, że zmieni się miejsce, w którym zwykle oddać się pasji – małżonkowie się do nich, co do zasady, jest łóżko. Pomyśl o tym, gdzie to się stało wcześniej: w łazience, samochód, kino, wc samolotu, w naturze, itp … Być może próba „pamiętaj młodzież” będzie dla was źródłem nowych emocji. Albo spróbuj „przykleić” do partnera w niespodziewanym miejscu, na przykład na imprezie z przyjaciółmi – to może być ekscytującym przeżyciem dla was obojga.

 6. Zmieniających się czasów

  To samo odnosi się do czasu: jeśli wcześniej bliskość zdarzyło tuż przed snem, teraz jest czas, aby zmienić znajomy rytuał. Uwieść swojego człowieka w czasie, że przyjdzie na obiad (nie zapomnij nakarmić post). Albo obudzić piętnaście minut wcześniej i podjąć inicjatywę – to najprawdopodobniej będzie najbardziej piękny poranek jego życia.

 7. Zmiana ról

  Najsilniejszy „zmienna” artylerii. Jeśli twoi ludzie są przyzwyczajeni do was w postaci cienkiej Impatiens, zmienić obraz i stańcie przed nim w roli wampira: gorset, czarnej koronki, pończochy, buty na obcasie, w połączeniu z napędem i dostarczyć niektóre bitchiness naładować parę energii. A jeśli zawsze zachowują się agresywnie, spróbuj ról Turgieniew damska: szerokie oczy i niewinne obrazu w połączeniu z koronką koszuli śnieżnobiałej może czynić cuda. A w ogóle może być jeden wieczór w tygodniu zrobić „role-playing” i za każdym razem do odegrania jakąś nową ustawę erotyczny.

 8. Rozmowy seksualne

  To jest bardzo ekscytujące! To po prostu tak się złożyło, że w naszej kulturze, seks tematem tabu, a nawet dla najbardziej zaawansowanych pary czasami trudno jest dyskutować niuanse życia intymnego. Jednak niektóre problemy mogą być rozwiązane tylko mówić (no i, oczywiście, follow-up). Jednak mówienie o seksie niekoniecznie jest związane z problemami: czasem celem jest zwiększenie stopnia namiętności w związku. W związku z tym, może to być pomocne w celu omówienia fantazji (tylko uważać, bo zawsze istnieje ryzyko uruchomiony w siebie i potępiają przekonanie – nie powinno być dozwolone). A najprostszym i najbardziej nieszkodliwe wariant, który pod wpływem siły każdej pary – Little nutami miłości, w którym można opisać to, co zrobisz ze swoim partnerem, gdy go zobaczyć.

 9. Pornografia

  Jeśli nigdy nie stykają się z tej niezwykłej formacji wraz współczesnej kultury, to należy spróbować go teraz. Najważniejsze – nie wstydź się i odnosi się do niej jako źródło nowych wrażeń i doświadczeń. O tak, to nie powinno być na bohaterów pornograficznych – Pamiętasz, że wybierane są tylko „najbardziej najbardziej”?

 10. Jasny podział może być silnym afrodyzjakiem

  Po prostu nie korzystać z tej metody na początku rehabilitacji ich płci – może wyobrazić odwrotny skutek. Ale kiedy jesteś już rozgrzany Love Notes, zmian i eksperymentów, nagle rozdzielone na kilka dni, spotkanie będzie odpowiednikiem miesiąc miodowy.

Nie zapominaj, że nie zawsze chcą wakacje, teatru i jasne kolory. Czasami najpotężniejszą sex pobudzający działa jak małżeńskiego łóżka i partnera, to wszystkie funkcje, które znasz. Po shake-up jest bardzo miły „powrót do korzeni”, czyli do zbadanego latach scenariusza seksualnego – jeśli, oczywiście, obie chcą. Tylko nie zapomnij czasem rozcieńczyć swoje erotyczne fantazje i eksperymenty seksualne.

load...