Jak uprawiać seks prawidłowo

Zawartość:

Wydawać by się mogło, że kwestia tego, jak uprawiać seks, ma zastosowanie jedynie do czystych kobiet i niedoświadczonych młodych ludzi w tym biznesie. No, dobrze, w rzeczywistości, czy dojrzałe już widoczne w błonie typy oprócz ludzi i myśleć o tym? W doświadczeniu Skarbonka jest już ponad tuzin zwykłe akty seksualne w mieszkaniu kilka dzieci biegające wokół … A potem jeszcze zaskoczony takich rozwartych pytania?

load...

Okazuje się, że często nie zaszkodzi niech nie zaskoczony, po prostu zapytaj. Bo sztuka seksu jest wiele, co nie mają pojęcia o tworzeniu nie tylko niewinny, ale także tych, którzy uważają się za wielki znawca sprawy. No cóż, nie jest prawdziwym profesorem seksu, oczywiście! Ale nie za wiele z nich, takich specjalistów. Większość z nas tak naprawdę nie ma dość niepełny obraz tego, jak uprawiać seks poprawnie. Więc dlaczego nie spróbować wypełnić tę lukę w wiedzy?

Dlaczego muszę wiedzieć, jak prawidłowo uprawiać seks

No i co o tym wiedzieć do kogoś, kto nie jest tak naprawdę kochali, oczywiście. Chłopcy i dziewczęta, nadal rośnie na pierwszym etapie dorosłości, amatorów w tej sprawie. Są, oczywiście, chcą dowiedzieć się, jak to możliwe, aby nie wpaść w pułapkę. Ale musi być jakieś nowe informacje na temat błony tych, którzy za masę godzin rozkoszy? Najprawdopodobniej tak. Ponieważ obszar ten jest bardzo wszechstronny. Aby poznać jej niuanse mogą być całe życie.

A my zwykle uspokoić i często, tworząc rodzinę, po jakimś czasie zaczynają postrzegać seks nawet przyjemne, ale obowiązkiem. I dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. „Cóż, jest bliskość raz lub dwa razy w tygodniu, kończąc wzajemną satysfakcję i dobrze!” – Uważają, nie podejrzewając, że w rzeczywistości wiele się zaprzeczyć.

Wyrażenie „kochać” to nie tylko niektóre, co prowadzi do orgazmu, partnerów Workflow. Obejmuje on całą gamę emocji. Jest uczucie rozkoszy i bezkonkurencyjny poczucie misji i podziw, co się dzieje, i tkliwość do kogoś, kto daje chwilę rozkoszy, i wiele więcej wszystko.

load...

Ci, którzy wiedzą, że źle, jak uprawiać seks, nawet nie zakładają istnienie takiego znakomitego bukiet erotycznej rozkoszy! Tak często i wymienić lakier wyrażenie „kochać” do sztywnej modernistycznej słowa „fuck”. Jednakże, jeśli nie wiesz, co seks jest naprawdę, to przynajmniej jak go nazywano – nawet miłość do zrobienia, nawet kurwa, choć dryuchit. Różnice nie będzie.

Ale seks jest istotnym składnikiem relacji międzyludzkich! Gdy dwie osoby są w stanie cieszyć się nim w pełni, mało z nich pojawia się pomysł zmiany. Lewa zazwyczaj przejść, jeśli chcesz coś bardziej imponujące. A kiedy seks mężczyzna sprawia, że ​​za każdym razem, aby stracić głowę – to jest to, obok, dlaczego ktoś wyglądać? Niedługo potem, w ogóle o nic! Więc nie ignorować potrzebę poprawy intymną sferę życia. Bez niej nie może być pełne szczęścia.

Oczywiście, ktoś powie – dobrze, co jeszcze jest poprawa? To wystarczy, aby dowiedzieć się kilku kluczowych gatunków, ale pieszczoty, a wszystko będzie w języku bieżąco! I tu i tam! To nie wystarczy. W celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla obu partnerów pozach, musimy być świadomi swojego komponentu psychicznego. Ignorując go, nigdy nie zrozumie, dlaczego jedna lub druga an_1cja pierwotnie przyjemność, a następnie zaczął powodować znudzenie lub podrażnienie.

Ale fakt, że te postawy jest rzeczywiście ktoś – mężczyzna czy kobieta, czy może oba – nie jest psychicznie pasuje. Tak, gdy były nowe, nieznane wcześniej doznania wywołane. Ale to uczucie stało się nawykiem. A niezadowoleni takie an_1cje świadomość pochodzą rządzić. Bo on chce się kochać w pełni.

Więc w jaki sposób można wpływać na te lub inne sexy stanowią na naszą psychikę?

Wpływ an_1cji seksualnych na psychikę partnerów

O seksualnych pozach już tyle napisane, przepisane, nie liczą! To tylko jeden Kama Sutra, studium, które w praktyce często wymaga obecności drzwi MChSniki domu … I nagle tak zaverneshsya w dowolnym położeniu, że bez ich pomocy, nikt rozwikłać? Jednak, aby spróbować czegoś innego, więc chcę … Bo seks jest jakoś mdłe. I podobnie jak postawa testowane na parametry anatomiczne zadowolonych z obu, a orgazm jest obecny i że coś jest nie w porządku. Konieczne jest dodanie pieprzu w to!

Pieprzu, oczywiście, nie sumują się wtrącać. Ale eksperyment jest możliwe bez skrajności. Po prostu trzeba starać się zrozumieć istotę problemu i starają się go wyeliminować. Tak, panuje przekonanie, że partnerzy będą mogli zawsze spotykają się ze sobą, gdy dowiadują się, że stanowią opcję, która najlepiej pasuje zarówno na cechach fizjologicznych. Jednakże tak nie jest. Fizjologia fizjologii, ale wszyscy jesteśmy tymi samymi ludźmi. I seks, musimy nie tylko ze względu na cielesnej przyjemności, ale też dla spokoju ducha. Nie ma tu miejsca – żadna pełna szumu. A jeśli chodzi o wszelkie kochanie może być mowy. Pozostaje banalne bang, zamienia się w jakimś nudnym obowiązkiem.

Dobrze, spróbujmy zrozumieć, co to za bestia – psychologiczny komponent seksu. Aby to zrozumieć, możemy pomóc najczęściej postawę.

 1. An_1cja misjonarska

  W ogólnej postawy, gdy partnerzy są twarzą w twarz, nieodłącznie tylko ludzkiego. Z jednej strony, są jak symbol mężczyzn fizycznych i duchowych i kobiet fuzji. Z drugiej strony, jest to korzystne położenie wieśniacy, którzy próbują poprzez seks pokazać swoją wyższość nad partnerem. Nie ma znaczenia, są one dostarczane z przyjemności kobiecie, czy. Najważniejsze – aby pokazać swoją siłę i silu.Chto Jak dla pań, że niektóre z nich uwielbiają an_1cję misjonarską, ponieważ czują się w szczególny człowiek Nabal górnej siatki.

  Podobne stanowisko jest często postrzegany jako okazję być nieaktywny w łóżku. Więc po co niektórych, zwłaszcza gdy seks staje się normalne obowiązki? Nogi rozprzestrzeniać i to wystarczy! Przypuśćmy, że puffs … Okazuje się, że gdy kobieta chce bezpieczeństwa i mężczyznę – moc lub partnera dąży do jedności, a partner jest tylko czeka, kiedy wszystko jest wykończone, an_1cja misjonarska raz starał się co najmniej jeden z nich. I najprawdopodobniej – oba.

 2. Pose „jeźdźca”

  Pose „Kobieta na wierzchu” mają również różny wpływ psychologiczny na ludzi. Są one w niektórych przypadkach (na przykład, człowiek zmęczony swoją dziewczyną lub całej działalności), nawet fizjologicznie korzystnej an_1cji misjonarskiej. Ale psychologicznie trudne. Ponieważ istnieją takie osoby to mężczyźni, którzy nie pozwoli jego partner być na szczycie. Dobrze, że to fajne, bo są! Nie można upokorzyć moją godność … Muszę powiedzieć, że z paniami ultralight prowadzenia takich ważnych ludzi, bez zbędnych ceregieli. Nie ma to nic wspólnego z godnością dziewczyny chem.Kuplennoy możliwości i uzyskać top – niech pieniądze pracują na zewnątrz!

  I „ważna osoba” nie jest grzech i kłamstwo, tak długo, jak to działa. Oczywiście, taki zniekształcony widok na prawach partnera nie mogą powodować problemy podczas Intima z żoną lub dziewczyną stacjonarnym. Ponieważ wiele kobiet są jak pozach na górze. Zwłaszcza, gdy w społeczeństwie są w stałej zależności od mężczyzn. W tej samej sprawie, kiedy być na szczycie pani nie lubi, a partner chce go znowu konflikt psychologiczny.

 3. Bozeman postawy

  Ta postawa jest, gdy człowiek jest w tyle. Muszę powiedzieć, że jest znacznie problemnee wcześniej. Seksuolodzy uważają, że osoba pożyczyła an_1cję zwierząt. Jak raz to zrobić, to muszę spróbować. To powinno być coś, co chcesz, ale nie jest to bardzo wygodne. Fakt, że ludzie rozwinęli nad mięśniami pośladków. W związku z tym przenikanie nieco trudniejsze. Ale mężczyźni Bozeman postawa podoba.

  Po pierwsze, partnerzy w nim nie widzą nawzajem swoje twarze, a może nawet nie wiedzieć, z którymi są one powiązane. Dlatego możliwe jest, aby uprawiać seks bez odpowiedzialności za skutki. Po drugie, takie stanowisko, nawet u małp reprezentuje upokorzenie słaby silny. W związku z tym kobiety tutaj, ponieważ jest klęczy przed mężczyzną i uznają jego wyższości nad innymi.

Dlatego wiele niezależnych panienki nie lubią takiej an_1cji, nawet gdy jest ona przygotowana w wielu przyjemności. Szczególnie wystąpić poważne problemy, jeśli takie osoby tylne i tylna ściana pochwy – najbardziej erogenne strefy. W takich przypadkach, należy spróbować uprawiać seks tak, że partner był z tyłu. Ale kobieta czuje się upokorzony! O co jej pełne zadowolenie można powiedzieć? Pani wybrać inną an_1cję – to naprawdę nie może osiągnąć orgazmu. I co robić?

W skrócie, większość problemów seksualnych występuje wówczas, gdy partnerzy mają różne postrzeganie psychologicznej i różne widoki tego samego ułożenia. Powinni oni starać się go zmienić i znaleźć kompromis, konflikt może być wyczerpana. Stawia mogą być postrzegane jako demonstracja zaufania i staranności w celu ochrony, a nie jako kompletny posłuszeństwa i chęci poniżenia.

Każda z tych korzyści można znaleźć, a z każdym z nich, gdy powoduje ona podrażnienie tylko roztwór soli prowadzi satysfakcji może być zbędne. Najważniejsze, że było wzajemne zrozumienie między partnerami. I to musi być znaleziony. Bo seks – to nie tylko zabawa, ale także dla zdrowia!

Uprawianie seksu i zdrowia

Tak, aby miłość jest nie tylko przyjemne, ale przydatne! Seks spala kalorie, nadając skórze miękkość i elastyczność, wzmacnia mięśnie i poprawia ogólny stan zdrowia. Im więcej o tym w naszym życiu, tym mniejsze obawy o nadmierną wagą i odmłodzenie. Tak więc zrezygnować płeć nie może być w dowolnym wieku. Wystarczy wziąć ten problem powinien być oszczędny, zgodnie z radą kilka.

 1. Sex powinien być zróżnicowane i wynosić co najmniej trzy razy w tygodniu. Jeśli partner nie ma na celu zapewnienie, że początek jego, potem kobiety powinny być aktywne sama. Czy to lepiej w domu. Tak samo jest w domu można sobie pozwolić niczego;
 2. Na trening mięśni ramion i barków mogą korzystać z tej postawy. Mężczyzna i kobieta siedzą na podłodze naprzeciw siebie. Łapie partnera przez pasa w dół. On opiera dłoń na podłodze, a drugi trzyma dziewczynę za plecami. Zarówno zrobić ruch w kierunku do siebie;
 3. Aby skorzystać z mięśni piersiowych dopasowanie an_1cji kolan łokcia. W tym przypadku konieczne jest, w miarę możliwości, aby zginać ręce, wyginając plecy i przy okrągłych miednicę ruchu;
 4. Powinny leżeć na stole do pompowania mediom kobietę, tak aby pośladki były na krawędzi. Następnie zabrać mężczyźnie ręce i zacząć się ruszać. Musimy dokonać pewnych tarć. Po tym, konieczne jest powoli rosnąć pocałować partnera i powoli cofać. Powrót mężczyźni powinni być zawsze bezpośrednia;
 5. Aby stać się bardziej sprężyste pośladki, odpowiednia postawa „jeźdźca”. Partner powinien być maksymalne odkształcenie pośladki i zastępców szybkich i powolnych ruchów o różnych głębokościach;
 6. W celu dokonania udo bardziej sexy, trzeba dostać się twarzą człowieka, zginać i podnieść jeden tak, że kolana okazał się mieć partnera pod pachą. Powinien obejmować talię jej przyjaciela i trzymać piętę. Ona zaczyna się poruszać przy jednoczesnym zgięcia i wyprostu kobietę swego plemienia;
 7. Aby wykonywać mięśnie pleców i talii dziewczyny powinny leżeć na plecach, połóż nogi na ramionach faceta i unieś miednicę. Podczas seksu, pożądane jest, aby kolana ramionami;
 8. W przypadku szkoleń ogólnych układu sercowo-naczyniowego, stymulacja metabolizmu i mobilizacji rezerw energetycznych prostu trzeba ćwiczyć regularnie seks.

load...