Jak uniknąć konfliktów w klubie fitness

Zawartość

Być może nikt nie nienawidzi mężczyzn jako pracowników usług. Tutaj można poddać się długich argumentów o tym, dlaczego idą do pracy tam, gdzie trzeba kochać ludzi, i siebie … Czasami to, co miało być aktem własnego zdrowia, to zamienia się w cichej wojny pozycyjnej. Prawdę mówiąc, nie jestem zwolennikiem kłótni w pracy i kondycji. Wszystko to odciąga od głównego celu, aby „nas” – do zarabiania pieniędzy i dać ludziom przydatnych narzędzi i technologii do pracy nad sobą, do „ty” – baw się i stać się coś lepiej, zdrowiej i piękniej. Ale uprzedzony – jest uzbrojony. Rozważmy najbardziej typowe konflikty „w ramach życia sportowego” i ich rozwiązania.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kot walczy

Tam była dziewczyna. Czy to cud, co sport od dzieciństwa nie są leżąc na kanapie z powieści i zaangażowany w gimnastyce. Ta dziewczyna dorastała, urodziła dziewczynkę i postanowił udać się do klubu fitness, aby ponownie stać się sportem. Weszła do pokoju i zrobić dobrze, wspólny trening. Następnie rozciągnąć, żeby w jakiś sposób, i tak jak w sekcji. A potem – podwójne skoki skakanka. A potem na obrzeżach legarów złapać instruktorka i przeczytajmy moralku o tym, jak można bawić się z tych wszystkich rannych tarczy. Dziewczyna zły, splunął i poszedł do barów w Gorpark.

Dlaczego: Wiesz, byłem na miejscu, a klient musiałby myśl: „Ten plac duży kot chce dać mi wstrętny kot walkę z krzykami i udowodnić, że jedynymi kwadratowych koty mogą żyć w tym kwartale i elegancki – nie.” Może to, może – i ten motyw, ale należy pamiętać, że „fitneserov” jego techniki. I sportowców – jego drugiego. Ponadto, w każdym sporcie – oddzielne. Więc słuchaj, kiwać głową, a jeśli stosowne, aby swój własny sposób. Ale nie trzeba udowodnić, kim jesteś sportowcem, trenerzy na nim, zazwyczaj chwilowa moda, i poważny skandal wybucha.

[Powrót do spisu treści]

Dzikie polowanie

Gdy nastąpiła kolejna dziewczynka. Od dzieciństwa, była szczupła i piękna, a potem nagle trochę odzyskane z siedzącym trybem pracy. Poszła do klubu fitness, aby schudnąć. A do tego ona szybko musiał. To ona wybrała najbardziej zawyżone trenera, a także, by męczyć go pytaniami. Trener nie jest szmata, i wziął ją i wykładał jej telefon i zaprosił na randkę, ale nie wyszło. Ale dziewczyna była przyzwoita i mąż, i był bardzo rozczarowany.

load...

Dlaczego: Bo ludzi – tych ludzi. A ponieważ nie wszystkich instruktorów – specjalistów. Niektórzy ludzie, tak, nawiasem mówiąc, płci i wszystkich grup wiekowych, wykonuje swoją pracę jako świetny sposób, aby dochodzić do siebie i uzyskać dziewczyn / chłopaków. Wszystko jest proste, z takimi kolegów zachowywać delikatnie, ale stanowczo, wszelkiego rodzaju pokazuje, że mamy tu do badania, zamiast spotkać się i komunikowania.

[Powrót do spisu treści]

Nasz przytulny serpentarium

Na świcie mglisty młodzieży poszedłem do sprawności. Tam, jak zwykle, był to krok, niektóre aerobik, jakaś siła z Barbie-różowym gantelkami i innych mętów. Że jestem tak radosny, a następnie etap Jestem naprawdę dostarczane nierealny przyjemność. Ale to nie działa mam absolutnie nic. I trzeba stanąć jednoznacznie za instruktora w ciągu ciał i nogi nie tracą kierunek. Przed okupacją sali przekształcony uyutnenky serpentarium, bo jestem nie był taki mądry.

Muszę powiedzieć, że siłownia w tamtych latach było więcej damy z odrobiną „elitarność mózgów”. Tu wszedł do pustego pokoju na 15 minut przed klasą, umieścić ją w których do kroku i poszedł do rogu skakanka. Muchy elitarne pani tutaj, i dobrze, mój krok ruch. Powiedziałem jej, delikatnie, tak, to opierając się na wadze prawie 70 kilogramowy: „Wybacz mi, kobieta, to nie stój”. I powiedziała mi: „Jesteś … bardzo grube bezczelne studentów, scram na odcinku ciężarów, nie umieszczać w naszym czystym i luksusu.” Krótko mówiąc, rozdzielono i uniknąć odpowiedzialności karnej po obu stronach, ale rozejrzałem się w nocy przez następne sześć miesięcy, czekając na żonę drugiego ze stron konfliktu, co jest chwałą nadużywane sprawiedliwości miał spotkać się ze mną w alei.

Dlaczego: Dziewczyny są dziewczęta. Każdy wyobraża sobie jedyną królową, nawet jeśli około 50 osób w Queens. A druga stara się udowodnić, że opponentka – Krowa. To, jeśli uproszczenia. Na ogół, rudeness tramwaj między kolegi treningu – jest to tak blisko normą. Łatwy w obronie swoich praw, nie poddawaj się, a potem stają się boi. Że jestem poważny. Najważniejsze – nie idź do tej osoby. Bądź szczególnie ostrożny „staruszki”, którzy udają się do tego klubu na przestrzeni lat, i mają swoje własne, niemal numerowany miejsce w strefie tlenowej. Powinny one w rzeczywistości, spokojnie wyjaśnić, że przyszedł wcześniej, ale w innym czasie … I pamiętaj, aby powtórzyć to przez cały rok, tak długo, jak udać się do klubu fitness. A w ogóle, iść na siłownię, czasami nie są cięte waga, ale przynajmniej do „walk kotów” nie osiągnie.

[Powrót do spisu treści]

Stronami trzecimi oraz ścisła

Odpowiedzialnością

Powiedzmy, że są ustanowione w ładnym tata dokumentów założycielskich firmy, umieścić w worku klucze do biura i drukowania, a na dodatek kilka tysięcy pieniądze na zakup Wieczorem klucze iPhone, tablety i samochodowe. I udali się do siłowni, zrelaksować się. Wtedy, znikąd, na karcie gości przyszła grupa dziewcząt orientację karnej, ujawnił swoją skrzynkę, a wszystko wyciągnięty. Wraz z paszportem i przywilejów. I wyszedłem na komputerze. Do tej pory policja przyszła, zniknęły. Naturalnie, zaczynasz żądać od klubu za nadzór. A on w ogóle dobrze nic nie daje, jak mówią, nie jesteśmy zobowiązani do utrzymania drukować, jeśli taki mądry i mocny, iść z bezpieczną na kółkach.

Dlaczego: utrzymanie rzeczy w szafie naprawdę nie jest utrzymanie w sensie prawnym. A fakt, że pracownicy klubu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy, najprawdopodobniej napisane w umowie. Tak długo, jak nie jesteśmy w Equinox, dowozi paszportu, licencji i innych przedmiotów wartościowych w recepcji, sejf w pokoju. Więc to będzie bardziej całością.

W ogóle, od małych rzeczy dodać ogólny obraz. Dlatego też, wybierając klub, nie tylko polegać na ratingach, ale także na intuicji. Lepiej jednak potrwać kilka praktyce próby i zobaczyć, co tam jest i jak.

load...