Jak umieścić miłym kary i szybko? 5 prostych sposobów

W miarę upływu czasu, moda zmienia się na ubrania, makijażu i fryzury, ale zawsze modne strzyżenie placu. I jest to uzasadnione, ponieważ ta fryzura nie wymaga szczególnie skrupulatnie, nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i wygląd. I jak wiele różnych opakowaniach, dając specjalny styl, możemy dokonać na quadach – zarówno świąteczny i codzienny. Proponujemy kilka opcji, jak umieścić karę.

load...

Stylizacji będziesz potrzebować najbardziej podstawowych narzędzi, które mają wszelkie stylista:

  • Mus.
  • Rzucamy stylizacji.
  • Lakier do włosów.
  • Okrągła szczotka do włosów.
  • Grzebień z częstymi zębów.
  • Lokówki.
  • Suszarka do włosów.

Pierwszy sposób: kwadrat z powrotem

Metoda ta nadaje się zarówno do codziennego użytku i imprez świątecznych. Przeprowadzono taką elementarną stylizacji i bardzo szybko. Należy stosować na wilgotne włosy piankę, rozprowadzać równomiernie na całej długości włosów od nasady do końcówek. Z pomocą okrągłej grzebień włosów suchych suszarka do włosów zapewniają wyznaczona przez jedną, powoli czesanie ich z powrotem. Ręce poprawne nici, tak aby były one zadbane i zabezpieczyć włosy lakierem.

Drugi sposób: kwadrat z przedziałkiem z boku

Zbyt proste rozwiązanie dla codziennej stylizacji, która najlepiej nadaje się do krótkich włosów. A co najważniejsze, że opcja ta nie zajmuje dużo czasu. Więc jeśli jesteś w pośpiechu do pracy lub szkoły, i pytali, jak to jest możliwe, aby położyć na plac , myśleć o placu z przedziałkiem z boku.

load...

Na wilgotne włosy nanieść piankę i wysusz je niezbyt gorącej suszarki. Grzebień częste zębów delikatnie aby Przecinanie boku i podzielić włosów. Większość włosów zacheshite uszach, inne zamki atomowym kaskadą w dół na drugą. Gotową fryzurę fix lakier do włosów tak, że trwał cały dzień

Trzeci sposób: kwadrat lokówki

Instalacja ta będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli przygotowuje się do wprowadzenia do światła, ale czas dla włosów nie jest tak dużo. Nałóż trochę mus na wilgotne (nie mokre!) Włosów, wkręcić średnie lub duże wałki i dobrej suszarki do włosów suchych na średnim ogniu. Należy poczekać, aż włosy są całkowicie suche. Aby to zrobić, trzeba czekać 15-20 minut po zakończeniu suszenia. Więc będziesz mieć pewność, że włosy wzrosła silniejszy i fale nie załamie się natychmiast. Po określonym czasie, należy zdjąć wałki i palec oddzielnych nici, zaczynając od góry. Umieścić piękne włosy i naprawić jej lakier do włosów.

Czwarty sposób: Instalacja ekspresowa

Nowoczesny tempo życia jest tak szybkie, że czasami czas po prostu leżenie na pozostałościach. A co zrobić, jeśli chcesz iść na spotkanie? Jak pięknie położony kwadraty wydłużone przy minimalnym przestoju? Aby pomóc Ci przyjść wyraźnej stylizacji. Metoda ta nie trwa dłużej niż 15 minut, ale wynik będzie cię zaskoczyć.

Zastosować minimalne znaczenie włosy niewielką ilość objętości pianki do włosów od korzeni. Pochylić się do przodu, aby włosy zwisają swobodnie i wysuszyć je gorącą suszarką, biczowanie pasma palcami. Następnie unieś głowę i delikatnie spłaszczyć loki. Nie zapomnij, aby naprawić spray do stylizacji włosów.

Piąta metoda: stylizacji ciało

Cóż, kiedy przyroda są grube i mocne włosy, które mogą zadowolić głośność. Ale dla tych, których włosy nie różni te cechy, nie ma stylizacji objętość, co sprawia, że ​​wizualnie włosy grubsze i bardziej bujne. Będzie to wymagało trochę czasu i wysiłku.

Umyj włosy i zawinąć je w ciągu kilku minut z ręcznikiem. Następnie nałożyć na wilgotne włosy piankę o objętości i rozprowadzać go równomiernie od nasady aż po końce. Włosy zacheshite całkowicie na jednej stronie i na sucho z gorącym suszarki. Każda część suszonych przesunięte na przeciwną stronę. Gdy wszystkie włosy suche, pochylać się ku przodowi, potrząsnąć włosy i usiadł prosto. To wszystko jest gotowe do włosów. Pozostaje tylko do regulacji głośności i blokady posypać je lakierem naprawić stylizacji.

Te pięć prostych sposobów, które pomogą Ci kwadrat stylizacji wyglądają nieodparty w każdej sytuacji, nawet jeśli czas się pakować nie więcej niż pół godziny. I nie martw się, jeśli coś się nie stało. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się projektować ta fryzura jest idealna i znacznie szybciej, więc masz czasu do stracenia!

load...