Jak ugotować zupę z grzybami w multivarka?

Zawartość:

Zupa grzybowa w multivarka uzyskać obfite, smaczne, pożywne, jak gdyby z pieca polskiego. Smak raz, to bez wątpienia chcesz gotować go ponownie i zabawiać ich przyjaciół i znajomych.

load...

Nazwa „grzyby” implikuje obecność grzybów. Co wybrać? Do tej potrawy odpowiednie jako grzybów leśnych, takich jak grzyby, brzoza, osika, kurkami i innych jadalnych członków rodziny, a także specjalnie wyhodowanych grzybów na sprzedaż. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z przepisu z grzybami, użytkowania lub odebrać osobiście przez Ciebie i Twoich znajomych, lub zakupione od zatwierdzonych dostawców. Grzyby pochłaniają jak gąbka, wszystko jest w powietrzu wokół miejsca, w którym rosną. Dlatego też, jeśli grzyby kupił od nieznajomego, rosły wokół autostrady, korzyści przyniosą one na pewno.


Powrót do spisu treści

Składniki na pieczarek

Ten przepis zawiera grzyby, ale kombinezon i inne grzyby.

Aby przygotować pyszną zupę grzybową w multivarka, trzeba będzie:

  • Pieczarki – 350 g;
  • Ziemniaków – bulwy 4 (średni rozmiar);
  • Cebula – 1 szt;
  • Marchew – 1 szt (średniej wielkości);
  • Płatki owsiane – 1 łyżka. L.;
  • Liść laurowy – 1 szt;
  • Olej roślinny – 2 łyżki. L.;
  • Kwaśna śmietana – 100 g;
  • Wody – 2 l;
  • Zioła, sól – do smaku.

 

load...

Powrót do spisu treści

Instrukcja gotowania

Cebula czyste i drobno posiekać. Umyte i obrane marchewki natrzeć na drobnej tarce. Skręć multivarku na funkcji pieczenia w ciągu 8 minut. Wlać do miski i dodaj roślinne oleju otrzymanego cebulę i marchew, smażyć na złoty kolor, mieszając od czasu do czasu. Po upływie tego czasu należy włączyć EMS przez 90 minut. Jeśli multivarka nie obsługuje tej funkcji, należy użyć ognia. Już palone marchew i cebulę, dodać umyte i posiekane grzyby na płytkę i łyżka płatków owsianych. Napełnić wodą.

Po ugotowaniu zupy z płatków owsianych czujesz, ale dadzą swoje nasycenie danie.

Po 50 minutach gotowania, dodać do rondla Multivarki obrane i pokrojone ziemniaki w kliny i zupy soli do smaku. Kilka minut przed końcem gotowania, umieścić liść laurowy i czekać na koniec programu.

Tuż przed podaniem, w pięknym miskę zupy grzybowej, umieść łyżkę kwaśnej śmietany i posypać drobno posiekane warzywa. W ten sposób Twój danie jest nie tylko smaczne i atrakcyjny wygląd, ale również zwiększa uczucie sytości i witaminy.

Przepisy pieczarek znaleźć na stronach kulinarnych dość często, ale ten przepis ma swoją własną specyfikę, między jej składniki są obecne płatki owsiane, które tylko poprawiają smak zupy.

Wypróbuj ten przepis i gotować zupę z grzybami w multivarka, a to stanie się Twoim ulubionym pierwszy kurs.

load...