Jak ugotować zupę grzybową

Zawartość:

Zupa z suszonych grzybów, recepta, która ma różne opcje do gotowania, kochany przez wielu ludzi.

load...

Smak i zapach grzybów grzybowa bulionem zależy od rodzaju stosowanych do wytwarzania żywności.

Ci, którzy próbowali przyprawione i bogatą zupę grzybową, jeszcze raz wróci do tej potrawy, która jest bardzo dobra, aby gotować w wczesną wiosną, kiedy organizm wymaga czegoś wyjątkowego. Pierwsze naczynie może być wytwarzany z każdego suszonych grzybów należących do pierwszej kategorii. Może to być białe grzyby, suszone sami. Można je kupić w sklepie, w saszetce lub sprasowane w kostki. Przepisy grzybowych składników zupy różnią się pod względem wykorzystania: dodają różne zboża, makarony, domowej roboty makaron, ser.  Przeróbka grzybów i pieczarek gotowania brzeczki są wszędzie takie same.
Powrót do spisu treści

Pierwotne leczenie

Przed ugotować zupę z suszonych grzybów powinny być wzięte pod uwagę i moczyć w mleku lub w zimnej wodzie. Ponieważ są one bardzo puchnąć, zakupiony podjąć jedną z ¼ pieczenia ciasta lub pakietu. Jeśli nie ma w domu gotowane grzyby, 6-8 kawałki byłoby wystarczające. Moczyć je przez noc, rano z nich można zacząć pracować. Ale 4 godziny – to wystarczająco dużo czasu, tak aby wchłonęły wodę i rosło. W celu ustalenia dostępności, można je dotknąć. Powinny one być lekko wypukła. Woda w którym nasączone grzyby, nie wylany i filtrowane przez podwójną gazę i używany do gotowania zupy, która jest wytwarzana odżywcze, pachnące i smaczne.

Grzyby powinny być przed ułożeniem do bulionu smażyć na złoty kolor. Pozwolono im spuścić i rozprowadzić na patelni na rozgrzanym oleju roślinnego. Pochłaniają one dużo oleju, co powinno być brane pod uwagę w trakcie gotowania, upewnij się, że nie są one spalone. Po rumiane grzybów, zebranych na ich talerzu i pozostałe warzywa smażone tamże. Cebula, marchew, pomidor, jeśli jest to pożądane, smażyć na złoty kolor.

load...


Powrót do spisu treści

Przygotowanie zupa grzybowa

W celu przygotowania bulionu stosowane woda pozostająca po namoczeniu grzybów. Zupa grzybowa przepis zaleca, aby doprowadzić ją do wrzenia i wyjąć razy pianki kilka. Następnie w bulionie grzybowym dodać ziemniaki, gotować przez 10 minut, a następnie dodać smażone pieczarki. Nadal gotować przez kolejne 10 minut, dodać ryż, liść laurowy i warzyw. Po 5 minutach danie jest gotowe. Warto dodać, pieprz, zioła i pozostawić do osiągnięcia płytę. Ryż powinien być lekko niedogotowane. Ma zdolność do pęcznienia w gotującej się wodzie. Zdecydowanie spuchnięte pogarsza smak gotowanego ryżu. Zjedzeniu pierwszego naczynia z kwaśną śmietaną.

Jest to podstawowy przepis na zupa grzybowa. Istnieje wiele odmian receptur którym ryż jest zastąpiony przez inne zboża.

Zupa z suszonych borowików z fasoli – bogata w białko roślinne pierwszym posiłkiem.

Pre-namoczone ziarna gotowane do miękkości. Smażone z dużą ilością cebuli gotowe do przygotowania opuchniętych pieczarkami na złoty kolor. Wtedy wszystko miesza, wlać bulion i dusić w niskiej temperaturze przez około 10 minut, pod koniec gotowania dodać drobno posiekane warzywa.

Zupa z suszonych grzybów z kaszą perłową lubią gotować w poście. W dużej zawartości białka roślinnego, które z powodzeniem zastępować mięso.

Kasza perłowa nalał najpierw do zimnej wody filtrowanej, która przygotuje bulion grzybowy. Po 20 minutach wrzenia, dodać ziemniaki, kolejne 10 – prażone grzyby, a następnie wymieszać smażone warzywa, liść laurowy, po 5 minutach czarnego pieprzu i ziół.


Powrót do spisu treści

Zupa gryczana Przepis z borowikami i kluskami

Aby przygotować to danie trzeba będzie 1,5-2 litrów wody:

  • 250 g borowików, namoczone
  • 1 \ 3 szklanki kaszy gryczanej,
  • Cebula,
  • Mała marchewka,
  • Liść laurowy, pietruszka, pieprz, sól.

Aby przygotować pierogi:

  • 4 ziemniaki
  • 1 jajko,
  • 4 łyżki. Mąka łyżki,
  • Szczypta soli.

Obrane ziemniaki powinny być gotowane do miękkości i zacieru. Dodaj do schłodzonego tłuczonych jaj, mąki, soli i tworzą kluska.

Gryka do sortowania, mycia, lekko podsmażyć w suchym gorącym patelni. Suszone borowiki namoczone i posiekane, smażyć na złoty kolor. Osobno podsmażyć warzywa. W wrzątkiem pierwszy rzut gryki, 10 minut kluskami i grzybów. Po 5 minutach spoczynku. Po kolejnych pięciu minutach zupa grzybowa z suszonych grzybów będzie gotowy.

Niektóre Pierwsze kursy suszonych grzybów obejmowały kremu lub tartym serem. Przepisy zaproponował go dodać do puree zup grzybowych. Do ich przygotowania gotowane ziemniaki przepuszczone przez blender, grzyby smażone z warzywami. Gorący rosół grzyby wprowadzony w grzyby porządkowych, warzywa, wszystko sprowadza 5-10 minut na małym ogniu. Przynajmniej wprowadzić puree i tartym serem. Doprowadzić do wrzenia ponownie, dodać przyprawy i wyłączać. Podawać posypane ziołami. Ser nie może wejść do bulionu i po prostu posypać je w górnej części już gotowego naczynia z zieleni.


Powrót do spisu treści

Gribovnitsa wsi

W wioskach takich jak ten pierwszy posiłek. Na wiosnę, w biurze, przygotowując zupę z suszonych borowików – gribovnitsu.

Ugotuj bulion grzybowy przez około godzinę, wraz z całą cebulą. Następnie, w bogatej bulionu dodać ziemniaki i dalej gotować przez kolejne 20 minut. Następnie zdjąć z ognia, i podawane do stołu.

W gribovnitsy receptury, można dodać makaron domowej roboty. Ona ugniata w jednym jajkiem, dodać tyle mąki, jak to konieczne, aby uzyskać twardy kawałek ciasta. Jest on podzielony na kilka części, z których każda jest walcowanych się bardzo słabo. Posypać toczyć mąka tortowa, złóż wałek i pokroić w cienkie pierścienie. Pierścienie te łatwo stosowane w cienkich makaron, który jest dodawany z pieczarek przed końcem gotowania. Po 5 minutach, kluski gotowane i pierwsze danie można zjeść.

Podawać z kwaśną śmietaną gribovnitsu niekoniecznie.

Wszystkie dania grzyby zawierają dużo białka roślinnego. W związku z tym, dodanie mięsa w nich nie jest koniecznie. Wystarczy posypać ziołami i cieszyć się smaczne i obfite potrawy.

load...