Jak ugotować smaczną przystawkę z cukinii

 


Zawartość:

Na Węgrzech, w jednym z tradycyjnych dań z warzyw uznawanych lecho. Jego receptura jest obecnie znany w wielu krajach na całym świecie. W Polsce też zakochał się w lecho. Każda gospodyni domowa z przyjemnością przygotowuje tę potrawę warzywną przez dodanie dodatkowych składników w nim. Obecnie istnieje wiele różnych receptur lecho. 3 pozostają bez zmian główne składniki: papryka lub pieprzu, cebuli i pomidorów. W naszym kraju, Lecho często dodać cukinię – bardzo przydatny produkt, niskokaloryczny i lekkostrawny.

load...

Lecho squash mogą być gotowane na kolację, jak gorące danie z warzyw, rozciągnął na chleb lub rolki w bankach zimowych.

Lecho jest dobry apetyt i jest idealny jako dodatek do ryb i mięs. W ogóle, to zdecydowanie powinien przygotować każdą gospodynię. Przez co recepty można dokonać lecho z cukinii?
Powrót do spisu treści

Dynia lecho w sosie pomidorowym

Aby przygotować naczynie trzeba takie składniki: cukinii – 2 kg, 500 g – papryka, pomidory – 1 kg, cebula – 10 sztuk, pasta pomidorowa – 400 g oleju roślinnego, – 200 ml Cukier – jeden ze szkła, soli. – 2 łyżek ocet – 1 łyżka. łyżka. Produkty te będą trwać do 4 litrów lecho.

Najpierw należy przygotować warzywa. Muszą umyć i wysuszyć. Co do cukinii, następnie gotować lecho lepiej użyć młode owoce. Są miękkie i soczyste, łatwe do cięcia plasterków lub pół pierścienie. Jeśli cukinia większe niż przeciętnie one usunięte nasiona i odciąć skórkę. Pomidory drobno pokruszony. Obrane cebule należy pokroić w pierścienie i pieprzem, a także cukinii lub plasterki lub pół pierścieni.

load...

Ponadto, zgodnie z przepisem 400 g pasty pomidorowej rozcieńczonej wodą, należy doprowadzić do 1 litra cieczy. Jest wlewa się do miski, umieścić w ogniu i doprowadzić do wrzenia, dodać olej roślinny, cukier i sól. Następnie, kolejno w odstępach 10-minutowych warzywa leży w celu cukinii, papryka, pomidory i cebula. Warzywa gotuje się przez kolejne 15 minut, dodano ocet i umożliwiają gotować przez 5 minut.

Przekąski przygotować puszki (0,5 lub 1 litr). Są one czyszczone i sterylizowane. Hot lecho rozplanowany na brzegach i rolki. Przekształcić je w dół powieki, owinąć się starą kurtkę i pozostawić w ciepłym miejscu na noc.


Powrót do spisu treści

Ostry mały apetyt cukinii

Wielu ludzi kocha pikantne jedzenie. Jak gotować lecho z płonącą smak? W przypadku tego przepisu muszą cukinię – 2 kg, papryka – 0,5 kg, gorący pieprzu (chilli) – 1 jednostki, pomidory. – 2 kg, marchew – 2 kawałki, czosnku. 2 – głowice, cebule – 3 urządzenia. Kopru lub pietruszki – 10 g oleju roślinnego, – 1 filiżanka, sól – 2 łyżki. łyżki cukru – 1 filiżanka, ocet – 100 g

Najpierw trzeba umyć wszystkie warzywa, a niektóre z nich obrane (cebula, marchew, czosnek i pomidory). Marchew powinno być ruszt, a cebula, czosnek i chilli mielone lub bardzo drobno posiekane. Następnie oczyść pomidory łodyg i posiekać nożem. Następnie umieścić je w garnku, dodać trochę wody do wrzenia i gotować. Następnie dodać je do oleju roślinnego i marchewki z ostrymi warzywami. Gotować przez 5-7 minut, masę.

W tym czasie pokroić w kostkę i dodać do cukinii w garnku z warzywami wrzących. Po upływie 10 minut, dodano w plasterkach pieprz, sól i naparu i umieścić w powłoce cukrowej. Warzywa powinny być gotowane kolejne 20 minut, aby nie było trudno pieprz do smaku. 5 minut przed końcem gotowania dodać do garnka z posiekanymi ziołami i octem. Gotowej przekąski rozkładowi do wysterylizowanych słoików i walca chłodzącego góry ręcznikiem się w temperaturze pokojowej.
Powrót do spisu treści

Przekąska z cukinią i bakłażanem

Aby lecho odwrócił bardziej pachnący w jego skład powinien być bardziej różne warzywa. Idealne uzupełnienie do szpiku są lecho bakłażan. Oto jak przygotować ten pyszny przystawkę do poniższego przepisu.

Pierwsze produkty niezbędne do przygotowania: cukinia, bakłażan – 0,5 kg, marchew, pomidory i papryki – 1,5 kg, pietruszki – Wiązka olej roślinny – 100 ml – 100 g cukru, sól – 1,5 V. łyżki, ocet – ’70

Teraz musimy zrobić warzywa. Najpierw umyć pomidory, usunąć ogonki im. Przygotowane owoce skręcone w maszynce do mięsa, a następnie ułożone w garnku dużej objętości. Oczyszczone marchew wcierać w grubej tarce i dodać do pomidorów. Następnie na papryka z nasion papryki usunięto szypułki pocięte na paski i umieszczone w garnku.

W bakłażanem i cukinią odciąć łodygę i „nosy”. Po tym następuje warzyw cięte na kawałki, a także umieszczone w puli. Potem wylewa się oleju roślinnego i octu. Wszystko warzywa solyatsya, wymieszać, umieścić w ogniu i doprowadzić do wrzenia. Po gotowaniu przez 50 minut. Gotowania na małym ogniu w garnku z zamkniętą pokrywą. Przez 10 min. Aż do momentu Letcho dodano drobno posiekanych liści pietruszki i cukier. Podczas całego procesu gotowania powinny być okresowo miesza się warzywa. Po 10 min., Kiedy liści pietruszki stają się bardziej miękkie, szalki usunięto z ciepła. Następnie należy wysterylizować słoiki, rozłożone im lecho and roll. Owinąć ręcznikiem i pozostawić słoiki do góry nogami w nocy w kuchni.


Powrót do spisu treści

Cukinia nadziewane lecho w an_4

Lecho niekoniecznie toczyć na zimę. Może on być podawany po prostu przetworzone lub dodany jako składnik do innych naczyń. Oto przepis na poniższych dokładnie niespodzianka gości. Początkowo przygotowuje się lecho w małej ilości i najprostszy sposób. W przypadku konieczne będzie cukinię – 0,8-1 kg, papryka – 2-3 kawałki, ostra papryka – 0,5 Szt., Czosnku. – 0,5 głowy, sok pomidorowy – 250 ml, cukier i ocet – 1 Art. łyżka i trochę soli.

Przemyte i skórki warzywa: dwa rodzaje pieprzu i czosnku – należy MINCE, a następnie otrzymaną pastę umieszcza się w naczyniu, wylano sok pomidorowy i gotowano przez 10 min. Cukinia cięte na plastry lub kostki, dodaje się do masy pomidorów i wytwarza się przez gotowanie, a nawet 20 godzin po dodaniu cukinii szalce jest wypełniona soli i cukru wylano octu. Okresowo mieszać warzywa, więc nie są one spalone. Gotowa potrawa jest przygotowana do Eurobanku i ograniczona. Dla nadziewane cukinia będzie wystarczająco jednego słoika produktu.

Do wytwarzania nadziewanych cukinii potrzebne takie składniki: cukinii – 600 g mięsa mielonego, świnia – 0,5 kg, ryż – 150 g, cebula – 1 jednostki, czosnek – parę zębów, sól, pieprz, seler kopru lub -. 20g niewiele bulionu lub wody.

Umyte cukinia cukinia trzeba obierać. Jeśli ta młoda cukinia, pokroić wzdłuż. Jeżeli większe cukinii, cięte poprzecznie do ich kilka części (części szerokości – 3-4 cm). Następnie ostrożnie łyżką, aby u podstaw tych warzyw wraz z dostępnymi nasion.

Następnie można wziąć mięso. Dla niego, w rondlu do miękkości gotowany ryż. Drobno posiekaną cebulę i smażone w oleju roślinnym. Do mięsa mielonego dodać pokrojone warzywa, smażonej cebuli i ryżu. Mięso mielone doprawione przyprawami i czosnkiem przeszedł przez prasę obrane ząbki czosnku. Całą masę dokładnie wymieszano. Pierścienie lub połówki cukinii zakończeniu o masie napełniania i ułożone na dolnej Multivarki. Przez i pół cukinii wypełnionych bulionu. Ustawiony na 20 minut. Tryb „pieczenia”. Następnie masę układać na wierzchu wcześniej przygotowanym Letcho. Tryb Multivarki zostaje zmieniony na „Regulowanie”. Potrawa gotuje 45-50 minut. Podawane na ciepło. Lecho uzyskuje ten przepis słodkie, smaczne, obfite i niezwykłe.

Jest jeszcze mnóstwo pożywnych receptur żywności, który jest kochany na całym świecie. Każda gospodyni domowa, próbując powyższych przepisów może dodatkowo dodać do Letcho jakikolwiek składnik, nie boi się zepsuć produkt, ponieważ w każdym przypadku ta potrawa okaże się smaczne i pachnące.

load...