Jak udekorować stół weselny

Nie można sobie wyobrazić ślub bez wesela. A jeśli chcesz stół ślub wyglądał naprawdę świąteczny i uroczysty, jego porcja i dekoracji powinny zadbać wcześniej.

load...

Zaczynamy obrus i serwetki. Tradycyjnie, wesele podniósł śnieżnobiały obrus. Jeśli uważasz, że wybór ten konserwatywny, może wolisz kolor, ale nie zbyt jasne obrusy. Nie zapomnij pod nim leżała gruba miękkiej ściereczki: naczynia zadzwoni znacznie ciszej, a powierzchnia stołu będzie lepiej chroniony przed gorących potraw.

Kolorowe serwetki powinny być w harmonii z obrusem. Na świąteczny stół wymaga nie tylko papier, ale również tkaniny. Past (jeśli pokazać wyobraźnię) będzie wielkim tabeli dekoracji ślubnej. Pięknie składany tkaniny serwetkę należy nakrochmalony. Sposób składania serwetki zależy od poziomu wyobraźni, ale to nie powinno być nadużywane zbyt „skręcone” kompozycje. Najodpowiedniejsze i prostych sposobów – to koperta, wentylator, trójkąt i namiot. Na co wersja nie została zatrzymana, powinna być taka sama dla wszystkich tkanek.

Wymagane uzgodnienia stół kwiaty ślubne atrybut. Dając upust swojej wyobraźni w ich konstrukcji, nie zapomnij, że kolory powinny być połączone z kształtu i wielkości stołu, w harmonii z kolorem obrus i naczynia. Kompozycje mogą być stosowane świece weselne, które będą w harmonii z kolorami. Nie zapominaj, że istnieje pojęcie „język kwiatów”, a każda swojego składu – nawet bardzo piękna – może to być nieodpowiednie do stołu weselnego. Kompozycje kwiatowe można zorganizować nie tylko na stole, ale również w celu zabezpieczenia zawieszeniu obrus. W tym przypadku, kwiaty nie powinny być zbyt pachnące, i tych, którzy stoją na stole – bardzo wysoki.

Szczególną uwagę należy zwrócić na stole dla nowożeńców. Przez cały obchodów będzie w centrum uwagi wszystkich gości, a na jego zakończenie zależy w dużej mierze partii atmosfery. Kieliszki do wina i okulary dla młodej pary musi być inny od reszty, sama tabela może być dodatkowo ozdobić eleganckie bukiety lub girlandy z kwiatów. I nie zapomnij, aby zostawić miejsce dla tortu. To nie tyle deser jako obowiązkowy atrybut weselu.

load...

load...