Jak ubiegać się rumieniec?

Zanim zastosuje się rumieniec, ważne jest określenie celu ich wykorzystania, ponieważ wpływa na wiele. Blush można podkreślić kształt twarzy, przyciemnić lub podkreślić kości policzkowe, „zmiękczyć” kości policzkowe, które ostro określone.

load...

Od rumieniec pozwalają dostosować kształt twarzy oraz poprawić kolor, proces ich stosowania powinny być podzielone na 2 etapy. Pierwszy etap – podkreślenie konturu twarzy. Należy najpierw określić kształt twarzy, ważne jest dla najlepszych rezultatów. Na przykład, jeśli policzki ostro określony, to muszą być nieco odcień ciemnieć i wizualnie zmniejszona. W drugim etapie za pomocą rumieniec może ożywić i odświeżyć cerę skóry, makijaż bardziej wyraziste. Jeśli kolor z natury dobre, to nie jest konieczne, aby umieścić wiele rumieńcem, lub ostatecznie osoba będzie wręcz różowa poświata.

Zastanówmy się, jak korzystać z rumieniec można dopasować do kształtu twarzy.

Zastosuj rumieniec według kształtu twarzy

Jeśli dziewczęta są zainteresowani jak zastosować rumieniec na twarzy trójkątnej, zdjęcie zawsze można powiedzieć to. Jeżeli dana osoba ma trójkątny lub w kształcie serca, konieczne jest, aby zacząć stosować rumieniec od połowy twarzy i poruszać w kierunku uszu. Pozwoli to złagodzić najszerszą część twarzy.

Co zrobić, jeśli twarz jest okrągła? Zastosuj rumieniec na potrzebę dolnej powierzchni, stopniowo przesuwa się w górę. Ważne jest, aby odcień różu w kierunku skroni, kolor musi być zawsze bardzo intensywne policzki dołu.

load...

Jak ubiegać się rumieniec dziewczyny, które mają kwadratową twarz? Pamiętaj, aby zacząć od dolnej powierzchni, poruszając się. Odcień różu powinien być w kierunku skroni. Istotne jest to, że nie iść nad linią, która będzie rysować w dół z źrenic oczu. Jeśli owalnej twarzy, farba powinna być stosowana w środkowej części twarzy. Ważne jest, aby upewnić się, że są one równoległe do linii oczu. Na koniec trzeba je starannie zacienione.

Jak ubiegać Blush – na zdjęciach:

Dostosować kształt policzków

Jak za pomocą rumieniec można dostosować kształt policzków? Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że są rozjaśnione Blush – beżowy, kremowy. Zakrywa ona przyjęta do wszystkich innych kolorach. Ważne jest, aby pamiętać, że w celu złagodzenia rumieniec policzków należy nakładać wzdłuż kości policzkowych. Aby podkreślić kolor ściemniania powinny powodować półkole pod kości policzkowej.

Tak, aby zmiękczyć kości policzkowe, które ostro nakreślonych, należy:

  1. Zastosować zaciemnienie Rouge (na zimno lub na kolor neutralny) na policzkach. Po tym, można zauważyć, że mają mniej do wykonania.
  2. Konieczne jest, aby wziąć pędzel i namalować dobry cień. Pozwoli to uniknąć gwałtownych przejść. Makijaż wykonany w ten sposób, że wyglądają bardziej naturalnie.

Jak należy podkreślić kości policzkowe? Jeśli rumieniec niezbędne w celu dokonania face formę bardziej wydłużony, wykonaj następujące kroki:

  1. Rumienić przyciemnienie koloru pod stosuje się kości policzkowe. Aby to zrobić, należy użyć szczotki w kształcie kopuły.
  2. Rozjaśnianie rouge powinny być stosowane do kości policzkowych. Do tego pasuje szczotka być trochę więcej.
  3. Użyj czystego pędzla dobrze zacieniony rumieniec granicznej. W rezultacie, nagłe zmiany nie będą widoczne, a warstwy różu będą płynnie jedna w drugą.

Kolejny krok – jest dodanie koloru. Po kształt twarzy mógłby regulować, trzeba zastosować trochę rumieniec policzki. Najlepszym rozwiązaniem – jest to różowy kolor, ponieważ jest uważany za naturalny. Ważne jest, aby się wydawać, że skóra naturalna poświata, jakby ktoś szczypał policzki; wyraźnie „nałożone” różowy kolor nie będzie ładny wygląd.

Jak wybrać rumieniec dziewczyny, które mają ciepły odcień skóry? Bez wątpienia, należy wybrać naturalny rumieniec różowy jako taka skóra często staje się czerwony, na przykład, z powodu podniecenia. Dlatego nie powinny być stosowane na policzkach jasny pomarańczowy rumieniec, cera skóra będzie zbyt jasny. Optymalny wybór – rumieniec ciepłych kolorach, gdyż pozwalają osiągnąć doskonałą barwę.

Co brać pod uwagę przy stosowaniu rumieniec?

Jak pan wie, że dziewczęta są często stosowane rumieniec normalny „zespół”, starając się uczynić go prosto. Ponadto, może być zastosowane z góry do dołu. To jest złe, bo nie udało nam się osiągnąć w tym przypadku idealny makijaż! Aby podkreślić kości policzkowe Jest bardzo ważne, aby stosować rumieniec linię, która powinna być lekko zaokrąglone. Powinny one być stosowane razem lub poniżej dolnej części kości policzkowej.

W celu zrozumienia zasad makijażu, powinieneś zobaczyć zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób można podkreślić lub złagodzić wygląd kości policzkowych. Najlepiej jest, aby postępować zgodnie z naturalną krzywiznę linii, gdyż pozwoli osiągnąć pożądany efekt, ale bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor rumieńcem. Nie stosować je w linii prostej, a oni nie muszą się skończyć zbyt niski, w przeciwnym razie osoba ta może wydawać się bardzo „twarde”.

W celu dokonania piękny makijaż, ważne jest nie tylko, aby wybrać idealny kolor i właściwie zastosować rumieniec, ale także zwiększenia piękno oczu za pomocą cieni i tuszu do rzęs, a także zwrócenie uwagi na piękne usta. Należy ciężko pracować, aby się w końcu spojrzał piękny i harmonijny!

load...