Jak ubiegać się rumieńcem i dostosować kształt policzków

Osób

Od czasów starożytnych kobiety wykorzystywane do soku buraczanego policzki lub jagód, starając się dać świeżość skóry i jasność. Dziś kosmetyków oferuje wiele rumieniec różnych fakturach i kolorach. Kobieta, Make-up nie kończy ceny, trudno jest zrozumieć, jak zastosować rumieniec i użyj pędzla, aby to zrobić.

load...

Przed nałożeniem rumieniec, trzeba ustalić, w jakim celu pożądane jest, aby osiągnąć: aby podkreślić kształt twarzy, poprawny owal, podać osoby zdrowe i świeże kolory, ukryć oznaki zmęczenia i bladość? Wszystko to są powody, aby skorzystać rumieniec, ale w różnych przypadkach i wymaga innego podejścia do wyboru technik blush kolor i aplikacyjnych.

Zawartość:

Porady wideo na temat wyboru i stosowania rumieniec

Etapy i cele makijażu policzki

Z różu może być wizualnie wąskiej twarzy, podkreślenie, lub odwrotnie, ukryć zbyt wystające kości policzkowe. Profesjonalny może rumienić podkreślić wszystkie zalety kształtów twarzy. Ale zwykłą kobietą, znając podstawowe zasady stosowania rumieniec może dokonać właściwego makijażu.

load...

Blush stosuje się w dwóch etapach, pomaga spełnić główne zadanie skorygowanie kształtu owalnego i cery.

Pierwszy etap mieszanie rzut oka jest podkreślenie konturu twarzy. Aby to zrobić, należy użyć neutralnych kolorach. Drugi etap – odnowienie człowieka. Blush uznawane za prawidłowo złożone, jeśli kolor wygląda naturalnie, pożądany efekt uzyskuje się poprzez odpowiedni dobór miejscu zastosowania.

Kolor rumieniec wybrać Odpowiednio rodzaju skóry, to nie powinno być kontrastowych cieni kolor oczu. Ciepłe lub zimne odcienie Rouge gamma zależy od typu karnacji. Na zimno podtekstem będzie pasować odcienie różu i fioletu, natomiast ciepłe – żółty i pomarańczowy.

W zależności od celu makijażu i odebrać odcieni różu. Jasne kolory optycznie bliżej, poprawić dane podkreślają ulgę. Ciemne odcienie wizualnie zmniejszyć i opóźnić szczegóły, ich maskowania.

Wybierając jasne i ciemne rumieńce należy kierować się tymi samymi zasadami, jak przy wyborze cień do oczu. Podstawową zasadą jest to, że jasne kolory optycznie powiększają i wprowadzają dane lub uczynić je obrazowo; ciemne kolory optycznie zmniejszyć i opóźnić szczegóły i uczynić je mniej zauważalne.

Jak wyregulować kształt policzków

Białe, kremowe lub bardzo jasne kolory nazywa oświetlenie. Wszystkie inne kolory, które znajdują się poniżej oświetlenia w skali kolorów są cieniowania.

W zależności od tego jaka część policzków jest zacieniony, otrzymasz wynik. Jest to wyraźnie widoczne na zdjęciu:

. Aby złagodzić ostre kości policzkowe, odcień koloru jest stosowany wzdłuż kości policzkowych.

Aby podkreślić kości policzkowe, odcień koloru jest stosowany w formie półkola pod kość policzkową.

Jak złagodzić ostre kości policzkowe

Jeśli uważasz, że masz ostre kości policzkowe, można „zmiękczyć” je, kierując się następującymi wytycznymi i fot

. 1. Zastosuj odpowiedni kolor cieniowania Blush (na zimno lub neutralny) w policzek, jak pokazano na zdjęciu po lewej stronie. Zacienionym cheekbone będą wydawać mniej wystające.

2. Duża szczotka rumieniec mieszanka dobrze, nie widać gwałtownych przemian. Feather makijaż sprawia, że ​​bardziej profesjonalnie wykonane.

Jak podkreślają kości policzkowe

Aby podkreślić kości policzkowe lub sprawić, że twarz bardziej rozbudowany formularz, wykonaj poniższe wskazówki i zdjęcia:

1. Nałóż odcień pod kośćmi policzkowymi przy pomocy szczotki w kształcie kopuły.

2. Zastosuj rozjaśnienie koloru na policzkach, stosując nieco większy pędzel.

3. Oczyścić szczotka dokładnie wtopić granicę, aby uniknąć widocznych pasm i rumieniec.

Dodaj zdrowy kolor twarzy

Po zakończeniu korekty twarzy (podsvetlenie, cieniowanie), można dodać trochę koloru na policzkach. Jest to najlepiej zdecydować się na naturalne bladoróżowy kolor. Różowy kolor nie wygląda jak „kasy”. To musi sprawiać wrażenie naturalnej rumieńcem – jakby właśnie szczypał policzki.

Kolor rumieńcem na lewym słoiku przypomina kolor naturalny rumieniec, a kolor rumieńcem na prawo jest zbyt jasny naturalny wygląd.

Nawet z półtonów skórze ciepła wykorzystywać naturalne różowy kolor, bo policzki od ciepła i emocji małego rumieńcem, nie muszą być stosowane do policzków jasny pomarańczowy kolor, aby dokonać jaśniejsze twarzy. Aby skorygować kształt twarzy, należy również stosować ciepłą kolorystykę.

W jaki sposób osoba po nadano pożądany kształt i uderzył lekki rumieniec, można zobaczyć na zdjęciu:

Jak ubiegać się rumieniec

Wiele kobiet stosuje rumieniec wydają się kierować „zespół” w kierunku od góry do dołu. Jeśli stukanie palcami, można spędzić je w policzek, a potem czują, że są lekko zaokrąglone do przodu, w kierunku twarzy. Dlatego, jeśli chcesz podkreślić kości policzkowe, zastosować ciemny rumieniec lekko zakrzywioną linię wzdłuż dolnej części policzków i pod nim.

Widok z boku z przodu z tą samą metodę stosowania rumieniec pokazuje jak prawidłowo stosując policzki rumieniec podświetlenia, po linii ich naturalnej krzywizny.

Widok z boku z przodu z tą samą metodą stosując rumieni wskazuje, że Róż niewłaściwe zastosowanie w linii prostej. Linia rouge kończy się zbyt niska. To wydłuża twarz i twarz „twardą” wypowiedzi.

load...