Jak tweeze brwi w domu: cenne porady

W jednym z słynnej piosenki śpiewanej „brwi. – Ekspansji, wietrznie Bang Płomień i lód, jesteś moją dziewczyną …” Ekspansja czy nie, ale brwi odegrać znaczącą rolę w wyraziste oczy, wyraz twarzy, jego równowagę i harmonię, Jak mówią, cały punkt w szczegółach, a brwi jest to część, która powinna być traktowana z należytą uwagę. Ważne jest, aby nie przesadzić, może to wyglądać źle, jak niedostatecznie dobrze utrzymane i zadbane brwi też. Ale, dzięki Bogu, nie jest to brwi i nos jeśli trochę zawiedli, zawsze można „pracować na błędy.” Prawidłowe może zarówno kształt i kolor brwi. Jeśli tweeze brwi po raz pierwszy lub po dłuższej przerwie, to lepiej skonsultować się ze specjalistą. On ustawić żądany kształt, który można łatwo utrzymać własną rękę, zwłaszcza dlatego tweeze brwi w domu proste i nie zbyt wiele problemów, musimy tylko nauczyć niektórych subtelności.

load...

Zawartość:

Jak wybrać odpowiedni kształt

Przygotowanie do korygowania

Procedurę

Wszystko, co musisz zrobić prawidłowo i prawidłowo, w tym brwi tweeze. Przede wszystkim, należy przygotować wszystkie niezbędne: pęsety, duże lustro na stojąco i dezynfekujący.

load...

Duża stojąca lusterko pomoże Ci nie tylko uwolnić ręce i oczy, aby zobaczyć oba na raz, ale będzie pomieścić w dowolnym miejscu z okna lub innego źródła światła. Najlepszy ze wszystkich tweeze brwi w świetle dziennym. Przed zabiegiem należy dokładnie umyć ręce, usunąć makijaż, wytrzyj pęsety brow i dezynfekcyjnym, a nawet perfumy.

Wyrywanie w domu

Wszystko proste, jak jeden-dwa-trzy: chwycić włosy bliżej górnej drugą ręką naciągnąć skórę i nagle usunąć go wraz z cebulkami. Nie spiesz się i nie zrywać kępki włosów. Jeden zły ruch i kształt nie będzie jeden! Ból jest całkiem znośny. Czy powinniśmy bać się bólu! Ale jeśli nadal należą do rzędu osób nadwrażliwych, można użyć kawałek lodu do bólu lub gorącej kompres. Nawiasem mówiąc, gorący kompres, rozszerzenie porów, a także znacznie ułatwiają sam proces usuwania włosów.

Bezmyślnie pojedynkować porośnięte ponad oczach niewdzięczne zadanie, więc zanim wyciągnąć brwi w domu, należy rozważyć odpowiednią formę dla siebie, który pozwoli oczy wyglądają bardziej otwarty i lekkie i miękkie cechy. Zasadą jest, że brwi są podzielone na cztery rodzaje: proste, okrągłe, wypukłe i połamane. Wyraźnie powiedzieć, w jakiej formie jest najlepszym trudne. Kryterium to jest bardzo indywidualna, ale istnieją pewne zasady, które przylegają do profesjonalistów. Ta tak zwana „zasada trzech linii”, w którym tworzy się idealny brwi. Trzy punkty – punkt początkowy i końcowy maksymalnych brwi zginanie. Aby określić je, możemy użyć ołówka, stosując je do twarzy i zaznaczyć punkt przecięcia z następujących linii brwi.

  • Pierwsza linia przechodzi ze skrzydła nosa do brwi, przechodząc przez wewnętrznego kącika oka. Po tej linii, można uzyskać tak zwane „Idealne brwi punkt wyjścia.” Wszystkie włosy, które są poza ze strony nosa, można bezpiecznie usunąć.
  • Druga linia przechodzi ze skrzydła nosa do brwi, przechodząc przez zewnętrznego kącika oka. Jest to optymalny punkt zakończenia brwi. Wszystkie włosy na zewnątrz mogą być usunięte. Dobrze, jeśli charakter brwi jest krótki i nawet nie dotrzeć do tego punktu, należy rozważyć tę kwestię w swoim makijażu.
  • Wreszcie trzecia linia biegnie od skrzydła nosa do brwi nad krawędzią tęczówki, gdy wzrok jest skierowany na wprost. Powinno to być najwyższy punkt brwi, czyli umieścić swój największy zakręt.

Nie przesadzaj! Pomimo czoło schludności powinien wyglądać naturalnie. I brwi sznury już dawno wyszły z mody. Spróbuj tweeze brwi, więc do przestrzegania symetrii. Dając idealny kształt brwi, to będzie wystarczająco dużo czasu w ciągu kilku tygodni, aby je odświeżyć, że są godne oprawy oczu.

Katerina Bagatskaya

load...