Jak trenować na święta noworoczne

Zawartość

Zazwyczaj to pytanie jest zadawane przez początkujących jak i profesjonalistów. Moim zdaniem, odpowiedź na nie może być uniwersalny i niepowtarzalny. Regularne zatrudnienia, rodzaj ćwiczeń wybrać, a celem tego zestawu dla siebie, wszystko ma sens. I bardzo ważne jest Twoja osobista odpowiedź na proste pytanie: „Jaki jest mój święto noworoczne?”. Jeśli nie można sobie wyobrazić bez nich aktywnych sesji, może warto byłoby wolą narty i łyżwy. Cóż, ten sam, który miał romans ze sportem jest na obliczeniach, na pewno warto podjąć bardziej elastyczną strategię. Jednak po kolei.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak trenować, jeśli nie chcesz

Na przykład, przed Nowym Rokiem do Ciebie gotowy być osobisty rekord w martwym ciągu. Albo do maratonu, a być może uczył tańca podwaja codziennie przez 2 godziny. Ogólnie rzecz biorąc, jesteś zmęczony, a myśl overtrained klas podstawowy sport, zaczniesz nudności.

Co zrobić: użyć dodatkowych sportu. Jeśli jesteś tak zmęczony, trening siłowy, spróbuj coś jak joga czy pilates w połączeniu z basenem i sauną. Przez prawie dwa tygodnie, aby odzyskać i można rozpocząć rutynowego treningu w pogodny stan umysłu.

Jeżeli przyczyną było przepracowanie cardio – bieganie, HIIT, skoki, taniec – wizyta 3 razy w tygodniu na siłowni i wypracować siłą. Nie należy umieszczać rekordy, to dla ciebie ważne jest teraz tylko utrzymać tempo procesów metabolicznych i nie wypaść z reżimem. Ale cardio wyeliminować lub zastąpić żadnej aktywności na świeżym powietrzu

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak trenować, jeśli leniwe

Zasadnicza różnica między „lenistwo” i „nie chcę” jest w naszym podejściu do sportu. Jeśli ktoś myśli, że wakacje trzeba zejść na podwórze, odkopać samochód i udać się do siłowni, to przynosi kości policzkowe – to lenistwo. To może być wywołane różnymi przyczynami. Nienawidzę fitness – powód, too. Postaraj się szczerze odpowiedzieć sobie, dlaczego nienawidzę tego sportu, który rzekomo zrobić.

Co robić: Jeśli nie podoba ci się klub, instruktor, nie jest odpowiednia lokalizacja – nadszedł czas, aby zająć się wyborem bardziej właściwy sposób wysiłki. Podczas leniwi w domu, ściągnąć sobie trochę biznesowe wideo, a następnie spróbuj jeden dzień. Może powie to, jakiego rodzaju sportów, które najmniej nieprzyjemne i będzie od nienawiści do wielkiej miłości.

Jeśli po prostu nie chce nic robić, jesteś zmęczony i wyczerpany – szukasz sposobu na spędzenie Nowego Roku wakacje … aktywnie i na zewnątrz domu. Co do zasady, męczennicy Brainwork takiego zmęczenia spowodowane przez rutynowe, monotonii i braku przyjemności w życiu codziennym. Pamiętaj, że kiedy jesteś tam po raz ostatni udał się na wakacje? Nie bądź chciwy, teraz – wielka szansa, aby to zrobić bez dodatkowych kosztów i nieobecności w pracy. Zarezerwować wycieczkę lub szukać wiejski pensjonat z sauną, narty, pływanie puli jako rozrywkę. Można po prostu każdego dnia, aby sprawdzić nową „kamień milowy” w mieście w ogóle robić, co chcesz, ale starają się wyłażą spod koca.

[Powrót do spisu treści]

Jak trenować, jeśli nigdzie

Powiedzmy – uczeń, a następnie co Nowego Roku wakacje do domu, odwiedzić mamę i tatę. Albo wybrać się na wycieczkę, gdzie nie ma możliwości, aby spędzić noc w hotelu z siłowni lub … cokolwiek. Główne cechy tej sytuacji – nie masz ochoty na trening, ale nie ma takiej możliwości. W tym przypadku strategia zachowanie jest jasne i proste.

Co robić: otwórz wyszukiwarkę takich jak „”, wprowadzić frazę „Street trening bez ciężarów” czy „Street Workout z własnym ciężarem” i cieszyć się wybór. Przy okazji, jeśli chcesz spróbować jogi, pilates lub callanetics – teraz jest czas. Pobierz program wideo sama nawet w telefonie, przynajmniej w żaden inny gadżet komórkowej i nie zapomnij umieścić matę w walizce.

Jeśli nie szukasz łatwe wyjście i chcesz, aby program dla siebie, wziąć podstawę … ich plan na siłowni. Powiedzmy, że rozumiem, górne apetyt blokowe i naciśnij hantle na ramionach, a także atak na prasę i dyni. W domu i zmienić to wszystko na stokach amortyzatora, trzon amortyzator do pasa, naciśnij uchwyty jego stojąco, rzucając się bez wagi i bezpośredniego skręcania na podłodze. A to nie było nudne, 15 minut może skoczyć na linie po kompleksie, czy „rozwodniony” skoki ruch energii. Tak, potrzebny jest wstrząs. Ale to jest tylko to, co jest sprzedawane w każdym sklepie z artykułami sportowymi.

[Powrót do spisu treści]

Jak radzić sobie z narty i łyżwy

Często ludzie zadają mi coś takiego: „I czy modelowanie bałwana z dziećmi pełna zastępcze dla treningu siłowego”. Jak zło siłownia frajerem Odpowiadam: „Nie, to nie jest.” Tymczasem tradycyjne działania zimowych w powietrzu wzmocnić odporność, bawić, spalić kalorie i poprawić jakość życia. Cóż, w swoim dzienniku treningowym pasują one w kolumnie „cardio”.

Aby nie przegapić niczego, należy pamiętać, że jazda na łyżwach lub nartach na godzinę – pełne zastąpienie jakiegokolwiek tlenowej lekcji, które odwiedzają. Wystarczy upewnić się, że tak naprawdę sprowadza się do jazdy na łyżwach, ale nie o filcowania w kącie na nartach lub siedząc na podium z termosem grzanego wina. Narciarstwo i snowboarding są również uznawane. Przy okazji, jeśli chcesz schudnąć, istnieje duża szansa, aby zaoszczędzić na windę. Zrobić kilka wyciągów na piechotę, a „kardiominimum” zamieni się w maksimum.

Harder „Taryfa” aktywnych gry z dziećmi, śnieżkami i sankach Czasami te rodzaje ruchów może być po prostu bardzo aktywny, ale czasami nie palą tyle kalorii, jak marzyliśmy i chcielibyśmy. Skupić się na uczuciach i spróbować jeszcze pamiętam ich podstawowy program szkoleniowy dla zimowej rozrywki.

Jeśli jesteś dobrze, w ogóle nic nie budzi, zdaniem co najmniej o swoich biednych biurowych spodni i że będą one trudne do mocowania, jeśli jesteś po raz kolejny wybrać leżąc na kanapie i ciągłe podjadanie jako sposób na rozrywkę.

load...