Jak szybko zwiększyć piersi bez operacji

Zawartość:

Zazwyczaj bardzo szczęśliwym posiadaczem wspaniałego biustu chcą trochę je zmniejszyć, a ci, którzy z natury nie są szczęśliwe z tego – zwiększyć. Niestety, bez chirurgii plastycznej szybko przejść od pierwszego do trzeciego rozmiar jest niemożliwe, ale aby poprawić formę i dodać trochę objętości – łatwo. Byłoby chęci i cierpliwości, a następnie pojawi się skrzynia.

load...

Krem, maść, suplementy diety, specjalne pigułki, wyroby metalowe kosmetologia – pomoc, jeśli takie środki, aby uzyskać pożądane Plater czy tylko kolejną mistyfikacją? W rzeczywistości, powiększenie piersi bez operacji – procedura dość skomplikowana. Ponadto, czasami niemożliwe jest ustalenie cienkiej linii dzielącej produkt wysokiej jakości, który przeszedł liczne testy i subtelne oczywiście reklama doświadczonych marketerów. I z jakiegoś powodu rzadko pamiętał płeć piękną, że instruktorzy specjalnie opracowane ćwiczenia mogą również dać trochę pozytywne rezultaty.

Właściwa dieta: klucz do sukcesu

Aby zacząć rozumieć, że gdy dziewczynka siedzi na diecie, pierwszą rzeczą cieńsze piersi i tyłek, ale po odzyskaniu – istnieją boki i brzuch. Spróbuj znaleźć kompromis i zacząć jeść prawo tak, że organizm nie doświadczają ciągłego stresu. Wyobraźmy sobie, że ludzkie ciało – to dom, który trzeba stale budować. Ale tu wykluczyć z diety materiałów budowlanych – białka, węglowodany, tłuszcze, to co pozostaje?

Więc jeść fasolę, figi, brokuły, wiśnie, jabłka, czosnek, marchew i inne warzywa, owoce i przyprawy, które zawierają fitoan_5y. Jak się okazuje, jest to substancja podobna do hormonów ludzkich, więc może to mieć wpływ na wielkość biustu.

load...

Ale, niestety, w celu osiągnięcia pozytywnego efektu, płeć piękna jeść funtów tych produktach. I nadmierne wchłanianie, na przykład soja może powodować problemy zdrowotne (rak, otyłość, problemy z wymianą substancji, etc.). Tak więc, czasami mamy do wyboru: albo powiększenie piersi lub wdzięku talii. Jednak nadal jest możliwe, aby uniknąć ostrych wahań masy ciała, ćwiczenia wystarczy i co najmniej raz na trzy dni, aby kołysać prasową, pobiegać, wykonać ćwiczenia. I wtedy pojawia się tłuszczu na pośladkach, ramionach i po bokach.

Ale w każdym razie, nie zadowalać się „magiczne” napoju (herbaty, nalewki chmielu, herbaty ziołowe), które są sprzedawane w aptekach za fortuną, ponieważ rzadko są skuteczne. I zamiast pięknych bujnych piersi może mieć całą masę chorób. Problemy żołądkowe i układu hormonalnego od płci, odważył się takiego eksperymentu zostaną dostarczone.

Ubrania specjalne: mały sekret udanych kobiet

Czy uważasz, że jeden dzień jest niemożliwe, aby zwiększyć biust? Mylisz się, wystarczy użyć specjalnej bielizny z miseczkami push-up. Metoda ta jest dobra dla tych, którzy chcą afiszować na imprezach firmowych, lub osoby z otwartym szyi, ale nieśmiały jej formach. Najważniejsze – aby wybrać dobry i wygodny biustonosz, który może być noszony prawie codziennie.

Suplementy: mity i rzeczywistość

Jako reklama, to jest – panaceum, a wszystkie bolączki! Suplementy są w stanie rozwiązać każdy problem, ponieważ hemoroidy, kończąc małe piersi. Jedna lub dwie kapsułki dziennie – i są udane, piękne łyżwiarzy. Ale, niestety, rzeczywistość jest inna. Przed zakupem pakietu narzędzi przeczytać jego skład: drożdże, chmiel i inne substancje, które być może nawet nie słyszeli o. Miesiąc takich dodatków przyniesie Ci bliżej do marszu z wyjątkiem endokrynologa, ale nie do upragnionego i nieuchwytny sen.

Masaż Podciśnienie: znakomity wynalazku lub inną zabawkę

Dwadzieścia lat temu, prawie wszystkie kanały w pełnych reklamowanych małych urządzeń, z którymi można było tylko miesiąc do „pompa” ogromny biust. Powiększenie piersi jest wynikiem przepływu krwi. Wystarczy umieścić kubek na piersi i ustawić pompę, która będzie spuścić powietrze powietrze z urządzenia.

Dzisiaj, popyt na te produkty nie jest tak wielka, ponieważ nie wszystkie dziewczęta uwierzyć masownicę próżnia może zdziałać cuda. W rzeczywistości, trzeba poświęcić więcej niż jeden dzień do takich procedur, aby osiągnąć pozytywny efekt. Zwykle w drugim lub trzecim tygodniu maszynie wypełnić w kącie szafy i zapomnieć o nim bezpiecznie.

Taki wzrost biustu niesie swoje ryzyko. Po pierwsze, stałe działanie mechaniczne na dwadzieścia do trzydziestu dni jest bardzo niebezpieczne, ponieważ może to spowodować mikrourazy zwiotczenie i rozciągania. Po drugie, jeden miesiąc po zakończeniu korzystania z masażu próżniowego, piersi zaczynają spadać, co jest ogromną wadą.

Magiczne pigułki lub dlaczego piersi rośnie skokowo

Jak szybko zwiększyć piersi, nie wkładać dużo wysiłku? Myślisz tabletochku wziąć? W żadnym wypadku nie rób tego! Propylo jeden miesiąc pigułek, może można osiągnąć pożądany efekt, ale znowu mocno osłabić zdrowie. Powiększenie piersi jest ze względu na hormony, które mogą zachowywać się nieprzewidywalnie. Te same zmiany zachodzą w ciele z tych, którzy używają pigułki antykoncepcyjne lub leki przeciwdepresyjne co miesiąc.

Krem z an_5em, a chcą i nastawił

Oczywiście, miejscowe stosowanie hormonu an_5u lub kremy (fitoan_5u) nie jest tak niebezpieczne, jak podczas przyjmowania tabletek, ale również skuteczność z nich jest znacznie niższa. Na ogół pozytywny wynik odbywa się miesiąc i pół razy. Ale jeśli nie zostaną zastosowane na ciele podobnym pomocą codziennie, nie będzie żadnego efektu. Od kremów, maści i innych „wynalazków” mogą liczyć na niewielki wzrost objętości – do czterech do pięciu milimetrów w pierwszym tygodniu, aby centymetr na miesiąc.

Płeć jako uniwersalne lekarstwo

Jak długo ma się okazało, regularny an_6 jest nie tylko przyjemne, ale także użyteczne dla kobiecego ciała. To może pozbyć się przeziębienia, bóle głowy, podnieść nastrój, poprawiają apetyt i może powodować niewielki wzrost biustu. Oczywiście, nie oznacza to, że powinniśmy kochać codziennie, a do wyczerpania partnerów, ale raz w miesiącu nie jest również opcja.

Ćwiczenia, aby zwiększyć biust

Wykonywanie zestaw ćwiczeń codziennie, trzeba zauważyć miesięcy pozytywne rezultaty: klatka piersiowa dokręcone, stają się bardziej elastyczne i dodać żądane centymetrów. W tym przypadku nie jest wzrost mięśni znajdujących się pod biustem, przez co zmienia się i rozdzielczości.

  • Push-up z podłogi

Proszę przestać leżącej położeniu dłoni na wysokości barków, poziom wstecz. Kosztem czasu zejść na rachunek dwóch – rośnie. Upewnij się, że obudowa pozostaje prosty. Czy szybko i prawidłowo ćwiczenia mięśni nie ostygnie. Spróbuj zrobić każdy dzień, dwa zestawy dwudziestu razy.

  • Ćwiczenia z hantlami

Być prosto, nogi – ramię szerokości od siebie. Wdech – wyhodowany w skrzydle bocznym wydechu – wspinać się, a następnie powoli schodzić w dół. Zamiast hantlami można używać żadnych ciężarów – książki, butelki pół litra wody, etc. W tym przypadku ważne jest, że masa „wagi” było nie więcej niż jeden kilogram.

Wykonywania ćwiczeń w domu, dziewczyny nie zawsze dbać o siebie, swoją postawę i sekwencję ładowania. Dlatego bardzo ważne jest, po raz pierwszy do współpracy z instruktorem. Możesz zapisać się na jogę, kształtowanie, aerobik, który pomoże Ci wybrać lub opracować zestaw i pokazać wszystko, co trzeba wykonać. Zazwyczaj zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu.

Tradycyjne przepisy kosmetyka, niebezpieczne!

Zwiększenie biust dla wielu kobiet, staje się obsesją, i są gotowi, aby przejść do jakichkolwiek zagrożeń, tak aby osiągnąć pozytywny efekt. Ale niewiele osób uważa, że ​​wiele przepisów ludowe stanowią ukryte zagrożenie. Po tym wszystkim, gdyby to było takie proste, to dlaczego tak popularnych usług chirurgów plastycznych?

  • Wnioski o piersi

Należy uważać, powiększenie piersi za pomocą musztardę może prowadzić do raka lub wygląd guza. W związku z tym, stosowanie czynników stymulujących spalanie przepływ krwi, to lepiej tego nie robić. Jeśli zdecydujesz się grać w polskiej ruletkę ze swoim zdrowiem, a następnie przejść przez każdego miesiąca z sondażu mammologisty i raz w roku wizyta onkologa.

  • Surowe ciasto i drożdże: Plusy i minusy

Niedawno, płeć piękna jest bardzo wierzył, że ze względu na drożdżach można szybko zdobyć trzecią czwartą wielkości. Jeśli uważasz, że jedzenie surowego ciasta przez miesiąc będzie Pamela Anderson, mylisz się. Maksymalna, która osiągnie – to niestrawność. Nawet ci, dla których powiększenie piersi – priorytet zadania, nie warto ryzykować.

  • Piwo lub z którego brzuch rośnie

Pić kilka razy w miesiącu jest dobre i drogie piwo wykonane z chmielu. Zawiera fitoan_5y mają pozytywny wpływ na powiększenie piersi. Czy dlatego, że Niemcy w każdej chwili różniły piękny biust? Jednakże, dawka powinna być kontrolowana, ponieważ, po pierwsze, zwiększenie brzuch napoju, a po drugie, alkoholizm nie został anulowany. Ale piwo bezalkoholowe mogą być spożywane co najmniej raz dziennie.

W naszych czasach, aby znaleźć produkt naturalny jest bardzo trudne. Aby zmniejszyć koszty i zwiększyć zyski, producenci są w różnych sztuczek i dodawane do napojów chemii. Dlatego zakup tylko piwo, które ma stosunkowo krótki okres przydatności do spożycia.

Środki najlepszym rozwiązaniem, czy ekstremalne: plastikowe

Bardzo szybko zwiększyć piersi w kilku rozmiarach – nie prosta sprawa. Niestety, można spróbować na tysiąc sposobów i nie osiągnąć pozytywne rezultaty. W takich przypadkach, płci pięknej są rozwiązywane w operacji, która, nawiasem mówiąc, nie są tanie.

Jeśli mówimy o zaletach, należy zauważyć, wysoką wydajność i szybki wynik pozytywny. Jeśli chodzi o minusy, to poslereabilitatsionny okres i procedury bolesne. Ale jakość i bezpieczeństwo zależy od umiejętności chirurga i jego doświadczenia.

load...