Jak szybko zrobić płaski brzuch, tajemnice i konwencjonalnych metod

Aby marzyć o pięknej i płaski brzuch jest możliwe i konieczne. Myśl, oczywiście, są istotne, ale upewnij się Twoje marzenia, trzeba także coś zrobić. Pora roku, a wiek absolutnie nie mają żadnego związku z celem, aby być szczupła. Najważniejsze – pragnienie, aby wyglądać dobrze. Jeśli tak jest, to można odkryć tysiąc różnych sposobów, aby płaski brzuch. Jeśli nie ma ochoty, to znajdziesz tylko powody uniemożliwiające osiągnięcie rzeźbiona postać. Przed walczyć wybrzuszenie na brzuchu, trzeba studiować historię jej pochodzenia. Przyczyny powstawania tak zwanych „linii życia” do pasa nie jest dużo. Należą do nich stres, nagromadzony tłuszcz, gazy i garbić. Jest to główne wrogów, które trzeba wygrać. Do każdej z nich musi posiadać odpowiedni wynik.

load...

Zawartość:

Pozbycie się tłuszczu

Jak uzyskać płaski brzuch, jeśli jest ukryta pod tkanki tłuszczowej? Przede wszystkim pamiętaj, entuzjazm, z którym jadłeś tłuszczowe sałatki świąteczna vprikusku z grillowanej wieprzowiny w okresie od 31 grudnia do 9 maja. Zapamiętany? A teraz gromadzą się w entuzjazm pięści, poćwiczyć i zapomnieć o wysokiej kaloryczności żywności. Bez siły woli w tej sprawie nie może zrobić.

Jeśli masz 18 lat, szczególne problemy w zwalczaniu tkanki tłuszczowej nie czujesz. Co do zasady, w tym wieku metabolizm pracuje w przyspieszonym tempie, więc będzie kilka dni wystarczy, aby powstrzymać się od kolacji po szóstej. Oczywiście, wszystko zależy od warstwy tłuszczu może mieć nawet miesiąc siedzieć na ścisłej diecie. Ale ze względu na piękno może iść na taką ofiarę. Po trzydziestu pięciu pożegnać się tłuszczu jest o wiele trudniejsze, ale o chęć i motywację, można łatwo osiągnąć wysokie wyniki.

load...

Tak, to już postanowił pożegnać naedennomu tłuszczu i myśleć, od czego zacząć. Rozpoczynające się odrzucenia sól, cukier i tłustych pokarmów. Desery i ciasta również są objęte zakazem, nawet jeśli są bardzo chętnie z nich. Jedz powoli, żuć również żywność, a porcje są zmniejszone w kilka razy. Ideałem byłoby odmówić kolacje w ogóle, aw skrajnych przypadkach zastąpić je szklanką niesłodzony napój dowolnym. Jeżeli dla ciebie to jest okrutne, to przynajmniej nie idź do łóżka zaraz po posiłku, i iść kilka godzin w ogrodzie. Odważą się uruchomić – doskonała, nie tylko ze stołu.

Wybierz odpowiednią dietę, która nie będzie oszukany i dołącz do siłowni. Dostarczane „głodne” dieta, aktywność fizyczna jest zabronione, więc zastanowić się, co można zrobić, aby nie upaść. Na przykład, joga, pilates lub lekkiej gimnastyki. Jeśli masz obręcz, to powinny być w pełni wykorzystane. To nie tylko pomoże usunąć głośność w żołądku, ale dostanie mocniejsze mięśnie brzucha. Skręt obręcz codziennie przez 30 minut, a po tygodniu podziwiać rezultat osiągnięto: pas będzie cieńsza niż co najmniej 7 cm.

Unikaj stresu

Jest w ludzkim organizmie, takich nieprzyjemnych hormonu – kortyzonu. Gdy jesteś w stanie spoczynku – śpi. Ale kiedy już się nerwowy, budzi się i nie pozwala organizmowi na przetwarzanie węglowodanów poprawnie. Z tego w żołądku i tłuszcze narastać.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Wiele najmniejszego stresu zacząć jeść więcej, a zauważysz, że brzuch rośnie skokowo. Dlatego lepiej, aby nie denerwować i unikać sytuacji stresowych. Czasami jest to o wiele bardziej przydatna prześpij zamiast treningu w siłowni. Wiadomo również, że sen – to najpiękniejszy stan, nawet w bajkach mówią o tym.

Żegnaj, gazy

Przyjaciele mogą udzielać porad na temat jak szybko zrobić płaski brzuch i pamiętaj, aby podzielić się niskokalorycznej diety owoców lub warzyw. Takie diety są naprawdę dobre dla szybkiego odchudzania. Ale ponieważ trzeba usunąć „koło ratunkowe” i będzie musiał wziąć pod uwagę fakt, że niektóre owoce sprowokować wzdęcia. I nie ma potrzeby objętość w obszarze pasa. Więc zdecydować się na tej diecie, staram się unikać jedzenia kapusty, świeże mleko i rośliny strączkowe.

Niskotłuszczowe produkty mleczne, takie jak jogurt, twaróg i jogurt do picia mogą i powinny być. Zaleca się to w diecie tłuszczu płonących owoców. To papaya, grejpfruta i ananasa. Żywność o niskim indeksie glikemicznym są również użyteczne w każdej diety. Należą do nich gotowane ziemniaki, płatki owsiane lub otręby, pieczywo pełnoziarniste. Warzywa łatwiej rozpuszcza się w żołądku, jeśli na parze. Ponadto, będą one mają więcej składników odżywczych niż podczas gotowania lub duszenia.

Gazy w jelitach może być utworzony nie tylko do owoców i warzyw, ale też w przypadku połknięcia powietrza. Aby tego uniknąć, należy pić żadnych płynów małymi łykami, i żuć jedzenie tak dokładnie jak to możliwe. Podczas szkolenia wdychać nos, usta i wydech. Skoncentruj się na płaskiej i spokojne oddychanie powietrzem i starać się nie do przełknięcia.

Wzdęcia są często obserwowane u kobiet w okresie napięcia przedmiesiączkowego. Walka w tych dniach z nim, można skorzystać z obfitego picia. Jeśli masz problemy z nerkami, zamiast wody, wypić herbatę i moczopędne herbatki. Ale nie podejmować decyzji bez zgody lekarza.

Pozbyć się nawyku pochylając

Kręgosłup powinien być zawsze gładka – to powtarzał do każdej matki jako dziecko. Schylać – to także jeden z problemów, które psują nawet najpiękniejszą kobietę na świecie. Człowiek, który pochyla się, wygląda jak znak zapytania. Ponadto, w żołądku w jamie brzusznej, nie ma wystarczającej ilości miejsca, i wystaje do przodu. Dlatego ci ludzie wyglądają na kilka kilogramów grubszych niż jest w rzeczywistości.

W celu przezwyciężenia tego problemu nie jest trudne. Najpierw trzeba wyprostować plecy i nie garb się kiedykolwiek. Istnieje wiele sposobów, aby wzmocnić mięśnie pleców. Na przykład, budząc się rano, nie wstać z łóżka, a następnie podnieś nogi prosto do wysokości 20-25 cm i przytrzymać tak długo, jak to tylko możliwe. Więcej minuty takiego działania nie będzie. W tym ćwiczeniu należy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, tak będzie również zaangażowany mięśnie brzucha.

Instruktorzy w siłowni powiedzieć, jak uzyskać płaski brzuch przy pomocy symulatorów. Ale nie mają czasu, aby przejść do tych miejsc, a można to zrobić w domu. Pierwszą rzeczą, którą trzeba się nauczyć, jest zaangażowanie żołądka w ciągu dnia. Gdziekolwiek jesteś, w transporcie, w pracy, w kuchni – zachować swoje mięśnie brzucha napięte. Tak, aby nie zapomnieć, ustawić przypomnienie lub notatkę, gdy dzwoni telefon – konieczne jest, aby rysować i rozciągnąć żołądek. Z biegiem czasu, twoje ciało będzie przyzwyczaić się być w tym stanie na stałe.

Płaski brzuch w 5 minut

W swoim wolnym czasie huśtawka prasę, oboje wiemy, jak to zrobić, najważniejsze – nie leń. Wpłać czasu, powinno być tak dużo, tylko niektóre 20-30 minut dziennie, a twoje ciało będzie być podziwiany. W tym przypadku, nie ma cierpliwości i sportu, a także niewielkim wysiłku. Bądź piękna i zdrowa!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...