Jak szybko zapomnieć o faceta i przenieść się w życiu?

Zawartość:

Problemem dla wielu kobiet, które z tego czy innego powodu, niedawno zerwała z moich ludzi jest to, że nie mogą się pozbyć myśli byłego kochanka. Użytkownicy uważają, że jest niemożliwe, aby żyć normalnie dalej i jeszcze bardziej więc znaleźć nowe szczęście, ponieważ uniemożliwi to nadal utrzymać sens. To nie ma znaczenia, kocham, miłość lub niechęć, a nawet nienawiść. Najważniejsze jest to, że myśli wracają do zerwania stosunków.

load...

Oczywiście, trzeba przyznać, że zerwanie stosunków zawsze zadaje głębokie rany, a na początku wydaje się, że pogodziła się z nim i przejść dalej jest po prostu niemożliwe. Gojenie ran emocjonalnych może zająć dużo czasu, zwłaszcza jeśli dziewczyna była bardzo zakochana w swoim chłopaku. Ból jest nieunikniony.

Ty też do czynienia z podobnym problemem? Mamy Spieszę zapewnić, że może on zostać rozwiązany wystarczająco szybko. Pokażemy, jak przyspieszyć ten proces jest dość proste czynności. Z naszym poradniku, będzie w stanie poruszać się, przechodząc okres smutku i zmierza do lepszego świata.

Jak zerwać z chłopakiem

Zacznijmy od wyjaśnienia, jak wypełnić całkowicie wszelkie stosunki ze swoim ex. Po tym wszystkim, nie zapomnij, jeśli były przynajmniej część wątku, który jest przywiązany do swojej przeszłości ciebie. Oto, co trzeba zrobić, to usunąć wszystko, nadal trzyma cię w miejscu i nie przemieszcza się na:

load...
 • Musisz przerwać wszelkie możliwe kontakty

  Twoja para może mieć podział, ale jak podczas zalotów miłości, rozstaniu z mężczyzną, też ma swój udział w rytuałach. Nie wystarczy po prostu zakończyć związek; należy zatrzymać wszystkie kontakty, tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Usuń swój numer z telefonu komórkowego, a następnie wyjmij ją z przyjaciółmi we wszystkich sieciach społecznościowych, usunąć go z listy kontaktów w Skype. To trudne, ale musi to być zrobione. Aby być stale świadomi tego, co dzieje się w życiu byłego chłopaka, to będzie dla ciebie bardzo trudny test. Nie można oprzeć się pokusie i będzie stale patrzeć na jego stronie, a okaże się, swoją duszę. I zapomnieć, że facet nigdy nie powiedzie się.

 • W żadnym wypadku nie pokazuj mu, że boli

  Teraz jest to szczególnie ważne. Ludzie są trochę okrutne, nie ważne jak dobre są. Jeśli twój były chłopak wie, że cierpi, jest schlebiać tylko jego ego i uczynić go silniejszym emocjonalnie. A wam, że będzie traktowany z akcji zaniedbania. Dlatego zachować spokój wyraz twarzy, jakby chciał cię skrzywdzić żadnego. W żadnym wypadku nie płacz z nim i powiedzieć, jak bardzo go brakowało. Jego odpowiedź lub zachowanie będzie tylko spowodować więcej bólu. Uniknąć spotkania z nimi i staram się robić wszystko, że myślał, że jesteś bardzo szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia. To, nawiasem mówiąc, jest w stanie wiele intryg Man, a już na pewno nie w każdym razie w tej sytuacji rzeczy, nie czuje się jego zalety w stosunku do ciebie.

 • Trzymaj się z dala od wspólnych przyjaciół, zwłaszcza jeśli początkowo było znajomych guy

  Ponownie, będzie trudno zdystansować się od byłego kochanka, jeśli będzie tam, gdzie można go spotkać. Tak, a ja nie wiem, z której strony, aby zachować swoje wspólnych znajomych. A w ogóle, do komunikowania się z nimi, aby przynieść wam tylko bolesne wspomnienia, a może sami próbują rozpocząć rozmowę o zerwanie relacji. Ponadto, jakoś zacząć otrzymywać nowości z nimi o tym, jak spędza swój czas. Wszystko to ostatecznie doprowadzić do tego, że początek był opóźniony rany emocjonalne zaczynają znowu krwawić. A najgorsze jest to, że będzie on w stanie dokładnie wiedzieć (z przyjaciółmi), jak jesteś teraz cierpi. Więc teraz, najlepiej jest po prostu spędzać czas z przyjaciółmi.

 • Pozbądź się wszystkiego, co nie pozwala zapomnieć o swojej przeszłości miłości

  W ciągu kilku miesięcy lub lat, które wydałeś razem, oboje zrobić sobie nawzajem wiele darów i przechowywane kilka niezapomnianych rzeczy dla Ciebie. To wszystko, czego potrzebujesz, jeśli nie zniszczyć (choć byłoby lepiej), albo przynajmniej usunąć w miarę możliwości. W przeciwnym razie będzie trochę czasu, aby uporządkować swoje listy miłosne zakonserwowane lub bilety do kina, które zostały oglądanych razem, przytulając do siebie i trzymając się za ręce czule. Wszystko to nie będzie łatwo zranić; może służyć jako fakt, który pozwoli wspomnienia z nową siłą wyrwać się miłość. Powieść, która posiada jedną stronę … to jest zupełnie bezużyteczne, nie jest to już nigdy nie zapomnisz swojego chłopaka; a jednak nie chcesz, aby po prostu o tym zapomnieć, ale zrobić to szybko, prawda?

 • Uniknąć samotności

  Być może jesteś teraz przeżywa silne pragnienie, aby ukryć w jakiś ciemny kąt i siedzieć tam sama z siebie, przeżywa burzę w jego duszy. Wszystko rozpadło się, życie się skończyło, szczęście jest niemożliwe … Ale dlaczego siedzieć w kącie, Bielnik kiedy można spędzać czas z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi, zrobić coś ekscytującego – żyć pełnią życia, w skrócie! Wszyscy chcemy patrzeć do wewnątrz, gdy coś nas boli; ale naprawdę trzeba przekonać do opuszczenia domu, lub zająć się w jakiś romans. Samotność – największą przeszkodą na drodze do swojej „odzysk” i początek nowego życia.

 • Flirt z innymi facetami!

  W czasie, gdy jesteś w związku ze swoim ex, to już od wielu facetów, którzy może Cię zainteresować. Sam może zauważyli, że faceci są flirtuje z tobą, gdy chłopak nie było w pobliżu. Ale zanim zostały połączone, ponieważ masz pewne obowiązki do swoich bliskich. Teraz wszystko jest inaczej. Można zwrócić uwagę na dzieci, które starają się komunikować ze sobą. Uwierz mi, każdy z nich może poczuć się jak księżniczka! A ty na to zasługują. I w końcu trzeba będzie dobry czas, zamiast siedzieć i śledziennik sam.

 • Połączyć z nowymi ludźmi

  Twoi starzy przyjaciele wiedzą, że trzeba było się rozstać ze swoim chłopakiem, i będzie, chcąc nie chcąc, aby utrzymać markę przed nimi, starając się pokazać, że wszystko jest w porządku. Poznawać nowych przyjaciół, którzy nie wiedzą o tym, co się stało, można całkowicie się zrelaksować i być sobą. W końcu, nie trzeba ciągle rozpala wspomnienia i rozmowy na nieprzyjemny temat, i będzie w stanie zapomnieć o swoim ex-chłopaka dużo szybciej.

Jak zacząć nowe życie bez byłym chłopakiem

Masz już kilka udanych starań, aby zapomnieć byłego chłopaka i stłumić ból, który spowodował rozdzielenie. Ale to nie wystarczy, bo teraz trzeba jakoś odbudować swoje życie i rozpocząć drogę do nowego szczęścia.

Tej wolności dla własnej korzyści

Kiedy jesteś w związku, cokolwiek robisz, robisz to jako para. Mimo, że jest dobry, ale w końcu mogłeś przegapić wiele rzeczy, które lubisz. Wszyscy ludzie mają różne gusta i pragnienia, a co podoba jedna osoba może opuścić kolejny całkowicie obojętny. Uzyskano wydajność, co do zasady, najczęściej to my, dziewczęta. Więc może masz absolutnie przestała chodzić do teatru, bo twój chłopak wolą iść do kina, albo nie mieć możliwość słuchania muzyki, która Ci się podoba, albo nie są w stanie komunikować się z ukochaną dziewczyną tak często, jak je chciał …

Teraz, kiedy dysponowania nimi i ich wolnym czasie, według własnego uznania, możesz robić, co dusza zapragnie. Oglądać te filmy, które lubisz, dużo czytać książki, owinięte w koc i siedzi w swoim ulubionym fotelu, poznać nowych fanów, przejdź na kursach dziewiarskich, przez cały dzień spotykać się z przyjacielem – co wolisz przed zrobić. Cały świat w twoich rękach, a są tak wielu miłych i zabawnych rzeczy, które czekają właśnie na Ciebie! Dlaczego więc nie trać czasu i depresji, zamknięty w swoim pokoju?

Nie pozwól, aby ingerować w przeszłość dzisiaj

Teraz, że zrobiłeś tyle zapomnieć swojego chłopaka, powinien czuć się znacznie bezpieczniej i jeszcze więcej zabawy. Ale trzeba zrozumieć, że pełne odzyskanie nie zdarzyło się jeszcze, i jeszcze, aby uniknąć wspomnienia. Najgorszą rzeczą dzieje, jeśli pozostanie sam, nawet bardzo krótko. Jest to czas, kiedy będzie jeszcze wracać do myśli o swoim byłym chłopakiem.

To jest bardzo trudne, można oprzeć się pokusie, aby zadzwonić lub napisz do niego. Za każdym razem czujesz pragnienie, aby zadzwonić do kogoś z nowych przyjaciół, którzy nie wiedzą i swoimi wcześniejszych relacji, a nawet lepszy – inny facet, który flirtuje z ciebie i próbuje dostać się do jak (w rzeczywistości słuchał naszych porad i nie zabraniają obecnie flirtuje z innymi mężczyznami?) po kilku minutach dialogu przez telefon Twój nastrój zmieni się radykalnie na lepsze.

Jeśli nie posiadają, i pozwolić sobie zadzwonić do byłego przyjaciela, że ​​w ten sposób pokazać mu swoją słabość. Można też dać mu szansę triumfować, a on przy każdej okazji, aby poniżyć Cię. Będzie w żadnym wypadku nie powinno to pozwolić, bo to boli serce jeszcze bardziej. Więc następnym razem, gdy twoje myśli wrócić do byłego chłopaka, gonić je z dala od głowy! I staram się nie być sam. A jeśli nadal chcesz być sam, upewnij się, że zajmują się jakiś biznes.

Pierwsze kroki w kierunku nowej relacji

Jeśli chcesz znaleźć nowego chłopaka, to nie ma nic lepszego niż odwiedzając kluby i partie. Zbierz wszystkich swoich najlepszych przyjaciół i wydostać się z nimi w mieście czerwonego! Teraz można zachowywać się jak nie mogłaby być czyjąś dziewczyną. Zatańcz ze wszystkich! Widzisz przystojnego faceta? Cóż, flirtować z nim! Śmiech, żart, zbudować oczy, flirtować! Ciesz się wolnością!

Tylko nie zapomnij nasz główny ostrożność w tym zakresie – w każdym razie, nie upijać się na imprezie. Napój nie jest wart niewiele: ostatnie zerwanie z dawnym kochankiem i alkoholu może być bardzo niebezpieczne połączenie. W końcu, można spędzić noc z facetem, który nie podoba, albo tracisz kontrolę nad sobą i zaczynają być dręczony wspomnieniami i iść płaczem zamiast bawić się i nawiązać nowe znajomości. A nawet jeśli to wszystko nie dzieje, uczucie kaca następnego ranka, aby można zapomnieć o tym, jak wiele radości miał wielki czas ostatniej nocy.

Nowy związek

Jeśli zrobiłeś wszystko, co mówiliśmy wyżej, ale ulga nie przyszedł, a ty nadal czujesz, że twoje serce jest złamane, to być może trzeba zrobić „ruch rycerski”. Aby szybko zapomnieć stary, trzeba zacząć nowy związek. Teraz wielu radzę poczekać z nim i nie zacznie się spotkać, jak mówią, z pierwszego licznika, ale uważamy inaczej.

Większość dziewcząt boją się wejść w nowy związek, bo znowu i znowu jak wynik będzie cierpieć obawiać, że się zakochać. Ale, kochanie, jesteś nasz, czy prawdziwa miłość jest przeznaczony wydarzy, to wiąże się zdarzyć! A jeśli związek z miłością rodzi się nowy facet, który też nie jest katastrofą. Wtedy po prostu cieszyć się z faktu, że nie jesteś sam. Twój nowy partner będzie można dużo szybciej zapomnieć o tych związkach, które zostały zniszczone i udręczonych cię tak daleko.

Oczywiście, należy być uczciwym wobec swojego nowego wielbiciela. Jeśli masz uczucia do niego nie mają, można po prostu powiedzieć mu, że nie patrzy na coś poważnego lub po prostu chcą się dobrze bawić na kilka tygodni lub miesięcy. I nie będzie widać – być może dlatego, że przyjaźń rodzi prawdziwą wzajemną miłość!

Zostaw zwycięzcę gry

Teraz powiemy wam ostatnią rzeczą, którą musisz wiedzieć o zerwaniu z byłym chłopakiem, jeśli naprawdę chcesz być zwycięzcą, nie przegrany. Zwycięzcy zawsze zwycięży, a przegrani – cierpią. Jeśli jesteś po rozstanie będzie poprosić znajomego, aby wrócić, albo jeśli nazywają go stale i zakasać skandali, płacz i krzyki, to sprawia, że ​​wyglądasz słaby. I nigdy nie chce mieć więcej do czynienia z takimi histerię. Szczególnie związek z tobą na faceta tracą wszelką wartość, jeśli widzi, że jesteś gotowy na wszystko, więc pragnąć być z nim. Uświadomienie sobie, że jesteś tak szaleńczo w nim zakochana, schlebia jego samoocenę i daje mu siłę, by iść dalej. I będzie to zrobić mniej i sprawi, że spadek tylko w miłości z tym facetem nawet więcej!

Człowiek jednak, że po rozstaniu wygląda całkiem wesoły i ma tę zaletę, przeżywa rozpad relacji jest znacznie łatwiejszy niż ten, który płacze i nieszczęśliwa. Jest to zaleta psychologiczny. Tak więc, jeśli trzymać szczęśliwą twarz i dużo zabawy, nie dając jej byłego chłopaka, aby zobaczyć, jak wiele bólu masz w środku, będzie można śmiało iść naprzód będzie mógł bardzo szybko o tym zapomnieć! Biorąc we właściwy sposób, masz prawo do wolności i nowego życia. I bardzo szybko można się obudzić z poczuciem, że cię – najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!

load...