Jak szybko wyciągnąć piersi po porodzie?

Wiele kobiet zastanawiam się, jak wyciągnąć piersi po urodzeniu. Lekarze uważają, że zaostrzenie piersi po porodzie jest możliwe tylko wtedy, gdy kobieta będzie przestrzegać diety, regularnie ćwiczyć i wykonać szereg zabiegów pielęgnacyjnych na piersi.

load...

Jakie są procedury w klatce piersiowej zrobić?

W celu nadania piersi dawną elastyczność, konieczne jest, aby wykonać szereg zabiegów kosmetycznych. Na przykład, można użyć specjalnych masek w domu. Na przykład, możliwe jest wykonanie specjalnej mieszanki z płatków owsianych. W celu wytworzenia maski się 50 g płatków owsianych i wypełnić je z wrzącą wodą. Następnie pozostawić mieszaninę do warzenia około 20-30 minut. Następnie nałożyć maskę na jego klatce piersiowej i szyi obszarze. Godzinę później, maska ​​może być usunięty.

Jeśli nie masz pod ręką płatki owsiane, można przygotować kosmetyk z serem i masłem. Należy pamiętać, że za przygotowanie maski powinny być używane tylko niskotłuszczowy twaróg. Aby przygotować narzędzia trzeba będzie 2 łyżki. L. Twaróg i olej lniany. Te składniki należy dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie i stosować na piersi. Po 30 minutach, maska ​​może być zmyty z ciepłą wodą.

Bardzo popularne wśród gwiazd Hollywood użyć maski jogurtu i pomarańczy. Do przygotowania oznacza to musisz bank niskotłuszczowego jogurtu i soku pomarańczowego. Składniki należy dokładnie wymieszać i stosowane do obszaru klatki piersiowej. Po 20 minutach, maska ​​może być usunięty. W dniu zastosowanego kosmetyku potrzebuje co najmniej 2-3 razy.

load...

Innym dobrym sposobem, aby wyciągnąć biustu – to maska ​​z miodem. Do przygotowania tego narzędzia, wziąć 2 łyżki miodu i wymieszać je z odrobiną mleka. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w klatce piersiowej i szyi. 20-30 minut po naniesieniu, środek można zmyć.

Do windy piersi za pomocą różnych środków kosmetycznych dała najlepszy efekt, należy regularnie masaż gruczołów sutkowych.

Wskazane jest, aby wykonać masaż miękki ruch kołowy wokół sutków. Dla najlepszego efektu mogą być stosowane na skórę lub oliwy olejku. Masaż powinien wynosić co najmniej 20-25 minut. Lekarze, że w czasie tej procedury, komórki piersi są nasycone tlenem, a w konsekwencji – rozwoju włókien kolagenu wzrasta.

Proces napinania skóry przyspieszy jeśli kobieta będzie regularnie wziąć prysznic kontrastu. Jest to spowodowane tym, że nagła zmiana temperatury wody powoduje, że aktywny przepływ krwi do piersi. W ten sposób wzmocnienie naczynia krwionośne, skóra staje się bardziej elastyczna.

Ćwiczenia na mięśnie piersiowe

W celu zacieśnienia skrzynię, trzeba regularnie wykonywać. Najlepsze ćwiczenia na piersi po urodzeniu – jest hantle hodowli kłamie, push-up, push-up z wyciskaniu i siły.

Hodowla hantle leżące jest podstawowym ćwiczeniem na mięśnie klatki piersiowej. Aby wykonać tego typu trening siłowy trzeba ławce z kątem prostym i lekkie hantle. Aby rozpocząć, należy położyć się na ławce i w każdej ręce wziąć hantle. Zauważ, że stopy muszą szczelnie odpoczynku przed podłodze. Po tym, podnieść ręce nad nim i delikatnie zgiąć je w łokciach. Dodatkowo rozcieńczać gładko w parze z ramienia starać się utrzymać pozycję na wpół zgięty. Następnie powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Wykonaj hodowli hantli leżąc w 3 zestawach 8-10 razy. Jeśli nie masz ławę – można skorzystać z fitball.

Pompki – uniwersalne ćwiczenia na mięśnie piersiowe. Wykonać go po prostu. Take nacisk pozycji leżącej, z dłońmi powinien być nieco szerszy niż szerokość barków. Jeśli okaże się to trudne – można zginać kolana i oprzeć się na nich. Następnie łagodnie wygiąć ramię w łokciu, a w tym samym czasie dolną korpusu w dół. W najniższym punkcie klatki piersiowej powinny dotykać podłogi lekko. Ważne jest, że w całym ruchu pozostał płaski postawę. Wykonywać pompki w 2-3 zestawów 10-12 razy.

Pompek z ławki – również bardzo skuteczne ćwiczenia, które pomogą Ci dokręcić mięśni piersiowych. Aby wykonać ten typ treningu siłowego trzeba kierować ławce. Jeśli robisz w domu, założyć normalny stolec. Aby rozpocząć, należy stanąć plecami do ławki i ugnij kolana. Następnie połóż dłonie na ławce i powoli zaczyna zginać w łokciach. W najniższym punkcie zrobić małe opóźnienie, a następnie powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Pamiętaj, że podczas wykonywania tego ćwiczenia plecy powinny pozostać płaska. Cięcia mięśniowe powinny być odczuwalne dopiero w klatce piersiowej i triceps. Wykonywania pompek z ławki w 2-3 zestawów 8-12 razy.

ława moc zwiększy się nie tylko mięśnie klatki piersiowej, ale również ramiona. Aby wykonać ten typ treningu siłowego, trzeba będzie dwa hantle. Proszę wziąć sytuację pozycji wyjściowej, stopy muszą być umieszczone na szerokość barków. Po tym, delikatnie podnieść swoje ręce na wysokości klatki piersiowej, a następnie bierze je na bok. Dalsze sprawnie powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Wykonaj moc niezbędną do prasy w 2-3 zestawów 10-15 razy.

Produkty ciągnąć piersi

Eksperci uważają, że wyciąg piersi po porodzie nie jest możliwe, jeśli kobieta nie dostosować swoją dietę. Najlepsze produkty, które pomogą dokręcić skóry – to nasiona soi, awokado, algi, jabłka, lnu. Ponadto, jedzenie powinno być pewny, aby dodać pikanterii.

Soja jest jednym z najbardziej przydatnych produktów. Zawiera dużą ilość żeńskich hormonów estrogenów. Ponadto soja zawiera dużą ilość białka, które stymulują odzyskanie zużyte tkanki piersi. Lekarze uważają, że po porodzie można spożywać soję w dużych ilościach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kobieta wystąpienia reakcji alergicznej lub choroby przewodu żołądkowo-jelitowego.

Avocado – prawdziwa skarbnica minerałów. Ponadto, produkt ten zawiera zdrowe tłuszcze, które przyspieszają przemianę materii w organizmie i sprzyja zaostrzenie skóry. Lekarze powinni jeść 3-4 awokado w tygodniu. Alternatywnie, można jeść orzechy laskowe lub.

Liczne badania naukowe wykazały, że algi pomaga w normalizacji równowagi hormonalnej kobiety. Ponadto, produkt ten zawiera wiele użytecznych pierwiastków śladowych i minerałów. Lekarze powinni jeść 150-200 gramów wodorostów codziennie.

Dobry produkt ciągnąć piersi – czy jabłka. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do zielonych jabłek. Ten produkt zawiera składniki mineralne, które promują zaostrzenie skóry. Eksperci uważają, że powinno się jeść nie więcej niż 2-3 jabłek dziennie.

Nasiona lnu zawierają duże ilości estrogenów. Regularne stosowanie tego produktu prowadzi do poprawy kobiety hormonalnej. Pożądane jest, aby mieć małe ilości siemienia lnianego dziennie.

load...