Jak szybko wybielić zęby: tajemnice śnieżnobiałym uśmiechu

Zawartość:

Piękny śnieżnobiały uśmiech – to nie jest darem natury, lecz wynikiem codziennie i właściwa pielęgnacja zębów. Niestety, wiele kobiet zapominać, że tylko jeden sprzątanie nie zawsze wystarcza. Palenie, alkohol, pokarm zawierający ogromną liczbę barwników, niskiej jakości makaron – wszystko to ma negatywny wpływ na kolor szkliwa. Szczoteczki konwencjonalne są mało prawdopodobne, aby być w stanie poradzić sobie z żółtym powłoki, kamienia i innych podobnych problemów. W niektórych przypadkach, dziewczyny nawet nie zrobić bez pomocy ekspertów.

load...

Tajemnice śnieżnobiałym uśmiechu

Istnieje kilka podstawowych sposobów wybielania zębów szybko improwizowanych środków w domu. Ich skuteczność zależy od emalii, problemów i ograniczeń tak wielu czynników. Pamiętaj, jednej uniwersalnej metody, która będzie pasować każdemu, nie istnieje. Tylko metodą prób i błędów, można wybrać opcję, która nadaje się do uśmiechu.

Oczyścić świeżego nalotu

 • Soda

Jeśli zęby niedawno pojawiła się żółte plamy, pozbyć się z nich, można użyć zwykłej sodę. Ona na pewno ma w domu każdej rodziny. Wystarczy szczypta funduszy wylać na ciasto, lekko wilgotnej i trzy minuty szczotkować zęby utworzoną kleik. Rezultat jest oszałamiający – świeże tablica znika natychmiast.

Jednak jest to niemożliwe, aby uciec się do tej metody więcej niż raz w tygodniu. W przeciwnym razie po prostu psują szkliwo. Zaleca się używać wodorowęglan sodu, w przypadku wystąpienia problemu po jedzenie z przyprawami. Curry, sos sojowy, a wiele z tych składników są używane do przygotowania potrawy egzotyczne i pozostawić swój ślad na zębach.

load...
 • Pasta

Jak szybko wybielić zęby w domu, nie zaszkodzi się z tym? Wybrać pastę do zębów z substancji ściernych. To jest – najbardziej prosty, bezpieczny i niezawodny sposób, który jest najczęściej preferowane przez wszystkich nowoczesnych dziewczyn. Szczotkowanie zębów takie produkty mogą być dwa lub trzy razy w tygodniu, na przemian z konwencjonalnych proszków.

Pasta do zębów nie jest klasyfikowany jako czynniki silnie na wybielanie. Dlatego odziedziczone przyrody zażółcenia, jest mało prawdopodobne, aby poradzić sobie sam. Jeśli zdecydujesz się połączyć je z sodą, należy skonsultować się ze specjalistą. Podwójny efekt czasami dość obarczona złych konsekwencji, do próchnicy.

 • Popiół i węgiel aktywowany

Wcześniej w Rosji zwykli mieszkańcy czyścić zęby z popiołu. Kiedy jeszcze pasta i szczotka nie wiedział, popioły osadzone na palcu i starannie przetarł im szkliwo. W wyniku tych manipulacji uśmiechy naszych piękności były białe i lśniące. To niekoniecznie jest hodować w płonącego mieszkania i czekać, aż dziennik spalone. Można używać konwencjonalnego węglem aktywnym, który jest sprzedawany w każdej drogerii.

Tak, rozgnieść kilka tabletek i ścieka do nich trochę wody, aby ciasto. Konsystencja mieszanki powinna przypominać pasty. Myj zęby to oznacza, że ​​można raz w ciągu trzech dni, nie więcej. Po zabiegu, dwadzieścia lub trzydzieści minut jest warte nic do jedzenia.

 • Pokarm

Wybielanie zębów nie jest ze względu na magiczne właściwości gumy, a dzięki zwiększonej ślinienie. Otrzymany osad nie jest zamocowany na szkliwie i przemyto. Dlatego też, nawet po Dentyści zalecają żucie po jedzeniu pad lub talerz. Jednakże, jeśli dziewczyna ma uszczelkę, zęby Naroscheny lub problemy z gumy, w żadnym wypadku nie mogą być używane do żucia.

 • Herbata zielona

Każdego ranka napar z zielonej herbaty i wypłukać usta. Pomoże to zapobiec pojawieniu się żółte plamy i wyeliminować tablicę utworzoną za noc. Można również stosować specjalne płukanie. Kupować je tylko w aptekach, a nie tylko sklepu.

Oczyść stare plamy

 • Nadtlenek

Starej powłoki, który ukazał się w wyniku nadmiernego mi na kawę i papierosy łatwo sprostać nadtlenku wodoru. Substancja ta jest również częścią niektórych profesjonalnych żeli wybielających. Ale sam, bez dodatkowych elementów, to działa dobrze. Należy ostrożnie stosować do szkliwa, tak aby nie uszkodzić dziąsła. Użyj w tym celu cienką szczotką lub gazikiem. Dwie minuty później, wypłukać usta dużą ilością wody.

Bądź ostrożny w trakcie postępowania nie może przełknąć śliny. Nadtlenek może spowodować poważne zatrucie. Nie można również używać substancji, jeżeli masz problemy ze zdrowiem. Realizuje ten określony czas lub składniki korozyjne mogą powodować korozję szkliwo zęba.

 • Żel

Wybielający żel jest zazwyczaj korzystnie przeprowadzana w przypadku, gdy pasta nie sprostać zadaniu. Aby rozjaśnić szkliwo na jednym tonie, trzeba wydać co najmniej pięć procedur. Wynik niestety utrzymuje się krótko.

Można również odwołać się za pomocą roztworu, jeśli mają specjalną kęs i podczas szczotki sprzątanie nie jest zawsze brakuje. W rezultacie – do szczeliny pomiędzy zębami uformowanymi żółty powłoka, która nie jest możliwe, aby sprostać nawet specjalnym gwintem. Żel uszkodzenia pomaga nabyć jednolicie biały uśmiech.

środki ostrożności

Wybielanie ludowej i profesjonalne narzędzia bez badania stomatologicznego jest całkowicie przeciwwskazane dla osób starszych kategorii wiekowych. Na starość, zamiast białych zębów i piękny uśmiech może sprawić, szaro-niebieski. Jednakże, przezroczyste szkliwo – to nie jest najgorsze, co może się zdarzyć.

Niewłaściwe użytkowanie niektórych składników, a także zbyt częste wybielanie prowadzi do dość smutnych konsekwencji. Były pęknięcia, rysy i pory utworzone rosną w miarę upływu czasu, po upływie którego zęby zaczynają się kruszyć i łamać.

Dwie godziny przed i po zabiegu nie można pić zimną lub ciepłą wodę i jedzą żywność, która zawiera barwników. A ponadto, nie jeść owoce cytrusowe następnego dnia. Osłabiony po takim agresywnym działaniem zęby są bardzo wrażliwe na nagłe zmiany temperatury. Lakier w stanie wchłonąć każdą substancję jak gąbka.

Przed przystąpieniem do takiej manipulacji i eksperymentów, należy przetestować narzędzie na osobnej stronie. W ten sposób można wyeliminować wystąpienie reakcji alergicznej. Jeśli pojawi się wysypka skórna, to zacznie swędzieć lub piec, ze ta opcja powinna być opuszczony.

Profilaktyka

 • Owoce, warzywa i mięso

Do dalszego wybielania nie stała się obowiązkowa procedura, jeść codziennie jabłka, gruszki, marchew. Pożądane jest, aby forma nie postrzępione. Tak więc, nie tylko pozbyć się płytki nazębnej, ale także, aby zapobiec pojawianiu się pewne problemy z dziąsłami. I, oczywiście, aby nasycić swoje ciało ze wszystkich dobroczynnych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Jeśli chodzi o mięso, bekon kebaby i podobne potrawy powinny gryźć zęby, nie cięte nożem. Oczywiście, jeśli jesteś w zatłoczonym miejscu. Im więcej pracujesz szczękę, tym lepiej. Pamiętaj, który woli jeść tylko miękkie pokarmy i postrzępiony, zwracają się do dentystów.

 • Nicią dentystyczną

Za każdym razem, gdy jesz, należy odstąpić do łazienki umyć zęby specjalny wątek. Inaczej zatrzymany cząstki żywności może po prostu zaczynają gnić. W rezultacie – płytki nazębnej, kamienia nazębnego, nieprzyjemnego zapachu jamy ustnej, choroby przyzębia, próchnica i inne choroby.

Nigdy, w żadnych okolicznościach, użyj wykałaczki. Ostra końcówka drewniany może spowodować uszkodzenie tkanki miękkiej lub zarysowanie szkliwa. Istnieją przypadki, gdy kawałek Oderwanie utknął w szczelinie lub wnika dziąsła. Jeśli tak się stanie, bez pomocy stomatologa lub chirurga nie można zrobić.

 • Roczny przegląd

Nawet jeśli nie przeszkadza, nie obchodzi mnie co najmniej raz w roku, wizyty u specjalisty. Nie czekaj, aż zęby zaczną boleć lub być pokryte tą powłoką, która nie obsługuje nawet dentystę. Jeśli masz możliwość, zrób wybielanie zębów w gabinecie lekarskim. Możesz być oferowane na dwa sposoby do wyboru: laser lub chemicznych. Każdy z nich ma swoje zalety, wady i przeciwwskazania. Ale w każdym przypadku będzie to znacznie szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze niż korzystanie z popularnych receptur kosmetycznych.

Zanim wydasz bielenie, lekarz jest zobowiązany do czyszczenia. Jest to konieczne w celu usunięcia zatrzymany resztki jedzenia. Procedura ta może powodować dyskomfort, a nawet ból. Wrażliwe panie jest kauteryzacji.

Jeśli niedawno zwiększył swoje zęby, umieścić pieczęć lub implant, miał operację, należy powiadomić lekarza. Jeśli spędzasz wybielanie, protezy będzie znacznie ciemniejszy. Wstępnie potrzeby wymienić go na lżejszych opcji. Co do zabiegu, a następnie wypełnić wpływ na gojenie szczęka jest surowo zabronione.

Makijaż ukrywa wady

Niekoniecznie uczynić profesjonalnego wybielania i psują szkliwo uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Istnieje sporo metod, jak ukryć Żółty naturalną i wizualnie sprawiają, że zęby trochę lżejsze. Aby to zrobić, trzeba będzie uzyskać specjalne makijażu.

 • Red Lipstick

Jaśniejszy i bardziej nasycony kolor szminki, zapalniczki może wydawać się uśmiech. Jeśli masz naturę żółtego szkliwa, nie wybieraj wyblakłe i matowe odcienie. W przeciwnym razie zęby wydają się jeszcze ciemniejsze niż jest w rzeczywistości. Ponadto, nie zapomnij użyć błyszczyk.

 • Brąz baza ton

Tajemnica sukcesu tkwi w kontraście. Im ciemniejszy jeden element, zapalniczki reszta ciała. Nadanie jasnobrązową skórę, pozbyć się widocznych żółknięcia zębów. Tylko kości policzkowe można wydzielić w razie potrzeby. Przez ten trik należy uciekają się do płci pięknej, lub blado różowej twarzy.

Zażółcenia – znakiem zdrowia

Białe zęby – hołd dla mody. W rzeczywistości charakter uśmiechu może być żółtawy lub szaro-niebieski. W tym przypadku, tym ciemniejszy kolor, tym silniejsze szkliwo. Podjąwszy do bielenia, dziewczyny nie myślą o szkodliwości procedury. W efekcie spada po pięciu do dziesięciu lat, cierpi z bólem szczęki.

Jeśli chcesz pozbyć się płytki nazębnej, czy zwykłe czyszczenie. Przy użyciu specjalnych narzędzi i instrumentów, lekarz będzie usunąć resztki pokarmu utworzony kamień. Na końcu jest ona stosowana specjalną powłokę, która chroni twój uśmiech w ciągu najbliższych trzech do czterech miesięcy.

load...