Jak szybko schudnąć?

Zawartość:

Jak schudnąć szybko i bezpiecznie? Pytanie brzmi: jak schudnąć – stały ból głowy dla niemal każdej kobiety. Z nielicznymi wyjątkami rzadkich. Cóż, można się zastanawiać, dlaczego jedna puszka bez żadnych ograniczeń wchłonąć nieograniczonej ilości ciasta i ciastka, a oni nie obchodzi, a inni nawet odzyskać z liści sałaty? Dlaczego ta niesprawiedliwość! Okazuje się, że cała rzecz w swoim biotypów. Ale wszystko po kolei.

load...

Co należy wiedzieć, tych, którzy chcą szybko schudnąć

Jeśli do was z jakiegokolwiek powodu, pojawiło się pytanie, w jaki sposób schudnąć szybko przez tydzień, przed podjęciem decyzji, jak to zrobić, trzeba zrozumieć, jakie wyniki daje te lub inne środki podjęte. Więc zacznijmy. I na początku, że najlepszym sposobem, aby schudnąć – to w ogóle nic do jedzenia. Dobrze, że jest nic! Można tylko pić tylko wodę. Prosty, niegazowanej. Jeszcze lepiej mineralnych.

Potem, z większym lub mniejszym powodzeniem stracisz gdzieś do kilograma dziennie. Szczególnie w pierwszych dniach. Ze względu na czczo organizm testowania obciążenia stresem, zaczyna pracować ciężej. I ze względu na to, nie tylko spalić nagromadzone tłuszcze w organizmie, ale również aktywnie usuwa płyn z komórek. Ten anons każdy, kto kiedykolwiek usiadł na sztywnej diety.

Pierwsze trzy lub cztery dni waga stale spada za kilogram i pół. Po tym czasie waga staje się krótki. Lub prawie tak krótki. Waga, oczywiście, jest zmniejszona, ale nie tak intensywne jak na początku. Teraz, gdy organizm zainstalować nową równowagę wodną, ​​utrata masy ciała jest już sama przez spalanie tłuszczu, ale proces ten jest powolny i długi. To samo długo, jak proces ich akumulacji. Prawa fizyki są przestrzegane wszędzie: akcja równa się reakcji.

Czy muszę głodować, aby szybko schudnąć

Ale nie każdy z nas może zrobić samemu, ulubione, głodny co najmniej tydzień. Ale nie wszystkie, a może być. I muszę przyznać, że nie jest to konieczne. Dlaczego? Ze względu na czczo jest również konieczne, aby poprawić. Niewłaściwie zorganizowane głód może prowadzić do tragicznych skutków. – Pojawienie się chorób, zaburzeń metabolicznych, itp Decydując się na czczo, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Jest to pierwszy.

load...

A po drugie, radykalne zmniejszenie masy ciała poprzez głodówkę często kończy kolejną rundę wzrostu wagi. A czasem staje się jeszcze bardziej, niż to było. Ponownie, z różnych powodów.

Pierwszym z nich jest natury psychologicznej. Głodny tydzień, konieczne jest, aby stosować się do już osiągniętych wyników i ograniczyć swoją dietę na stałe. A to nie wszystko okazuje. Zastanawiasz się, jak szybko schudnąć, wiele z nich jest gotowy do odważą czyn i głodzić się raz w tygodniu. Prawie nie czekając na koniec tygodnia przyszedł w euforii osiągniętych wyników, radośnie świętowali zakończenie głodówki.

Cóż, po prostu myśleć: jedno ciastko! Więc pomyśl o tym. Fakt, że stresująca sytuacja, ciało, które było do strajku głodowego, konfiguruje go do aktywnego uzupełnianie utraconych rezerw. A jeśli nie ograniczaj się do jedzenia, waga wróci bardzo szybko. A jeszcze bardziej obficie. I to jest – drugi powód.

Kilka sekretów jak schudnąć szybko do dziesięciu kilogramów

Dlatego, jeśli masz twarz na pytanie jak szybko schudnąć 10 kg, należy to zrobić mądrze. Są bardziej wyrafinowane, ale mniej brutalnych sposobów ostatniej minuty odchudzania. Jak już powiedzieliśmy, z szybką utratą masy ciała niekonsekwentny wyników. Ale co, jeśli kilka tygodni rozpaczliwie muszą być w formie. Jeśli, na przykład, na nosie wycieczkę do morza lub na wesele, nie trzeba wybierać.

I wtedy, i więcej można uznać za całkiem dobry powód, aby użyć dodatkowych sposobów, aby schudnąć. Ale należy pamiętać, że wykorzystać je ciągle nie jest konieczne. Schudnąć jeden dzień, spróbuj zachować się w kształt stale. Po tym wszystkim, nasze ciała – nie akordeonu: rozciągnąć tu i tam bez żadnych konsekwencji nie mógł. Skóra nie może wytrzymać takie obciążenia, traci swoją elastyczność, rozstępy pojawiają się na nim – kolejny problem. Dobrze, teraz same jak listy szybkiego odchudzania.

  1. Wykluczyć dietetyków zhirySpetsialisty dla szybkiej utraty wagi jest przede wszystkim zaleca się ograniczenie spożycia tłuszczów. Przynajmniej, że można sobie pozwolić na jeden dzień wynosi 25 gramów. Teoretycznie jest to zbyt mało, ponieważ organizm uzupełnić witaminy D trzeba pewną ilość tłuszczu. Dlatego na tej diecie przez długi czas nie można usiąść. Ale jako środek tymczasowy, można użyć tej techniki. Przez dwa lub trzy tygodnie, nic strasznego proizoydet.V tym przypadku trzeba usunąć z menu, dania mięsne, zwłaszcza tłustych mięs, kiełbas, margaryna, tłuszcze zwierzęce i roślinne, żółtek jaj, ciasta, babeczki, ogólnie, żadnych słodyczy, orzechów i innych produkty, w których ilość rolek tłuszczowych. Aby skompensować zapotrzebowanie organizmu na tłuszczu, zakup oleju rybnego i zabrać go.
  2. Wyeliminować „szkodliwe” lista produktów obejmuje produkty takie jak makaron, frytki, Coca-Cola i rzeczywiście wszystko gazowanych napojów bezalkoholowych, żywność w puszkach, soki roślinne, puszkach napojów owocowych. Wszystkie te produkty są bardzo szkodliwe dla organizmu i dwukrotnie przeciwwskazane dla tych, którzy chcą schudnąć. Faktem jest, że w przypadku długotrwałego przechowywania tych produktów dodać wiele środków konserwujących, takich jak azotan lub gliceryny. Wszystko, co musisz kupić w sklepie – to ryż, płatki owsiane i ziarna.
  3. Zmniejszenie ilości odchudzania uglevodovPri powinny znacznie zmniejszyć dziennej normy spożycia węglowodanów. Wynik będzie utraty płynów ustrojowych, co znacznie zmniejsza ciężar i objętość. Ta terapia szokowa może być stosowany tylko wtedy, gdy przed sobą bardzo ostry problem tak szybko pohudet.Postoyanno siedzieć na low-carb dieta jest niemożliwe. Ryzykujesz bardzo zranić. Do najbardziej poważnych konsekwencji. Zmęczenie, senność, depresja – to nie jest najgorsze, co czeka na Ciebie. W najgorszym przypadku, niedobór energii zaskoczony ciało może wpaść w letarg, aby oszczędzać energię. Dlatego też, przynajmniej niektóre płatki owsiane i ryż mają potrzebę.
  4. Grace i plastikaDlya waga gwałtowny ubytek sama dieta nie wystarczy. Olejki codzienne zajęcia fitness. Najskuteczniejszym sposobem – jest przełamanie półgodzinny trening pod adresem: rano i wieczorem. Trening powinien być intensywny, aktywny tempe.Esli nie angażują się dwa razy dziennie, w godzinach wieczornych, aby zorganizować pobiegać lub wykonywania w siłowni. Tutaj można wypracować przez dwadzieścia minut na bieżni, potem dwadzieścia minut na eliptycznego trenerem i kolejne dwadzieścia minut na wioślarstwie.
  5. Białka – podstawa osnovBelki – bloki strukturalne do budowy mięśni. Aby nie stracić masy mięśniowej, trzeba zwiększyć spożycie białka dziennie na jeden i pół grama na kilogram masy ciała. Problemem jest to, że większość produktów mięsnych zawiera duże ilości tłuszczu, dzięki czemu mogą one zostać zastąpione przez białka roślinne lub proszek białka. Mimo to, kilka razy w tygodniu należy jeść gotowane na parze lub chude ryby.
  6. Bez wody – a nie amplitudy, a nie syudyBolshoe ilość wody – jest obciążenie dla organizmu. Dlatego im więcej pijesz, tym bardziej będzie pracować nerki, a tym bardziej rozwinie hormonów nadnerczy. I to właśnie te hormony stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie. Tak więc w walce z nadmiarem masy wody – nieodzownym komponent.No to nie tylko to. W procesie spalania tłuszczu w organizmie wytwarza toksyny, które muszą być wyprowadzane. Jest woda i myje je. W związku z tym konieczne jest, aby zwiększyć szybkość dziennego zużycia wody przez co najmniej 2,5 litra. Należy pamiętać, że powinien to być normalny niegazowanej wody mineralnej lepiej.
  7. Arytmetyka w walce z nadmiarem vesomSchitayte kalorii w diecie. Oczywiście, potrzeba do spędzenia czasu na obliczeniach. Ale warto. Uzyskaj tabelę kalorycznej produktów i stale rozważyć wartość energetyczną diety. Dobrym sposobem na szybką utratę wagi z obliczania kalorii – to sposób zigzaga.Uchityvaya że dzienne zapotrzebowanie przeciętnej kobiety wynosi 1800-1900 kcal, zestaw dla siebie to, na przykład, tryb. Trzy dni 1500 kcal, a następnie podnieś jeden dzień codziennie kalorii i 1900 kcal, a następnie ponownie trzy dni 1500 kcal. Jeśli Takai dieta czujesz brak energii i uczucie zmęczenia, zmniejszają liczbę głodnych dni od trzech do dwóch.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci schudnąć szybko. Ale należy pamiętać, że w przypadku korzystania z tych technik konsekwentnie, mogą one prowadzić do odwrotnego rezultatu. Ciało otrzyma mniej kalorii, twój metabolizm będzie spowalniać, co doprowadzi do spadku metabolizmu tłuszczu. I nie ma trening nie pomoże. Tak chudniesz z umysłu!

load...