Jak szybko schudnąć w tydzień?

Zawartość:

Być może, w życiu każdej kobiety Byłem moment – „na nosa” do wielkiego wydarzenia, a ty nagle z przerażeniem i rozpaczą odkryć, że nie pasuje do swojego ulubionego stroju. Co robić? Oczywiście, najprostszym i najbardziej przyjemny opcja – po prostu iść na zakupy i zaktualizować swoją garderobę. Jednak nie wszystkie z tej decyzji jest konieczne dla duszy. Po pierwsze, taka możliwość nie może być po prostu. A po drugie, kto jest zadowolony, aby pogodzić się z porażką? I po zakupie ubrania na rozmiar lub dwa więcej niż zwykle – to jest dość oczywiste, porażka … To jest, gdy pojawia się pytanie – jak szybko schudnąć w tydzień? A jest to możliwe? Powiedzmy sobie razem.

load...

Oczywiście, jeśli naprawdę trzeba coś stracić na wadze w ciągu siedmiu dni do 3 -7 kg jest całkiem realne. Jednak zanim zaczniesz wydawać na siebie tym – bardzo niebezpieczne! – eksperyment, należy dwa razy pomyśleć. Więc chcesz? Fakt, że tak szybką utratą masy ciała – to wielki stres dla organizmu. I to jest – ciało – można się zemścić za to upokorzenie. Wiesz frazę „gdzie cienkie, tam i tear”? To wszystko. To jest – tylko, że sprawa. Wszystkie wieloletniego „wrzody” podniesie głowę i może sprawić sobie znać w najbardziej nieodpowiednim momencie. Cierpi na nerki, serce, stawy, skórę i włosy stają się suche i paznokcie – kruche. I zamiast długich oczekiwany uroczystości – podziałka, wesela, imprezy firmowe, rocznice – dla których jesteś tak chętny, aby schudnąć, może okazać się w szpitalnym łóżku.

Ponadto, dietetycy twierdzą, że szybka utrata masy ciała może prowadzić do zaburzeń emocjonalnych i depresji. W ogóle – w „bandą” jakichkolwiek kłopotów. Nawiasem mówiąc, straciłem więc kilo w 98 przypadkach na 100 wrócić bardzo szybko, ale nadal „przyjaciół” z ołowiu. Więc po raz kolejny dobrze się zastanów, czy chcesz ryzykować. A jeśli nadal decydują się spróbować wyrazić siebie an_0, należy skontaktować się z lekarzem.


Metody szybkiej utraty wagi

Więc można ustawić bardzo mocno i chcesz, bez względu na to, pozbyć się dodatkowych kilogramów w tak szybko, jak to możliwe. W rzeczywistości, istnieje wiele sposobów, aby osiągnąć pożądany efekt. Oczywiście, wszystkie one dotyczą sztywny limit żywności. Ponadto w tym okresie należy spróbować jak najwięcej się poruszać. Obowiązkowe również zastosowanie dużych ilości niegazowanej wody mineralnej. Jeśli ścisłe przestrzeganie składać recepty można pozbyć się 3-7 kg tygodniowo. Rozważmy najbardziej skutecznych i popularnych metod.

load...
 1. „Twardy”

  Menu pozostaje niezmieniona przez cały tydzień. Na śniadanie – jeden jajko na twardo i filiżanka herbaty bez cukru. W razie potrzeby, herbata może być zastąpiony przez kakao lub kawy. Na obiad – sałatka ze świeżych warzyw, doprawiona sokiem z cytryny. Sałatka może być zastąpiony przez mały kawałek gotowanej chudej wołowiny lub chudej ryby. Zamiast obiadu – zielone lub herbaty ziołowej. Oczywiście, też, bez cukru.

 2. „Kefir”

  W ciągu pierwszych trzech dni należy pić 1,5 litra jogurtu beztłuszczowe i jeść 2-3 łyżki ugotowanego ryżu. W ciągu następnych trzech dni zamiast ryżu powinny być spożywane gotowane piersi z kurczaka. Ostatni dzień – ten sam jogurt, ale z zielonych jabłek.

 3. „Czech”

  Opcja ta jest prawdopodobnie najbardziej delikatny. Produkty można wybrać dla siebie – ale z pewnymi zastrzeżeniami. Oczywiście, stosowanie węglowodanów – skrobia, mąka, cukier – powinny być ograniczone do minimum. Staraj się jeść pokarmy bogate w białko, witaminy i inne substancje korzystne. I można dostać wszystko od warzyw, owoców, mięsa, ryb i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Główną wadą tej an_0 – trzeba będzie dokładnie obliczyć „zjadane” kalorii. I nie powinno być więcej niż 1300 dziennie. Cała dzienna porcja do podziału na sześć przyjęć.

 4. „Mixed”

  Metoda jest bardzo prosta – każdy z siedmiu dni ty „poświęcają” do jednego produktu. Nic innego nie może być mowy. Jednak w „ryby”, „mięso”, „kapusta” i „ziemniaczanych” dni można nawet poddać się sałatką ze świeżych warzyw, ubrani z oliwy z oliwek. So. Day One – jeden kilogram gotowanymi ziemniakami z ziołami. Dzień drugi – jeden do dwóch kilogramów kapusty duszonej lub przegotowanej. Odpowiednie brukselka, kalafior i kapusta. Dzień trzeci – wszelkie owoce w dowolnej ilości. Dzień czwarty – chude mięso wołowe duszone lub gotowane. Piąty dzień – gotowane ryby morskie. Szósty dzień – jeden litr beztłuszczowe jogurt, jogurt, twaróg niskiej zawartości tłuszczu. Dzień siódmy – 200-300 gramów ryżu, owsa lub gryki.

 5. „Obsada”

  Jak sama nazwa wskazuje, dieta ta ma wspólną jedną z najbardziej popularnych aktorek. Jednak to, co dokładnie – nikt nie pamięta. Menu przeznaczone tylko przez cztery dni. Główną cechą tej an_0 jest to, że nie trzeba – co więcej, jest zabronione! – cierpią głód. Te produkty można jeść w nieograniczonych ilościach. Dzień pierwszy – niesolone sok pomidorowy i gotowany ryż. Dzień drugi – twarożek i jogurt. Dzień trzeci – gotowane indyka lub kurczaka i herbata. Dzień czwarty – w ciągu dnia trzeba wypić butelkę czerwonego wytrawnego wina. Na przekąskę – ser.

 6. „Ananas”

  Metoda przeznaczona jest do pięciu dni. W każdym razie, nie używaj go, jeśli masz jakieś problemy z żołądkiem! Produktów trzeba będzie świeżych cytryn i ananasy – dużo. Należy pamiętać, że w puszkach ananas dla tej an_0 nie są odpowiednie. Rano, trzeba przygotować sok z cytryny i pić rozcieńczony wodą mineralną. W porze lunchu i kolacji – świeżego ananasa. Sok z cytryny „oswaja” uczucie głodu, a „magia” substancja bromelaina, które w dużych ilościach zawartych w ananasy, idealnie rozkłada tłuszcze.

 7. „Kefir +”

  Menu jest przeznaczony do siedmiu dni. Dawka dzienna może być rozprowadzany według własnego uznania. Dzień pierwszy – pięć małych gotowane ziemniaki, gotowane bez soli i pół litra jogurtu „na żywo”. Drugi dzień – 100 g gotowanej piersi kurczaka, jogurt. Dzień trzeci – 100 gramów wołowiny, jogurt. Dzień czwarty – 100 g gotowanej ryby morskie, jogurt. Dzień piąty – surowe warzywa i owoce, jogurt. Szósty dzień – tylko kefir. Siódmy dzień – tylko niegazowaną wodą mineralną. Jak chcesz.

 8. „Zupa”

  Ta metoda odchudzania jest idealny jesienią – kiedy wiele różnych warzyw. Jednak to sprężyna jest również bardzo dobre, nawet – między innymi pomóc w pokonaniu tradycyjne w tym okresie beri-beri. Przepis jest bardzo prosty. W ciągu siedmiu dni jeść tylko zupę jarzynową, przegotowanej wody. Przepisy mogą być zmieniane – które będą w stanie znaleźć lub wymyślić. Najważniejsze nie jest w użyciu rosół i zupa bez chleba.

 9. „Wzór”

  Mówi się, że od pozbycia się dodatkowych kilogramów, „królową podium.” Czas trwania diety – przez cztery dni. Menu pozostaje niezmieniona w tym czasie. Na śniadanie – jajko na twardo i filiżanka herbaty. Solone jajko nie wynika. W porze lunchu i kolacji – 200 g twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i herbaty. Kolacja powinna być najpóźniej o szóstej wieczorem.

 10. „O chlebie i wodzie”

  Jednakże, chleb nie mówimy … Pomysł jest bardzo prosty – podstawowa dieta tygodnia powinien być raczej słaby zielonej herbaty bez cukru i wody mineralnej. Ponadto, jeśli woda może być pity w nieograniczonych ilościach, herbata – nie więcej niż 1,5 litra na dobę. Ponadto, można sobie pozwolić na 1-2 krakersy dziennie i trochę zieloną sałatą (bez przypraw, opatrunków i sól). Raz na dwa dni – bulion warzywny. Że rosół – bez makaronu, ziemniaków lub zboża. Oblicza się go przez siedem dni.

 11. „Kurczak”

  Metoda ta jest przeznaczona dla trzech dni. Ale znieść ich nie będzie łatwe. Będziesz potrzebował kurczaka. Pożądane jest, pierś z kurczaka bez skóry. Dzienna dieta – 600 gramów. Gotować kurczaka i podzielić ją na trzy równe części – to śniadanie, obiad i kolacja. Najbardziej niepokojące, powinno to mieć żadnego soli. Wszystkie inne produkty dla tego okresu należy wykluczyć z menu. Można pić tylko wodę mineralną.

 12. „Kapusta +”

  Menu jest przeznaczony dla czterech dni. Rano przygotować sobie „napój energetyczny”. W tym celu wlać do szklanki wody mineralnej bez gazu wytłoczyć kilka kropel soku z cytryny i dodać większość miodu. Wszystko to dobrze wymieszać i natychmiast wypić. Po 15 minutach nie można sobie filiżankę herbaty bez cukru. Na obiad – gotowane chude mięso i gotowane warzywa. Całkowita masa pokarmu nie może być większy niż 500 gramów. Na kolację – specjalny rosół kapusta. Wziąć kapustę i wlać do niej szklankę wody. Woda powinna obejmować małe liście. Postawić na ogniu i gotować, aż kapusta zmięknie. Odcedzić i pić powstałego wywaru. Kapusta nie jest. Na godzinę przed snem można wypić szklankę odtłuszczonego jogurtu.

obsługi głód

W zasadzie, to – trzynasty sposób, aby szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów. Jednak to nie jest dieta, ale prawdziwy głód. I musi być prowadzone wyłącznie pod nadzorem lekarza. W przeciwnym wypadku, konsekwencje dla zdrowia mogą być bardzo smutny. Menu na dzień:

 1. Kupić butelkę wody mineralnej pojemności 1,5 litra i pić przez cały dzień na sześć „podejść”.
 2. W ciągu dnia należy pić 800 ml chudego mleka. O dziewiątej wieczorem zjeść jedno zielone jabłko.
 3. Ponownie tylko wodę mineralną. Jedna butelka w sześciu przyjęć.
 4. Surówka z kapusty, marchwi i zieleni, przyprawionego z łyżką oliwy z oliwek. Objętość porcji dziennie – litr. Jeść powinno być w trzech etapach. Następnego dnia należy pić dwie szklanki wody mineralnej lub zielonej herbaty bez cukru.
 5. Mleko. Wieczorem – zielone jabłko.
 6. Rano – gotowane jajko i pół szklanki herbaty bez cukru. Dwie godziny po tym można wypić szklankę bulionu warzywnego. W porze lunchu – 100 g gotowanego chudego mięsa wołowego i 100 g puszkach groszkiem. Trzy kolejne posiłki – jeden zielony Apple.
 7. 100 gramów twaróg tłuszczu, jogurt butelki lub dwie szklanki mleka. Wszystko to – w kilku etapach. Przed pójściem do łóżka – filiżankę zielonej herbaty bez cukru.

Podstawowe zasady dla dietetyków

Dobrze, że nie zmieniłeś zdanie? Jak widać, wszystkie te an_0 są dość surowe, absolutnie nieprzydatne, a nawet niebezpieczne. Czy warto ryzykować go? Po tym wszystkim, jest to bardzo prosty sposób, aby schudnąć i, co najważniejsze, nigdy nie przytyć. Może, oczywiście, to zajmuje trochę więcej niż siedem dni … Ale wynik – gwarantowane. Po prostu trzeba stale przestrzegać prostych zasad – aby ich sposób życia.

 • Wyeliminować lub przynajmniej znacznie ograniczyć stosowanie tłustych. Warzywa, mięso i ryby powinny być gotowane na parze, a nie smażone. Zapomnij majonez. Zamiast tego, jest całkiem możliwe, aby korzystać z niskiej zawartości tłuszczu śmietanę.
 • Ziemniaki, zboża i produkty mączne są dozwolone tylko w pierwszej połowie dnia. Sprawiają, że przepis na obiad niskotłuszczowy nabiał czy owoce morza.
 • Jeść mięso z warzywami jako przystawka – tak jest szybciej i lepiej wchłaniane.
 • Zastąpić „sweet” owoców lub jagód.
 • Jeśli chcesz leczyć się – jest całkiem możliwe, od czasu do czasu zjeść kawałek czekolady lub wypić kieliszek czerwonego wytrawnego wina.
 • Staraj się pić tyle, ile można z wodą mineralną – przyspiesza przemianę materii.
 • Nie jedz przed snem.
 • Spróbuj przenieść jak najwięcej. Zapomnij o windy i schody ruchome. Starają się iść dalej.

Podlega wszystko to – całkiem proste! – Przepisy, dodatkowa waga bardzo szybko zostawiają cię i nigdy nie wróci. A nigdy nie będziesz musiał torturować swoje ciało z różnych eksperymentów ryzykownych w nadziei stracić tydzień all że zgromadzone przez wiele miesięcy. Będziesz nie tylko szczupła, ale również zdrowe. Wierz mi, te małe ograniczenia są tego warte! będzie sukces. Wymagany. Zobaczysz.

load...