Jak szybko schudnąć w ciągu tygodnia dom: 9 kroków do nowego życia

Długo oczekiwane spotkanie, ważną uroczystość lub jakiekolwiek inne zdarzenie, są często zmuszeni udać się do nadzwyczajnych środków w celu usunięcia dodatkowych kilogramów i wyglądać w wyniku po prostu oprzeć. Gdy data docelowa pozostaje kwestia dni, jest to możliwe, aby osiągnąć pożądany efekt? I jakie działania będą musiały wydać? Zanim jednak zastanawiać, jak szybko schudnąć w ciągu tygodnia, to powinno być zrozumiałe, że techniki wykluczeń nie da się uniknąć, ponieważ może to spowodować poważne szkody dla sprawy zdrowia, a wynik nie będzie zrównoważony. Ale jeśli pójdziesz do ofiary pozostaje jedna, a następnie w kierunku upragnionego celu należy wprowadzić pewne poważne kroki.

load...

Zawartość:

Krok 1: wyeliminowanie tłuszczu

Spożycie tłuszczu powinno być ograniczone do minimum. Według ekspertów Sports Nutrition – to nie więcej niż 25 gramów dziennie. Jednak dla organizmu taka dawka jest zbyt mała, to ograniczenie nie jest wysyłana przez zbyt długi okres czasu (maksymalne – 3-4 tygodni).

Menu powinno być mięso, kiełbasa, dania tłuszcze zwierzęce, margaryna, żółtka, orzechy, słodycze i pieczenia, gdzie tłuszcz jest wystarczająco dużo. Aby zaobserwowano stawka dzienna konsumpcja tłuszczu, konieczne jest codziennie rano wziąć łyżkę tranu. Wymienić można świeżo wyciśnięty olej roślinny.

load...

Krok 2: Wykluczenie słodkim

Wiadomo, że węglowodany zostały dodane i utrzymuje wagę. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do łatwo przyswajalnych węglowodanów, które znajdują się w obfitości w miód i dżem, owoce i słodycze, wypieki. W czasie odbioru, słodkich pokarmów w organizmie występuje silna wydzielanie hormonu insuliny. To właśnie on był odpowiedzialny za tworzenie tkanki tłuszczowej, która jest przełożona na przyszłość. Zgodnie z tym, insulina uwalnia się częściej, tym większa objętość, tym większa grubość osoby.

Ograniczające węglowodany powodują, że ciało traci nadmiar płynu, co oznacza, że ​​głośność pracy. Jednak należy pamiętać, że węglowodany – to także źródło energii, więc jest to długi niedobór może powodować senność, depresja, brak energii. Jako alternatywę, można jeść płatki owsiane lub ryż – te pokarmy są węglowodany, które nie zaszkodzi postać i obsługują dźwięk ciała.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Krok 3: eliminacja przetworzonej żywności

Wyjście z diety makaronu, smażone ziemniaki, wszystkich konserw, frytki, chipsy, cola, napoje owocowe, a nawet soki. Taka żywność nie jest przydatna, zwłaszcza tych produktów, które są przeznaczone do długotrwałego przechowywania. Nie zaleca się stosowania jako produkty mleczne wysokiej zawartości tłuszczu.

Krok 4: Przenieś

Aby znacznie schudnąć, pewne ograniczenia dietetyczne nie są wystarczające. Musimy również obciążenie mocy na ciele, to znaczy, że organizm potrzebuje, aby przenieść i spalić kalorie nagromadzone. Alternatywnie, można zrobić aerobiku. To wystarczy, aby spędzić godzinę osobistego czasu.

Może to być dwa małe sesje po 30 minut każda. Zajęcia prowadzi się korzystnie w godzinach porannych i wieczornych. Jeśli harmonogram nie pozwala na taki luksus, to wystarczy, aby zorganizować sobie wieczór cross-szkolenia.

Krok 5: Białka

Ważnym żywności dla mięśni są białkami. Aby organizm wrócił do normy, a nadmiar tłuszczu znikają, powinny spożywać 1,6 grama białka na kilogram masy ciała. Ponieważ mięso zawiera tłuszcze, a nawet lepiej, aby wprowadzić do swojej diety gotowanego kurczaka. Inna opcja – proszek białkowy. Jest to bardzo wygodne w konsumpcji, gdyż pozwala na ściśle przestrzegać zaleceń dotyczących odchudzania. Dzienna stawka proszek rozpuszcza się w wodzie tworząc koktajl. Należy pić 5-6 przyjęcia w odstępach co 3 godziny.

Kilka razy w tygodniu można jeść gotowane lub gotowane na parze ryb rzecznych.

Etap 6: Woda

Duże zużycie wody jest rodzajem stresu dla organizmu, ponieważ nadnercza muszą przeznaczyć więcej hormonów. To właśnie te hormony i pomaga spalić tłuszcz. Dlatego tak ważne jest podczas odchudzania wystarczy pić dużo wody.

Zazwyczaj dzienna stawka zostaje powiększona o dwa i pół litra. Pamiętaj, aby pić wodę zaraz po przebudzeniu (1,5 – 2 szklanki) przed każdym treningiem, w południe i wieczorem. W sumie należy pić co najmniej 10 szklanek wody gazowanej.

Krok 7: Zmiana kaloryczną

Ograniczanie diety, nie można ignorować kaloryczności spożywanych pokarmów. Ważne jest, aby szkolić się obserwować swoją dietę i zużycia energii, a także znany lub innych produktów. Aby pomóc w tym są specjalne prowadnice, dzięki którym można dokładnie obliczyć wartość kaloryczną swojego codziennego menu.

Aby szybko schudnąć, trzeba dodać lub zmniejszyć liczbę posiłków. Ta metoda, której nadano nazwę „zygzak”, daje bardzo wymierne rezultaty.

Na przykład w ciągu trzech dni należy spożywać 1500 kalorii. Wielkość ta powinna być podzielona na cztery posiłki. W czwartym dniu, zawartość kalorii może być zwiększona do 1900 kalorii (ale tylko na jeden dzień). W piątym, szóstym i siódmym dni będzie z powrotem do diety 1500 kalorii. „Step” tzw zygzak nie powinna przekraczać 500 kalorii. Jeśli uczucie głodu jest zbyt silny, liczbę „twardych” dni powinna zostać zmniejszona do dwóch.

Krok 8: dodatki za

Tough diety nie może pozwolić organizmowi do normalnego życia niezbędnej ilości składników mineralnych, witamin i innych składników odżywczych. Aby rozwiązać ten problem specjalnej pomocy multimineralne i kompleksy multiwitaminowe. Nie będą one stworzyć więcej problemów, nie wpływają na wadze, ale korzyści są oczywiste.

Krok 9: wyłączenie słonych pokarmów

Woda, która zużywa osobę podczas odchudzania, powinny być zaangażowane w procesy istotne dla organizmu, a następnie wyświetlany. Często jednak, woda pozostaje w organizmie, a tym samym zwiększanie całkowitej wagi i objętości figury. Zachowuje wody w organizmie sodu. Dlatego dieta należy unikać jak najwięcej soli. Dotyczy to nie tylko solone ryby i ogórki. Bardzo duża ilość soli zawartych w ketchupu, majonezu, sosów i dressingów różnych, musztarda. Nie ma wyjątków – konserw.

Jeśli w pełni udowodnić sól, można od razu stracić do czterech kilogramów wagi.

Po wszystkie powyższe czynności, możliwe jest, w stosunkowo krótkim okresie czasu, aby pozbyć się zmarszczek na bokach zaokrąglonych na ud i pośladków. Po powrocie do normalnej diety doprowadzi do tego, że stracił na wadze, nie zawaham się tu ponownie. W przypadku zatapiania 0,5 kilograma na tydzień, wraz z tkanki tłuszczowej, jest „stopiony” i tkanki mięśniowej, a co za tym idzie, mniejsze mięśnie, tym większa będzie następnie tłuszczu. Jeżeli dolna beztłuszczowej masy ciała i kalorii należy spożywać mniej. Ograniczenie kalorii doprowadzi do spowolnienia metabolizmu, a to tylko mówi, że masa po prostu zatrzymać.

Środki ostrożności i konsekwencje

Należy także pamiętać, aby zostawić tygodniową dietę nie jest zbyt miły ślad na skórze i ogólnej kondycji organizmu. Powinno być również brane pod uwagę. W związku z tym, począwszy aby schudnąć, należy zaopatrzyć się w siłę woli, cierpliwości i przenosi punkt ciężkości do pożądanego wyniku jest. Niektórzy eksperci zalecają w ogóle zmniejszyć wagę jedząc tylko owoce i warzywa, jedzenia dziennie i 1,5 – 2 kg. Jednak, aby nie zaszkodzić ich wygląd, należy położyć nacisk właśnie na produkty, które nadają się wyłącznie własny rodzaj skóry.

Słodkie czerwone owoce są idealne dla skóry suchej. Dla tłustej cery – niedojrzałego, kwaśny, ściągającej tekstury. Jeśli skóra lub mieszany normalny, pasują obie wersje, ale owocem będzie musiał wymieszać i jeść razem.

K orrektiruet dowiedzieć codziennie ciepłą kąpiel w godzinach wieczornych, która zastępuje douche i samo-masażu. Aby zwiększyć przepływ krwi do określonego obszaru ciała, wystarcza na 10-15 minut po prostu intensywnie masować obszary problemowe.

Dwa razy w tygodniu, jest również wskazane, aby maska ​​Drożdże do dekoltu, twarzy i szyi. Ciepło drożdży rozcieńcza się wodą lub mlekiem i są stosowane na skórę. Po upływie 15 minut przemywa się czystą wodą.

Liczenie kalorii do utraty wagi

Długoterminowa „głodu” diety, a nawet daje pożądanego rezultatu, ale ma wszystkie te same wady, jak później tylko zwiększyć zapasy tłuszczu. Dlatego też, jeśli mają na długotrwały efekt i musi być bardzo poważne podejście do wyboru metody utraty wagi, zważyć plusy i minusy i schudnąć właściwie bez szkody dla organizmu.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...