Jak szybko schudnąć w brzuchu? proste sposoby

Zawartość:

Nieubłaganym statystyki pokazują, że jedna na trzy kobiety obawia się, jak szybko schudnąć w okolicy żołądka. Po tym wszystkim, chciałbym mieć krzywego postać z płaskim brzuchu. Ale on uparcie nabywa fałdy, które występują ze względu na nadmiar tkanki tłuszczowej. W rzeczywistości, uniwersalny sposób, aby szybko usunąć fałdy te nie istnieją. Ludzie mają różne poziomy sprawności i różnej wytrzymałości.

load...

Ktoś może spędzić wiele godzin robi ćwiczenia fizyczne, a ktoś, a rano ćwiczenie jest trudne. Dlatego brzucha program odchudzania dla każdego indywidualnego pań. Ale istnieje ogólna zasada – tłuszcz na brzuchu może być szybko usuwane z pomocą zaledwie skomplikowanych działań. To jest tylko jedna an_1 lub tylko pożądany efekt nie będzie sportu. Ale jeśli używasz wiele sposobów, wypukły brzuch może być przekształcona w doskonały w ciągu zaledwie kilku dni. Jakie są te metody?

Ćwiczenia dla utraty wagi w obszarze brzucha

Po prostu chce pamiętać – przed rozpoczęciem prac nad wyborem metod brzucha utrata masy ciała, wskazane jest, aby skonsultować się z dietetykiem i endokrynologa, aby odwiedzić siłownię lub klub fitness, a skonsultować się z profesjonalnym trenerem. A dopiero potem, na podstawie zaleceń ekspertów, ustaw diety i ćwiczeń fizycznych. Jeśli usunąć zmarszczki na brzuchu ma w domu, nie ma potrzeby kupowania żadnego konkretnego inwentaryzacji. Można stosować jako powikłanie konwencjonalnego piłkę poduszek, książki, plastikowej torbie, wypełnionej wodą. Przed rozpoczęciem ćwiczeń na mięśnie brzucha, trzeba ogrzać się przy pomocy rozgrzewki.

W odniesieniu do korzystania z kompleksu, to może być coś takiego:

 1. Połóż się na plecach, ręce przedłużony wzdłuż ciała. Ze względu na „raz” powoli unieś ciało, przechylić go do wydłużonych nogach, próbując dotknąć czubków palców u rąk i nóg. Kosztem „dwa”, jak powoli wrócić do pozycji wyjściowej;
 2. Połóż się na podłodze, nogi zgięte w kolanie. Połóż ręce pod głowę łokciowych w różnych kierunkach. Podnieść tak wysoko, jak to możliwe podbródka. Ze względu na „raz” napinając mięśnie brzucha i podnieść obudowę ramię tak, że pas pozostał w bezruchu. Mamy pozostawać w tej pozycji pięć – siedem sekund. Kosztem „dwa” z powrotem do pozycji leżącej. To ćwiczenie można zrobić, biorąc od podłogi, ramiona i biodra, przed podniesieniem lekko ugięte nogi skrzyżowane.

  I to jest możliwe, a jednocześnie podnieść biodra i ramiona. Studiować skośne mieć taką samą pozycję, w pozycji leżącej, a następnie rzuca się obręczy barkowej i sięga do kolan na przemian przeciwne do niego łokciach. Każde ćwiczenie należy powtarzać co najmniej dwadzieścia razy z dwóch lub trzech zestawów. Najlepszym rozwiązaniem – aby zamienia każdy rodzaj ćwiczeń z takich wytchnienia w jednej chwili;

  load...
 3. Stań prosto, nogi ramię szerokość od siebie. Ręce położyć na taśmie. Cant spowolnić ciało w jednym kierunku, a następnie z drugiej strony, starając się utrzymać bioder nie ruszają. W każdej strony zginać dziesięć – piętnaście razy;
 4. Stań prosto, nogi szeroko rozstawione zorganizujemy. Płytkie squat zawiesza się w tej pozycji. Ręce sumują się do zamku, dociska je do prawej strony. Prostuje, dzięki czemu ręce obrócić w górę. Wyciągając je na głowę. Potem siada znowu, ściskając ręce są po lewej stronie. Otrzymujemy w ten sam sposób jak w poprzednim czasie. W tym ćwiczeniu musisz zrobić piętnaście powtórzeń z każdej strony;
 5. To zadanie powinno być wykonane z ciężarkami. Połóż się na plecach, ręce z ciężarkami trzymając w górze. Zaczynamy powoli usiąść, starając się dotrzeć do rąk do głów. Zabezpieczenia nie puścić. Następnie tak samo powoli wróć do pozycji wyjściowej. Zobowiązujemy dziesięć powtórzeń;
 6. To ćwiczenie wymaga także użycia odważników. Połóż się na plecach, ściskając wagi między stopami. Połóż ręce pod głowę. Nogi ugięte w kolanach (nie obciążając uwalnianiu), należy dokręcić brzucha, kolana obracać tak, aby tworzyły one koło, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Dokonywanie piętnaście powtórzeń;
 7. Położyliśmy się na boku, z rękami założonymi za głową. Odwróć głowę i ramiona do tyłu i powoli unieś ciało. Robimy dziesięć powtórzeń jednego i drugiego;
 8. Połóż się na plecach, unieś proste nogi i sprawia, że ​​ruch poprzeczny. Trzeba zrobić pięć powtórzeń, z których każdy trwa przez co najmniej trzydzieści sekund.

Usunąć brzuszek pomaga pływanie, aerobik w wodzie, jogging. Ale, jak już powiedzieliśmy, ale nic ćwiczeń bez odpowiedniej diety nieskuteczne. Jak powinno być?

Dieta dla szybkiej utraty wagi w obszarze brzucha

Najważniejszą rzeczą w diecie odchudzającej brzuch – wykluczenie z niej marynowane, konserwy, smażone i wędzone potrawy. Ponad połowa diety składa się z owoców i warzyw. Ponadto, produkty mleczne są zawarte w menu, gotowane chude mięso i ryby, świeże soki. To może wyglądać następująco:

Menu wyszczuplający brzuch numer 1 (z niskim tkanki tłuszczowej)

 • Pierwsze śniadanie. Sandwich nadziewane banan, pół szklanki soku pomarańczowego. Zamiast kanapki można zrobić omlet z dwóch jaj lub płatki z mlekiem. Na deser odpowiedniej niskokalorycznej owocowego jogurtu;
 • Lunch. Jeśli głód nie jest zaspokojony, w czasie po pierwsze śniadanie można jeść sałatę słodkiej papryki czerwonej, zielonej cebuli i sałaty;
 • Lunch. Gotowana pierś z kurczaka bez skóry, warzywa puree, surowe marchewki w jakiejkolwiek formie, herbata bez cukru. Inna wersja menu kolacji: zupa jarzynowa, surówka z białej kapusty, sto gramów gotowanego mięsa lub ryby. Na deser można zjeść dwa małe batony.
 • Kolacja. Bez tłuszczu na parze warzywa, jabłko, szklanka soku owocowego lub niskotłuszczowego jogurtu.

Menu żołądka № 2 wyszczuplający (z nadmiaru tłuszczu w organizmie)

 • Śniadanie. Parowa jajecznica z cienkiego plasterka suszonego chleba;
 • Lunch. Dwa pieczone jabłka, które mogą być zastąpione jednym pomarańczowy;
 • Lunch. Dwieście gramów gotowanego chudego mięsa lub ryby z zieloną sałatą;
 • Podwieczorek. Szkło niskotłuszczowych jogurtów;
 • Kolacja. Surówka, ubrany z oliwą z oliwek.

Bardzo szybko pomaga usunąć tłuszcz z brzucha wywar z korzenia kurkumy. Gotować trzeba dodać pół litra wrzącej wody łyżeczka kurkumy, nalegać bulionu przez piętnaście minut, a następnie wypić sto pięćdziesiąt gramów nalewki po każdym posiłku.

Jest to kolejny nowoczesny sposób na utratę wagi, który pozwala zrobić bez wyczerpując diety i wyczerpujących ćwiczeń – zestawy środków ludowej.

środki folk do odchudzania brzucha

W celu usunięcia nadmiaru fałdy na brzuchu i biodrach, tradycyjne oferty medycyna pić wywary skrzypu i kukurydzy znamiona. Ale pożądane jest, aby korzystać z nich po konsultacji ze specjalistą – Herbaty ziołowe nie są dla każdego. Jeśli nie są one zalecane, można uciec się do pomocy miodu, który jest używany tak. Jedna łyżeczka miodu rozpuścić w szklance ciepłej przegotowanej wody, dodać trochę soku z cytryny na czczo i pić w jednym haustem. Skuteczność w jamie brzusznej i utrata masy ciała Miód masaż.

Doskonałe czysty brzuch w krótkim czasie gorącej owijania folii spożywczych i specjalnych mieszanek, które są dostępne w handlu. Mieszaninę nakłada się na korpus w obszarze talii i ostrożnie owinięty w folię i umieścić coś ciepła. Czterdzieści minut później folię usuwa się i mieszaninę reakcyjną przemywa się ciepłą wodą. Zawijanie powtarza się co drugi dzień przez kilka miesięcy. Wyniki jego wyraźnie widoczne już po kilku takich procedur.

Gorące okłady nie nadają się dla każdego. W chorobach nerek, wątroby, serca, żołądka czy chorego – są przeciwwskazane. Zastąpienie gorących okładów może być normalne pasa owijania pewne sukno lub chusta. Nałożony na górną papieru lub folii z tworzywa sztucznego kompresji i podwiązaniu wszystkich szerokim pasem. Pocenie się ciała zwiększa przewinięta, żołądek jest zmniejszona. To opakowanie jest praktycznie nieszkodliwe, więc to może być wykonywane codziennie.

Wreszcie usunąć żołądek, można używać podstawowych narzędzi – hula-hoop. Pierwsza lekcja jest najlepiej zrobić z lekką folią, a potem stopniowo przejść do cięższej wagi. Ćwiczenia wykonywane są z intensywnymi mięśnie brzucha, trzeba zachować w takim stanie w trakcie sesji. Jeśli połączyć je z dobrego masażu, pożądany efekt nie jest długo czekać.

Głównym problemem w brzucha utrata masy ciała – regularnie korzysta z metod opisanych. I wtedy figura na długo pozostanie napięta i piękne.

load...