Jak szybko schudnąć bez diety? skuteczne sposoby

Zawartość:

„Moje dziecko! Tak jesteś moim dzieckiem, a krowa!” – Powiedziałem jeden znana gwiazda filmowa Faina Raniewska pulchna młoda aktorka. Natychmiast zaczął ryczeć! Cóż, mamy zamiar zrobić, jeśli usłyszysz coś takiego? To też będzie usiąść i vsplaknem? No naprawdę! Idziemy do salonu lub kliniki medycyny estetycznej, aby szybko naprawić takiej uciążliwości! Po tym wszystkim, nowoczesna kosmetologia oferuje tysiąc i jeden sposobów, aby schudnąć bez diety. Zapoznajmy się z najpopularniejszym z nich.

load...

Wciśnij na masę prasy

Zmęczony ścisłej diecie? Chcesz się położyć, przelotni, a jednocześnie schudnąć? Jest na to sposób – an_0oterapii. W trakcie zabiegu, po kolorze, który jest podłączony do specjalnej maszyny, korpus jest zasilany sprężonym powietrzem o różnych ciśnieniach. Masaż zaczyna aktywnie wpływać na układ limfatyczny. Tego w organizmie, ponieważ przywróceniu równowagi wodnej i aktywuje metabolizm.

Przeciętna sesja terapii ciśnienie trwa 30-40 minut. Zgodnie z ogólną zasadą, wyznaczyć 10-15 sesji w odstępach 2-3 dni. Ale już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekt. Stopienia dodatkowych cali, uczucie lekkości w całym organizmie, skóra jest zaostrzona, a opuchlizna znika. A wszystko to bez użycia jakiejkolwiek diety. Terapia ciśnienie jest absolutnie bezbolesny sposób na walkę z otyłością. Wręcz przeciwnie, procedura ma oczywisty efekt relaksujący. Przy czym jedna sesja to 20 perssoterapii tradycyjne sesje masażu. I nawet an_0oterapii może być stosowany w okresie ciąży (choć tylko w pierwszym miesiącu).

Przeciwwskazania:

 • Serca, niewydolność nerek lub wątroby;
 • Zakrzepicę oraz zakrzepowe zapalenie żył;
 • Cukrzyca;
 • Ostre zapalenie skóry.

load...

Zdefiniowane mięśnie szok

Kolejnym sposobem, który będzie prowadzić postać w porządku – Miostymulacja. W trakcie zabiegu, elektrody są przymocowane do ciała, przez które płynie prąd, do mięśni. Pod jego wpływem mięśnie zaczynają się kurczyć prawie jak siłowni, ale o wiele bardziej intensywne. W wyniku zwiększonego ukrwienia. Z tego tłuszczu zacznie szybko spalić i zwiększa napięcie mięśniowe.

Miostymulacja wzmacnia gorset mięśni. Procedura pozwala na badanie nawet głębokie mięśnie. Miostymulacja także „przyspiesza” metabolizm, aktywnie zwalcza cellulit i redukuje złogi tłuszczu. Maksymalne działanie obserwowano po przebiegu 15-20 sesjach.

Przeciwwskazania do Miostymulacja:

 • Zaburzeń układu krążenia;
 • Nerek i niewydolność wątroby;
 • Ciąża;
 • Choroby skóry electroimpulses w strefie działania;
 • Kamieni nerkowych.

Atak laser na nadwagę

Liposukcja laserowa – pewny sposób, aby pomóc schudnąć. Podczas zabiegu skóra wprowadza specjalną kompozycję. Szybko rozbija tkankę tłuszczową. Następnie za pomocą cienkiej igły lekarz kieruje się wiązkę laserową na żądane miejsce. Energia lasera jest ukończenie niszczenie komórek tłuszczowych. Najczęściej procedura jest zalecana do korygowania określonych obszarach ciała – brzucha, bioder, kolan i dłoni. Metoda ta pozwala także na dostosowanie i wrażliwe obszary ciała, które nie mogą obsługiwać tradycyjną liposukcję. W związku z tym procedura odbywa się nawet w obliczu, podwójny podbródek rozwiązywania problemów.

Laserowa liposukcja wymaga znieczulenia ogólnego i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dlatego zaraz po zabiegu może wrócić do domu. Na ciele nie będzie blizny lub blizny. Gdy promień lasera zapobiega siniaki jako „lutów” uszkodzonych naczyń krwionośnych. Nie może być nieznaczny obrzęk obszarach poddanych, ale odbywa się to w ciągu kilku dni.

Okres rekonwalescencji po liposukcji laserowej krótko i nie wymaga wiele wysiłku. W ciągu tygodnia po zabiegu konieczne jest noszenie specjalnego bieliznę ujędrniający. I przez dwa tygodnie nie może uzyskać dostępu do sauny, solarium i masażu, aby ciężko. Z zastrzeżeniem właściwej diety można schudnąć o 10 kg i stracić nawet do 5-7 cm w objętości przez parę tygodni.

Przeciwwskazania:

 • Cukrzyca;
 • Przewlekłe choroby narządów wewnętrznych;
 • Rak, choroby serca;
 • Ciąża.

Chcesz schudnąć – oczyszcza

Co jeszcze pomoże schudnąć bez diety? Wiele klinik oferują Hydrokolonoterapia jako szybki sposób stracić. Zobaczmy, co dobre w tym metoda. Właściwie hydroterapia – głębokie oczyszczanie jelit. Przy pomocy specjalnych urządzeń jelit myte specjalnego roztworu, który może zawierać zioła, wodorosty i sole mineralne. Podczas procedury korpus ze starymi kału pochodzących substancji toksycznych i szkodliwych mikroorganizmów.

Oczywiście, hydro – nie najbardziej przyjemny sposób, aby schudnąć, ale silny ból będzie doświadczenie. Jedna sesja trwa około 40-60 minut. Przez jelita w tym czasie do odpędzania 50 litrów cieczy, a efekt jest porównywalny z tradycyjnymi 30 lewatywy. Okrężnicy perełkowa normalizuje przewodu pokarmowego, aktywują procesy przemiany materii w organizmie, poprawia stan skóry. Ale, co najważniejsze, procedura pomaga szybko schudnąć. Eksperci obiecują utratę 2-3 kg już po pierwszym zabiegu. A nie to, co dieta nie trzeba! W celu całkowitego oczyszczania ciała zaleca 4-6 zabiegów w odstępach 2-3 dni.

Colon hydroterapia jest przeciwwskazany u:

 • Ciąża;
 • Uruchomiony hemoroidy;
 • Poważnych chorób układu sercowo-naczyniowego;
 • Marskość wątroby.

Każdy z nas indywidualnie i, jeśli jakaś metoda nadaje się jeden, a nie fakt, że ta sama technika będzie skuteczna dla innego. I nie zapominaj, że starając się szybko schudnąć, ważne jest, aby nie spowodować nieodwracalne szkody dla ich zdrowia. Dlatego przed przystąpieniem do konkretnej procedury lub stosowanie diety, należy skonsultować się z lekarzem.

Oczywiście, ćwiczeń i diety – jest najpewniejszym sposobem, aby schudnąć. Ale jesteśmy przekonani, że istnieją alternatywy. Jeśli szukasz szybkiego sposobu, aby schudnąć na kilka rozmiarów, konieczne jest, aby zadzwonić do kosmetyczki. Wtedy nie trzeba płakać z przypadkowo rzucone zdanie na temat swojej figury. Zawsze będzie w formie!

load...