Jak szybko schudnąć 5 kg? proste tajemnice

Zawartość:

Dziś w mediach, w Internecie można znaleźć niewyobrażalną liczbę różnych końcówek, które zgodnie z ich autorów, pomoże szybko schudnąć. Wśród nich jest popularny liczenie kalorii i oddzielenie władzy i, być może, najbardziej powszechne rada – nie jeść po osiemnastej.

load...

Ta ostatnia metoda powoduje wiele debat i dyskusji. Niektórzy mówią, że po tej reguły jest naprawdę możliwe, aby szybko schudnąć. Inni twierdzą, że jest to szkodliwe dla zdrowia. Spróbujmy zrozumieć wszystkie zawiłości tych i zobaczyć, która metoda jest bardzo skuteczna pomoc szybko schudnąć.

Główne zasady odchudzania

Główną zasadą odchudzania jest to, że organizm otrzymuje energię z żywności jest mniej niż potrzeba, aby zakończyć pracę. Okazuje się, że jeśli w ciągu dnia jeść wszystko w dużych ilościach, a po sześciu wieczorem całkowicie zrezygnować z jedzenia, waga nadal będą dodawane.

Jednak, aby schudnąć szybko, nawet ostro ograniczając swoją dietę, też nie będzie działać bez wzrostu poziomu aktywności fizycznej. Ciało o takim działaniu przełączy się w tryb oszczędzania energii, a poczujesz zmęczenie, osłabienie i senność. W końcu, można oderwać i zyskać więcej dodatkowych kilogramów.

Generalnie slogan „nie jeść po sześciu!” Obecnie jest szeroko stosowany jako najlepszy sposób, aby schudnąć. Ale tu chciałbym dokonać rezerwacji, że to jest, oczywiście, ma prawo do życia. Jednak polegać tylko na podejściu, szczególnie jeśli chcemy szybko schudnąć, jest z gruntu błędne.

load...

Jeśli jesteś na stopniową utratę wagi, następnie wczesną kolację – do sześciu godzin – jako jeden z elementów nowej drodze życia, w którym wszystko jest skierowana w kierunku określonego celu, zyskał bardzo skuteczny sposób.

Co jest szybka utrata masy ciała

Każdy właściwy dietetyk mówi, że szybka utrata masy ciała jest nieskuteczne, a ponadto jest obarczona problemami. W szczególności, najbardziej nieprzyjemne konsekwencje szybkiego schudnąć staje się mniej gwałtowny zwrócić je po eksperyment zakończył. Ale najsmutniejsze jest to, że najczęściej do dawnej masy można dodać kilka nowych kilogrammchikov.

Tak więc, można powiedzieć, nie schudnąć? Jeżeli w określonym terminie, do którego istnieje tylko tydzień drugi, konieczne jest, aby stracić dwa lub trzy kilogramy, albo jeszcze lepiej pięć? Jak być w tej sytuacji? Czy istnieje taka szybka metoda, która pozwala na osiągnięcie sukcesu – aby szybko schudnąć?

Istnieją, oczywiście, nie jeden. I aby nie zranić, należy pamiętać o złotej zasadzie. Dodatkowy ciężar pojawi się w przypadku, gdy po szybkiej diety, od razu zaczynają nadużywać słodycze, tłuste i wysokokaloryczne jedzenie. Ale przyjmując technik mających na celu długoterminową dietę i uzyskać doskonałe wyniki. Będziesz w stanie osiągnąć żądane parametry i utrzymać swoją wagę w normalnych czasach. Wystarczy pamiętać o jednej prostej rzeczy: dieta nie jest atak krótkoterminowy na dodatkowy ciężar i stylu życia. Nawiasem mówiąc, od greckiego słowa jest tłumaczone.


Schudnąć szybko

Tak więc, naszym celem jest, aby szybko schudnąć, to znaczy stracić kilka kilogramów w ciągu tygodnia lub dwóch. Jedną z najlepszych metod, które naprawdę działa (podlegających ścisłej zgodności ze wszystkimi warunkami) – magicznej zupy.

Jest to bardzo proste do przygotowania, składa się z całkowicie dostępnych składników, może być spożywany w tyle razy, ile chcesz w ciągu dnia. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej tym lepiej. Oznacza to, że głód, że wielu ledwo stać podczas diety, nie odwiedzają. Głodne – my nalał sobie talerz zupy, a życie doprowadzono!

Cóż, faktycznie, o tym, jak ugotować tę zupę.

Magia zupy, spalić tłuszcz

Składniki:

 • 400-500 g białej kapusty
 • 4-5 pomidory
 • 2 cebule
 • 3 papryka
 • 100 g selera (wynika, liść, korzeń)

Przygotowanie:

Wszystkie warzywa są czyszczone i cięte. Krotnie w misce i pokrywa się z wodą. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 10 minut, zmniejszyć ogień.

Uwaga. Możesz być lekko prisolit zupę, ale lepiej tego nie robić, jeśli chcesz, a więc jest całkiem jadalne ze względu na dużą liczbę dobrych warzyw.

Dieta może trwać jeden lub dwa tygodnie. Zasada jest następująca: zupa jeść codziennie kilka razy. Ponadto, każdy dzień jest zaplanowane dodatkowe diety. Woda pitna, zielona herbata, owoce dzikiej róży, kawę bez cukru.

 1. Owoce (oprócz bananów)
 2. Warzywa (z wyjątkiem kukurydzy i fasoli). Na kolację można zjeść pieczone ziemniaki z masłem.
 3. Warzywa i owoce.
 4. Owoce, warzywa, banany, mleko o niskiej zawartości tłuszczu.
 5. 300 gramów ugotowanego mięsa wołowego + pomidorów.
 6. Wołowina, warzywa liściaste sałatki.
 7. Brązowy ryż, warzywa i soki niesłodzone.

Jeśli planujesz dietę zupy na dwa tygodnie, wszystko jest powtarzane w tej samej kolejności. Można schudnąć 5 kilogramów.

Zupa ma silne działanie moczopędne.


Posiłki po flash – diety

Ścisłe przestrzeganie diety z magicznym zupy, jak już wspomniano, przyniosą pożądanego obniżenia masy ciała. Jak nie dać bolesnego kilo wróci? Opracować odpowiednią dietę. Jest to pierwszy. Kłucie do potęgi ułamkowej: jest często mało. Jest to drugie. Organizujemy cotygodniowe dni na czczo: kefir, ser, jabłko, itp – to jest trzeci. A czwarty – obowiązkowe ćwiczenia.

Oczywiste jest, że wszyscy jesteśmy żywi ludzie: idziemy odwiedzić, spotkać się z przyjaciółmi w restauracji, odwiedzić krewnych. Potrzeba stale się powstrzymać, nie pozwalając nawet niewielkie osłabienie, ciężkie życie zatrucia. Dlatego od czasu do czasu, można dać sobie odpust. Ale jeśli „Zgrzeszyłem”, sortowaniu gadżety, natychmiast zorganizować dzień na czczo po obfitym uczty, a będziesz szczęśliwy.

Teraz o diecie. Co należy zrobić w pierwszej kolejności, więc to, aby zminimalizować lub nawet wyeliminować wszystko smażone, tłuste, wędzone i ostre. Z solą też powinien uważać, bo nadmiar soli opóźnia ciecz. I to nie tylko plus na wadze, ale prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęków. Sytuacja jest podobna jak słodycze słodycze i lody. Jeśli naprawdę chcesz słodki, lepiej jest jeść 1-2 plastry ciemnej czekolady. On doskonale zaspokaja apetyt na słodycze i pożyteczne dla organizmu.

Twoja dieta musi być koniecznie dużo owoców i warzyw. Celowe jest także do korzystania z różnych zbóż (owies, proso, gryka), produktów mleczarskich takich jak sery i mleko – naturalne źródło wapnia, który jest ściśle związany z utratą wagi. Nie powinny być wykluczone z diety mąki, tylko zastąpić zwykły biały chleb w bochenek z otrąb. Jaja, chude mięso i ryby są po prostu wymagane przez organizm jako kompletne źródło białka.

Przy tak szerokim wyborem po prostu nie pytanie, jak to jest możliwe, aby schudnąć bez głodu. Dopuszczonych produktów może mieć różnorodne menu na każdy dzień. I wychodzi to nie jest tak drogie, a mogą być nawet tańsze niż pokarm, który trzymasz dzisiaj.

Jedz prawo – to pomoże Ci schudnąć!

load...