Jak szybko schudnąć 10 kg tygodniowo

Zawartość:

Nie jest tajemnicą, że aby schudnąć trzeba powoli i bez szkody dla zdrowia. Ale w życiu są takie przypadki, gdy front człowieka nie mają wyboru: albo szybko chudniesz, albo zarabiają poważne kłopoty. Tak, wierzę, że szybka utrata masy ciała sen, nie tylko leniwych, którzy nie chcą pracować na jej figury i zdrowia, ale również całkiem poważni ludzie, za które odpowiedzialność – nie jest pustym frazesem. A potem ci ludzie zaczynają szukać sposobu, aby szybko schudnąć 10 kg bez poważnego uszkodzenia ciała.

load...

Jaką powodu, pytasz, może motywować człowieka do takiego czynu wysypka, jak schudnąć w ciągu tygodnia aż o dziesięć kilogramów? To, co jest stresujące dla organizmu! W rzeczywistości takie przyczyn może być wiele. Wyobraź sobie, że jesteś aktorką i zaoferowano rolę, ale postać jesteś szczuplejsza o dziesięć kilogramów. Lub masz zamiar zabłysnąć jako zarządzający klubu sportowego, ale waga jest zaskoczeniem na twarzy przyszłego podwładnego. Co teraz pracować do stracenia?

A czasami bardzo prosta: tylko tydzień spotkanie, i nie będzie on – człowiek, który zrujnował całe swoje życie, a daleko od was do najlepszego przyjaciela (melodramatyczne, ale nie tak rzadkie w dzisiejszych czasach). Nie chcesz się przed nim w całej okazałości – przekonani, Amazon, rodzaj których mężczyźni i założonymi stosy na uboczu? Na pewno warto, nie mówiąc już szybko stracić dziesięć kilo w tydzień to możliwe, najważniejsze – wiedzieć jak. I właśnie teraz, a my powiemy ci o tych metodach, natychmiastowego przekształcenia.


Ogólne zasady szybkiej utraty wagi

Przed przystąpieniem do tajemnic natychmiastowej utraty wagi, pomówmy o zasadach, których należy przestrzegać przy każdej dziewczyny, która chce być szczupła w rekordowym czasie. Tak więc:

load...

Jeśli naprawdę chcesz, możesz schudnąć dużo

Pierwszym i bardzo ważna zasada odchudzania – to twoja pozytywna motywacja. Z pewnością niektórzy przyjaciele i znajomi już zaczęły szeptać do ciebie, że wszystkie twoje wysiłki są bezużyteczne i schudnąć w ciągu tygodnia jest po prostu nierealne. Być może był to najbardziej negatywne doświadczenia utraty wagi w przeszłości – gdy nie masz wystarczająco dużo siły woli, aby utrzymać dietę albo zepsuł po jej zakończeniu, zaczął jeść wszystko w zasięgu wzroku. Nie trzeba pamiętać o awarii, trzeba wyznaczyć sobie cel i iść do przodu!

Pożądane jest, aby był żywym przykładem przed sobą – człowiekiem, który był w stanie zrzucić kilka kilogramów (nawet jeśli nie w ciągu tygodnia, a miesiąc – to nie ma znaczenia, skutkowałoby). Jeśli twoje otoczenie ma takich ludzi, zwrócić się o pomoc do opowieści o sławnych ludzi, to był pełen udanych przykładów. Uzyskać co najmniej znana amerykańska aktorka Mischa Barton, który schudł aż o trzydzieści kilogramów w ciągu zaledwie trzech miesięcy! Albo nasz narodowy piosenkarka Natasza Królowa skinuvshuyu pięć kilogramów w ciągu dziesięciu dni. Niech ich harmonogram różni się od Ciebie, ale najważniejsze jest inna: oni też postawił sobie za cel, aby szybko i udało się schudnąć!

Obserwując codzienne, uciec od kalorii

„Kto rano wstaje na karmę worm” – słyszał stare powiedzenie? Tak, to nie jest wyobraźnia tych, którzy spać nie czują, ale prawdziwe! Człowiek budzi się rano ze świtem, jest w stanie dokonać o wiele więcej spraw niż ten, który śpi do południa. I nawet jeśli jesteś w stu procentach sowa, przyzwyczajony spać po północy i obudzić się aż jedenaście dni, a następnie należy ponownie rozważyć swoje codzienne (przynajmniej na okres odchudzania).

Niewiele osób wie, że hormony, które są odpowiedzialne za aktywację procesów metabolicznych w organizmie, jak również dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, „praca” w pełni sił jest w okresie od północy do trzeciej nad ranem. Ale wielu z Was w tym momencie jeszcze nie spał, uzasadniając swoje zachowanie artystycznej drogi życia lub nocy wysokiej funkcjonalności. Więc nie pozbawia organizm radzić sobie z możliwością dodatkowych kalorii na własną rękę, bez żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Śniadanie jeść samemu, i dać gulasz wroga

Bez względu na to, co państwo nie jesteś obudzony rano – nigdy nie słyszeć, nie przegap śniadanie !!! I nie powiedzieć wszystkim o tym, co czujesz chory rano zjeść ten kawałek nie trafi, a więc w gardle. Jeśli wszystko się dzieje, to tylko twoja wina, a twój zły nawyk.

Powszechnie wiadomo, że jedzenie spożywane na śniadanie, dużo bardziej prawdopodobne, aby mieć czas na przetrawienie w ciągu dnia, bez zwłoki w postaci tłuszczu w talii. Fakt, że aktywacja metabolizmu organizmu nie rozpoczyna się w momencie przebudzenia, jak mogłoby się wydawać, a na początku pracy trawienia. Mamy połknął kawałek – uruchomił silnik, który spala kalorie.

Naukowcy udowodnili, że kobiety przegap ich śniadanie, w ciągu dnia jeść dużo więcej jedzenia, niż tych, którzy jedzą w godzinach porannych. Ponadto, śniadanie wystarczy dla zdrowia: w godzinach porannych w naszym minimalny poziom cukru we krwi, a nasze ciało, biedactwo, strasznie chce jeść. Dlaczego więc zrobić to szybko? Nawiasem mówiąc, nie jeść po sześciu – dobry pretekst, aby nauczyć swoje ciało do śniadania czternaście godzin bez nikogo uczynić jedzenie głodny! I tu, na drodze oraz następujące zasady:

Chcesz schudnąć – Proszę pamiętać, że nie może być po szóstej!

Fakt, że wszystkie utraty wagi nie powinno się jeść po godzinie szóstej wieczorem – od dawna przedmiotem żartów.

  • Ona: Nie jem po szóstej …
  • On: Po sześciu porcji, masz na myśli?

W rzeczywistości już dawno wykazano w praktyce, że kobiety, które nie biorą jedzenie po osiemnastu godzin, schudnąć bardzo aktywny. To, w jaki sposób ciało ludzkie jest to, że w nocy metabolizm zwalnia, a jedzenie, przyjęta tuż przed snem, po prostu nie mają czasu, aby być strawione i przekształcone w energię. Dlatego wszyscy dietetycy polecam kolację nie później niż cztery godziny przed snem. Uwierz mi, przyzwyczaić się do tego nie jest tak trudne. Zaobserwowano, że to wystarczy, aby uchwycić mocy graficznej przez trzy dni jak organizm przyzwyczaja się nie jeść późno w nocy.

Oczywiście, zdarza się, że kobiety po prostu nie mają zdolności fizycznej na kolację przed szóstą wieczorem: ktoś przychodzi późno z pracy, ktoś jest zajęty ważnymi sprawami jest w tej części dnia. To nie znaczy, że wszystkie one powinny iść spać głodny – kolacja jest zupełnie dopuszczalne, to po prostu powinno być dość łatwe. Coś słodkiego i tłuszczu podczas późnego obiadu nie pozwolił osiedlić dla warzyw i produktów mlecznych.

Dieta bez sportu – że nie tort

„Ruch – to jest życie” – tak powiedział starożytny grecki filozof Platon, te same powtarzające się lekarze i dietetycy na całym świecie. Chcąc schudnąć w ciągu tygodnia, nie powinno być spełniony tylko jeden an_1 – ćwiczenie jest potrzebne dla organizmu. Oraz dogłębnej wiedzy, która może zrzucić zbędne kilogramy bez sportu, na podstawie tylko jednego właściwego odżywiania, – niewłaściwym.

Oczywiście, jeśli twoim celem – pół do dwóch kilogramów, to dieta jest wystarczająca do osiągnięcia rezultatu. Jeśli chcesz rzucić dziesięć kilogramów, a nawet przez tydzień, a potem bez wysiłku można nie A do sportu nie staje się męczarnią, starają się przestrzegać następujących zasad:

  • W sieci można znaleźć wiele porad dla tych, którzy chcą schudnąć poprzez sport: niektórzy radzą, aby jeździć na rowerze, inni – pływanie, inne – proste aerobiku lub turystycznych. Jest to czas, aby zgubić, prawda? W rzeczywistości są one absolutnie rację: wszystkie te sportowy może pomóc spalić nadmiar kalorii, aby umieścić w celu wzmocnienia mięśni i procesów metabolicznych w organizmie. Pierwsza wskazówka – wybrać dokładnie ten rodzaj ćwiczeń, które najłatwiej, i które zapewnia maksymalną przyjemność. Jest to najpewniejszy sposób, aby nie pluć kilka dni wszystkie te naprężenia i nie zatrzymać odtwarzanie sportu w ogóle.
  • Nie dręcz sobie godzin szkolenia lub owinąć kilometrów wokół stadionu trzy razy dziennie. Jeśli masz niezbyt przyjaznych stosunkach ze sportem, obciążenie cię moc absolutnie nigdzie. Spróbuj uruchomić swoje lekcje z prostych ćwiczeń, stopniowo zwiększając obciążenie. Więc nie tylko uniknąć obrażeń, ale nie zmienisz zdanie i uprawiać sport po kilku wyczerpującym treningu.
  • Jeśli jesteś otyły, na pewno skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego. Fakt, że taka diagnoza ma wiele przeciwwskazań. Oczywiście, nie oznacza to, że sport jest zamknięta dla ciebie – wręcz przeciwnie, mogą i powinny poruszać. Ale tutaj są pewne rodzaje ćwiczeń może spowodować powikłania, więc lepiej jest wyjaśnić szczegóły lekarza prowadzącego.

Diety dla szybkiego odchudzania

Schudnąć szybko aż o 10 kg – to nie żart. Najlepszym przyjacielem wszystkich ekstremalok chce schudnąć w krótkim czasie – jest mono-dieta. Jej istota polega na tym, że przez cały czas trwania an_1 może mieć jeden produkt, a także płyn w postaci niegazowanej wody lub zielonej herbaty w ilości dwóch litrów. Rodzaje monodiets dość zróżnicowane, więc może dobrze wybrać dla siebie ten wariant, który ma cały tydzień, będzie najłatwiej.

Mono-diet na gryki

Cały sekret polega gotować kruchy, pyszne gryczana prawo. Zapomnij o gotowanie we wrzącej wodzie, wszystko jest znacznie prostsze: przemyty jęczmień napełnić wrzątkiem, zawinięta rondel z grubym płótnem i pozostawić na noc. Sól, pieprz, dodać jakieś przyprawy zabronione, w przeciwnym razie cały efekt an_1 jest zredukowana do zera. Jeść to owsianka potrzebę do czterech razy dziennie, równomiernie rozprowadzenie porcje. Jeśli nagle czuje nieodparty głód, wolno pić kefir jeden procent, ale nie więcej niż jeden litr dziennie.

Mono-diet na ryżu

Ryż jest cenna, ponieważ usuwa z organizmu soli, toksyn i innych szkodliwych substancji. Dla monodiets najlepiej brązowego ryżu, to jest gotowane bez soli i przypraw, lekko doprowadzenia do gotowości. W tym mono-diecie, można pić sok jabłkowy (najlepiej świeżo wyciśniętego), a także z silnym głodem wolno jeść kilka zielonych jabłek.

Kefir mono- an_1

Jeśli masz zamiar trzymać się kefir an_1 przez tydzień, to najlepiej, aby dodać do an_1 kilku warzyw i owoców. Wyjątek stanowią ziemniaki, banany i winogrona – te pokarmy zawierają zbyt wiele kalorii. Co do jogurtu, wówczas dieta nadaje jeden procent, od połowy do dwóch litrów dziennie. Oczywiście, bez cukru, a tym bardziej bogate w skrobię – lub fermentacji rozpoczyna się w żołądku. Picie czystej wody jest możliwe i konieczne, ale kawa i czarna herbata jest lepiej wstrzymać.

Ale mono-dieta nie jest jedynym sposobem, aby schudnąć w ciągu tygodnia do dziesięciu kilogramów. Wreszcie, oferujemy bardzo obfite i smaczne dieta oparta na zup warzywnych.

Zupa jarzynowa dla utraty wagi

Gotować zupa jarzynowa an_1 dla przystawki: po prostu wziąć te same warzywa, które można umieścić w zupie lub zupy, ale nie gotować w bulionie, a na zwykłej wody. Gotować warzywa powinny być nie więcej niż dziesięć minut, stracisz wszystkie zalety produktów. Im mniej soli można umieścić w tej zupy, tym szybciej będzie topnieć znienawidzonych kilogramów (najlepiej zupa lepiej nie dodawać soli w ogóle). Głównym urok tej an_1 jest to, że nie można ograniczyć swoją dietę i jeść tyle zupy, jak chcesz (z myślą o reguły nie jeść po szóstej, oczywiście).

Jeżeli na koniec tygodnia można dostać się na wadze i pomiarów minus dziesięciu kilogramów – gratulacje, Twój pomysł jest dobry! Nie wierzcie w to, ale teraz zaczyna się najtrudniejsza: aby utrzymać wagę i zapobiec źle życzący złośliwie chichotać, patrząc na rosnący organizm. Oczywiście, że umiera, aby powrócić do swoich ulubionych pierogów i klopsiki, ale spojrzeć w lustro na jej smukłą sylwetkę i myślę: może warto cierpieć trochę dla zachowania harmonii, co masz pracował tak ciężko?

load...