Jak szybko schudnąć 10 kg? Jest na to sposób!

Zawartość:

Z jakiegoś powodu, każdy chce bardzo szybko schudnąć. Tak, i standardy obecnie w tym zestawie: „Chcę schudnąć 10 kg na tydzień!”. Cóż, chcesz – chudniesz. Ale dodatkowy ciężar nie rośnie w ciągu tygodnia, a nawet miesiąca. Jednakże chcę, aby pozbyć się z nich szybko. A jeśli zapytać, a następnie zresetować tych nienawistnych kilogramów, jak to możliwe. Najlepiej, oczywiście, schudnąć stopniowo, ale może być również brane ekstremalne środki. Istnieje kilka sposobów! A nawet sprawdzone w działaniu.

load...

Ale, po pierwsze, wszyscy jesteśmy różni, więc musimy działać w różny sposób są sprawdzone metody odchudzania. Po drugie, stracić dziesięć kilo w tydzień jest łatwiejsze dla tych, którzy mają naprawdę duży ciężar. Trzeci, bardzo szybko rzucił kg wrócić jeszcze szybciej niż pozostawienie, a nawet „prihvatyvayut” z firmą kilka kilogramów. A jeśli te ostrzeżenia nie zatrzymał się, a hasło „Chcę schudnąć 10 kg na tydzień!” wszyscy bowiem jesteście nadal aktualne, można (i należy!) zaczynają działać.

Spróbuj uruchomić małe. Pierwszym i najbardziej proste: odmówić z mąki i słodkie. Dla jeszcze bardziej efekt szybkiego i zrezygnować z ziemniaków. Uwzględnić w swojej diecie ryby i mięso, świeże owoce i warzywa, produkty mleczne i ziarna, nie jeść tłuste, solone i wędzone. Pamiętaj, że w żadnym wypadku nie można jeść po godzinie szóstej wieczorem. Ta metoda odchudzania nie jest bardzo skomplikowane.

Pod warunkiem nemerenno spożycie słodyczy i wypieków, wędzone (an_1), ale wciąż siedzący tryb życia odrzucenie wszystkich szkodliwych przysmaków może produkować cudowny efekt. A jeśli mamy zacząć robić ćwiczenia, a następnie tydzień do dziesięciu kilogramach, a nie stało (zamiast 110 – 100 tylko). Tak, to nie żart. Bardzo szybko na tej diecie waga idzie tylko bardzo, bardzo wspaniałe panie. Pod warunkiem, że waga nie przekracza osiemdziesiąt kilogramów, Ty też możesz schudnąć, ale proces będzie działać sprawnie. I w tym przypadku musimy bardziej skutecznych środków.


Działania mające na celu pomóc w utracie wagi

Odstąpienie od słodkich, skrobiowych i tłuszczu plus ćwiczenia – również bardzo skuteczny sposób. Można, na przykład, idąc na basen lub poćwiczyć w klubie fitness. Ale jeśli nie masz takiej możliwości, to można ćwiczyć w domu. W pewnym momencie znanym modelem Sindi Krouford opracował zestaw ćwiczeń do utraty wagi. Kompleks jest dobra, że ​​żadne specjalne urządzenia treningowe i symulatory nie trzeba. Trzeba będzie tylko hantle, które są sprzedawane w każdym sklepie an_0owym towarów i zwykłe krzesło.

load...

Jedno szkolenie obejmuje ćwiczenia będzie obejmować wszystkie grupy mięśni, a to trwa jedną godzinę. Dość intensywny trening, ale jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, to jest możliwe do wykonywania lekkich ćwiczeń opcji. Według przetestować szereg Cindy Crawford na osobistym doświadczeniu, na jednej sesji treningowej (z obciążeniem na wszystkie grupy mięśni, czas trwania jednej godziny), można schudnąć 1 kg.

Jeśli nie ma czasu na ćwiczenia i stałej kontroli nad ich an_1, a następnie będzie zbliżać się do krótkoterminowych, ale bardziej restrykcyjne – an_1. Istnieje wiele z nich, ale wybrać spośród nich najbardziej skuteczne.

Diety dla szybkiego odchudzania

  • Dieta Dukana

Ta dieta jest uważana za najbardziej skuteczne jest do szybkiej utraty wagi. Nacisk kładzie się na ryby, mięsa i jaj w diecie. Można jeść tych pokarmów w nieograniczonych ilościach. Chociaż białka i nie zawierają dużo kalorii, ale są one całkowicie zaspokoić głód. A żeby strawić białko, organizm będzie wydać dodatkowe kalorie.

  • Sól dieta

Na drugim miejscu na skuteczność. Jej istota polega na tym, że przez dziesięć dni nie można jeść soli. W pierwszym dniu można pić tylko wodę i zieloną herbatę, następne trzy dni trzeba jeść gotowany ryż, potem trzy dni – białe mięso kurczaka (dzień można jeść nie więcej niż 1 piersi). Potem dwa dni – warzywa i zielone warzywa (ogórek, kiwi, jabłka), w ostatnim dniu – gotowane buraki. Wszystko, co musisz gotować bez soli. 10 dni gwarantuje zgodność ze wszystkimi wymaganiami utratę 10 kg.

  • Gryka an_1

Również bardzo skuteczna dieta dla szybkiego odchudzania. Czas trwania tej diecie, można zdefiniować własne. W dniu wolno pić lub maślanki 1 litr (1% tłuszczu) lub gryka jeść gotowane bez oleju i soli (ilość można zdefiniować siebie) i mają jogurt kufel. Jeden dzień – utrata jednego kilograma. Więc z tej diecie można schudnąć zbyt szybko, w ciągu dziesięciu dni od 10 kg.

Małe sekrety szybkiego odchudzania są również dostępne. Istnieją dwa produkty, które spalają tłuszcze: ananas (świeży!) I cytryna. Jeśli w nocy jeść cytrynę, rano będzie ważyć jeden kilogram mniej. Ale w rzeczywistości, nawet z pełnym czczo osoba traci tylko jeden kilogram dziennie. Więc sam zdecydować, ile naprawdę stracić 10 kg w ciągu tygodnia. Może i nie jest to konieczne, aby wyczerpać swoje ciało, przynosząc się do omdlenia i zawroty głowy? Może lepiej nie schudnąć szybko i powoli, ale na pewno? Może za tydzień będzie wystarczająco, i 7 kg utraty wagi? Schudnąć na zdrowie, ale proszę, bez fanatyzmu. Powodzenia!

load...