Jak szybko pozbyć się trądziku? „Pogotowie”

Zawartość:

Pryszcze plaga tak wielu ludzi, nie tylko nastolatków. I oczywiście, że nie zadowoli nikogo. Szczególnie w przypadku na nosie wszelkie wielkie wydarzenie – daty, partii czy innej uroczystości. I tu powstaje pytanie, jak szybko pozbyć się wyprysków.

load...

Jest rzeczą oczywistą, że w leczeniu trądziku – zatrudnienie trudna i długa. Ale co, jeśli ten sam czas istnieje? Istnieje kilka sposobów, które mogą pomóc, aby szybko usunąć proces zapalny, co prowadzi do wyprysków zmniejszone i jasny kolor zniknie. Oczywiście, nie jest to kompletne zniknięcie trądzik, ale lepsze to niż nic. Magiczne oznacza, niestety, nie istnieje.

Aloes z miodem

Topi się w łaźni wodnej miodu. Choć miód jest ogrzewany szlifować do stanu miąższu liści an_0su i dodać miód. Mieszanina Protomai na wolnym ogniu przez godzinę, a następnie pozostawić do zaparzenia na trzy godziny. Również parowy z powierzchni, a następnie stosuje się grubą warstwę mieszaniny do obszarów problemowych.

Pozostawić 40 minut, a następnie spłukać wodą i wytrzeć kostkę lodu. Dwie godziny później, procedura powinna być powtórzona, zwiększając czas ekspozycji uzdrawiającą mieszaninę do jednej godziny. I wreszcie, po dwóch godzinach końcowy akord – wystarczy zastosować tylko kleik z an_0su, miodu, bez zanieczyszczeń. Co do zasady, nawet najbardziej wyraźny spadek trądzik po trzech takich procedur.

Vishnevsky maść

Vishnevsky maść dawna „odpisane” z rachunków i nie był traktowany poważnie, ale wiele osób nawet nie wie o tym. I bardzo na próżno – maść ta jest w stanie pozbyć się trądziku jak najszybciej. Kupić w każdej aptece bez recepty. I nie bój się specyficznego zapachu, z dala od zapachu róż – efekt jest tego wart.

load...

Nadaje maść jest bardzo proste – umieścić na obszarach problemowych gruba warstwa maści, przykryć górną folią i zabezpieczyć tynkiem. Pozostawić bandaż na dwie godziny, a następnie należy go wymienić. Nie przejmuj się, jeśli zauważy się ropa – Vishnevsky maść bardzo dobrze wyciągnąć go. Nawiasem mówiąc, to dlaczego ta maść jest zalecany do leczenia ropiejących czyraki i wysypki.

Pasta do zębów

Fakt, że jest to możliwe do leczenia uszkodzeń opryszczki, nie zaskoczy za pomocą pasty do zębów. Czy wiesz, że trądzik jest pod wpływem pasty wysychają wystarczająco szybko? Wystarczy zastosować na pryszcz niewielką ilością pasty do zębów – najlepiej Mint – i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie spłukać dużą ilością wody – wklej muszą być dokładnie myte.

Uwaga – metoda ta może być stosowana tylko wtedy, gdy w punkcie strącania. W przypadku trądziku jest bardzo pasty do zębów nie powinny być stosowane, ponieważ po nałożeniu na dużej powierzchni skóry, może powodować rozwój znaczącego podrażnienia. Nie należy też pozostawić pastę dłużej niż godzinę – w celu uniknięcia wszystkie tego samego podrażnienia skóry.

Aspiryna

Innym bardzo skutecznym lekarstwem na trądzik – najczęściej kwas acetylosalicylowy, lub prościej, aspiryna. Jeśli chcesz szybko pozbyć się wyprysków, spróbuj zastosować następujące środki.

Jedno opakowanie aspiryny (10 tabletek) dokładnie zmielić na proszek, wlać łyżkę wody. W rezultacie, należy uzyskać gęstą papkę. Stosuje się go na obszarach problemowych i pozostawić na 15 minut. Jeśli czujesz mrowienie lub mrowienie, natychmiast przemyć dużą ilością wody aspiryną.

Jeśli żadnych niewygodnych uczuć występują, należy powtórzyć procedurę trzy godziny. Po zmyć kwas acetylosalicylowy, należy umieścić na skórze żadnego balsam. Jest to konieczne w celu uniknięcia podrażnień skóry.

Tabletki levomitsetina

Jeśli wysypka jest bardzo dużo, to nie będzie łatwe. Ale w tej sytuacji nie jest konieczne, aby zrezygnować – można próbować naprawić sytuację. Zakup na chloramfenikol pigułki apteki – trzeba pięć tabletek. I przygotować się co trzy łyżki masła. Tabletki starannie przeszlifować, stopić masło w kąpieli wodnej i wymieszać wszystkie składniki – należy uzyskać jednorodną masę.

Powstały przenoszenie ciężaru do szklanej miski i ostudzić. Umieść w małej miski jedną łyżkę suchych kwiatostanów rumianku, zalać szklanką gorącej wody i pozostawić do ostygnięcia nieznacznie. Kiedy małżonkowie przestają być dobrze rasparte poparzenia twarzy i zastosować mieszankę na skórę wcześniej przygotowane, grubą warstwę.

Pozostawić mieszaninę na skórę, a nie do prania. Po upływie około 40 minut, mieszaninę do całkowitego wchłonięcia. A jeśli nadwyżka nadal, po prostu pat im zwykłego papieru serwetkę. Oczywiście, aby całkowicie pozbyć się wyprysków i zaskórników, trzeba będzie co najmniej dziesięć takich codziennych procedur. Jednak jedna procedura będzie znacznie poprawić stan skóry.

Preparaty kosmetyczne

Na półkach aptek można znaleźć specjalne preparaty. Ich producenci obiecują szybką ulgę na trądzik – w ciągu 12 godzin. Oczywiście, te leki mają również prawo do życia. Co więcej – ktoś twierdzi, że narzędzia te pomagają bardzo skutecznie. W końcu nic nie powstrzymuje cię przetestować ich wpływ na siebie.

load...