Jak szybko pozbyć podbitym okiem?

Zawartość:

Nie jest tajemnicą, że życie każdego z nas zdarzają się dość poważne kłopoty – podbite oko. Przyczyny tego „piękno” może być ogromny zestaw: Baby twarzy urządzenia zatrzymał się w szafie uchwyt wpadł, kula z pistoletu przeboju dla dzieci, ościeżnica pojawił się w niewłaściwym czasie, to … To właśnie najbardziej przykre jest to, że bez względu na to, ile to wyjaśnić oczywistych powodów wokół pleców będzie słychać jedno: mąż (mężczyzna) umieścić siniaka. Zgadzam się, to jest nieprzyjemne? Więc przyjrzyjmy się, jak szybko zrobić podbite oko i zatrzymać wszystkie plotki w zarodku.

load...

Tak strasznego się stało: po prostu hit skóry i oczu zdradziecki rumieniec, będzie o być pomalowane w kolorze fioletowym bolesnego. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić po uderzeniu – być stosowane do uszkodzonego obszaru zimnem skóry. Może to być lód, butelka mleka z lodówki lub zimnego metalowego przedmiotu – bez względu na to, jak ważne jest, aby zawęzić naczyń krwionośnych i zapobiega krwotoku rozprzestrzeniać dalej. Jedyna prośba – nie przesadzaj, w przeciwnym razie blisko hipotermii.

Jeżeli wpływ był mały, i to jest możliwe, aby zatrzymać siniaka mogą wyzdrowieć w tej procedurze. Jeśli nie, konieczne jest, aby znaleźć inne sposoby, jak pozbyć się nieprzyjemnych znaków na skórze. Tak, my przedstawimy Ci najlepsze sposoby, aby szybko i skutecznie zmniejszyć podbite oko:

Jak pozbyć się siniaka wykorzystaniem badyagi

Badyaga. Co to jest? Zakład, a dokładnie – gąbki słodkowodne, rosnące w wodzie słodkiej, która była ziemia i ma wspaniały zielony lub brązowy proszek. Proszek ten niezwykły, ponieważ zawiera igły krzemionkowe, które pomagają szybko pozbyć się siniaków i krwiaków. Od wieków w całej Rosji, co oznacza, że ​​był to panaceum na różne siniaki i otarcia uzdrowić swoje siniaki po uderzeniu.

W celu zmniejszenia siniaki, wymieszać kilka łyżek badyagi z jednej łyżce wody. Otrzymaną mieszaninę wcierać ból miejscu miękkich ruchy koliste. W jego skład an_0 zmieszanego z wodą, bardziej przypomina szorstką zarośla i pocierać tej mieszaniny w cienkiej skóry (co również boli!) Nie jest bardzo przyjemny. Pojedyncza procedura zrobić, niestety, nie będzie działać, aby znieść ból i powodować badyagu kilka razy – do tego czasu, aż siniak nie zniknie. Ale wierzcie mi, że warto: wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

load...

Fakt, że ta sama igła krzemionkowy, które składają się z badyagi proszkowych mechanicznie podrażniać skórę, sprzyja resorpcji martwych – to znaczy, siniaki, które pojawiły się na skórze po uderzeniu. Ponadto, lokalne an_0 usuwa pieczęć na skórę oraz wszelkie siniaki. Korzystanie z doskonałych właściwości tej rośliny, można łatwo i szybko pozbyć się siniaków dowolnym miejscu na ciele. Pocieranie mieszaniny, należy być bardzo ostrożnym i nie mieszczą się w jej oczach, w przeciwnym razie będzie poważnie uszkodzić błonę śluzową, a nawet zarobić zapalenie błon.

Nawiasem mówiąc, an_0 sprzedawane w każdej aptece, a nie tylko w postaci proszku, ale również jako maść (dla leniwych, nie lubią wody zasadzić się). Oznacza to zamiatanie łapanki obierania wpływ i jest powszechnie stosowana w celach kosmetycznych.

Jak pozbyć się siniaka z ziemniaków z miodem

Więc co, co, ale ziemniaki mają w każdym domu. Gdy masz siniaka, od razu myśleć o nim io jego właściwościach leczniczych. Ziemniaki są pełne witamin i kwasów organicznych, które szybko będzie skórę w porządku. Ważne jest, aby nie zapominać, że jedyną przydatnych dojrzałych ziemniaków – jeśli próbujesz pozbyć się siniaka wykorzystaniem bulwy zielonkawym kolorze, ale nic szkodliwego dla zdrowia nie dostać.

Nie mniej przydatna dla takiej urazy miodu, ponieważ zapobiega rozprzestrzenianiu się siniak. I mieszaninę ziemniaków z miodem – wielka pomoc przeciwko podbitym okiem. Aby pozbyć się nieprzyjemnych znaków na skórze, trzeba utrzeć z ziemniaków średniej wielkości, ścisnąć go, dodać szczyptę sody i łyżeczkę miodu. Następnie otrzymaną mieszaninę miesza się owinięty w woreczku z gazy, nałożony na stłuczenia.

Wykonujemy to procedura lepiej leżącej, starają się trzymać płyn tak długo, jak to możliwe. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na luksus pół dnia leżał na kanapie, a następnie umieścić balsam ziemniakami i miodem co dwie godziny – częściej, szybciej pozbyć się siniaka.

Jak pozbyć się siniaka przez Vodka

Innym sposobem, aby szybko pozbyć się siniaka – wódka, rozcieńczyć czystą wodą. Nie jest tajemnicą, aby większość naszych obywateli lepiej niż wódka medycyny nie istnieje w zasadzie, i traktować je niemal wszystkie znane choroby lekarza (może z wyjątkiem alkoholizmu). Cóż, jesteśmy z wami wewnątrz odbioru alkohol nie mają wystarczająco zbudować mały kompres wódki rozcieńczonym wodą w stosunku jeden do jednego.

Ogólnie rzecz biorąc, byłoby idealnie, gdyby w tym czasie siniak jesteś w domu był dostępny ziołowe nalewki. Wiadomo, że alkohol ogrzewa się całkowicie i „pochłania” sama w sobie wszystkie najbardziej cenne właściwości roślin leczniczych, jest doskonałe działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i zmniejszające przekrwienie. Jedynym ostrzeżeniem – być ostrożnym i nie wchodzą przypadkowo na błonę śluzową oka

Bez względu na to, w jaki sposób możesz zdecydować, aby pozbyć się siniaków – w każdym przypadku należy rozpocząć od zimna. Jeśli szkoda jest niewielka, istnieje duża szansa, aby uniknąć siniaków w ogóle. Jeśli nie – nie rozpaczaj, powyższe metody mogą pomóc „zapisz” twarz i uniknąć nieprzyjemnych rozmów tyłu. Przynajmniej utrzymać się na bezpiecznej stronie w swojej apteczce badyagu i alkoholu nalewki z ziół: kto wie, może wkrótce będą potrzebne? Bądź piękna i zdrowa!

load...