Jak szybko i skutecznie radzić sobie ze stresem?

Rytm życia miasta często pozostawia nam czas na odpoczynek. Pod koniec długiego i męczącego dnia, wielu uważa, całkowicie wyczerpany. Dla odprężenia i odmłodzenia ma nic lepszego niż ciepłe relaksującej kąpieli z łagodnym piany! Specjalnie dla łazienki rozciąga się wspaniały zapach bukiet ziół Prowansji!

load...

Wielu mieszkańców miast zmierzyć się z problemem złego stresu. Zajmowania się grupami dzień, nie na tyle długi sen, stała Rush – z których wszystkie mogą spowodować przeciążenie i zmęczenie. Ile razy zdarzyło ci się wrócić do domu po ciężkim dniu i czuć się wycisnąć, wyczerpany. Jak radzić sobie ze stresem i skutecznie zrelaksować? A co, jeśli odpocząć trochę czasu?

Najlepszym rozwiązaniem – regularne przyjmowanie relaksującej kąpieli. Co może złagodzić napięcie lepiej niż delikatne pianki, przyjemny zapach i ciepłej wody otaczającej zmęczone ciało? Biorąc kąpiel co najmniej kilka razy w tygodniu, zrobisz swoje ciało bezcenny dar, ponieważ nie tylko promuje fizycznego zdrowia poprzez rozluźnienie mięśni, ale także pomaga oczyścić umysł od codziennych myśli i niepokoje, które tak często uniemożliwiają nam zasypianie.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć maksymalny efekt z kąpieli:

  • Leżąc w wannie, położyć poduszkę pod głowę, aby rozluźnić mięśnie szyi i poprawiają krążenie;
  • Umożliwiają cichą i płynną muzykę tworzą atmosferę odpoczynku i relaksu, można również przyciemnić światła;
  • Upewnij się, że temperatura wody – nie powinno wzrosnąć powyżej 38 lub poniżej 36 stopni;
  • Nie kąpać zbyt długo Delhi jest dłuższy niż 30 minut, ryzykujesz odczuwasz dyskomfort z powodu suchości skóry;
  • W chorobach układu sercowo-naczyniowego, upewnij się, że poziom wody w łazience było poniżej serca;
  • Dla pełnego relaksu przy użyciu kąpieli funduszy z subtelnych, kojących aromatów.

Dobrym uzupełnieniem relaksującą kąpiel może stać się nowym pianka do łazienki z NIVEA „chwile relaksu” z zapachem lawendy i miodu. Miękka pianka delikatnie oczyszcza skórę i nadaje jej szczególną miękkość i aksamitną i zapach bukiet ziołami prowansalskimi grubymi miodu zgodzie przyniesie spokój.

load...

W nagłych przypadkach, a cykl ciągłego pośpiechu, jest ważne, aby nie zapominać, że trzeba chronić siebie i swoją rodzinę przed przepięciami. Daj sobie 15 minut ciepłą kąpiel w godzinach wieczornych! Pozwoli to, aby naprawdę odpocząć i pomaga szybko spać spokojnie – a rano poczujesz niesamowitą przypływ energii.

load...