Jak szybko i łatwo przejść kontrolę nad samochodem

Kontrola pojazdu, według wypowiedzi dziewczyn, które nie jest pierwszym roku za kierownicą jest nieco podobnie jak pierwsza znajomość z rodzicami młodego człowieka, którego pan zamiar się ożenić. Trzeba spojrzeć na sto procent, sprawiają, że najbardziej korzystne wrażenie i zadowolić przyszłą matkę w prawo, jako środek przeciwbólowy tabletka cierpiących ból zęba.

load...

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowy samochód, a następnie (w dalszym ciągu czerpać analogie) uważa, że ​​masz faceta, którego rodzice mieszkają w Kręgu Polarnego lub w długotrwałej podróży służbowej za granicą. Przedstawiamy teściowa, a dokładniej z procedurą przekazywania kontroli, twarz, trzy lata później, kiedy już zdobyć doświadczenie. Straszny? W rzeczywistości, nie bać się absolutnie nic. Tym bardziej, że od stycznia 2017 ta procedura odbywa się tak wygodne.

Zbierać dokumenty

Aby rozpocząć, należy dokonać oględzin, należy wypełnić standardowy formularz i spędzić trochę czasu w kolejkach. Zapisz się do wglądu teraz możliwe bez wychodzenia z domu. Zostaw stosowane do przejścia kontroli państwowej na stronie internetowej i po wyznaczyć datę rozpoczęcia gromadzenia dokumentów. Potrzebne będą:

 • Paszport właściciel pojazdu;
 • Dokument potwierdzający prawo do posiadania lub użytkowania samochodu (może to być pełnomocnictwo dla samochodu);
 • Prawo jazdy nie trzeba wspominać, że jeśli się samochodem, to masz prawo do siebie;
 • Certyfikat certyfikatu rejestracyjnego pojazdu lub środków technicznych (TCP);
 • Dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej dla przejścia inspekcji;
 • Zaświadczenie o zapłatę podatku od pojazdu.

Brak świadectwa zdrowia lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość, nie będzie trzeba. A jednak, będzie można przejść kontrolę w punkcie kontroli, niezależnie od rejestracji pojazdu. Najważniejsze jest to, że organizacja, do której zostały zastosowane, miał pozwolenie, aby go utrzymać.

Clean „pióra”

Przejście kontroli pojazdów – kłopotliwe, i czuć się pewnie, że byłoby miło, aby połączyć się z pre-workshop. Nie będzie sprawdzić swoją maszynę, trzeba dostosować, zmienić, co nie świeci lub miga, nawet pomoyut – w ogóle, będzie prowadzić „narzeczonej” w dobrym stanie. Ponadto, nie jest zbędny, aby sprawdzić, czy komputer jest wyposażony w trójkąt ostrzegawczy i gaśnica. Nawiasem mówiąc, zgodnie z nowym prawem, obecność apteczkę w samochodzie nie testowane, ale powinien mieć, a zawartość w nim powinny być kompletne i nadają się do ich przeznaczeniem, a nie tylko dla otoczenia.

load...

Co będą sprawdzane?

Jeśli stare zasady kontroli samochodu niemal rozmontowany na części składowe, teraz sprawdzić przechodzą tylko te węzły, których awaria może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa:

 • Sprawność układu hamulcowego, zarówno roboczego i postojowego;
 • Stan kierownicy;
 • Wycieraczki serwisowania i maszyny podkładka;
 • Serwisowania zewnętrznych urządzeń oświetleniowych (jeśli dostroić urządzenie i zainstalować dodatkowe oświetlenie lub usunięte pod warunkiem, kompletny zestaw reflektorów samochodowych, może być problem);
 • Że projekt spełnia kierownicę swojego samochodu i pogorszenie bieżnika;
 • Zawartość substancji szkodliwych w gazach odlotowych;
 • Serwisowania paliwa;
 • Oznakowanie elementów i podzespołów maszyny do ustalonych norm zgodności;
 • Zamki naprawy drzwi kierowcy i pasy bezpieczeństwa pasażera (jeśli usunięty pas z siedzenia pasażera z tyłu, to lepiej, aby powrócić do miejsca, a jeśli ich obecność nie jest przewidziane do projektowania maszyn, aby można je zainstalować sobie nikt nie jest dozwolone).

Jeśli jesteś odpowiedzialny za przygotowanie maszyny przyjść na sprawdzanie, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Ale jeśli jeszcze znaleźć jakiś błąd, można ponownie przejść kontrolę dopiero po ich eliminacji, ale nie później niż 20 dni. Reinspekcja platny i sprawdzane tylko te parametry, które mają problemy. Zadzwoń jeszcze raz przejść pełną procedurę kontrolną – nielegalne!

Po przejściu kontroli zostanie podany tehtalon, jeśli można ubezpieczyć swój samochód. Procedura ta będzie musiała być organizowane corocznie przed końcem następnego okresu obowiązywania polisy.

Mamy nadzieję, że kwestia, jak przekazać pojazd inspekcyjny, po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz już być sobą, a można to zrobić z nieodłącznym tylko do kobiet z ufnością i łaski.

load...