Jak szybko doprowadzić kukurydzianą lub odciski

Kukurydzy skóra jest wynikiem długotrwałego nacisku lub tarcia o skórę. To przejawia się w postaci pęcherza kukurydzy (kukurydzy na mokro), albo w postaci obszarów zrogowaciałego suchej (kukurydza). Kukurydza bańka zawiera płyn – chłonnych. Ciecz gromadzi się na powierzchni uszkodzonej skóry, chroniąc ją przed dalszym uszkodzeniem tarcia i umożliwienia w ten sposób leczona skóra. Jak przybliżyć zboże, co powoduje dyskomfort?

load...

W pewnych przypadkach cieczą może zawierać domieszki krwi. Typowo, kukurydza krwi występuje, gdy naczynia krwionośne znajdują się bardzo blisko powierzchni skóry, która jest poddawana dużym ciśnieniem. Najczęściej są odciski na nogi, w wyniku obcisłe buty. Modzele na dłoniach – wynik długiej pracy fizycznej lub ćwiczeń.

Zawartość:

Zapobieganie popękanej skóry

Wiadomo, że choroby są łatwiej zapobiegać niż leczyć. Aby nie myśleć o tym, jak odciski i modzele wyświetlić, należy postępować według prostych zaleceń. Występowanie pęcherzy na stopach można zapobiec poprzez noszenie wygodnych butów. Najczęściej, modzele na palcach i pyatah pojawiają się po zakupie nowych butów. Podczas przerwy w butach, jest ukształtowana pod stopą. Jeśli nowe buty siedzi na chorą nogą, można „carry” przy pomocy specjalnego narzędzia do rozciągania, które można kupić w sklepie Szewc lub sklepu. Pozwala to bez zbytniego wysiłku, aby zwiększyć rozmiar swojego buty lub buty rozmiar 0,5.

load...

Odstępy i buty mogą być dostarczone bez użycia specjalistycznych narzędzi. Można użyć alkohol (wódka, alkohol, itp.) Wacikiem traktować wewnętrzną powierzchnię buta z alkoholem i włożyła nosząc grube skarpetki. Po 1-2 godzinach buty wzrośnie wielkości. Procedura ta pozwoli uniknąć pojawienia się modzele, ale należy pamiętać, że rozprzestrzenianie się w ten sposób można tylko buty wykonane ze skóry lub zamszu.

Zwykle rozwijają się modzele na wilgotną skórę, więc wskazane jest, aby używać skarpetki wykonane z naturalnych materiałów, bez domieszki materiału syntetycznego. Na długie spacery i wycieczki do miejsc nawet trochę tarcie jest lepiej trzymać plaster.

Podczas pracy z narzędziem (piły, łopaty, siekiery) konieczne jest stosowanie rękawic ochronnych do rąk. Zmniejszyć tarcie podczas ciężkiej pracy fizycznej przy użyciu talk, kreda w proszku frezowany.

Jak szybko doprowadzić

Kukurydziane

Uważa się, że małe pęcherze, nie powodują dyskomfort, nawet użyteczne, ponieważ chronią powierzchnię skóry przed nadmiernym napięciem. Ponadto, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo skaleczenia, otarcia, ryzyko infekcji. W niektórych przypadkach, gdy kukurydza jest zabezpieczony przed wrastanie paznokci. Gdy ostry brzeg paznokcia zaczyna kopać w miękkiej tkance otaczającej – to coarsens, nadając mu rozwijać głębiej.

Jeśli kukurydzy nie powodują ból lub dyskomfort w żadnym wypadku nie można go wyciąć bardziej suche. Najlepiej wycofać specjalisty kukurydzy, gabinet lekarski lub pedicure. Jednak istnieją sposoby, aby usunąć odciski w domu.

Metody usuwania odcisków w domu

Usuń modzele można zanurzyć go w wodzie lub zmiękczonej żelu. Aby usunąć kukurydza może być maszyną do skalpela lub pedikiur, tak aby stwardnienia na miejscu była szorstka warstwa skóry, która musi być szlifowane pumeksem. Wiele osób woli, aby usunąć modzele zwykły obrabiarkę do golenia, ponieważ przechwytuje niewielką część grubości skóry. Pamiętaj, że nigdy nie można usunąć szorstką warstwę skóry na różowy. To miejsce jest bardzo bolesne przy najlżejszym dotyku, kukurydza zaczyna gwałtownie rosnąć. W przypadku stwardnienia jest bardzo gruba, powinny zostać usunięte w ciągu kilku procedur. Należy pamiętać, że metoda odciski cięcia bardzo niebezpieczne. Sam nie zaleca się usunięcie zrogowacenia tak, ponieważ istnieje ryzyko zakażenia. Ponadto, może to spowodować, że modzele zaczyna ponownie wzrastać.

Aby wyświetlić zrogowacenia na piętach, trzeba parować je w roztworze sody-mydło. Aby go potrzebują 2 łyżka posiekanej mydło, 1 łyżkę sody do 2 litrów ciepłej wody. Weź kąpiel przez 25-30 minut, traktuje obcasy z pumeksu. Następnie osusz stopy i pocierać je w oleju rycynowego lub maści modzele, które można kupić w każdej aptece. Nocą, włożyć na nogi czystych bawełnianych skarpet.

Fresh kukurydzy i bitą przestrzeni można wydedukować za pomocą prostych środków. Rozpuścić nadmanganian potasu w ciepłej wodzie, dodać 4-5 łyżki soli i zanurzyć stopy przez 20 minut. Ból stopniowo opada, a miejsce kukurydzy zostaną odkażone.

Zmielić na proszek 2 tabletki kwasu acetylosalicylowego (aspiryny), rozcieńczyć je sokiem z cytryny do stanu zawiesiny. Masa ta leżała na kukurydzy, owinąć nogę z plastikową torbę, założyć skarpety. Po godzinie usunąć kompres, traktować pumeksu stóp i zastosować dowolny balsam. Przy regularnym procedury trudne martwy naskórek spadając całkowicie.

Preparaty homeopatyczne przeciw modzele

Aby pomóc pozbyć modzele są homeopatyczna maść – maść Belladonna, Bryonia, etc. Maści zmiękczone stwardnienia powierzchniowe, Horny uniemożliwić powstanie nowej warstwy skóry. Aby usunąć odciski zastosowanie udaremnić tę samą ilość maści i maści hydrokortyzonu Whitfield. Po kąpieli stóp stosować folię do odcisków, owinąć nogę w plastikowej torbie i umieścić na skarpety. Procedura ta jest najlepiej wykonać w nocy, aby nadążyć sam, bez obciążania go. W godzinach porannych zdjąć bandaż, zeskrobać skóry z pumeksu lub szczotką do stóp. Aby usunąć stare szorstkie modzele zrobić takie procedury 1-2 razy w tygodniu.

Aby zmiękczyć modzele, można użyć silny wywar z rumianku. 7 łyżki rumianku, dodać 1 litr wrzącej wody, po ostudzeniu bulion lekko – niższe u jego stóp i rąk. Po pewnym czasie, poczujesz ulgę. Ból jest wyciszony, skóra staje się bardziej miękka.

Walcz ze starymi modzele pomoże liści aloesu. Kleik rozdrobnionych liści dołączyć do pacjenta w nocy miejscu, kleju uszczelniającego lub krawat. W godzinach porannych, usunąć zmiękczoną warstwę rogową z pumeksem lub pędzlem. Na trzecim i czwartym dniu po zabiegu rasparte nogi w kąpieli mydła sodowego (2 łyżki na 1 litr wody) i umieścić kawałki wycięte z liści aloesu. Przykryć folią lub papierem kompresji. Owinąć nogę z plastikową torbę, założyć skarpety. W godzinach porannych zeskrobać zmiękczoną kukurydzy, szczotka z nóg kremem.

Wywar z kory dębu – to stary sposób, aby uzyskać kukurydzę na dłoniach i stopach. Owiń ściereczek kończyn namoczone w wywarze z kory dębu (1 część kory dębu na 5 części wody). Tkaniny powinny być lekko wciśnięty. W dawnych bandaże pokryte 2-3 warstw sukna lub kocem.

Sok z glistnika może pomóc pozbyć się ciężaru chorób skóry. Aby usunąć modzele potrzebujemy 300g świeżych celandine. Przepuścić trawę przez maszynkę do mięsa, powstałej zawiesiny wycisnąć przez gazę, zbierając sok. Pozostawić soku do zaparzenia w szczelnym pojemniku w ciemnym miejscu, przez 7 dni, od czasu do czasu „puszczania” z butli gazowej. Smarować Corn soku glistnika 5 razy, przerwę w ciągu 2-3 minut. Przerwa jest potrzebna, aby sok mógł wchłonąć.

Zastosowanie specjalnych tynków

Można pozbyć się suchych tynków modzele wykorzystaniem kukurydzy. On wklejony na czystą, suchą skórę, i trwa tak długo, jak wymaga tego nauczania. W zależności od substancji aktywnej, mogą być kwas benzoesowy, kwas salicylowy, kwasy tlenowe i „”. Najbardziej popularne są plastry z kwasem salicylowym. Ostatnio, dobrze sprawdzone łaty Salipod, Igiene Piede Dottor Ciccarelli i Urgo. Jeśli kukurydza jest już dawno nie przechodzi – nie samoleczenia i skonsultować się ze specjalistą, aby usunąć laserem lub koagulatora elektrycznej.

Do treści

Videorekomendatsii z panem pedicure

load...